Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
3. črc 2009

holky, já se z vás pokáknu 😀 já vám fakt říkám, že každopádně celej červenec se nic dít nebude 😀 😝
já to prostě vim, že budu přenášet 😖 nemám ani poslíkové ☹ a ted mě dr. dorazil, jak hlásil to CS0 😨 vím vím, nic to neznamená ,ale tak stejně mě to v mým pocitu jen utvrdilo 😀

kino bylo moc moc hezký, fakt to stojí za to vidět, vzali jsme i malýho bráchu, tak se chechtal celou dobu, bylo uplně narváno, i to 3D bylo moc fajn, tak jsme byli spokojení 🙂 jen je to drahý jako pjase 😠 no pak už si toho kina moc neužiju 😀 a byla tam těhotenská tematika 😀

Peťul, Davídek to uvidí později 😉 budou to dávat hooodně dlouho, teprv od včera to běží 😉 aspon, že už je bez teplot 😖

dětičky jsou nerudný, to je to počasí, švagrová dneska volala, že je naprosto vyřízená a to je Martík zlatý dítě, ale ted co předvádí 😖 neustále řve, vztekoní se, ani ho nemůžu obléct ven, jsou zpocený oba, neustále se staví na nohy, všude leze, začíná bejt pěkně hyperaktivní, doktorka jí zakazuje, aby prej stál a co má asi dělat, když se postavuje sám a to pořád 😖 tak je to asi všude ted stejný, s malýma protivkama 😝

já musím dát notas chlapovi, zase mě prudí s hrou 😠 takže DOBROU VŠEM!

kacena00
3. črc 2009

innuš já ti něco zkopčím jo?

kacena00
3. črc 2009

kacena00 • 1d • 22. únor 2009 v 18:58

chacha, jájo, u nás klídek, pohoda, Cyrda na to prdí, jen tak občas si zaposlím, ale to se mi nestalo ani nepamatuju
já jen užívám spoelčný neděle s manžou teda ne jako že by ehm ehm, ale prostě jen vaříme, mejem nádobí, já špendlím a šiju a teď sme spolu čuměli na malýho velkýho muže
(si ani nedovedu představit, že by něco mohlo bejt, když se skoro dusím protože sem plná cyrdy

já vsázím na strašpy

kacena00
3. črc 2009

tak co??? sem napnutá jak kšandy, bych řekla nám tu začíná porod on- line!!!! juuuuuuuuuuu

kacena00
3. črc 2009

to bylo v 19 10 kdy sme psala porod on -line A MYSLELA SEM TÍM ŽE ROdí strašpy, ale ejhle ráno už sem psala petě a helče že rodim já 😀

zuzka84
3. črc 2009

evi - nu nevim, nikdo mi nerikal ze by to mohlo byt tim pocasim , ale ja se tak stejne citila i kdyz bylo lepsi pocasi, respk. chladneji a ne takove dusno, totiz kdyz mam tech 130t. , tak se citim docela dobre. Jinak je vseobecne znamy ze tep muze zvysovat stres , jinak tedy nevim 🙂 ,a to dychani asi mam z pocasi a taky to proste k tehotenstvi asi trochu patri
jinak jsem si nevsimla kam vyrazite (se omlouvam) , ale myslim na tebe at to nejak zvladnete 🙂

menny - at je Davidek brzo zdravy! kino ho muselo mrzet,chudak ☹

tak dobrou noc vsem

kacena00
3. črc 2009

juuuuuuuuu a já dávám tipovačku, motýlek bude buď během noci, ale spíš zítra bějhem první půli dne a bude to kluk 19 29

a po 11.hodině píše menny - psala Barča, Cyrilek je na světě 😀

takže innuš nikdy neřikej nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petreva
4. črc 2009

Ahoj holky, jojo INNI, ne, že bychom něco chtěly přivolat 😵 , ale já třeba žádný poslíky nikdy neměla 😵 začala jsem mít divně v bříšku, viď Indi 😀 až kolem jedné odpol a ráno Elenka už koukala na svět. BARU, ty to prožíváš asi podobně jak já...nejraděj bych si psala až do odjezdu do porodnice....každopádně se nám to tu za chvili rozrodí 😵 😵 😵
ZUZKO, to je asi jedno...hlavně se opatruj co Davídek dovolí!A rýsuje se jméno nebo manžel stále "přemýslí"?
...jedem ke tchánovcům... 😖

achalteke
4. črc 2009

Dobrý ráno,
ty jo jak se tak vracím odzadu k poslednímu příspěvku co jsem četla, tak už jsem myslela, že Inuš rodí 😅 😵 ...
Jo Baru tvůj předporodní koníkování si pamatuju celkem dobře.... 😀 😀 😀 😀 😀

Evi přežijte to nějak u tchánovců - jsem si vzpomněla jak jsi psala, že tvůj chlap dostal od nich flašku za zásluhy, respektive za porod..... 😖 mazec.
Já tu mám tchýni, ale zítra už fičí, dneska ještě navaří a zítra ráno v 5 ji hodim na vlak a uvidíme se až po šestinedělí 😀

jinak noci jsou u mě o malinko lepší, dnes jsem byla jen 4x na záchodě, takže relativně pohoda 😀 😒

indigo
4. črc 2009

Brý ránko!

Já chci taky rodit v přímým přenosu! 😀 Ovšem já při prvním příznaku začnu plašit, co s dítětem, musim ho pak rychle odstěhovat ke tchýni, pobalit tašku do porodnice... no třeba mi zbyde chvilka i na koně... 😀

Jájo tchýni posaď jen do Budějic, potřebuju navařit, umejt okno a vyžehlit. Že jí moooc zdravím!!! 😀 😎

Inuš se nehlásí... ale takhle si přímej přenosnepředstavuju! 😠 😀

My jdem taky dneska ke tcháňatům, tchýně má narozky, tak jsme pozvaný na řízky, takovýhle nabídky se fááákt neodmítají... 😎 Ale odpo mažem zpátky domů 😀

indigo
4. črc 2009

Jaktože si nepamatuju Báry porod? To jsem asi ještě byla nakvartýrovaná vedle a tady jen občas... Až Evču vim, na to se nedá zapomenout... 😀

A Inuš - tebe po porodu asi umlátim boxem na vlhčený ubrousky! Páč každej den do sebe tlačim melouna, pak je mi těžko a v noci místo 5x jdu na záchod 15x...A ty za to můžeš!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😝

achalteke
4. črc 2009

Indi já taky chci rodit on-line a asi budu, páč budu tak vyplašená, že tady budu popisovat svý pocity a sondovat jestli je to už ono 😀 😀 😀 😀 😀

Tchýni to vyřídím, jen co přijde z krámu - šla pro pečivo. hele a taky na tom nejsi co se tchýní týká špatně - hm řízečky 😵 😀

Melounové ženy jste, já ne, já melounové nejim bléééééé 😀 😝 😅

indigo
4. črc 2009

Jo jo, nějak si na tchýni stěžovat nemůžu, občas si vezme dítě... ale má to jedno minus - večer ho zase vrátí... 😠 😀 Na řízečky se těšim, na cokoliv co nemusim vařit já se těšim... 😀 Melouna po cestě musim koupit... 😀 😀 😀

indigo
4. črc 2009

Holky Zuzky Davídek má dneska narozeniny! Tak všechno nejlepší!!!!!!!!!
Ale narodil se pěkně blbě, zrovna na mojí tchýni... 😀 😀 😀 😎

achalteke
4. črc 2009

No jsme na to stejně - poručila jsem si borůvkovej koláč a svíčkovou - věci, který nedělám 😀 ...
Ráno tu začla aktivně v půl osmý mlátit nádobím, Honza přišel z noční a sprdnul ji že co mě budí, až jsem se jí musela zastat, že už jsem dávno vzhůru...ale jo docela to s ní jde 🙂

zuzka84
4. črc 2009

indi - diky moc za prani , ted uz mu jsou pul hodiny 3 roky 😀 . tak si to uzijte u tchyne ... ja si budu uzivat terorizovani cerstveho triletaka 😀

achalteke
4. črc 2009

Zuzko tak všechno nejlepší tříletýmu chlapíkovi! 😉

inna12
4. črc 2009

😀 mam zase dost, jen nakouknu 😀 hlavně Indi mě zase pobavila 😀
hele, melouny maj ted faaaaaakt moc dobrý v Lidlu! ne ty tmavě zelený, ale ty světlě s pruhama 😉 a pěkně středně velkej vyjde na padíka..mi kupujeme ob den jeden 😖 a to je chlap moc nejí 😀

Baru 😀 nojo, přesvědčilas mě, prej Cyrda na to prdí 😀 che..taky dobrý..takže ti začaly rovnou kontrakce???
Evi, ty taky bez poslíků?? tož dobře, uvidíme uvidíme...

kdože tady nejí melouni??? to není možná 😀 😀 hmm, svíčková jo? tak tu bych si taky dala 😝 já moc dobrou neumim...

