• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
no Míšo, bych byla hotová :confounded: hlavně, že to takhle krásně dopadlo! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu stáhnout jak právě leží Bára, to se posmějete :grinning: :grinning: :grinning: Napřed jsem jí vyfotila a pak až zjišťovala jestli vůbec dejchá :grinning:
25. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innko, to jo, zlatíčka moje :dizzy_face:

Kroupi, škoda že neklokaníš, to je něco nádhernýho... :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky přidány :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
si napřed fotila jo?? :grinning: by ti řekla tchyňa - no matko! :grinning: :grinning:
...hezký, jak se přitom ještě drží :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No držela se pevně, jsem jí pokládala na záda a nechtěla se pustit :grinning:
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jen tip - v tescu maj tuze dobré melouni :zipper_mouth:

hezký večer! já jdu do vany oholit si chlup na noze
25. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan, pobolívá mě furt hlava a trochu se motá. Všem dobrou a klidnou noc :slight_smile:

Jo a zítra kdo tu dopoledne nebude - držte palce, jedu s Bárou na to oční :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to sou scény zase v ordinaci :grinning: tak reálně hraný :rolling_eyes:

Míšo, to určitě teda držet budu ! at je to dobré! :wink:

už taky valim
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inni - ja tohle resim spis az posledni dobou a i tak mi to moc nejde ... myslim ze pro zdravi dite je v pohode kdyz se taky s nejakejma tema mikrobama setka :wink: . David chytne kdesi cosi temer vsechno :grinning: , ale proste mi nejak nejde zachazet s nim jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadu - no jasne, ale uz jste za vodou :sunglasses:

kroupi - moc zdravim :slight_smile:

jinak dnes teda moje dite usinalo jako ty vase trimesicni miminka - rev rev rev "maaamiiii, maaamiii" a vubec jsem netusila co jako chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nastesti uz spi , jen ma plnej nos nudli
25. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dočtu vás snad zítra...máme za sebou další bojkot a jsem z toho totál otrávená a unavená...ty večery jsou tak úmorný...je fakt , že přes den už je to lepší to si pořve když nemůže usnout, ale jsou už i krásný chvíle kdy si hrajeme, povídáme...ty úsměvy...ale ty odpoledne a večer...nějak na to nemám. Ty jo, musím mít, ale vycucává mě to do dna. Normálně, na férovku, bolí mě hlava z toho řevu, ona tak křičí a do toho obličeje, když ji chovám...zase bojkotovala prso..dala si tak málo a pak už jen brečela..asi za hodinu jsem to zkusila´znovu, jedla by, ale to by tomuselo téct jak z kohoutku...a co s tím??? Vždycky se po pár s odcucla a děsně plakala, šudinka moje, vrazila jsem jí dudlík, uklidnila se , tak jsem jí ho vyndala a strčila prso, zase ho požužlala, ani ho právě nestačila nastimulovat, aby se jí to rozteklo a zase brečela. Tak jsem to zkusila opakovat až jednou při přicucnutí už to teklo. Dala si zase tak trošinku a už nechtěla za žádnou cenu. No je to věda.........jestli nakrmit jinak nebo nechat usnout, nechat brečet, chovat...ty brďo. Tak padám....dobrou
Všimla jsem si DADU a KROUPI, mooc vás zdavím a jsem ráda, že DADA je relativně v pořádku a holčičky KROUPI sílí!! Tak jdu zlikvidovat odsátý mlíčko a jestli se už nevzbudí madam, tak půjdu do hajan.
25. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, jo, taky nemám ráda, když se to přehání, ale u toho novorozence a hodně malinkých, si myslim, že je ta sterilizace fakt nutná a budu se to snažit dělat poctivě :unamused: ještě neumí s těma baktoškama "pracovat", když už si pak strkaj ruce a věci do pusi, tak to už je jiná :sweat_smile: je to jako u štěnat, než si organismus vytvoří aspon minimální imunitu, tak opatrně a postupně zvykat no...všeho s mírou :slight_smile: pak takový ty děti ze sterilního prostředí, neduživý, to je hrozný, měli jsme ve třídě takovou holku, její máma byla šílená :rolling_eyes: chovala jí jako kytičku ve skleníku :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, horečkujeme 38*9 a pláčmeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: to bude noc... :pensive:
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, co říct...at máte klidnou noc :confounded: vydrž
25. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Straspy, ty též :unamused:
25. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inni , jasne , tak ja taky do roka vsechno poctive vyvarovala atd. ... no bych mela prave jeste ted , taky bych mela mit sklenikovy dite :grinning: . ale ma smulu no :grinning: . jeste s pristupem tech doktoru ... no nevim, zase me to dneska nejak zere , tak se omlouvam ze to tu tak rozvadim :pensive:
25. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspy, evi - drzte se! ty teda zlobej holky jedny
25. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je síla, malej usnul v 19h a od 20:15 je vzhůru
:angry: :frowning2: :frowning2: prostě ne a ne usnout !!
Mě vodvezou :frowning2: .... Po půlnoci bude zas vzhůru a pak každý 2h
Dopr...
Prostě začnem dávat kaši, nebo nevim

moooooc zdravim Kroupi

dočtu vás zítra řve jak ďas :angry:
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír, no tak já už mám dneska vyhajáno, opět se mi povedlo vytuhnout na gauči u tv :grinning: no to tady budu čumákovat půl noci... :angry:

