Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
9. črc 2009

Innko, narkozy jsem se začala bát těsně před.
Ani mi blbě po ní nebylo. Jen jednou mi bylo na zvracení, tak mi sestra přinesla takovou tu mělkou misku ve tvaru ledviny a tak mě to zvracení hnedka přešlo, jsem zvyklá zvracet do kýble nebo WC 😀 😀 No a furt jsem chrněla a byla unavená. Obzvlášť na tý JIPce. Když jsem nespala, tak jsem koukala z okna a myslela na holky.

cipisek007
9. črc 2009

Evi, jak se dna projevuje? Vím o tom jen, že je to nemoc převážně starší lidí 😅

petreva
9. črc 2009

INNI, dej pokoj s narkozou...zvládnete to normál 😉 i když infa pro uklidnění jsou asi důležitý...taky jsem myslela na xy variant...a nakonec to bylo docela rychlý, že jsem si ani výřivou vanu neužila 😉
MÍŠO, bráchvy otekly kotníky...neprv, že prý se mu bortí klenba a má tam "jen" zánět, na nártech...a teď přišel s tímhle...projevuje se to zarudlým otokem nejprv malých kloubů...je až moc kys.močový,ledviny nestíhaj a ta se usazuje právě tu...musí se dodržovat přísná dieta...,to jsem zvědavá,on je to dost pacholek...kouří a občas pije...na jídlo je zmlsanej a cocacola nebo kofola jsou dobrý kámošky...bych mu tak nařezala. Už dávno si měl nechat říct 😠

cipisek007
9. črc 2009

Evi, ty vado, to jsem netušila že to má co dělat s kys. močovou! Já myslela že je to jen a jen onemocnění kloubů. No snad si nechá říct a zvládne i dietu.

inna12
9. črc 2009

Evi, však já neříkám, že budu mít narkozku 😉 já bych se jí ani moc nebála... 😝
teda to je nepříjemná nemoc 😒 tak ted bude muset bejt důslednej na to, co jí a pije 😖
letím papa

zuzka84
9. črc 2009

Miso , tak ze tam doktorka nebyla 😠 😀 , ale dekuji za optani! Ale ve ctvrtek jedem do Motola na broncho , tak tam stejne musime na predoperacni , tak asi v pondeli ...

evi - teeda Dnu, tak to je mi lito ☹ , at to nejak pokud mozno dobre zvlada

zuzka84
9. črc 2009

inni - tak ja nevim , jsem se docetla zas nejakou kravinu v Mama a ja , asi 😀 😀

inna12
9. črc 2009

Zuzi, dyt je to jedno...všude píšou něco jinýho 😀 😀 hlavně, at se ti to stává co nejméně! 😉 ono je to asi kombinace všeho možnýho, ten tep, hormony, u někoho tlak, dusno, teplo,děloha tlačí na nákou tu žilku, co vede krev k srdci a je to hned 😝 a udělá to cokoliv...to už je celkem jedno, co přesně 😒 mně třeba nevadí ležet na tom levým boku, na zádech, někdo nemůže ani chviličku...

já mám strach nejvíc v tom autě právě, jak se to z ničeho nic stalo té paní, udělalo se jí zle, chtěla za křižovatkou hned zastavit, jen stihla stáhnout okýnko a už o sobě nevěděla, ona prej i věděla, že na ten syndrom trpí, přesto jezdila 😒..a auto jelo dál, to je mazec 😒 měla hrozný štěstí...ono to přijde jako prd...tak už jezdim radši minimálně, náhoda je blbec 😝

Zuzi, na předoperační?? Pujde na operaci? ☹

zítra se na vás těším děvuchy 🙂

Pedíku!!! přijdeš????????? 😵 Míšo, co ty? 🙂

inna12
9. črc 2009

teda na pravým bočku 😀

inna12
9. črc 2009

holky, v kolik tam tedy budete??

menny
9. črc 2009

Ty jo Evi dna?? To má manžel sestřenky, žere maso, kouří, pije
sestřenice dělá ve zdravotnictví tak jeho přístup
jí drtí 😠

Baru jsem se musela odpoledne smát jak jsme spolu
komunikovaly hned na třech frontách, ještě jsme měli zapojit
telefon 😀 😀 😀

bolí mě hlava... zas se mi rozjíždí migréna...mě picne ☹ ☹
jdu si vzít růžovýho kamaráda a jdu hájí.
Snad mi to ten lumpík v postýlce do dovolí.
Momentálně se hraboší a točí a vzteká v postýlce, no snad
dnes brzo odpadne. Jsem KO

cipisek007
9. črc 2009

Zuzi, to víš jsem chtěla vědět kolik váží tříletej kluk 😀
Davídek jde zase na operaci?

Peťul, mě o hlavě něco povídej. Jsem ani večer s holkama necvičila, protože se mi tak zvedal žaludek, že bych je při zalehnutí asi poblinkala ☹ ☹ Už je to lepší, byla tu mamka s tátou, tak vykoupali a nakrmili, já jen udělala kaši.

Innko, zatím vše nasvědčuje tomu, že PŘIJEDEME 😵 😵 Bohužel nemůžu říct v kolik, ale tuším, že nejpozději do 10:30 jsme tam 😵
Holky, já se tak těším!!!!! Konečně mezi lidi 😀
Musím si ještě přečíst návod, jak se tam dostanu, budu parkovat u Prioru. Sice se to drobátko prodraží, ale chci vás všecky břišule vidět, že mi je to jedno 😀

Kdo teda dorazí? Innka, Indi, já, Zuzka. Zuzan a Barča? Cooo? 🙂

cipisek007
9. črc 2009

masakr: 😀 Cooo těhule, jak by se vám líbil takhle rychlej porod 😀 S babičkou, která vše fotí 😀 😀 http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/11858...

zuzka84
9. črc 2009

Miso - he he 😀 . no muzu ti rict ze ten nas vazi 15kg 😀
a jak zase na operaci - to jsou jen zakroky 😀

jo inni , jde jenom (zase 😀 ) na bronchoskopii , ale u deti se to dela v celkove narkoze

ja zitra dorazim urcite ... teda jestli nebude prset - pevne doufam ze ne eee

inna12
9. črc 2009

Míšo, tak to je super 😉 jsem zvědavá na prťavky 🙂
to jsem četla..taky dobrý 😀

Petul, ty no trpíš, vid..tak snad usneš a bude líp 😒 migréna je prevít, kamarádka má často a strašně z toho až zvrací, musí být dva dny jen ve tmě 😒

holky, v červencovkách se narodilo miminko přes 5 kg a 56 cm! 😲 to je pěkněj macík, co? 🙂

inna12
9. črc 2009

Zuzi, aha 🙂

cipisek007
9. črc 2009

Zuzi, jo tááák, vy už tam máte i privat v Motole, ne? 😀

Innko, jo to je síla!! Chudák maminka, neužije si mimineška, ale obrmimineška 😀

inna12
9. črc 2009

no jestli má jen malé oblečky samé 😀

cipisek007
9. črc 2009

innko, to je jak u nás - my měli zase všecko ooooobr 😀

inna12
9. črc 2009

no ale do toho dorostly aspon 😀

cipisek007
9. črc 2009

Migrény jsou prevít. Když jsem brala HA, tak jsem na ně dost často trpěla. Až jsem si musela brát den dovolenou ☹ Hlavu v kýbli, kýbl u postele, 2 dny jsem nejedla nepila jen si měnila studený hadry na hlavě ☹ Teď už takový stavy nemám, "jen" při změně počasí mi není dobře.

cipisek007
9. črc 2009

3 měsíce jim trvalo, než jsem dala novou velikost 😀

cipisek007
9. črc 2009

Holky já jdu do hajan. Není mi nejlíp, tak ať jsem na zítra fit.
Moc se na vás těším 🙂

