• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Leni, jj, přesně na náš půlrok se Adélka se Zuzankou narodily :dizzy_face: jedna má něco málo pře 1,2kg a druhá necelých 1,5 :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,Leni,dcéro moje :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korupinka je maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
Míšo,a jsou v pořádku?jsou tak maličkatý :pensive: vůbec si to nedovedu představit.Já si myslela,že to mamina vydrží dýl,ale příroda se nenechá ukecat,no.A jak rodila?císařem???
4. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty se přestěhovala,nebo nakukuješ? :grinning: :grinning: :fearful:
4. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, já nevím, ona mi v úterý už neodepsala, ale mám v plánu jí dneska napsat, předat všešcky gratulky, taky že jsi stále v celku :grinning: a poptat se jak to nakonec bylo.
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barča se vzbudila a pláče, jdu jí chovat.
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi pedí..já to asi nebudu komentovat ,já si myslím svoje .... :grinning:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady se bude už hromadně rodit tak kdo koho předběhne?innka to má taky za pár a i ostatní holky ...jé vy se máte ...hlavně at to jde rychle a bez problémů
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já nechtěla komentář :grinning: jen jestli ti už stačí,nebo jsi vytrvalec :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jen já nemám nikoho do party :sweat_smile: já tam budu funět sólo :angry:
4. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Pedík a Leni tu a já musím pryč :angry: mám být za pět minut dole, jedu s kámoškou do toho tesca pro ty mejouni tak papa a mějte se!
4. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inníku,papa,taky jsem byla ve špáru a meloun už se mi chladí,dneska teda potřebuju ochladit,abych určitý věci vydejchala :angry: :angry:
4. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
innko abyses cestou nerozsypala .. :grinning: :grinning: :grinning: pedí a jak dopadla úprava vlasů? se chceš líbit do porodky co?
4. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem moc nechodim páč to je na nějaké jiné diskuzi nebo co musim to vyhledávat přes seznam
4. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups... sem se po dlouhé době podivala.. hm, jo svět je pestrej, plnej různejch lidí..

jinak přeju dobrý den
4. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem prostě hňup a neumim to najít jinak .kdo mi poradí? nějakej lehkej postup?
4. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ještě jak ses ptala na to mý kojení, no tak už dobu kojim prvně z toho se zatvrdlenkou- u toho se malej kroutí a je z toho napruzlej, ale dávám mu taky, páčto odmítám mít jedno o menim. dvě velik. větší, navíc mi včera PA řikala, že jestli přestnau kojit najednou , tak se to velikostně těžko vrátí zpátky, no já si stejnak myslím, že jedno budu do podprdy rolovat :slight_smile:

ale to je buřt, zatim s kojením nesekám, ale jednou s nim budu muset seknout a myslím, že tak půlrok to jistí, a pak si vyndáš z mrazáku flanděry a já za tebotü slavnostně do hradce dorazim :sunglasses: :grinning:

jájo, pošli mi please taky nějaký fotky, aprotpo ještě pro tebe mám nějaký připravený, ale nějak nestihám :grinning:

holky vám se blíží kvapem porod, já závidím - tu euforku, to bylo super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě ad homeo...no pan doktor je sveráz..mě tedas včer aPA poradila nějaký jiný, nevim, jestli sem ten papír nevytrousila, já k těm homeo nějak nemám vztah :sweat_smile:

ale řikala něco o chamomilce či co, jestli chceš najdu to, no mě se do nich zatial nechce..já si stejnak myslím, že spíš musim zabojovat já a najít způsob jak ho uklidnit, ovšem už se nedá opít rohlikem , smrádek, už zjistil, že vychcanost se do určité míry vyplácí, chjo...a do toho ho totál přestala bavit hrazdička a na dece mít hračky ho taky neba, páčto ještě neumí dělat kululu na boky, hm, tak myslím, že mě čeká pár hustejch dnů :grinning: naštestí v tomhle mokrym studeným počasí aspoň líp chrápe

tož jdu obědvat protože za chvíli bude jančit, kdybych nebyla blbá, nezdržela bych se ..ale zvědavost holt zvítězila :grinning:

tož pus a pa známým i neznámym
4. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 KO 4.6.09
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09 KO?
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 11.6.
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890/49, v bříšku holčička Hildegarda - Mečislava, TP 11.8.09, KO 17.6.
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO 16.6.09
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2 KO 23.6.09 myslím
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09 KO 24.7.09
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09, KO čípku 8.6.
Mon73- Lukášek 3350g a 50cm DP 23.7.1997 a Tobík 4050g a 52cm DP 20.12.2008 KO 24.6.
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 KO 15.6.09
4. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co Meník???víte o nich něco?? :confused:
4. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tu chlámu, prej ve strouhance řízek... :grinning:

Pedí malej už je úplně ok, už si na nějaký "rovnání pinďi", jak tomu říkal, ani nevzpomene. :wink:
4. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hoď si diskuzi do oblíbených. Nebo - co máš za prohlížeč? Já používám operu a otevře se mi vždycky tam kde naposled skončim, mám permanentně otevříno několik oken, kde se nacházím nejčastějc, a když pak zavírám net, celý se mi to uloží a při dalším spuštění se to rovnou otevře. :sunglasses:
4. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A umí tohle určitě i jiný prohlížeče, nejen opera... :wink:
4. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o menny vim já, byla sem s ní a helou na kafču, má se dobře, matoušek se má taky dobře, dáda se těší do nový školy, bude tam mít děti ze školky v jedný třídě, jen teď pomáhá sestřence se svatbou kt. se koná 6.června a má toho docela dost na starost, tak nemá čas
4. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, moc Peťu i Helču pozdravuj. :wink:

Jo, tak řízku sem se tu taky nahlas zasmála :grinning: :grinning: :grinning:

A Kroupi přeju všeho moc a moc nejlepšího, ať to holčičky brzo všechno doženou. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to je dobře že se to Barunce upravuje!! ty vodo strouhanka s náplní :grinning:
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem celá nesvá, dítě už spí tři hodiny :confused: :confused: :confused: to je prostě milášek :dizzy_face:
já už musim přesta žvanit a taky něco udělat, mám tu v pc tolik práce a místo toho brebentim

mončo jasně že budu :wink:
4. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko,díky,já zapoměla,že to vlastě Peťa psala,že pomáhá se svatbou,byla u i pro nějaký kostýmek s rodinkou,už vím.Tak jí moc pozdravuj a Helču taky.
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí máš tam fotky, a zase nějak nestíhám, takže budu později, matky... :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, Barča chrní po obědě, nacpala si břicho k prasknutí, jen nemohla zabrat, tak usnula na ruce. Teplotu neměla, tak to snad už bude dobrý.

Psala Kroupinda, jste zvědavý co? :grinning:
4. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek