Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
7. črc 2009

A jestli pojede Barča, ta už to bude znát z tohodle pátku... 😀

menny
7. črc 2009

Míšo ještě uvidim, jestli by nevyšel tenhle pátek.
Uvidíme, uvidíme 😉
chci se domluvit s Barčou, kdy by jela

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, to by bylo super!!! Jen se strašně bojím, že se u nás zase něco pokazí. Vždycky, když mám něco naplánovanýho, tak to padne. Snad to tentokrát vyjde 🙂

Už tu nejsem 😀

indigo
7. črc 2009

Já tu taky nejsem, dobrou! 😎

zuzka84
7. črc 2009

jajo , diky za tip - dost dobrej 😀 😉

dadu - diky moc za info! a poznamky k CK porodnici si poznamenavam 😀

mon73
7. črc 2009

Ufffff, tak sem vás dočetla. Od pátku sme byli pryč.
Chtěla sem přidat radu ,nebo spíš postřeh pro uplakánky. A koukám , pozdě ( viz. Matoušek). Tak sem objevila zoubek a noční krmení a pláč je pryč. Peťo. a ty to máš pěkně najednou. Najednu stranu dobrý, máte to za sebou, na druhou- trvá to dýl 😉

Míšo, sudy - to je sranda viď. 🙂

A Ellenka se taky začíná točit. 🙂

No, zas sem na ten meloun zapomněla 😠 Musim si to napsat, nejlépe na ruku, protože papírek vždycky nechám doma 😀

Ahoj Helíku 🙂 😉 🙂

mon73
7. črc 2009

Tak tchýni já mám ok. Přemejšlim a nic mně nenapadá. Ale tchán 😠 ani napsat to nejde.

Baru, tak ať ti to dobře dopadne. 😉

Zuzko, tepláky? Tak ty sem neměla snad rok. Mně je furt horko.

kacena00
7. črc 2009

hoooooooooooooj, teda já todle kecání dycky propásnu, kurnik 😀

takže peťo, odkaz na návleky ráda a jestli maji i extendor, ještě raději 😀

jinak teda jestli tys blb na orientaci, tak sis vážně vybrala tu nejlepčí parťačku pro řešení orientačního nesmyslu 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ale jako fakt, abysme neskončili někde v jinej kafeterii 😀 😀 no ale neva

dadu jak sem ti psala, já bych to řešila případně druhým šátkem z bazoše páč stejně budeš víc vázat ty, vím o čem mluvim, i když by byl zájem, není tolikočasu 🙂

já už zapomněla na co sem chtěla reagovat tak du pa 😝 😀

dobrou a pus a pac

jo a jestli to bude ještě další tejden, tak sííííííííím síííííííííííííím ne v pátek, to pojedeme k našim, přespíme a v sobotu pokračujeme kamošům na svatbu někam k litoměřicum, takže bych v pátek stopro nemohla...
a 15.7. snad poprvně půjdeme na očkovando i my!!! 😅

menny
7. črc 2009

Míšo a víš jak jsem se bála, že se něco pokazí, když měly dorazit holky do Tábora
Ale dobře to dopadlo bylo to prímový.

Indi no super!!!! To se mi ulevilo. Tak budete navigovat jo....v pravo kostelní věž, v levo kříž na vrcholku
hory... 😀

půjdu tu poklidit ten čurbes na posteli a jdu taky hají.
Zítra pa

kacena00
7. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hele to je dojemný 😵 😵 😵 😵 😵 😵

menny
7. črc 2009

Jé Moni taky zoubkujete !!
Gratulace 🙂
nám až se doklube tenhle druhej, tak snad bude na chvilku
klid. Už se mi stejská po tom hodnym neuplakanym Matouškovi
Tohle je nářez

Baruš odkaz na návleky posílám

už fakt musim hají. Máme děsný noci
dobrou

dadunka
7. črc 2009

Innuš, tak to chápu, že tě nasrali, když to člověku za 2Otisíc ani nepředvedou, nic k tomu neřeknou. Já tam teda nebyla, přebíral to manžel, takže nevím, jestli dostal nějakou slevu, asi ne, protože na účtence nic nebylo. Přinesl darem akorát vzorky vložek do podprdy, krému od Hippu, jedno dětský tričko, bryndák, fenyklový čaj a 2 lízátka.
No je fakt,že ta samá pláštěnka by asi na obojí nepasovala, ale vypadají zabalené úplně stejně, ani to není nijak označeno, která je na co, tak jsem se lekla, že máme dvě stejné.

Mně teda déšť vyloženě už sere, protože nám vzlíná vlhkost v baráku ve sklepech a v přízemí od země nahoru po zdech a v jedný napůl sklepní místnosti se začala dělat plíseň z tý šílený vlhosti. Potřebuju teplo a trochu vítr, aby to vyschlo.

Baruš, já koupila v pátek látkovky, vyprala je a mám je teď žehlit - mám na mysli čtvercovky a vázací Popoliny.
Ahoj Mončo 🙂

helik3
autor
7. črc 2009

ahoj, jste tu ještě? Nebo jsem Vás zase propásla?

dadunka
7. črc 2009

to měl být dotaz, jestli ty plenky mám žehlit??????? nebo ne

helik3
autor
7. črc 2009

jéé ahoj Dadu, to je nádhera, ty už to máš za pár 😉 😉 🙂 to to uteklo 😵 Protože sem chodím sporadicky, tak přju moc moc síly do toho konce a ať jde všechno jako po másle 😉 😉

Moni nazdárek, koukala jsem že tomu tvýmu prckovi už je půl roku, uf!

No my už jdeme ve čtvrtek na tříměsíční kontrolu, takže taky to uteklo 😉

mon73
7. črc 2009

Ahoj Dadu, kočárek moc pěknej. Barvička úžasná 😉
Heli, sem tu 😉

helik3
autor
7. črc 2009

Jé Péťo vy už máte dva zoubky,,??? no my slintáme teda první ligu, tak taky pořřád nakukuju a nakukuju....🙂 Barčo a Cyrda už má nějaký zoubek? Asi ještě ne, viď?

helik3
autor
7. črc 2009

no to je super, tak povídej přeháněj!! Co ten tvůj tygr 😀 a co práce a Luky a manža? Zvládáte? Všechcno v poho?? Vydrželas kojit tedy 6 měsíců celých??? A teď teda pomalu přikrmuješ a ubíráš kojení??

helik3
autor
7. črc 2009

Dadu, pěknej pupík 😉 😉

mon73
7. črc 2009

Heli, zas tě podezírám, že fotíš moje dítko. Tak pokaděný overálek máme uplně ten samej a taky ho umí pěkně zřídit. I když teď je to tužší, tak to de "vysypat" 😀 a ta s tou opičkuou, nemůžu si pomoct, ale zas mi připomíná Tobíse. 😀 Kojim pořád - v noci, dvakrát ráno, někdy kolem šestý večer. Luky vysvědčení hrůza, v pondělí jede na tábor. V práci je většinou mamka, já tak dvakrát , třikrát do týdne, tak na dvě tři hoďky.

Nové foto 😉

helik3
autor
7. črc 2009

jéé ten je úžasnej🙂 Taky pěkně vyvalenej jako Majda 😉 😉 😉 No umíme se zdělat mooc pěkně 😀 😀 naštěstí takjednou týdně-14dní, ale samozřejmě vždycky když se chvátá 😉 takže už raději nechvátám, hihi.

My už jsme velký holky, už jsme přešly na plenky číslo 3 😀 😀 😀 Tak to kojíš ještě docela dost, to je paráda 😉 kuk je to jako buk, no bodejď vžyŤ NA TO MÁME PŘEDNOSTI, ŽE?? uŽ SE tI ZMENŠIL OBJEM?? HIHIjÁ JSEM TEDA STÁLE NA dÉ, TAK TO JDE🙂))) hergot capslock 😀 😀

A co to vysvědčení?? V kolikáté že je?? No to máš hodnou mamku, že je tam takhle hodně v krámě, ono s takovýmhle prckem to na víc než n pár hodin týdně ani nejde....Hele a ty už ho zkoušíš na nočník?? není to brzy??

inna12
7. črc 2009

Peťul, prej jatka 😀 já taky včera krvila 😝
Míšo, dělalas dobře, že ses na to vyflákla! 😉 co ti dr. dá, že...

Baruš, to je hezký, to albíčko! 😵 stejně ten dětskej úsměv je tak krásnej! takovej pěknej chlapeček 🙂 musí bejt štastnej 😵

Dadun, ještě musím koupit moskytieru, ale ona snad pasuje jen na sporták, nevíš o tom něco? jo a návleky na kolečka jsem chtěla, musím číhnout kolik stojí 😝
to dostal jako dárek tam? tak to je fajn, aspon tak! 😉 jsem tady četla, že jinde dávali při dlouhým čekání tu přebalovací tašku zdarma 😠

jdem hrát člověče se zase zhádáme pááá

mon73
7. črc 2009

Inni, já používala zrcátko 😉 Hm, člověče, to jsme ještě nehráli. Teď o prázdninách toho oprášíme. 🙂

Heli, objem už mám menší, už jen E 😀 😀 . Lukáš je , teda byl v pátý. Teď pude na druhej stupeň, tak to asi bude něco. Má LMD, poruchu soustředění. Takže si to užíváme. I když měl učitelky opravdu bezvadný.

S nočníkem mám zkušenost i z krámu, že jak je dávaj dýl, tak na něj pak nechtěj. Já ho tam jen posadim, nic po něm nechci, jen aby si na něj zvyk, aby se ho pak "nebál".

mon73
7. črc 2009

🙂 Tomu klučíkovi kouká to štěstí z očí. 🙂

inna12
7. črc 2009

Mon, mě to s ním právě nějak nende..včera mi navíc spadlo, tak tam mam pavouka... 😠takové krásné zrcátko to bylo 😀
člověče taky budem hrát snad po sto letech, ale zase utekl se sprchovat, asi se mu do toho moc nechce 😀 ale já ho donutím 😀

mějte se!

zuzka84
7. črc 2009

Dadu , k tem plenkam - zehlit muzes a nemusis asi zalezi na tobe, ctverce se ale vyzehleny lepsi skladaji mi prijde a jsou proste takovy mekkci , ja je zehlila ... tak to jenom ja k tomu 😀

moni -tak ja jsem nakonec zimomriva 😀 . a to jste jeste nevideli moji tchyni a svagrovou , to je zase jeste aspon o tri tridy vys 😀 😉

mon73
7. črc 2009

Inni, musíš mít zrcátko, takový to se dvěma podpěrama. Roztáhneš je, (ty podpěry) a položíš do vany...., no, však za chvilku už to potřebovat nebudeš 😉 😉

mon73
7. črc 2009

Jéžiš, ono i to druhý dítko bude po mně: Spí je v krátkym bodýčku, slabý ponožky, opravdu slabý, ty co nedrží na noze, a slabou deku - no a je zas spocenej.

mon73
7. črc 2009

Zuzi, tak to já sem úchyl - i v zimě musim mít při uklízení a žehlení sundaný ponožky 😀

helik3
autor
7. črc 2009

tý jo Moni buď rád, my spíme v bodíčku a overálku a stejně pořád ledový ruce 😀 😀 😀 celá maminka 😀 😀 😀

Vydedukovala jsem dobře, že Innuš se chce oholit?? Tak mně se zrcátko vždycky zamlžilo, hihi, takže já to teda dělalapo slepu, po paměti🙂 Ale byla to úleva, když jsem si tam konečně viděla 😀 😀

jdu spinkat, mějte se všechny krásně a ať Vám to dobře dopadne, koukám že Inna je asi na řadě 😉 tak mačkám palečky 🙂