Indi, co ten dort, sehnala jsi něco??

jéé Davídek má narozeniny 😵 tak všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka!!!! 😵

achalteke
4. črc 2009

Čoveče Inko dneska na tebe myslim jak ti je, já od rána provádim gaučing, páč mám buď vysokej a nebo nízkej tlak, nevim nepoznám to....dneska je to nějaký na hov...ležim a ležim

já bych vám prosim pěkně chtěla potom oznámit, že mi rupla plodovka a valim do porodky - dejme tomu pár dní před termínem, takže asi tak 😀

inna12
4. črc 2009

jé Jájo, tak pěkně lež! ten tlak je fakt prevít! at sebou někde nešlehneš 😖 mně je ted dobře, ale jak sem měla vyšší, tak sem cítila, jak se mi trochu motí hlava... 😖 to hrozně dělá to počasí pitomý 😠 příští týden už má bejt dobře, tak vydrž! 😉 prej je tady větší vlhkost jak na Floridě 😝

holky, vedle má kočka skoro stejnej termín a už jela do porodky! v noci jí to začalo 😝 já mám fakt už z toho strach 😔 já se na to jakoby furt necítím, ještě aspon dva týdny a musím nějak zapracovat a odbourat ty obavy, bo mě z toho klepne..hlavně už nečtu popisy porodů, jak se narodilo mimi s třikrát obmotanou šnůrou, přídušený a jiný chutovky 😔 já nemám strach z bolesti, ale o něj 😢

my jdeme na procházku, pak do makra pro prášek a plínky, tak hezkou sobotu, pa!

kacena00
4. črc 2009

inni neboj, porod je fakt supr záležitost!!! já bych z fleku rodila znova, než sme odjeli, tak to byla děsná hlína a potom ta euforka!!!! bomba, samosebou byla chvíle kdy sem řikala: já už nechci- michal- seš moc šikovná, já: já už nechci, nechci, michal- seš šikovná, já: michale, už nechci.. a tak dokola

když si na to teď vzpomenu, tak se tomu "rozhovoru" musím gebit

ale jak bylo řečeno na předporodním kursu: znamená to, že miminko už je za rohem, takže s chutí do toho a půl je hotovo

a dokud neříkáš já už nechci nebo se ti nechce odejít, tak se to dá, bolesti se daj v pohodě přestát a mezitím si povídáš s chlapikem a oba ste příjemně nervozní, protože víte že za chvíli už uvidíte to největší štěstí svýho života a možná ste trochu nevyspalí ale pořád v takový rozjařený náladě...

a než jedete do porodky tak možná povedete debilní dohady ohledně toho, jestli volat do porodky (mě se nechtělo, kvůli signálu se musí lézt do okna a já se na toakovou gymnastiku necejtila 😀 )

do toho mi přišlo náramně prdelozní, jak je michal vykulenej a nevěří mi to, přitom předtím 14 dnů každou noc, kdykoliv sem se obracela z boku an bok nebo vstávala čurdit řikal: už? nebo porůdek! a tak a když to přišlo nebyl štont tomu uvěřit, do toho já samosebou nebyla na kurzu na lekci ohledně začátku porodu tak sme hledali nejdřív jedny materiály od kamarádky, ty nám to nevyjasnily, tak sme hledaly v PC, co mi poslala kamarádka z toho kurzu a už to bylo jasný

a michal začal lítat do auta - zapnout motor, zahřát auto, natahat tam larysy, já sem si vařila porodní čajíček a prodejchávala a mazala michovi sváču a prodejchávala.. no byla to neskutečná prdel, mě fakt přišlo absurdní už jen to jak mažu chleba, foukám foukám, mažu chleba, foukám, přijde michal a jeho vyvalenej výraz, dávám mu překontrolovaný tašky, mezi dveřma na mě opět hoí tragikomeckej výraz, foukám foukám

a vrchol všeho že v pejru ve 4 ráno hledáme bankomat, abysme měli na zaplacení tatínka u porodu, já prodejchávám už třetí kontrakci a řikám si: tyvole? já porodím v autě kde je? 😀 😀 😀

no já sem z toho byla táááááááááááááááááááááááááákhle vytlemená, byla to fakt žůžová legrace

sosacka
4. črc 2009

Ahoj těhulky, můžete nám dát úsměv!!??!!
Pokud se Vám fotečka nelíbí, tak samozřejmě néééé 🙂 Je to můj chlapeček a náš pejsek... Stačí jen jeden... 🙂

