Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. črc 2009

Uf Bramborák usnul. Jenže Terka mi tak blbě leží na posteli, že se k ní nevejdu 😀

Dadí, jsem dostala staršnou chuť na bramborák. Ale už ho máme naplánovanej na příští týden na Lipně 🙂
Co na kontrole? Všecko OK?

inna12
22. črc 2009

Dadu, no tos měla taky krušnou noc 😒 mně aspon teda v noci pěkně spinká a nekopá...ale dneska budil brzo ráno 😀
termín podle toho UZ ve 12 tt mam 24.7. a podle MS 28.7. No ale měl by bejt přesnější ten první prej, byl od začátku o ty čtyři dny větší...a já mám i krátký cykly a brzo ovulku, tak by to sedělo o ty 4 dny dřív... ale stejně to na termín nebude, tak je to fuk 😀
koukej už to spustit 😀

inna12
22. črc 2009

ja ted byla v rožnově pro recept na ten dopegyt, už nemusím brát 3krát denně, pak na poště ,v knihovně vyzvednout knížku a mám fakt dost, dneska je tam opravdu peklo 😠
jdu do sprchy, pak uhnácám konečně ty buchty , pak jedeme do toho lesíka na rodinnou sešlost 🙂

papa

dadunka
22. črc 2009

Jojo, vše ok, psala jsem to sem už včíra 🙂 Dr. mě vyřadil z evidence a poku do příštího út neporodím, tak mám už jet na kontrolu do Krumlova do porodnice, kde mě snad už někdo konečně vyšetří vnitřně a udělá utz - měsíc už mám jen monitory.

Bramoboráky byly moc dobrý, ale toho patlání s tím.... 😠

Nezbude ti nic jiného, než z postele vsát a začít konečně něco dělat 😀

cipisek007
22. črc 2009

Dadí, vidíš, jak jsem mimo, jak jsi to teď napsala, tak mi došlo, že jsem to četla. Hlava pitomá ☹ ☹

inna12
22. črc 2009

a jak jsem říkala, horko, vedro a lidi jezdí jak bez mozku...neskutečný..

Dadu, bramborák bych si též dala, těsto mě baví patlal, ale pak u toho stát 😠 😠 to mě vždycky na ně u toho přejde i chuť 😀

indigo
22. črc 2009

Čau kočky, není to dobrý, mám za sebou 2 monitory s odstupem cca hodiny, oba špatný, doktorka mě chtěla odlifrovat do nemocnice rovnou, ještě jsem to ukecala na jednu kontrolu, tak jdu v 1 odpoledne, ale jestli se to nezlepší, tak špitál a rodím. Ach jo, úplně stejnej scénář jako s Tádou, akorát u něj na to přišli dřív, dřív jsem začala s monitorama, takže touhle dobou už byl na světě. 😖
No nic, budu podávat hlášení.....
Kdyby aspoń nebylo takový horko, jsem zplavená pomalu dřív než vylezu ze sprchy. 😝

inna12
22. črc 2009

P. mě vozil a jen jsme fakt zírali co dneska řidiči předvádí 😠 to zase bude bouraček

Míšo, Lipno v dobrém závidím 🙂

my se zrovna dneska bavili, jak příští rok v září, to už malýmu bude víc než rok pojedeme k moříku na Lefkadu, tam je tak krásně, klid, žádný lidi...už aby to bylo 🙂 to koupání mi letos tak chybí

inna12
22. črc 2009

Indi!!!
ja na tebe tak myslela 😔 ☹
sakra, to máš to samý jako předtim já...tachykardii vid?? ale hele, já mám fakt vysledovaný, že pokud se trefí při monitoru blbej čas a horko plus tvůj vysokej tlak tlumenej dopegytem, prostě vychází monitry na hovno!!!!
je třeba jít na něj brzo ráno 😝 fakt mi to tam i potvrdila doktorka, i záleži v jaký poloze ti ho natáčí...dopegyt ti ztlumí tvůj tlak a malej na to reaguje zvýšeným tepem! hodně to souvisí...
držím palce!!!!!!!!!!!!!!

cipisek007
22. črc 2009

Indi!!! A já si myslela, že vydržíš až do konce!!
V jednu budu moc mačkat palce!
A co se jim na monitoru nelíbí? Něco se srdíčkem?
To horko tomu nepřidá. 😒

indigo
22. črc 2009

No už vidím, jak mě zavřou "na pozorování", posledně mě tam zavřeli s tím, že mě tejden budou sledovat a pak se uvidí, monitory několikrát denně, ale to jsem tlak měla v pohodě. No co, tak si to kdyžtak odrodím bez Inuš..... 😀
Jdu zkompletovat tašku do porodky, pro jistotu..... 😒

inna12
22. črc 2009

a neboj, ve špitále by ti dělali monitor brzo ráno a ty jsou fakt lepší...určitě by tě hned nehnali na vyvoláni, což?

cipisek007
22. črc 2009

Innko, on musí bejt i šílenej tlak. Den blbec.
My se moc koupat nechodíme. Hlavně kvůli holkám, není se tam kam schovat pod strom. 😒

indigo
22. črc 2009

Jo Míšo, moc rychlej a hlavně strašně nepravidelnej puls... 😖 a to prvně Ingeborg spala, tak jsem měla "jen" cca 140-160, pak jí probudili a to byly skoky.... 😝

cipisek007
22. črc 2009

Indi, jen neříkej, abys tam pak neměla Innku vedle na pokoji 😀 😀
Že by ještě tenhle týden bylo nějaký miminko na světě? I když to tvoje má ještě chvilku čas. Zrovna včera jsi to tu psala, viď? Že Ingeborg se drží dýl jak Táda.

