• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Peťo ona je celkem v poho, ale občas měle kraviny a zdržuje mě, ale jde to :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Míšo taky dobrý
Strašpy MMB??? tak to se divim, že jsi tu. Já bych tam totálně zasekla :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míšo to je prevít viď. A náááramě se u toho baví. Ještě, že bydlí 200km od tud :sunglasses:
11. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo to jsi klikař
11. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu ordinovat, tak čau drbalky a to Tábora mašinkou už se těšííííííímmmmmmmm, Peťo můžeš prosím dát echo Barče a Helče?
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky 82 ročník :grinning: teda nestíhám číst, Cipísku co tchyně chceee :grinning: :grinning:
Jo taky to dělám s tím voláním, no je vidět, že ty Maminky našich milejch máme opravdu rááááááády :grinning:
No navrhnu Evče vlak, ale je to s přestupem..tak nevim no... :fearful:
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na MMB už i prodávám, ale radši se nedívám co prodávají ostatní :grinning:
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co prodáváš?Juknu :grinning: já taky prodávám :grinning: :grinning:
Teda ta nová sestra v ordinaci, tak ta je na tečku mezi očička :grinning:
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo dávno vykonáno
Právě psala Barča, že se mooooc těší :dizzy_face:
Helča zatim neodepsala
11. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy, chtěla vědět co kočičky. Jak dopadly u dr. A pak se furt ptá na to samý. Čím je krmím apod. Naštěstí volala Davidovi, takže jsem s ní nemusela mluvit. :grinning:

Joooooooooo a dobrá zpráva. David mi s ní na příští týden včera domluvil rande. Jenže ona odjíždí služebně na Šumavu :grinning: :grinning: Jsem veeeeelmi hepy!! Jáji, nectěla bys tam na ní nalíčit nějakou past?? :grinning: :grinning:

Já su ročník 81 :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy, jaká sestra? Já už to neviděla 100 let, vždycky skejsnu na netu :grinning:
Koukni se co prodávám moje ID 208787 :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bude tam i Barča a Helča!! Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :cry: :cry:
11. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Cyrda prý býva pěkně hysterickej, tak se prý máme na co těšit :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno nic, já jdu pověsit prádlo a pak do hajan. Snad budeme mít klidnější noc a ne jako na dnešek.

Všem hezký večer a dobrou noc!! :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se taky mrknout co Míša prodáva :wink:

Míšo pošli ji sem já s ní něco provedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z kraje ji hned ožeru

Peťo, taky se na ní těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jej to by bylo bezva kdyby jela Strašpy i Evča, to bylo fakt prima setkáníčko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem chuť na latté :grinning:
11. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdyby jste něco chtěly, tak dejte vědět :grinning:
11. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a aby jste si nemyslely, tak to tělo tam vyfocený není moje. Je sestry :grinning:
11. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tady monologuju, doufám, že mě za to neukamenujete :grinning:

Už jdu věšet to prádlo :slight_smile: dobrou s kobrou!
11. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšooooooooo beru ty tři bodýčka s těma autama jsou parádnííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Strašpy....přijeďte... !!!!!
Jájo to by u nás neklaplo oni nepijou :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tělo sestry :grinning: :grinning: koukám, že na tu odsávačku, tu jsem původně chtěla :wink: pořád o ní uvažuju :sweat_smile: ale asi už to nemá cenu...
11. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se na Míšu koukla... :grinning: MMB i MMA je závislost, šmejdim tam pořád... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už neprodávám, hezky jsem se tam ale zbavila kočáru. Ale zas budu, po dětech, a koš... :grinning:

Holky vy jste ukecaný..... No asi bych taky vyrazila směr Tábor, samozřejmě vláčkem, radši bez dítěte, ale zas kdyby brala Zuzka Davídka, tak by se spolu nenudili... :sunglasses: ale ten brajgl ve vlaku... :grinning: :grinning: :grinning: No uvidím... :sunglasses:

A mám koš!!!!!! Teda zatím jen objednanej a zaplacenej, ale snad se nic nepokaká..... Tímto Jáje děkuji za spolupráci! :sunglasses:
11. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo se mno pijou všechny a kdyžtak sádlo na schodech to jistí :grinning: :grinning: :grinning:

Strašpy to je dobrý ten frapovač.... :wink: mňamka
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vám prvně měla napsat, že mám koš a pak až že ho budu prodávat..... :grinning:
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi bezva, tak se zadařilo? To jsem ráda :slight_smile: ...jo prcka vem bude sranda s klukama, škoda, že nejedeme lokálkou k nám, bych se domluvila s Honzou aby je vzal přímo do mašinky a mohli si zahoukat
11. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dítě mi spí po 20 minutách, to je děs, už druhej den se probouzí takhle.... :angry: vždycky jí vypadne dudlík, no zvedá se Jirka a bere jí prej sem... :rolling_eyes: no ať žije disciplína že... :confounded:
Indi jakej koš? Mimochodem si mi připoměla, jsem nasr...protože mi přední kolečka udělali obr díry v tom košíku pod kočárem, to je v háji, nemůžu tam dát pomalu ani vodu s pitím, musím to spešl postavovat a dávat na to pozor aby to pak nedřelo :angry: fakt na ozdobu toto :angry:
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy to první cos dávala odkaz to mám....po mamce. Je z toho výborná šlehajda, ale je to namáhavý...
Já si třeba dělám ledovou kávu a to tak, že do ledový vody hodim 3v1 a do toho kapku smetany a tim tyčovym mixérem s nástavcem metličkou mám supr čupr ice cafee
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm bezva....manža hlídal malýho, ten bekal.... manža se vypařil na cigáro, takže je to na mě...už mu vadí, že jsem si sedla k PC. A to tu jsem tak hodinu/měsíc. Na net furt čumim přes telefon. Tak jdu pro Matouška.
Ten můj chlap mě fakt štve. On je na PC co příde z práce, aby se nepo
zatim ženy
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek