Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
6. črc 2009

a možná jsem měla první poslíkové 😀 jestli teda můžou bejt jen na jedný straně 😖 😀
skoro pul noci, docela to bolelo, ale jen kratce vždy, nebo to taky mohly bejt střeva 😅 bylo to furt jen vpravo

na pátek se těším, snad to bude ráno 😉 odpo už je blbé v pátek 🙂

cipisek007
6. črc 2009

innko, ten mundisal jsem používala na afty 🙂 docela to pálilo, tak mě udivuje, že je i na mimi zoubky 🙂
calgel používala kamarádka, říkala, že je dobrej.

zuzka84
6. črc 2009

inni - za me davali v porodnici akorat johnson (jejich) a to bych teda nechtela 😖 , jen ve vode to je asi nejlepsi .no a sitovany kalhotky za nas nedavali ...

cipisek007
6. črc 2009

my taky v pátek odpo ne-e 🙂

zuzka84
6. črc 2009

miso ok, ja bych mohla klidne od pul 10 - at se D. vyradi 😉 , takze jestli by nekdo taky prisel na pul 10? no kdyztak tam pockame sami to asi neni problem vlastne 😅

cipisek007
6. črc 2009

já musím říct, že jsme s Johnsonem spokojený. Používáme olej do koupele i vlhčený ubrousky a na neonatologii jsme děti koupaly v tomhle: http://www.peceodite.cz/vyrobky-vyvinute-pro-no...

zuzka84
6. črc 2009

ad mundisal , asi to pali tolik do te otevrene rany , coz afty jsou , jinak si myslim ze to tolik palit nebude na ty zoubky ... ne ? 😅

cipisek007
6. črc 2009

Zuzi, ale když se klubají ven, tak přeci ta dáseň je drobet "poškozená". Nevím, s tímhle ještě nemám zkušenost, tak právě taky koukám kde co a jak ohledně zubů 🙂

zuzka84
6. črc 2009

miso - nejake deti to snesou , ale plno jich po tom ma vyrazky - moje neter to taky mela z Johnsonsnu a dr. detska segre rikala ze to nema vubec pouzivat, ze to je blba kosmetika a ze to maji deti z toho casto ... tak proto ja jsem tedy proti Joh.

zuzka84
6. črc 2009

miso - hm , tak to tedy nevim s tema zoubkama ... ja to neresila u Dady , nejak nebyl nastesti duvod

no nic , jdu konecne Davidkovi namazat ten chleba k snidani 😀

cipisek007
6. črc 2009

jo a ještě vlastně od Johnsona používáme levandulové mýdlo (klasická kostka) a taky nic. Ale je třeba vyzkoušet co kterýmu miminku udělá.
Taky jsem v těhu nechtěla o Johnsonu ani slyšet, každej říkal, že mají děti alergii, ale teď jsme spokojený 🙂

cipisek007
6. črc 2009

K snídani? Ne k obědu? 😀 😀
Nám dneska vaří Globus a holkám jsem navařila včera, budou mít kráááávu 🙂

inna12
6. črc 2009

jak jsem psala, s gelama nemám zkušenost 😀 jen sjem o nich četla 😉

Zuzi, já dorazím klidně na 9, čím vyšší hodina, tim pro mě pak hůř 😠 už včera jsem se skoro nedostala do žabek, jak mam oteklý nohy ☹ a vubec všechno...hnus 😠

Zuzi, já si sebou beru ten sebamed nejakou jemnou koupel, ale nevim, jestli tam neco kapnu, asi zpocatku fakt jen ta voda 🙂
Míšo, to je dobře , že vám johnsons sedí, já co tak slyšela, pročetla, tak právě často dělá neplechu ...ale každý mimi je jiný 😉 doufám, že nebudeme mít nějakého citlíváka 😀

indigo
6. črc 2009

Mě od Johnsona sedí šampon na vlásky, kupuju doteď, on vydrží ale dlouho... jinak jsem po porodu měla nějakou koupel, nebyla špatná, ale taky jinak Johnsona nemusim... Ale je fakt, že každýmu dítku sedne něco jinýho.

My klidně dorazíme na půl 10, jak budem po ránu stíhat... 😎

Inuš posluje, no to na mě jako nepočká nebo co!?!? 😀 Inuš tak ale až o víkendu, jo? Abysme tě v pátek ještě viděly... 😀 😎 Mě tedy břicho občas slušně bolí, ale na posly to nevidim, mám čas....

Jinak jsem se dneska celkem vyspala, jak jsem to brzy zapíchla, ale od 2 do 4 jsem opět čučela do zdi, to je děs, člověk sotva leze, je unavej, ale spát to neeeeeee 😠 😠 😠 😝

indigo
6. črc 2009

Hele "za mě" byly v porodce ty jednorázový síťovky, ale nějaký debilní byly, no taky na mojí pr*el... 😀 radši jsem nosila vlastní. 😀 😎

inna12
6. črc 2009

holky a po každým přebalení je nutný mazat proti opruzeninám třeba bepanthenem??????? i když má prdelku ok?? nám říkala ta PA že pořád 😖 to fakt?

zuzka84
6. črc 2009

miso - no jo , k snidani , on totiz po ranu vetsinou nic nechce, jen kakao 😀 .

no pritel dnes vyrazil na ty slavny houby 😀 , tak obed budeme mit asi taky v globusu , protoze tu nemam suroviny abych mohla neco uvarit

inni - tak my taky muzem uz na 9 🙂

indigo
6. črc 2009

No dobrá, tak na 9, stejně tam zkejsnem nejmíň do 2, jako vždy..... 😀 😀 😀 😀 😀

Inuš pokaždý, já mazala teda jen ten "vnitřek", jakoby to jak už jsou půlky nalepený na sebe, jinak ne, neměli jsme nikdy s opruzeninama problém. 😎

zuzka84
6. črc 2009

indigo - fakt je tam maj jo , to jsem netusila 😕
jo a taky jsem cumela dneska v noci dve hodiny ... mezitim se vzbudil i D., ale zase usnul . no ale oproti vcerejsi noci luxusni spani (az na to vedro :-/ )

inni - mazala jsem pokazde, ale ted bych spis pouzila neco jineho nez bepathen (neco prirodniho) , kdyz by nebyl prcek opruzeny - v bepanthneu je zinek myslim a prece jen vseho moc skodi 😉

cipisek007
6. črc 2009

Innko, tak včera jsem byla nateklá i já. Večer mi šíleně otekly prsty na rukách, ani jsem je pomalu nemohla ohnout 😒
Hele a vydržíš nám do pátku vcelku?? 🙂 Aby jsi nedopadla jak Pedík, taky chtěla na srazík a klidně si 2 dny před porodí 😀

Mě právě překvapilo, že každej nadává na Johnsona a pak nám ho na neonatologii dali 😅 Vůbec jsem do toho holky nechtěla strčit, ale po první koupeli to s nima nic neudělalo, tak jsem si říkala, že holky nebudou žádný cimprlíny 😀

inna12
6. črc 2009

Indi, já právě ani nevím, jestli to byly poslové 😀 😝 ale ještě jsem to neměla...opakovalo se to asi 10x, ale práve jen napravo dole, jako hooodně na krámy, ale kratičce, taky mě pak napadly ty střeva 😀 nevím...včera jsem zbouchala snad nejvíc melouna, tak těžko říct, co to bylo... 😀

tak snad se tam v pátek dovalim, už jsem fakt přetížená a přijde mi, že to břicho furt roste 😢 už toho začínám mít plný kecky...má bejt lepší počasí tak aspon tak 🙂

inna12
6. črc 2009

Míšo, přesně, ani pomalu nezatnu pěst 😠 mám hrozný buřtíky 😀 😝 a ty nohy, to je katastrofa...no co už s tim... 😀 😝

indigo
6. črc 2009

Jo jo, s Tádou jsme skoro nenatýkala, ale už i mě se to týká, ale né pořád, hlavně v horku a večer, ale ani teď nedám ruku v pěst.... 😝 Miluju hnusný počasí!!!!!!!!!!! Jakže má bejt v pátek?!? 😀 Musím do toho priáče, teda podle toho kolik dostanu kapesný od chlapa, to je děs, můj účet na nule (teda na minus deseti) a jsem závislá na tom co mi milostivě svěří, pokud teda ještě má... 😠 😠 😠 😝

inna12
6. črc 2009

Míšo, nemocnice fasujou johnsons ve velkym 😀

Zuzko, ale co na ten zadeček?? mam ještě ten babylove, ale tam je zinek též...

Indi, prostě jen k tý zdířce pomáznouti 😀 fajn fajn tak teda budem mastit pokaždé

ok, na 9 tam budu jako na poníkovi 😀

indigo
6. črc 2009

Už abych brala mateřskou, budu mít nejspíš větší příjem než chlap 😲 , to je mazec, co? 😀

inna12
6. črc 2009

ja nevim jestli mi břicho tvrdne, nebo se tam pne on, ale to je neskutečný 😖 celýho ho nahmatám, když se ted šponuje..chudák, tam nemá už žádnej plac 😢

indigo
6. črc 2009

Hele Inuš, kámoška používá od narození obyč modrou indulonu, prckovi jsou teď 2 a neměl nikdy jedinej pupínek na zadku. Viděla bych to podobně, na co různý "zázračný" mastičky. Tedy pokud nebude nějakej problém, samozřejmě... 😎

Jó všechny nemocnice Johnson, všichni pediatři Nutrilon.... sponzoring je sviňa... 😀 😀 😀

cipisek007
6. črc 2009

Tak my na prdelku používáme Sudocrem a jsme bez zapařenin. Měly je holky ze začátku dost opruzený, ani mastička od dr. nazabrala, natož bepanthen. Tohle přivezla D. segra z Londýna a dá se to sehnat i tady a během tří dnů měly holky prdelku jak miminko 😀

Innko, ty jo, to je hrozný, mě to vůbec nepotkalo v těhu tohle. Bůhví ale co by bylo, kdybych holky nosila dýl.
A tyhle dusna k ničemu nepomůžou, prsty oteklý normálně nemám, takže chuděry vy těhulíny 😒

inna12
6. črc 2009

Indi, snad má bejt jen 20 stupnů! 🙂

indigo
6. črc 2009

No 16 by byo lepší, ale 20 beru... 😀 Hlavně aby nepršelo, stačí pod mrakem, abysme mohly vypustit děti na to hřiště..... 😎