indigo
22. črc 2009

Inuš posledně mě fakt monitorovali každý 2 hodiny, v různých polohách... ještě v 7 ráno mě hnali na monitor ale stejně to nebylo dobrý, tak jsem v 8 dostala tabletu a už to jelo... No pořvala jsem si hned cestou domů, musel na mě bejt super pohled v MHD, ale nešlo to zadržet a pěšky bych nedošla. 😀 Teď už spíš přemejšlím, jak to udělám s Tádou, no pomaže kdyžtak ke tchýni, jé ten bude mít radost... 😀

cipisek007
22. črc 2009

Jéje, to mě mrzí ☹ Ty a jak jí tam budily?

inna12
22. črc 2009

ježiš, ale vždyt to je normální, když tam skáčou,tak maj hodně rychlej tep 😒 to mi přesně taky udělal a už jsem se vezla...nelíbila se mu poloha jak jsem ležela, já začla bejt nervozní a už to jelo 😖 tohle je o nervy ty monitory

inna12
22. črc 2009

Míšo, to je jasný, to počasí tomu jen pomáhá 😠

indigo
22. črc 2009

Holky na druhou stranu by mi vůbec nevadilo porodit.... Klidně bez Inuš... 😀 😎
Mizim, musim pobalit tu tašku a ještě něco doma podělat, kdyby náhodou.... 😎

inna12
22. črc 2009

Indi aha, tak to fakt chtělo vyvolat, když ti dělali takhle často 😒 tak oni doktoři dobře ví, kdy zasáhnout...
moc na tebe a Ingeborg budu myslet...

cipisek007
22. črc 2009

Indi, hlavně dej vědět kdyby cokoli, ju? 🙂
V jednu držím pěsti!

zuzka84
22. črc 2009

indi - teda to je divny. a Tadovi vlastne nakonec nic nebylo ne? nebo nejak prokazali ze se mu vedlo spatne? stejne to nechapu - spatny monitory a pak vyvolani na nekolik dni , to by to mimino snad zabilo kdyby to opravdu bylo tak spatny ne 😕 ... no nerozumim tomu, tak nevim. drzim palce at je kontrola lepsi ( i kdyz zrovna v 1 v tom nejvetsim hicu 😝 )

zuzka84
22. črc 2009

hele indi a to jsi dneska sla na 9 nebo na 10 ? ja jen tak orientacne kdy asi tak budu doma priste 😝

inna12
22. črc 2009

Zuzi, ono je to těžký, mně to tam doktor vysvětloval...každopádně by Indi měli hned poslat na průtoky, ty jsou nejdůležitější a podle toho taky většinou rozhodnou..ty já měla dobrý a další monitory už pak taky, ale když je to opakovaně, tak to srdíčko miminka dost zatěžuje a je lepší to ukončit dřív než to nechávat..to sjem s ním souhlasila...

já napřed plašila, že má mimi vadu srdce, tak říkal, že to vubec ne, že to tak dramatický není, když vyjde takovej monitor, prostě, že to hlásí, že je třeba v tísni, nebo je to jen náhoda - vzteklý miminko v tu chvíli a to fakt řekl! 😀 ale prostě to chce hlídat..což je asi správně, ale mě to taky nervuje 😠

inna12
22. črc 2009

Indi, však jo!!! při nejhorším bude Ingeborg už brzo v náruči!!!!!!!! 😉 😉 😉
a ty jako druhorodička, to bude brknkačka!!! sem vám psala, jak té paní u nás na pokoji vyvolávali a dítě bylo venku natošup 🙂 a první šlo těžko vyvolat ...

zuzka84
22. črc 2009

inni - jasne, ale jak pak mimco ktere se tam citi spatne muze vydrzet treba 3 dny kontrakce?? to jako mi nejak nejde do hlavy 😕 . ale to me teda jen tak jako napadlo , jako ze logicky - to je prece strasna zatez pro to detatko ...

inna12
22. črc 2009

No Zuzko je to tak tak...právě aby je vydrželo, tak to ukončí co nejdřív, aby nebylo vysílený...pořád ho monitorujou při vyvolávání, té paní dávali monitor neustále ...jinak CS hned. tohle je myslím rozumný, pokud se mu tam fakt nedaří a potvrdí to víc monitorů a třeba i ty průtoky, tak je to jasný, že je lepší at ho vyndaj...oni se tam rozhodujou myslim celkem rozumně, jestli je to mimi fakt natolik ohrožené, aby šlo ven...mně se tam jejich přístup celkem líbil, brali to podle mě zodpovědně...ale fakt mě to taky nervuje, ale ono to asi jinak nejde...taky bych mohla říct, že už ty monitory odmítám, nejradši bych to udělala, ale vyčítala bych si to pak celej život, kdyby se mu tam fakt nedařiílo a neměl třeba kyslík... 😒

a tři dny v kontrakcích, pokud by měl špatný ozvy by ho rozhodně nenechali, maj náký spešl tablety rychlý nebo CS

no řeknu ti, už abysme to měly všechny za sebou a řešily raději prdíky 😉

indigo
22. črc 2009

Hokly neperte se! 😀 Našla jsem oddací list, kupodivu..... 😀
Taksbaleno mám snad vše, kdyžtak mi chlap přinese.

Zuzko byla jsem na 9, docela to tam trvá, navís sestra má dovolenou, je tam zástup a chudák holčina je z toho vyplesklá, polovinu její práce stejně musí dělat doktorka, tak to trvá o to dýl.... no pak tam nějaká Indigo jde na monitor 2x, tak zdržuje..... 😀 Dorazila pizza, fakt dneska nevařim 😝 pak hodim sprchu a jdu.

inna12
22. črc 2009

jen je mi líto, že se Indi takhle naběhá a je venku zrovna takovej šílenej pařák 😠 chudák malá ☹