Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
29. říj 2008

jéééé koukám na hrubky omlouvám 😝 seeee

helik3
autor
29. říj 2008

hele míšo a kde je ta slíbená fotečka bříška??? kdy bude??

helik3
autor
29. říj 2008

v kííídu straspy, píšeme tu s hrubkama všechny 😀 😀

straspytelka
29. říj 2008

Helik3 DÍKY 😅 😅

cipisek007
29. říj 2008

Helčo, bude, bude, ještě nemám žádnou břichatou, tak se musím nechat zvěčnit 🙂 Musím ale počkat, až přijede David a to bohužel ani nevím kdy bude.
Jasně, kojící, KOJÍCÍ 😀 😀

Strašpy, co se očkování týče, tak ti v tom neporadím. Abych pravdu řekla, tak mě ani nenapadlo, že něco takovýho existuje 😅

helik3
autor
29. říj 2008

já jsem o tom očkování slyšela, no nevím, nevím. Ještě jsem si o tom nic nepřečetla, takže těžko říci. Poradím se s kamarádkami, co mají teď malé sviště, pak přijdu s chytrostma 😀 😀 😀 My jsme s manžou úplně zdraví, žádná alergie, nic, tak nevím jeslti to není zbytečné, těžko říci....

helik3
autor
29. říj 2008

Hele Míšo tak mě napadlo, že ty možná předběhneš Monču??? 😀 Ta má termín 24.12.08 😉 Tak to ted bude rozstřel, to abysme ostatní uzavřely sázky 😀 😀

cipisek007
29. říj 2008

No jo, to je pravda 😀 Je fakt, že se svým termínem vůbec neřídím. Může to přijít ze dne na den, sice by bylo fajn, aby tam holčičky ještě aspoň měsíc plavaly, ale díky tomu, že jak jsem psala jedna leží hodně nízko to fakt může být brzy. Budu muset začít prát věci, ať mám přichystáno. Zatím mám vypraný jen plínky, ručníky a povlečení.

cipisek007
29. říj 2008

Holky, já se loučím. Jdu se natáhnout. Všem krásný den a zítra se tu zase objevím 🙂

mon73
29. říj 2008

ahoj holky 🙂
koukám, dneska to tu žije. Du vás dočíst.

Dneska sme objednali kočárek, do konce týdne by měl přijít. 🙂 🙂

helik3
autor
29. říj 2008

A JAKEJ TEDY VYhrál Moni?? Ten jak jsi nám dávala odkaz?? a barva?? A trojkombinace??? hehe, jsem zvědavec, co?? 😀

Hele s tou Míšou to fakticky bude asi rozstřel 😉 Já myslím, že Tě Moni předhoní 😉 Jo hele a kde je tvoje fotečka pupíku ve 32tt??

helik3
autor
29. říj 2008

hele jdu papkat, ve dvanáct jsem tu zpátky jako na koni 😀 😀 mám teda ukrutnej nechucus pracus, jako něco dělám, ale neubejvá mi to, bodejť taky, když tu jenom kecám a kecám 😀 😀

mon73
29. říj 2008

Tak sem zatim dočetla ke k. polštáři. Míšo, jak píše Menny, ten od Dity Tábor je dobrej, levnej, a maj víc barev, je už potaženej. Teď maj i novej s molitanovou drtí, ten bude asi měkčí, než ten polistyrenovej. Maj i e-shop, zadej ditatabor, a máš to. Teď teda ty stránky předělali, ale je tam novej odkaz na int. obchod - angel. Tak jukni 😉

Heli, jj, kočárek je to Perego, barva modrošedá - titanio. Kárka plus korba.

Jinak k lehátkům - je to bezva věc, koukala bych na polohovací, to myslim to tvoje Evi neni, víc se využije. Buď mrně leží, nebo sedí, kde to zastavíte, tam ta poloha zůstane. To si myslim že je lepší, než pořád v jedný poloze v autosedačace. A hrací deka - taky supr. Evi, ta tvoje dost drahá, ale pěkná. Daj se sehnat jiný, už kolem 800,-

mon73
29. říj 2008

Straspy, s očkováním ti taky neporadim. U Lukáše probíhalo všechno ok, tak snad to bude i teď dobrý. Příbalový letáky, to je čtení samo pro sebe. Oni se musí jistit, i kdyby to měl jeden z milionu. ale je fakt, že se člověk bak bojí něco vzít.

Jméno - u nás zatim vítězí Tobiáš. Ty vaše sou taky pěkný, nemůžu říct proti žádnýmu nic, jen Lucka - jméno moc pěkný, ale mám blbý zkušenosti s osobou toho jména 😠 😠 Takže jen osobní averze. 😉 Heli, já bych to nevydržela nevědět. Seš dobrá. 😉

menny
29. říj 2008

holky tak od zubaře jsem K.O. ☹
Moni jméno je krásný. Mě se to hrozně líbilo a
pár dní jsem to zkoušela doma prosadit, ale doma
mi to neprošlo ( kamarád se jmenuje Tobiášek příjmením
tak mu to jméno vůbec nepadlo do oka )
Škoda...tak jsem ráda, že se to někde ujalo.

Ten koj. polštář mi manža kupoval před 6ti lety
a už byl tenkrát plněný molitanem. Fakt je super.
Z Dity si ho chválí 😉
www.dita.cz je tam odkaz na dětský...jak píše
Monča...angel

mon73
29. říj 2008

Menny, máš to aspoň za sebou. Taky zubaře nemusim. 😖
U nás se to jméno taky ze začátku moc nelíbilo, ale jak sem o něm pořád mluvila, tak si tak nějak zvykli. 😉
Matouše chtěla kamarádka, už má doma Šimona 🙂 😀 , ale nakonec to je holčička.

cipisek007
29. říj 2008

Holky díky za rady 🙂 Jdu se kouknout na ty stránky. No tak mi to ani jednu stránku nenašlo. Ditatabor neexistuje a dita.cz je nějaký stavební materiál 🙂

mon73
29. říj 2008

Míšo, ta adresa Dita.cz je dobře, jen tam nahoře najdi divize textil a pak už je tam odkaz na ten obchod 😉

helik3
autor
30. říj 2008

ahojky, tak včera po obědě tu byl tajfun práce 😀 sem se sem už nedostala ☹ škoda, tak snad dneska to bude lepší 😉

za odkaz na ty kojící polštáře mooc díky, jdu se na to taky juknout a něco vybrat 🙂

Tak až se vyspinkáte, tak koukejte za mnou přijít 😉

mon73
30. říj 2008

dobré ránko 🙂

helik3
autor
30. říj 2008

nazdááár, ty nechrníš??? 😀 😀 jak to??? Jdeš prodávat?

mon73
30. říj 2008

Nechrnim, 😔 musim ráno vypravovat Lukáše do školy, a pak už se mi spát nechce. Dneska prodávat nejdu, neteř má volno, tak pracuje ona 😉 Ale čeká mě tu žehlení, 😖 to bude ale na etapy. Je toho nějak moc 😅

helik3
autor
30. říj 2008

tééda jo, takže zase ulejvárna, jo?? 😀 😀 😀 hmmmm, hmm, to jsou mi ale nepořádky 😀 😀

Kdy si vyfotíš toho tvýhopupíka?? Vždyť už musí být taky pěkný, ne? Měřila ses přes pupík 🙂

petreva
30. říj 2008

Ahoj holky, vy jste včera tak konstruktivně povídali 😉
Moni asi si mě pleteš se Straspy, já sem odkazy na deky a lehátko nedávala, ale to je jedno!! Lehátko jistě polohovací 😉 Na str. Dita se taky juknu a našla jsem v Hradci obchod, kde odebírají její věci, tak to asi koupíme v obchodě.
Helčo, taky si necháme velký překvápko, jestli se některý z Dr. neprořekne. Dneska po 11 jdu na kontrolu. Těším se a bojím se 😅

Včera jsem koupili první "velkou" věc pro miminko 🙂 . Přebalovací podložku, Péťa chce udělat nástavec na naší komodu, aby z toho byl přebalovák, tak jsem namítala, že se mu to bude blbě měřit a představovat bez podložky 🙂 tak je doma. Je to moc příjemný, jen jsem doma nechtěla věci pro mimi moc brzy, ale snad už nic nezakřiknu 😔

mon73
30. říj 2008

Ahoj Evi, tak to se omlouvám, bylo toho hodně na dočtení, tak se mi to pomotalo 😅
Tak další vytrvalá, no teda klobouk dolu. Tak ať je na kontrole všechno ok 😉 , já du zejtra, a konečně taky na UTZ. 🙂
Heli, pupek asi nebude 😵 , mám 20cm navíc 😖

petreva
30. říj 2008

Moni, vždyť se nic neděje 😉 Myslíš že 20cm je moc? Mě to nepřijde, když si to najdu na pravítku 😅 a představim si , že bříško ve tvých tt už je velké, miminko velké, tak mi to tolik nepřijde. Mě se to nějak všechno ukládá na bokách a stehnech, zadku...A to jstem teprve skoro v půlce, budu jak mašina. A to se snažím nepřejídat nebo moc nemlsat. Nevim, no. Zase se mi nechce nějak drže s jídlem nějak se omezit...ale leží mi to v hlavě. No, možná se tím zabívám i proto, že se dneska budu vážit, jé jak to nesnáším.

helik3
autor
30. říj 2008

ale Moni, vyfoť vyfoť plííííííssss 😀 😀

no to bude překvááápek, já si teda interně myslím, že to bude holka, co si myslíš Evi že budeš mít ty??? TAkže dnes na kontrolu a za týden k Čutkovi, jo?? Ty se máš, prdelku uvidíš každý týden 😉

mon73
30. říj 2008

No, mám 14 kg navíc, sice okolí řiká, že to mám hlavně v břichu, tak já se cítim taková celá ... Taky se snažim hlídat, ale někdy to prostě nejde a stláskám pátý přes devátý. Jo, kontrola váhy, to mně taky děsí.

petreva
30. říj 2008

Heli, ty jo, já vůbec nevím, na co se cítím. Nevím, jak to nějak vytušit. Osobně mám blíž k holčičce, ale život mi přináší víc "naschválů" než se mi plní přání, takže si myslím, že to bude klučík. Teď aby to nevyznělo špatně!!!Moc se na klučinu těším, bude to můj cipísek, jen si myslím, že to tak nějak bude. I podložka je domodra. Ne teda záměrně, ale pak jsem říkali, že jsme nějak intuitivně vybrali prostě tuhle. P. si taky myslí, že budem mít kluka a to se o jménu budem muset fakt poprat 😅
Jo jo teď je to dobrý uvidím prďolu každý týden, ale pak zase ty 4...je to dlouhý, viď.

helik3
autor
30. říj 2008

a Evi ty už cítíš pohyby pravidelně???

Moni 14kg není málo, ale není to zase taková tragedie, podle mě jak si nám psala před několika týdny si měla náběh na vyšší výhu, teď už přibereš třeba jenom tak 4 kilča??? To už ustojíš, uvidíš 😉 TAklže do 20tky se vejdeš určitě 😉 ti věřím 😉 Já chci vidět to tvoje bříííššškoooooooo 😀 😀 😀