Dobrou noc 🙂

straspytelka
9. črc 2009

Ahoj holky teda vy jste toho nakecali, nějak nestíhám, pořád něco dělám-uklízím, vyklízím...
Jsem ráda, že jste všechny a všichni v pořádku 😵 😵 😵
Stačila jsem pochytit debatu o klistýru, taky jsem původně chtěla Yal, ale prej to není tak účinný jako klasikaa tak jsem si to nekoupila a navíc, já ani při jednom porodu klistýr prostě nestihla, jedinkrát jsem ho měla před profukama 😒 a to mě sestra ještě vyděsila tím, že jí to upadlo na zem a teklo to po podlate a já měla 2 dny před tím stejně průjem, tak jsem jí řekla, že toho moc nechci, že není co...a taky že nebylo 😉 😅 není to tak hrozný na to jak to vypadá 😉
Jo usínáčka máme taky od Cher...máme od tety jedný, je to růžová kočička 😵 taky bez ní prostě neusne 😉
Pak jsem zahlídla něco o srazíku 😵 😵 😵
A klíštěti na pipce 😀 fuuuuuuj měla jsem jediný na táboře a od tý doby jsem na tábory nikdy nejela měla jsem ho mezi prstama na praví ruce u prostředníku 😀
Migreny, hm, tak to mě jen občas, ale stojí to za to ble...
Taky se vám tak blbě holky spí? Já nemůžu vůbec usnout a přitom jsem tak ztahaná ☹
Ty Vo...e 5kg jo to měla maminka aci cukrovku ne? 😖

kacena00
9. črc 2009

hooooooooooj, holky nezlobte se, du vám napsat, že nakonec nepojedu, samotný se mi moc nechce tím spíš že ten lunmp už dva dny pokouší zase moje nwervy.. nechápu, jak sem to dřív mohla vydržet imrvére každej den plus jeho rýmy a ještě noční směny..

sem hotová, nevim, jestli mu rostou zuby, ale už dlouho nebyl takhle protivnej, uřvanej a budící se furt- teda když už zabere

když přijel tatínek, tak sem mu nabalila synka a poslala je oba do řiti na hodinu a půl, protože už sem se uplně klepala 😝

takže se mi s tímhle smradem, s tímhle jeho rozpoložením samotný na 3 hodiny do vlaku (tam a zpět) nechce

užijte si to a foťte, snad se na další dovalime...

peda
9. črc 2009

Ahojky 😉 🙂

Tak mi by jsme zítra taky na chvilku dorazily.Doufám,že nebude pršet,chtěla bych jít pěšky,tak aby jsme nezmokl.Moc se na vás těším.
A tam co minule?a v 10 hodin?Nějak nemám sílu dočítat.

straspytelka
9. črc 2009

Evi co telefon?Našla si násosku? 😀
Moc se těším až se uvidíme zase, nějak nestíháme pokecat viď 😀
Jdu něco málo hodit na MMB 😉 potřebuju penízky na zuby 😀 😖 hele holky, prodávám ten slunečník na kočár, mě tam nedrží prostě ☹ ...až to tam dám, tak vám sem hodím odkaz 😉

straspytelka
9. črc 2009

Baru, ale ale...to budou fakt asi zuby 😉 něco podobnýho teď máme doma i my 😖

indigo
9. črc 2009

Ahoj kočky, jdu jen potvrdit účast a zase mizim...
Pedí jo jo, tam co posledně, budem tam dřív, tak nemusíš "až" na 10. Jak vám to vyjde. 😎

peda
9. črc 2009

Indi,ok já nevím,jak budu stíhat,musím odvézt ještě Pavla.Ale moc se těším.Jdu si nachystat lahvičky na noc a jdu hajat.
Všem přeju krásnou dobrou noc a fakt se moc těším,na koníka nemám moc času a pokec mi chybí jak prase drbání 😵
Zítra papa