• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
inni - kdyz se ti to nejmin hodi ... no znas to :grinning: :wink: . Jinak preju at uz je ti brzo lepe !
10. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já je obě neunesu a Indi se víc než její bříško s Ingeborg na klín nevejde :grinning: Pedík měla na ruce Ellinku a ta jedna známá Zuzky a Indi Barču chovala, ale tu začaly trápit prdíky, tak mi jí s pláčem vrátila :grinning: A víc rukou tam nebylo.
10. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innko, no abys nám v noci nepsala, že jedete :slight_smile: Ale děti prej takhle odpočívají i několik dní před porodem :slight_smile: Do tý doby se ti afťák zhojí :wink:
10. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak v tom je zakopaný pes, já nevím, proč teda furt trapčíme s tím sexem. :grinning:
10. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadí, jojo, musíme do bazénu :grinning: teda já už radši ne :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda, že jste si užili srazíkování :dizzy_face:
Evi neděkuj, to je normálka :dizzy_face: :dizzy_face: snad jsem ti a Elence nezavařila na prdíky :unamused: to bych nerada :sweat_smile:
Tak J je spokojenej s kytkou i dortem :dizzy_face: :dizzy_face: a světe divte se, ale prej nikam na chlastání nepojede :dizzy_face:
Tak jsem koupila aspoň dva lahváče :grinning: a sangrii si dáme zítra s tchánovcema, no nejradši bych se jim vybodla, ale jsou to taky lidi ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak kluci J pořád volaj kde jako je? No a on povídá, mám zaracha, prej od koho? No od mamky :astonished: :astonished: :astonished: a tím nemyslel mě....ale tchyni, no že by mu promluvila do duše? :fearful: :confused: Tentokrát bych ho pustila, jsem mu to i říkala, ale nechce...asi ho prásknul tchán mámě... :grinning: byli včera sebírat třešně a asi se zmínil...a tchán to prásknul dál... :grinning: :grinning: jo pro příště bude muset mlčet :grinning:
Tak mu za odměnu dělám vařený žebra :grinning:
JŮŮŮŮŮŮŮŮ bazen, taky bych šla, kámoš dělá v lázních v Třeboni a říkal, že kdyby nemusel, tak tam vůbec neleze :angry: že tam kolikrát najdou plavat věcí...ale že když je to vyčištěný, tak mi dá vědět, to by jsme mohly holky někddy do bazenu co říkáte, Třeboň je ráj pro důchodce, maminky s dětma a lázeňské šviháky a švihačky :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspy a co tam plave za veci :grinning: ? to by me teda zajimalo :wink: . asi to nebude horsi nez v mori , kde obcas plavou i sr...y ne :grinning: . A velky cisteni tam delaj asi jen dvakrat za rok.

Miso - to jsou dobry "frky" :grinning:

a hle Dadunka jeste 2v1 :wink:
10. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy, no fuj. A já myslela, že v těch bazénech je to čistší, že to čistí dostatečně často.

Zuzi, lidi jsou blbý :grinning:
10. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha, na to už jsem dneska narazila, někdo k omu vtipně poznamenal, že na co ivf, stačí si vyrazit do bazénu do Egypta..... no asi by nás ta jedna dovolená vyšla levnějc... :grinning:

Tak když Míša matonku hlásila, tak jí mám u tý servírky! :angry: :grinning: Příště mi dá tousty s nivou zadara!!! :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, vidíš, ještě na tom vyděláš :grinning:
Ne příště ti platím pití :wink: Holka docela nestíhala a to jsem jí to fakt 3x opakovala. Njn, má větší zpropitný.
10. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer (nebo zejtra) se poperu s fotkama, Pedí a Míšo, nebude vám vadit, když vás zveřejním na netu? Na chvilku..... :sunglasses:

No jo, dneska jsem si žádný mimi nepochovala, nějak to můj stav již vylučuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spropitný :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, nebude :slight_smile:
Však už si brzy pochováš vlastní :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišel mi na mejl vtip:

Paní rodí doma. Je u ní doktor a vypadne proud. Musí zavolat pětiletého synka, aby svítil baterkou. Porod se podaří, doktor plácne mimino po zadečku a syn s očima navrch hlavy vyhrkne: "Správně! A druhou přes hubu, neměl tam lízt!!"

Tak bacha na starší ratolesti :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ja si pochovala , hec hec :grinning: . Indi to bricho ti prave ty miminka hezky podpira ne :grinning: ?
10. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Ellinku byste těhulíny ještě zvládly, ale B+T by už bylo horší, oni se vrtěěěěj, kopaj, mají skoro 6,5kg... :grinning:
10. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Inuš je v nemocnici, počítám, že domů se dostane až s miminkem. Nebylo jí nejlíp, tak radši jeli, tam se jim nelíbí monitor, tlak... Vidim to na hodně brzký porod. :wink: Určitě to holka zvládne. Moc pozdravuje!!! :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi!! To je rychlost! Držím pěsti a to jsem chtěla jít spát :grinning: :grinning:
Chuděra a včera si všecko zjišťovala, přeju jí, abych to bylo rychlý a hlavně, aby to nešlo císařem, aby si broučka hnedka užila :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě ve čtyři odpoledne psala, že mrňous se dneska nehejbe a že se k něčemu připravuje.
Snad budou obá v pořádku.
10. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo klidně spát jdi, není to na porod, jen si ji tam prostě nechali, aby byla pod kontrolou... ale jestli nemá ok monitor, tak jí dlouho 2v1 nenechají... :confounded:
10. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla by vydržet do neděle, já taky porodila 12. července :grinning: , i když vyvolávat začali už 11.července ráno, no nepřála bych jí tak dlouhej porod jako jsem měla já... :confounded:
Jé, bude miminko!!!!!!!!! :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, stejně bych šla :slight_smile:
Ráno ale poletím rychle na net, co kdyby náhodou.
Moc jí pozdravuj, jestli jí ještě budeš psát a že na ní myslím.

Jdu do pelechu, dobrou noc!
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já mám kolegyni, co se narodila 12. července :grinning:

Hurááááá, další mimiiii :slight_smile:

Tak dobrou :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi - me zacli vyvolavat 30.cervna ... jsem to mela delsi :grinning: :grinning: :wink:

na Innus moc myslim! pozdravuj ji.

Miso - ja zvladnu i sveho 15kiloveho kopajiciho se kluka , tak proc ne nekterou z tvych holcin :wink: . ba ne, je fakt ze Dada se tomu pupku prizpusobi ... resp. si na nej sedne a povida ze se mu na brachovi dobre sedi :grinning: :grinning:

Dobrounoc
10. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky povalim, dobrou! Kdyby něco, budu hlásit! :sunglasses:

Zuzko no jo, ale hned toho 30. jsi začala rodit? Kontrakce, otevírání, plodovka...? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
indigo - ne , ale o tom tu nebyla rec :wink:
10. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,ahojky :slight_smile: :wink:
co to tu čtu?Inuška už to má za pár??Tak to na ní musím myslet.Snad jí tam nebudou dlouho trápit a Pavlík bude brzy na světě :dizzy_face: :dizzy_face:

Indi,to je jasný,že mi foto nebude vadit :wink:

Bylo to fajn dopoledne kočky moje,už mi to chybělo,jo a dneska mi volali odpoledne z Artu :grinning: :grinning: jsme se o tom bavily.Jinak těhulkám to moc slušelo,Zuzka má ještě pořád malý bříško,Indi už je kulaťoučká maminka,Táda s Dádou si hezky pohráli a byli hrozně hodný,jsou to fakt suprový klučíci :dizzy_face: :wink:
Hodně jsem se těšila na Míšu a holčičky,viděla jsem jí jako těhulku někdy v září :sweat_smile: .Holčičky jsou ještě hezčí než na fotkách a je pravda,že je každá malounko jinačí a byly celou dobu moc hodný,jen párkrát zaplakaly.

Dádi,jak je?jsi určitě moc ráda,že už jsi doma,co?Co kočárek?už vám došel,ne?Mě dneska nějak začaly vrzat kolečka,tak budem muset asi promazat :sweat_smile:

Strašpy,tak úspěch s manžou,ne?to je supr,tak třeba už to bude lepší,moc bych ti to přála :wink:

Tak,já dobalila Máju na tábor,snad má všechno a jdu do peří,jsem zase mrtvola.Nechám si zdát o Inníkovi :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨plavou tam vložky a tampony a tak...čistí to jednou za měsíc :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Innuš myslíme na tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tu strašim... :angry: Balila jsem dárek k narozkám, nevím proč, když to stejně rozerve...... :grinning:

Inuš pozdravuje a nemůže spát, ani se jí nedivím..... :unamused:

Dnešní sraz v albu! Zcela sobecky jsem fotila převážně vlastní dítě, nemám žádný jeho aktuální fotky, nemám mu co dát na web, tak jsem to "honila" na poslední chvíli... :grinning:
10. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek