Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
2. črc 2009

ahoj Evi ,
jj , dam vedet co mi delali a jak jsem dopadla 🙂 . Se mi nechce k chlapovi (ja jsem zvykla na same zenske, asi k zadnymu chlapovi nechodim - ani s Dadou skoro ne 😲 ) , tak se zkusim asi dnes objednat k jedne doktorce u ktere uz jsem byla i s Davidkem - snad me tedy bude moct vzit i kdyz na zadance mam napsaneho nejakeho toho doktora ...

petreva
2. črc 2009

Zuzko, klíďo to zkus, můžes si přeci volit Dr. jak chceš ty 😉

indigo
2. črc 2009

Hezké ránko!

Tak to chvíli vypadalo, že bude dnes (pro mě) přijatelně, ale už tam zase leze oskar... 😠 😀

Holky vybouchnul mi narozeninovej dort, nevíte kde v Budějkách dělají hezký dětský? Slíbila jsem mladýmu mašinku Tomáše, ale bude mít prd... 😖 😝

kacena00
2. črc 2009

ahoj holky!!

jak píšete o těch vyšetřeních. mě vyšla jakási kravina na tom cukrovkovým testu, pak sem furt chodial na diabetologii, kde bylo vše v pořádku a jako vrchol všeho mi chtělina posledním monitoru vyvolávat porod, to byl myslím pátek a v pondělí měl být další monitor a že asi vyvolaj porod kvůli té mojí "cukrovce"

a že měl malej přezrálou placentu a vyživovanej nebyl zrovna dobře nikdo nezjistil do porodu, že je takovej pinďa i když skoro termínovej zjistila až dokorka na uz a že mám zralou mrňavou placentu až když sem ji porodila, tak mi taky už teď přijde konkrétně ta cukrovka zbytečná a to co mi naopak měli zjistit stejně nezjistili..tak nevim

indi a co na netu, tam si nic nenašla?

menny
2. črc 2009

Ahoj
nezlobte se na mě, nestíhám moc dočítat
Dáda má anginu ☹
Matoušek celou noc proplakal, prokňoural a od rána kašle.
Kdyby se mi zítra nezdál, máme přijít.
To je fakt k vzteku ☹

inna12
2. črc 2009

jé Peťo, to mě mrzí, angína v těhle vedrech je hnus ☹ kor u malýho 😖
to je fakt nepříjemný...

Evi, sušený banány jo? 😀 tak ty mam taky ráda, ale tak nějak normálně 😀 včera večer už jsem si meloun zakázala a udělala zeleninovej salát, ale nebylo to ono 😀 tak jsem ho hned musela posnídat 😖
to víš, že těšící převládaj, ale stejně se docela bojím, tak nějak všeho...ale taak se na něj těším, jak asi vypadá, jakej má nosík, vlásky, jak voní 😵

Zuzko, to máš pravdu, dr. jiný názory neberou, jen ty jejich jsou stoprocentní a neomylný 😒 vždyt já jsem též dostala seřváno, že jsem si dovolila sama jít na to NT na genetiku!!! 😠 nepochopitelný..

no Baru, to je taky něco 😖 😲

Indi, s dortem neporadím, vubec nevím 😖 snad něco seženeš...zeptej se na regionech, což???? 😉

my ve městě dopo nebyli, já zase vychrápavala do desíti, páč noc byla hrozná, vubec jsem nespala 😠 tak chystáme se ted po obídku, tak se těším 😖 vzduch je tam zase pěkně frišnej 😝

papa

kacena00
2. črc 2009

frišeluft!!! 😀

inni tak to já měla s NT screeningem podobný, byla sem trochu za krávu na gyndě, ale to mi může bejt šumajda! 😝
apropo v pondělí jdu na gyndu jako co to mám v prsu, budou mi dělat UZ, tak začínám mít torchu nerva...teta má po karcinomu prso pryč..

Peťul snad to od d nechytl...chjo, držím place a doufám, že po víkendu budete fit!

indigo
2. črc 2009

Jéje Peťo! V tomhle počasí a anginu, no tak ať to nertvá dlouho!!!!! 😖 Snad to nedostane Máťa...

Inuš couráš po venku, jo? 😀 to já se neodvažuju vystrčit nos, jsem je mi děsně a to dma vůůůbec nic nedělám, jen střídám gauč, křeslo a pc... 😀 😝

Baru co má znamenat ten frišeluft?!?!? Jako že u vás prší nebo co?!? Páč jestli jo, tak s váma Táborskejma nekamarádim, tady je od rána pařák... 😠 😝 😝 😝

kacena00
2. črc 2009

chichi, nene Jituš (teda jestli sem to teď speletla tak sem vemeno!)

ale inna psala že maj u nich frišnej vzduch 😀 jinak u nás to vypadá prozměnu že bude chcáti...výborný, to zdivo nestačilo po rekonstrukci vyschnout, takže se opět dělají na zdech plísně, fuj!

hele zdá se mi to nebo tu dlouho nebyla Jája? jak ti sou na tom s vodou? není s ní někdo v kontaktu?
apropo, já sem spíš pejřimovská, je fakt že u nás je dycky o kousek míň vedro, i kdyžv těchhle hicech asi ne, ale takhle třeba když už má začít jaro, v táboře to kvete a tady sotva pučej pupence naopak zima přicházívá podstatně dřív, prostě opruz.. sme mnohem níž než Tábořané (? 😅 😀 )

achalteke
2. črc 2009

nazdar ženy...
hlásim, že frišeluft je i u nás, bylo bouřkově, ale nepršelo, chodim po bytě nahá bylo mi hic a už sem si dokonce vzala tričko 😀 😀 😀

Baru Cyrda nemá chybu, sem ukazovala fotky včera Honzovi a říkal, že je fakt nádherňoučkej....ne neboj já čekám jaká krasavice vypadne z Indi, aby pak hoši svedli regulerní bitku o ženy 😉

Peťo ať je angína co nejdřív pryč...je to vopruz teď v létě

Ach jo za chvíli jedu pro tchýni, no ach jo, vlastně je dobrý že přijede, mám už tu pro ní dost domácí práce do který se mi nechce, takže super, notabene nás dnes večer zve na opulentní žranici 😀 😀

kacena00
2. črc 2009

tak to bysme měli, se tu vykecávám a už začlo pršet, provazce vody tlustý jak prsty ...tak to se mi to teď látkuje něco sem zachránila, čtvercovky ovšem budu muset znova vyždímat a to už to bylo skoro suchý,už mě to fakt štve 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

indigo
2. črc 2009

Nejsi vemeno! 😎
Jo tak Pejr! No jo, s tim počasím to taky znám, pocházím z vysočiny (od Jihlavy) a to jsou vždycky rozdíly, tam a tady v ČB, tady kolikrát nevíme co je to sníh a tam brácha nemůže poznat, která z těch bílejch boulí před barákem je jejich auto... 😀 😀 😀

Jája nás fakt nějak zanedbává, dám jí ještě čas, kdyžtak číslo mám.... 😎

indigo
2. črc 2009

Ha, stačí trošku zahrozit a už je tu, žena jedna..... 😀 😎

kacena00
2. črc 2009

tyjo žranice, mám hlad, jdu se najíst, apropo sbírat prádlo v tomhle dešti s Cyrduchem v šátku bylo taky bomba!

tyjo Jájo ahoj, prosímtě a když někdo zazvoní, koukni nejdřív kukátkem kdo to je jooo? hihi

a dík za fotk toho našeho smrádka, někdy ho musim vyfotit jak spí, to je uplně ňuňu, ale to asi fakt každy mimino 😀

indigo
2. črc 2009

Prosila bych prohodit počasí v ČB a v Táboře, děkuji za kladné vyřízení!!!!!!! V tomhle hice by ti to schnulo jedna radost! 😝

kacena00
2. črc 2009

hm, fajn, na jeden den bych to bral bych prala a všela a sušila jak vzteklá, jdu na to, dám se s cyrduchem na modlení ty kladná žádosti 😀

kacena00
2. črc 2009

tak bic, jdu jíst, cyrilek má nějakej vtipnej sen, asi deset vteřin se tu ve spánku tlemil nahlas 😀 😀 😀

indigo
2. črc 2009

Cyrda hodí hezkej kukč a to by bylo, aby nám to ti nahoře nevyměnili..... 😀

kacena00
2. črc 2009

tak nám se to tu nějak záhadně vyhýbá, ani včera nepršelo ale bouřka je slyšet
za to dusno je tu nechutný, ve stínu 32 stupňů nám to tu ukazuje, ani s Kubou nejdu ven- tak toto teď napsala holčina z tábora, tak můžeš vyměňovat hicuňk s pařákem 😀

u nás toudle dobou prší každej den, mě to sejří, proti vedru to zabírá jen málo, ačkoliv na večer jooo

tyjo, zas sem koukla do profilu, ingeborg hyacinta 😀 😀 😀 😀 😀 se posměju, no nic fakt jdu HAMA HAMA

indigo
2. črc 2009

Tady to vždycky vypadá, pak trošku zahřmí, spadne 8 -10 kapek a konečná... a dusno na umření...

No zatím spíš Ingeborg, na Hyacyntu bysme volali Hyáááá nebo Cynto 😀 😀 😀

indigo
2. črc 2009

A dobrou chuť!!!
A taky padám, vyměním židli u pc za gauč... 😀 😎

achalteke
2. črc 2009

Indi tady je fakt prímově, poslala bych do Budějk...já když ráno cejtila to dusno, tak sem se zhrozila - v poledne se psem ven, fuj, ale pak se začlo blejskat, zatáhlo se a je fajn....

Baru si mi připomněla - jaký čtverce používáš? Přemejšlim o těch vícevrstvejch....a dnes jsem si objednala další dvě AIO - budu látkovací magor 😀 😀 😀

achalteke
2. črc 2009

jo a s těma jménama Indi, ještě ti mohu doporučit jméno jímž nazývám občas mámu (nevadí ji to) - Gudrun a oběma jim láskyplně říkám: "vy moji starý geronti" 😀 😀 😀 😀 😀 jsme krapet prdlá rodina 😕 😅 😀

kacena00
2. črc 2009

no sem ještě zděs sem do alba natlačila fotky z jednoho minisrazíčičku v našem oblíbeném človíčkově, už je to měsíc a já ostuda teprve teď..

jájo, se čtvercovkama mi ani nemluv, zlatý starý...sou tak měkký, mám jich tak do deseti kusu...a ty nový mám myslím hybler a kiko, jedny od mámy, jedny co sem si koupila já a je to prostě rejžák..dávám to cyrdovi jako podklad pod zadek na čůrání, když se větrá... ale teď mi nestíhaj schnout ty haipy takže sou supr

s vícevrstejma bude stejnej schnoucí problémek...já je měla jen na chvíli půjčený od kámošky a taky sou fajne, ale fakt sem to měla jen na chvíli, takže moc nevim..každopádně na obsluhu po vyprání taky supr oproti kals. čtvercovkám

jo a teď nevim, ty kiko nebo hybler to byly co se dot zmenšily po 1. vyprání...zuzi pomoooooooooc já a moje paměť, no nic, umírám jdu papu už

pus

kacena00
2. črc 2009

Gudrun, tyvoe holky 😀

achalteke
2. črc 2009

baru a ty haipy kupuješ kde?

indigo
2. črc 2009

Gudrun... píšu si! 😎 Ať máme z čeho vybírat.... 😀

cipisek007
2. črc 2009

Ahojky holky!

Tak to vypadá, že David přijede až v sobotu, tímpádem se odsouvá návštěva tchýně na pondělí, no to mám fakt radost!
Holky jsou celkem hodný, ale Terka na dnešek v noci spala jen cca 4 hodiny, takže jsem mrtvoň mrtvovič.

Lehounce jsem vás dočetla.

Pe'to, co Dáda a Matýsek? Už jsi zkoušela kaši? Jak jim je?

Indi, áááá novej adept na jméno 😀 Gudrun ist gut 😀

cipisek007
2. črc 2009

Mám hlad, jdu jíst a hrát si s holkama, mějte se krásně, držte se a já se o víkendu ozvu 🙂

inna12
2. črc 2009

ahoj frišeluftové ! 😝

Indi, jojo, courala jsem a dneska, nechápu, jak je to možný, ale je mi venku dobře 😅 ani jednou jsem se nezpotila.. je ale pravda, že si vozim prdel v autě, teda jsem byla dneska vozená, už se pod volant moc nevejdu a když se odsunu, tak zase nedosáhnu na pedály 😀 😝 no ale ještě to jde 🙂
byli jsme mimojiné v knihovně, já si tam vyžádala po netu tolik knížek a oni maj zavříno dnes i zítra 🙄 sem se těšila, že budu mít v noci co dělat a toto 😢 😀

Baru, neboj, to bude dobré s kozenkou, to je asi běžný náký ty bouličky při po kojení 😉 já měla jednu dobu taky takovou bulku, doktor po hmatu, že je to okej, že to ani neni v prsu, ale jako vazivo..
😖 pak to za delší dobu zmizelo uplně...

ráno musim na gyndu na kontrolu toho tlaku a moče, se mi tam tak chce.... 😖