Moc díky a přeji krásný den a klidné těhulkování s tím nejkrásnějším závěrem!!!!!!! 😎 🙂 😉

1) http://usmev.impuls.cz/galerie/12348

2) http://usmev.impuls.cz/galerie/11923

3) http://usmev.impuls.cz/galerie/11944

4) http://usmev.impuls.cz/galerie/12027

kacena00
4. črc 2009

a inni tohle si nepřipouštěj, já vím, že je to těžký, já sem pracovala ke karlovu na aru jipce - sem zběhlá dětská sestra, takže sem byla vystreslá, ale postupně sem se nad to faskt zázrakem dokázala povznést a to víš že sem se trochu bála, ale hlavně sem se mooooooooooc těšila a těšila se nejen na to, že uvidíme miláčka ale i na to že dálipanbuh užijeme si i ten porod

a vidíš cyrilek šel na svět s ručičkou u hlavy a šňůrou okolo krku - už 21. nebo 22 února sem tu psala v jaký to divný poloze vpravo pod žebrama je schoulenej a že nemůžu dejchat a to už se panáček zacyklil a přesto je kluk jak buk, zdravej hezkej, v pohodě

a majda od heli měla taky šńůru okolo krku a jaká je to štramanda, ono je to docela běžný a neznamená to hned žádnou tragedii

před prodem se zakazuje inušce číst myslet a uvažovat, rozkazuje se jí hodit kopejtka nahoru meloun natlačit do hlavy a těšit se na klukánka 😵 😵 😵 😵 😵 a koneckonců aj na ten porod

ju? 😉

a mě už zase brečí moje štěstí, tak pac a pusu

menny
4. črc 2009

Holky nejsem doma, ale pisu v rychlosti pres telefon
protože vám musim napsat tu velkou novinu:
R o s t e n á m z u b !!!! 🙂 🙂

inna12
4. črc 2009

Baru, tos hezky popsala 🙂 🙂 jste to měli pohodový, tě obdivuju, takhle vysmátá 😀 ...budu se snažit k tomu přistupovat podobně, jsem na sebe fakt zvědavá 😖 ale podle tvýho popisu je porod brnkačka, tak si budu říkat, že já to budu mít též tak a ne jinak 😠 😀 😝

Peťo, k prvnímu zoubku gratulace, kdo ho objevil?? 🙂

inna12
4. črc 2009

a děkuju, Baru, za podporu! 🙂 docela mi to pomohlo, zkusim se na to jen a jen těšit! 🙂

já ted asi dvě hodiny spala po tom nakupování, taková strašná únava na mě přišla nenadále 😝

jdu se ovanit a probrat, jsem jak trefená 😝

inna12
4. črc 2009

Jájo, jak je? je ti lépe??

menny
4. črc 2009

Jo a objevitelem zoubku jsem já 😵

indigo
4. črc 2009

Řízky došly, no tak jsme teda šli domů....... 😝 😀 😀 😀

Inuš - no chtěla jsem ti něco napsat, ale Bára to tak krásně vystihla, že nebudu kazit dojem... 😎 Já měla porod (pro mě) hororovej, hrozně dlouhej a vyčerpávající, ale bylo to tím, že malej nebyl připravenej, já taky ne a doktoři se rozhodli, že prostě musí ven... ale i tak - prostě to byl akt nutnej k tomu našemu štěstíčku, když ho dneska vidim, jak mi venku utrhne sedmikrásku, chce se mi dojetím brečet... to bych pak rodila obden, za tohle to prostě stojí! 😎

indigo
4. črc 2009

Peťo gratuluju k zoubku!!!!! Proto byl tak nevrlej... a polezou další a další, to bude krásnej úsměv, se zoubkama... 😎