Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
12. čer 2009

Míšo taky krásnej víkend 🙂 Snad nebude už tak upršenej
My tři dny po očkování necvičíme, takže zítra to bude zas brutus
křik ☹
Barču budu pozdravovat, máme spicha po 12h

indigo
12. čer 2009

Tý jo ráno to vypadalo, že bude hezky, vyprala jsem, jdu to pověsit.... a ono začíná pršet! 😠 No tak to holt bude sušák pekážet v obýváku... 😝

Míšo užij si to u vašich!!!
A hele ta segra s Terezkou, to je ta z Yamahy, viď? Je mi nějaká povědomá..... 😀 😎

inna12
12. čer 2009

jéé, vy jste toho nakecaly 😀 si nepamatuju nic 😖 😝

PEDÍKU, vítejte doma!!! ať vám to nadále jde tak krásně 😵 😵 pokus se o fotečky až budeš mít čas 😵

holky, vlakoňem s vámi klido pojedu...

ahoj Leni 😉 jakpak se máte paní?

zdravím všechny !

já musím pokračovat s učením, už mě to fakt nebaví, ted jdu dělat takovej hnusnej projekt, musí to bejt, jinak nepustí ke zkoušce,tak mám do večera co dělat 😢 😝

Dadunko,
tak kabel se našel včera 😀 byl pod stohem papírů do školy 😝
tak jsem ti nafotila, ale i s náplňí 😵 včera tu byl malinkej, tak se mu kočík moc zamlouval, byl tam asi dvě hodiny a nechtěl ven 😀 zkoušela jsem ho dávat i do hluboké korby, je mu 7 měsíců a vešel se akorát, snad centimetr zbýval...ale stejně tam nechce naležato být, řval jako tur 😀 no z kočárku jsme prostě nadšený, barva je krásná, černomodrá a pod stříškou má ta vložka drobnou kostičku, korbu nandáš za sekunku, krásně sama naskočí, skládá se krásně, u sportáku jde opěrka uplně do lehu, má dost vypolstrovaný zádíčka, dobře štelovatelný pásy, brácha ho včera srovnával s jejich Mutsy a říkal, že už by mutsy nekoupil 😀 a je fakt hrozně lehounkej a přitom takovej vyváženej...jediná věc co teda je blbý, že když ho složíš i s korbičkou a chceš třeba naložit do auta, tak tam není žádná pojistka...to se musí nějak vymyslet, nebo prostě dávat zvlášt i to je hned, asi si necham ušít z nějaký pevný látky náký poutko na cvoky..jinak nevím. Určitě budete taky spokojení 😉 ještě vám nevolali??

jinak jsou tam i fotky ze srazíku 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hezký den všem! 🙂

achalteke
12. čer 2009

holky přišel mi šátek....dám vám sem dvě fotky mě při praktickém cvičení 😀 :https://https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

inna12
12. čer 2009

Jíčo, sluší vám to 😀 šátek vypadá pěkně, Peťa má hnědý tuším... 🙂 a jakžto, že už to umíš?? 😝

přidávám ještě foto z poslední poradny 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

achalteke
12. čer 2009

😀 Inuš paráda cvrček je tam krásně "nasvícenej" 😀 😀 😀 😀
Hele a kočár je suprovej, fakt strašně se mi líbí, výborná koupě a malej je hotovej model 😉 😵 😵

No na tom vázání fakt nic neni, ty dva novošský úvazy se naučíš hned a mě už to kdysi kámoška ukazovala, navíc všude na netu jsou video návody 😉 ...a tenhle šátek je právě skvělej v tom že je elastickej a zároveň neuvěřitelně pevnej...s tím co tu mám od medley se to vůbec nedá srovnat...holt finská kvalita 😉
Jo, jo Peťa má ten samej hnědej a Zuzka taky - Peťa mě jím kdysi právě navnadila 😀 😀 😀

zuzka84
12. čer 2009

innus - kocik super 🙂 . fotka malyho taky kouzelna 😅 , ale co ta fotka ze srazu ? zase tam vsichni vypadaj normalne , byvala bych i ja vypadala s tim svym krytim , ale proc mam prsa pomalu u kolen to fakt nechapu 😀

achalteke
12. čer 2009

Zuzko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 třepe se mi Šimon z tebe 😀 😀 😀 😀

zuzka84
12. čer 2009

ty jo , Jajo , nevim jestli to neni spis k placi 😲 😝 😀 😉

achalteke
12. čer 2009

no neni Zuzi, však já to znám z vlastní zkušenosti a nemá smysl nad tím brečet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka84
12. čer 2009

jajo , ty ale urcite nemas zadnou takovou inkriminovanou fotku zverejenenou na netu 😀 . a to jsem jeste mela tu lepsi vyztuzenejsi "sajzku" ... to je teda fakt upadek 😀 😀

achalteke
12. čer 2009

no já máš všechny fotky z veřejnosti inkriminovaný, ale zas máš velebrejle, tak co 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka84
12. čer 2009

ty jo, jeste se smejes mym brylym jo 😀 ? to jsem dopadla 😀

achalteke
12. čer 2009

právě že se mi velebrejle líbí, jsou šmrncovní a já nemám na ně ksicht 😔 koukni na moje dioprtický pidi ....viz. odkaz na fotky výše....

dadunka
12. čer 2009

čus ženy, včera nám díky bouřkám nešel net.
Koukala jsem Inně na kočík a objevila i fotku ze srazu,ale nevím, která jste která?! Prosím o rozluštění 🙂
Innuš, nebyla by i fotka kočáru s korbičkou???

zuzka84
12. čer 2009

no ja ne taky mozna nemam ksicht - nevim, tyhle si objednala tchyne , ale ze se ji na ni nelibej a jestli je teda nechci ja ... aneb darovanemu koni na zuby nekoukej 😀 😉
jo a fotky s satkem super, to vypada ze se s nim fakt bude dobre vazat ... no ja vyzkousim asi az s mimcem 🙂

zuzka84
12. čer 2009

dadu - zleva doprava 😉 : Jaja , ja, indigo

zuzka84
12. čer 2009

jo a Davidek je ten blondatej a ten patri ke me 😀 , to druhy je Tadeasek a patri k indigo 😀

inna12
12. čer 2009

Zuzka mě taky pobavila 😀 😀 jako toho jsem si fakt nevšimla 😝 Zuzi, tak nepřeháněj, vypadáš tam dobře 😉 a navíc inkonginto! 😀 ještě mám každou z vás samostatně! to jsem nedávala, nevím, jestli by vám to nevadilo 😕 tuhle také můžu pak umáznout, pokud budete chtít 😉

Jájo, stejně si šikula, já bych to prostě sama neuvázala, to vim, jsem matlák patlák 😖

Dadu, jdu ti tedy ofotit i hlubokou korbičku...jen zase hledám foták, já tu mám děsnej brajgl, všude tuny papírů 😠

dadunka
12. čer 2009

Zuzi díky, kluky jsem rozpoznala, jak je máte v albíkách, Jáju a tebe jsem si tipla dobře, ale Indi ne a ne poznat, páč ta fotka tady na MK malinko klame 😀 Taky jsem nevěděla, jestli to není Inna, ale ta fotila co, měly jste se nechat vyfotit všechny číšníkem. A ty shaky vypadají taky moc dobře, mňam. Dnes jsem šla do optiky a zrovinka naproti byla cukrárna a hned jsem o kilo lehčí v peněžence a o dvě těžší na váze. 😎

achalteke
12. čer 2009

I prd, to se ti zdá, fakt je to snadný, já ho kdyžtak pak vezmu až se zase sejdem a zkusíš si to a uvidíš sama 😉
jo a mě ta fotka neva, já už se tu prezentuju víc než dost... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadunka
12. čer 2009

Innuš, díky, ty pořád něco hledáš viď 😀
Jéé, ty máš ještě další fotky, tož doufám, že holky budou souhlasit s umístěním, já bych vás chtěla vidět a paní fotografku taky 😉

achalteke
12. čer 2009

jo já bych taky chtěla paní fotografku vidět, fakt Inuš vyfoť se 🙂

inna12
12. čer 2009

já sem tak nasrané 😠 doted jsem koupala psa!! 😠 zablácenýho jak to prase, takhle chlap totiž ho chodí venčit 🙄 nechá ho skočit v tomhle počasí do řeky 🙄 nenormální je..i auto je prej jako čuně a hrozně se tomu směje 😢 prej koupat nepotřeboval, néé je černej až k čumáku..a on si tady v klidu stahuje s kámošem filmy ani nemůžu na net 😠 tak jdu vytírat celou chodbu zablácenou..a pes tady štastnej lítá uplně mokrej sem tam 🙄

Dadu, zděs hluboká korba https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
ta zelená nejde líp vyfotit, nebo já sem spatnej fotograf, ve skutečnosti je moc hezká, fotka je vyblitá...

hele Jíčo, tys mě viděla, tak což 😀 😀

jdu na to vytírání ☹

dadunka
12. čer 2009

Innuš, díky moc, mě se ta zelenkavá líbí! Tu tašku na kočár jsi kupovala v Bejbycentru,to je nějaká univerzální nebo originální Teutonka? A kolik stála, taky chci černou.

No tak u nás to se zablácenými psy probíhá tak, že když jde máma s nima a vrátí se takhle, tak je pak teda utře, ale tak napůl, takže je pak stejně musím dotírat. Když jde brácha, tak se neobtěžuje je utřít, umýt vůbec - takže když mi pak takhle naběhnou do bytu, tak bych vraždil a když jde můj drahý (řádně vycvičený) muž, tak ten je odblátí pořádně sám, aneb kdo je zaprasil, ať je umeje. 😠

Zrovna teď řešíme to, že jak se furt a rádi koupou a Samík pak pořádně neproschne, tak se mu pak zapaří srst na krku, udělaj se mu tam lysiny a ty mu mokvají, tak teď má zrovna jednu na krku a vypadá jak po tracheostomii 😅 Ale už zasáhl veterinář a hojí se to.

straspytelka
12. čer 2009

Ahojky, dítkko spí, jdu vás dočíst.... 😉

straspytelka
12. čer 2009

Tak se tu chlámu, zase perlíte 😀 Domlouvala jsem se s Evičkou, žeby jsme to asi vzali místo vlakem našim autem ,ale ještě to není úplně dohodnuté 😉 kdyže je ta akce?

inna12
12. čer 2009

..taška je z DM 😉 plus obsahuje věci babylove, 2 plínky, krém na opruzeniny, dvoje vlhčený utěráky, pak obal na flašku, plátěnej sak na plíny, přebalovací podložku... stála 499, nebo 599, ted už nevím, Pedík si ji též koupila, mně přijde fajn, má dost kapes, myslím, že mi bude bohatě stačit..a ten nápis se odpáře a je... 😉

inna12
12. čer 2009

Dadu, s psounama je někdy kříž 😅 ale stejně je to zlatík 😵
mokvající rány pod krkem jsme měli loni! a bylo to hrozný, šířilo se mu to dál, škrábal se, nevěděla jsem z čeho to má, nikdy dřív to z koupání neměl, tak jsem myslela, že si rozškrábal ránu od klíštětě..museli jsme to mýt spešl šamponem a vtírat nakou mast, docela to trvalo než se toho zbavil, chudák.. 😖

dadunka
12. čer 2009

Na tu tašku v DM kouknu, ale i v Bejbycentru a uvidím, nezkoumala jsi ty tašky i tam? Jinak dnes je to přesně 12 týdnů od objednání kočáru, tak čekám telefon 🙂 Je DMko ještě někde jinde mimo centrum než v Globusu???

U nás tyhle potíže mívá jen ten dlouhosrstej zlaťák, labradorka s krátkejma chlupama proschne hned. A to já ho poté, co se mu to udělalo poprvé vždy suším i fénem...ale, když mi holt máma nebo brácha nenahlásí, že se koupali a on venku docela proschne (na první pohled teda), tak to někdy sama nemám šanci odhalit a pak se to objeví zas, mívá to i za ušima. Minule měl oholenou celou náprsenku a máme na to takovou žlutou vodičku, po který to vyschne a udělá se strup.