Tak přeji klidnou noc, hlavně Evče, Terce a Peťule... :wink:
25. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já vím, to máš jináč :confounded: mně to napřed nenapadlo, že bys měla kvůli Davídkovi takhle dlouho...omlouvat se nemáš za co, ani nevím, za co myslíš :wink: :wink:

Peťul, já vás dneska lituju s těma mimouškama...myslím na vás, at se aspon trošku vyspíte :frowning2: já taky celý noci nespím, nejde to, pořád jen na záchod, každý otočení je jak výstup na K2, zkoušim milion poloh :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dospávám to ráno, to už jsem tak vyčerpaná, že pak spim, ale vy nemůžete :frowning2:

dobrou noc, já jdu chytit chrousta, za voknama se to hemží, at trošku naseru chlapa, zase čumí na fotbal :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inni, he he , fakt uz se tesim na tyhle stavy :grinning: . me uz ted vytaci ze treba nemuzu sedet pul hodiny na zadku , ze na me porad NEKDO :grinning: mluvi a neco mi chce :grinning:

tak jo, s chlapem jsme se zase porafali , tak pujdu taky asi uz spat. dobrou noc
25. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no zvracíme, hoříme, děs, teď spí, já teda jsem ko, ale spát rači nebudu...nemám mlíko, musím pít, kdyby se vzbudila, všechno mi vyzvracela teplota 38.9 :frowning2: Jdu dočíst, stejně tady nikdo nejspíš neni a chrupkáte... :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně jak jsem řikala.
Kojení ve 22, 0:18, 3:20 :angry: :angry: :angry: :angry:
a to neni ještě ráno
to je k vzteku!!!

Strašpy a dáváš čípek??? Teplota je po odečtení??
To je dost :unamused:
holky držte se!!!!
26. čer 2009 ve 03:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!

Strašpy, tak co Simonka? Už je lepší?

Peťo, hnedka v pondělí volej doktorce, tohle dlouho nevydržíš.

Jako holky, otevřu net a na mě vybafne - zemřel Michael Jackson. Jsem z toho tak nějak v šoku... A to jsem ho teda nemusela i když jako puberťák 12-13 let jsme ho s bráchou milovali.

My noc šílená, holky se tatínkovi předvedly. V půl třetí ráno si Terezka začala povídat, kuckat si (dělá to naschvál), vrčet a dost nahlas, že vzbudila Barču, ta jí okamžitě začala odpovídat, převracet se na bčříško a bouchat se do hlavičky o postýlku... No hrůza. Tak jsem se v půl 4 naštvala, přebalili jsme je, dostaly čaj a šly k nám do postele. Děs běs. Jsem mrtvoň a vůbec nevím, jak to dneska do nemocnice odřídím a to je to jen kousek. :unamused:
26. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu ze sebe udělat člověka, připravit věci sebou na oční, abych po holčičí sváče mohla rovnou s Bárou vyrazit, snad tam nestrávíme celý pátek.
26. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky holyk, Menny, tak to je fakt na příkrm na noc tohle :unamused: je to chlap a prostě má hlad :grinning:
Míšo, tak to jsem poprvé zažila u Simonky, ve 22 h měla vyspáno včera a povídala a povídala a k tomu horečka, myslím, že blouznila :confused: smála se tu jako ve 12 v poledne, tak jsem jí nakojila a donesu jí do pokojíčka a najednou blééééééééé a všechno venku :rolling_eyes: :confounded: takže všechno z ní dolu, z postele, zem vytřít....parádní cvíčo, šla jsem spát ve 3 ráno, ak na půl oka, :fearful: vypadá líp, teplotu má 37*9 bez odečtení v zadečku, jo dala jsem jí včera panadol syrup, ale pak mi to vyzvracela asi po 40 minutách :unamused:
26. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy, lepší je čípek :wink: Ten zastrčíš a během chvíle se vstřebá. Snad už dneska bude dobrá. To byla první nebo druhá hexa?
No ale holk y vnoci teplotu neměly, u nás to blouznění nebylo :grinning: Ty já snad usnu. Navíc mě ještě trochu bolí hlava, ježiš mě se na to oční nechce. :angry:
26. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá hexa + ten synflorix
Taky mě bolí hlava je to tlakem as fuj :unamused:
26. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak jí asi nesedla ta kombinace. A ten synflorix je co? To je na toho pneumokoka?
Jj, tlak je od včerejška blbej, pořád se mi motá hlava a v noci, když jsem šla na WC, tak jsem se musela opřít o skříň, jinak bych sebou flákla.
26. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek