• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
jéé tady je vichr, bouří a leje!!!!!!!
23. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo? Nerodíte??????
23. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tlak 136/90, ale už jsem koukala, že jsem měla i větší...jinak koukala jsem do průkajdy a už mám kontroly cca po týdnu až do 2/9, ale to říkala sestra, že myslí, že už se neuvidíme :sweat_smile: ...

a hlásim bouřku a trochu deště a tak valím ven, ke kámošce na drb :wink:
23. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajo - hm, ja mela hranicni dlouho s Dadou a ten dopegyt jsem brala az tyden pred porodem ... asi jsou ted jine praktity :grinning: . jinak ted jsem mela hranicni tlak jen dvakrat , tak snad to bude dobry
tak tady jen takove smejknuti bourky , ale venku krasne se ochladilo na 21stupnu ... ale doma to samo znat neni :unamused:
23. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak déšť jo, ale jen drobet, spíš je tam vichr jako kráva. Naproti rekonstruujou panelák a mají tam plno polystyrenových desek a ty jsou rozlítaný po celým Máji. Tu zase bude bordel.

Jájo, to už máš takhle předpis do konce těhu? Nás sestra objednává vždycky jen na další návštěvu.
23. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a kde máme Indi? Doufám, že se v tý vaně fakt neutopila :grinning:
23. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko jsem koukala, že ještě nemáš u nicku jméno pro mímíska.
Tak už máte vybráno? Nenapínej jako Indi!
23. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je najednou děsnej klid. Nefouká, neprší
23. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, ticho jak před bouřkou :slight_smile: tady prší. a Míša jede :grinning: Holky soutěží, kdo víc bude ječet. Barča vede, ale Míša David jí překřiší. Chudáci sousedi :grinning:
23. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
menny - neboj , my nebudem mit vybrano ani v den porodu :grinning:

miso - to me taky pekne stve , venku vitr, takze okna nemuzou byt otevreny , takze z toho ochlazeni mame vlastne velky kulovy :angry:
23. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taqk už je po větru a v bytě jak v sauně. Fujtajbl. Těšila jsem se na ochlazení a krásnej čistej vzduch a ono ho.vno, soudruzi!!

Jdeme koupat, když už jsme u tý sauny :grinning:
23. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a nějakej užší výběr ???? Ne že bych byla zvědavá :grinning: :grinning:

Míšo doma hotovej blázinec co

Máme venku jasno :confused:
23. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, no jen čekám, až začnou sousedi bušit na topení, dveře, strop a stěny :grinning:
23. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holt máte 2 mimča...musej s tim počítat :grinning:
23. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jsou jinak hodný :grinning: :grinning:

už tu nejsem :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nebe naprosto bez mráčků :confounded:
Jdu si hodit prádlo ven
Pak budem koukat na Modrý blesk...zatim pa
23. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
menny - ani uzsi vyber :unamused:

jdu taky preprat toho vzteklouna do vany
23. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte co udělá nahatý dítě, když se vedle něj druhý koupe?
23. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hej, tak jsem vás letmo dočetla...
Baru snad ti bude brzo líp, je to pěknej vopruz - poblijon...
Zuzko talířek mě pobavil a dost a Míši pračka taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no já jsem zase došla k doktorovi a zjistila, že jsem si nevzala nemocenskou s sebou, takže jsem zase vyfuněla do kopce, zpcená až na řiti.... :confounded:
Míšo na to koupání v Lipně jsem se ptala a říkal, že pokud jsem z toho nikdy výtoky neměla, tak není problém :wink: Jo a kontroly mám fakt už všechny vypsaný v průkajde - až do termínu :wink:

Tak jdu si dát dnes premierově sliz ze lněných semen a masážičku hrázičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji co to je sliz ze lnenych seminek ? to bude vypadat podobne jako vlaknina ve vode ne ? fuj , tu jsem nikdy nemohla
23. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, tak to jo. Mě to právě zakázali hnedka na začátku. ALe já taky hned od začátku, teda až od cca 10tt, byla na rizikáči.
23. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na jine diskusi kam chodim je holka co ceka jednovajecny dvojcata - maji nejak i stejnou placentu a ja nevim kdovi co jeste, proste celkove dost rizikovy , tak ja se zezacatku dost bala aby vubec tak nejak vydrzeli aspon pres 30tt a ona uz je 39tt a holky ne a ne se vylodit :grinning: , tak maji jeste tyden a kdyz se to spusti samo tak budou snad i prirozene :dizzy_face: , jinak cisar nez vyvolavani (to ji pry nedoporucili u dvojcat) . no je to uplne uzasny jaky jsou drzaci :sweat_smile:
23. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to je bomba! :astonished:
Jednovaječňáci mají společnou 1 placentu, proto jsou hodně rizikový, nemusí je stíhat vyživit a taky můžou mít společnej jeden bazének. moje holky měly každá svůj. Jeden bazének je ještě rizikovější. Můžou se navzájem zaškrtit na šňůrách. :unamused:
23. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko jo je to něco podobnýho, něco jako třeba psylium, ale nneí to až takový a je to docela dobrý, ten sliz se dá kydnout i do jogurtu...já ten sliz vylupla i s těma semínkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
masážička oukej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele ty dvojky to jsou fakt držíci, to je neuvěřitelný.... :sweat_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi se neutopila ve vaně, Indi se koupe ve vlastním potu... :angry: já to říkala, že bouřky a ochlazení se nás týkat nebude. Tedy pokud nepočítám ten pětiminutovej májovej deštík..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale černo bylo hezký, škoda že z tohonic nebylo.

Míšo co dělá nahatý dítě, když se vedle něj druhý koupe? Tipuju - čurá? :grinning:

Jájíku tomuhle říká tvůj doktor hraniční tlak? To je u mě normální tlak :grinning: Já dostala dopegyt až když jsem měla opakovaně přes 140/90, nezbavím se ho do konce šestinedělí, prej... :confounded: Ale po nějakým čase užívání se mi fakt ten tlak hezky srovnal a už jsem měla i 120 nebo 125, to je zázrak... :sunglasses:
23. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, bingooooooooo a tohle tatínkovi nedošlo. Takže Barborka počůrala Terezce postýlku... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi no doufám, že se srovná, už mě to začíná točit jak furt do sebe láduju nějaký tablety :angry: si budu muset pořídit tu králikárnu na to :sweat_smile:

jdu zase žráti a pustim si madagaskar dvojku, konečně :dizzy_face:
23. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso - aha, tak to maji spolecnej "Bazenek" :wink: , vim ze tehdy psala ze je to prave nejvic rizikova kombinace co u dvojcat jde
a s curanim dobry teda :grinning:

jajo - a na co to je dobry ?
23. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to jo, Hauí když zjistila, že mám dvojčata, tak hledala přepážku mezi nima, byla prej blbě vidět,a le byla tam, tak si oddychla a zároveň mi to vysvětlila :slight_smile:
Ale fakt klobouk dolů před maminou :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer....
TAk u nás se taky žádná velká bouřka nekonala...vítr jak blázen pár velkých kapek a už je tu jakoby nic...
MÍŠO, jak holky usnuly? Elča nespala od pěti tak byla znaaaaačněěěě protivná a plakala ještě v postýlce, ale zabrala hlasitá hudba. Teď se tam občas mlátí, ale snad usne.
JÁJO, tak se regulérně připravuješ na porůde :wink:
ZUZKO, jak dopadlo koupání?? To se D. nelíbí ve vodě? Nebo proč se nechce koupat??
INDI, téda tobě dneska muselo bejt :confounded: na tě myslim.
Fakt dneska hnus, jsme se potili jak hrom...
HOLKY, tak malej Danielek je na světě, narodil se dneska ráno v půl devátý.....jsou v ČB. Prý bude nejkritičtější první týden. Má bobánek malinkatej 780g :cry: moc na ně myslíme.......
23. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek