• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Tak tu škytavku fakt asi buď nemají a nebo si jí posílají proti sobě :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Míšo ty máš paměť!!!

aspoň už se s ní můžou radovat :wink: my furt oťuťkáváme ty věci a už bysme v nich měli nejradši toho prďolku,tak Zuzka¨aspoň nemusela čekat dlouho a už jsou spolu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám pocit, že by teď měla být v 40tt, ale nehledala jsem to, tak si nejsem až tak jistá :wink:

Hehe Míšo, to ti taky napíšeme, a¨by maminka s tatínkem ty dvě cácorky nezlobylï :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe :grinning:
3. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná že to o sebe fakt odrážej, protože to mý dítě fakt skoro nic jinýho nedělá než škytá :grinning: pěknej ochlasta už v bříšku, jo a v jedný knize sem se dozvěděla že krom škytání z přelokání plodovky i občas děti v bříšku kašlou :grinning: chudíčata, to mě fakt pobavilo.

tak jo, holky, já musím něco dělat, tak zatím ahoj
3. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli, měla by být teď v 39tt Takže malá přišla na svět ve 37tt. Důležitý je, že jsou obě v pořádku :slight_smile:
Jooo to mi napište, to jo :grinning: :grinning:

Barčo, Stejně je to prča. Oni si tam do toho čůraj a kakaj a pak to pijou :grinning: Měj se fajn!
3. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobrý rozloučení :grinning: ale taky sem na to myslela že si tam zvesela cvrdlikaj a pšoukaj a pak toto :grinning:
třeba máš holky estétky a zas to tak s tím pitným režimem nepřeháněj a proto ti neškytaj :grinning:

no fakt už kšáá valim
3. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehehe, no aby z toho neškytali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já se jdu vzdělávat mám hodinu AJ, pak obídek, tak uvidíme co přinese odpoledne jestli se sem ještě juknu :wink: :slight_smile: zatím se mějkte krásně :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě tu necháte samotnou? Tak se mi nepředřete, těhulíny :wink:

Hihi, s pitím to moc nepřeháním, ale největší žížu mám v noci. Dneska jsem třeba byla v noci 2x, fakt děs to vstávání.
3. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem zpět :wink: je tu ještě někdo??
3. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Tak nejdřív véééélká gratulace Zuzce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ta se má, už to má za sebou. :wink:

Kontrola dopadla dobře, prďola by měl mít něco kolem 2,10 kg, je hlavou dolu, takže ok :slight_smile:
Jo, kočárek ještě nedorazil :angry: . Řikali, že ho ve čtvrtek pošlou, a kde nic, tu nic. :unamused:

Míšo, při Lukášovi sem tu škytku cítila pořád, teď tak max. dvakrát do týdne.
3. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek Moni :wink: a jaká byla dodací lhůta u toho kočárku??? Neboj to stihnou, ještě máš chvilinku časík :wink: No tak to je super, že už je hlavičkou dole, že už se připravuje........ :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Heli, to já vim, že mám čas :wink: , ale znáš to, nedočkavost. sem zvědavá na tu novou barvu, viděla sem ji jen na netu. Kočárek bude zatim na prodejně, aby ho mohli vidět i jíní, případní zájemci :wink:
3. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jasný, to já to taky nenechám na poslední chvíli jak se znám :wink: no a jak je tak asi dlouhá dodací lhůta kočárků?? vůbec nemám představu :wink:
3. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám přímo z velkoobchodu, jinak na prodejně je máme od jednoho do pěti týdnů, podle dodavatele.
3. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem teda dala ten velepupek do alba, ale pořád mi to fotilo s bleskem, tak to nějak svítí a ten prach je na čočce, ne na zrcadle :wink: , to sem vyleštila :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÉÉÉ mONI TAKY KRÁSNEJ pupík :wink: :grinning: Já už ho taky chciii!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já zatím teda furt vypadám spíš že mám špeka :grinning: :grinning: :grinning: ale ono se to poddá, snad :grinning: :grinning:

Jé Moni ty máš ýhodu, vyznáš se v tom, víš co a jak a ještě si to objednáš levněji u výrobce :wink: to je prostě skvělá kombinace :wink: :wink: A fakticky se mi ten kočárek líbí čím dál víc, uvažuji o této značce už zcela vážně :wink: :wink:
3. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jé vy jste toho napovídali, koukám, že se máte všechny dobře a to je dobře :grinning:
3. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli, užívej si toho malýho pupíku. Taky sem si řikala, já chci ukazovat světu, že sem těhu, ale teď uf, co bych dala za menší :wink:
Jo, výhodu mám, většinu pořídim v krámu. Řikám - když nejsou kšefty, musim si je udělat sama. :wink: :slight_smile:
V Táboře je maj ve Sluníčku. To ty asi víš kde je, já ne.
3. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj straspy :wink:
3. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mon73 :slight_smile: Teda holky, jsem dneska nějaká přejetá, jako bez energie :unamused:
3. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bez energie? Dyť je tam tak krásně. To sluníčko tu energii přímo posílá. :wink: Jdi ven sedni s časopisem na lavičku, nebo jen otevři okno, hoď nožky nahoru a uvidíš, bude líp :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spíš mě nic nebaví :frowning2: ach jo, no už se těším, jak budu psát, jak jsem uřícená a jak se nemůžu vyspat a tak :grinning:
3. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně se taky nechce nic dělat, ale energie mám dost :grinning:
No, to spaní je horší. Usínám kolem jedný, druhý. Bolej mně nohy, spíš klouby. Když stojim, tak ne. asi jak se to uvolní, tak to začne . Pravidelně tak od osmi večer, do těch dvou. Čtu si až do úpadku očí, ale zhasnu, a sem zas vzhůru. :angry:
3. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dávají nám ty kulíšci zabrat už teď.Mě vykope doslova ráno na wc :wink: asi jak je tam míň místa, tak se hned přihlásí :sunglasses: No jdu se natáhnout a kouknu na tv, holky dejte inspiraci jaké povlečení a kde ho koupit :wink: já teda mám jedno vybrané, leč kdyby jste měla některá lepší, tak se nechám ukecat :grinning:
3. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy. myslíš pro mrně, nebo pro sebe?
Taky končím, ještě jdu pracovat. Tak zatim ....
3. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím pro mrně :wink: ale i klidně pro nás, protože nemůžu sehnat na tu naší frnacouzkou deku žádnej hezkej a levnější povlak :angry: máme rozměr 180x200 :wink: mají ho v ikee, jenže ta je od nás 250km, stačí mi, že jsme odtamtud táhly v autě s otevřeným kufrem tu postel :grinning: už se tším, až tam pojedeme s miminkem a nakopupíme si zase spoustu pěkných věcí :wink:
3. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, taky krásnej pupík :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvíli tě doženu :grinning:
Ke škytavce, čoveče já fakt nevím kdy škytají. Už jsem o tom hodně četla, ale fakt to nepoznám :slight_smile:
A v noci - mě bolej hrozně kyčle. Jakmile ležím delší dobu na jedný straně, tak mě vzbudí šílená bolest a ani otočit se nemůžu jak to mám ztuhlý. :-/

Strašpy, i mě je občas totálně vycucle. Kolikrát kolem pátý bych spala jak dudek a když v deset zhasnu, tak jsem čilá jak rybička.
3. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
Míšo, pěkný stránky. Ta škytka je takový pravidelný ťukání :slight_smile:
Straspy, pěkný povlečení maj na ebutik.cz :wink:
4. lis 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Moni, ty máš bezva odkazy, jdu to nastudovat, vypadá moc hezky ten butik.
Míšo, taky krásný stránky a pěkně napsáno.
4. lis 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek