• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Zrovna od Hippu bych to nečekala. Já vim, že Sunárek je neslazený!!
Když byl Dáda v tý nemocnici a měl baštit kašovitou stravu a já mu tuhle
přesnídávku koupila, tak držkoval že je hnusná a já pak koukla na obsah
a nejela mu protože nebyla sladká :grinning:
24. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, můžeš i dřív s ovocem, ale já se bála. Přecijen doktoři furt holkám odečítají 2 měsíce a tím pádem jsme s příkrmama začli už ve dvou měsících, tak jsem chtěla dlooouho zkoušet jen zeleninu. Ovoce bývá agresivnější. Myslím, že můžeš začít s ovocem dřív :slight_smile:
Jo já jsem se na složení koukla až MNOHEm pozdějc, takže holky od Hippu něco snědly. Hipp od tý doby nekupuju, jediný, co jsem zjistila, že v tom není cukr, tak je jablko s borůvkou. Zrovna Hipp, od něj bych to nečekala. :frowning2:

Indi, ahojky! Měla by sis dojít na monitor, je chladnějc, Ingeborg tě v noci moc netrápila.. Měla bys ho na výbornou.
Aha, teď mi došlo, že je pátek :grinning:
24. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hami, je taky dobrej a holkám chutná. A´T už ovoce nebo zelenina.
Sunárek je taky dobrej, ale zase nemají takovej výběr kombinací ovoce jako Hami :slight_smile:
Navíc ty masozeleninový příkrmy od Hippu mají všechny STEJNOU chuť. Ať je to krůta, králík, kuře a je v tom pokaždý jiná zelenina, tak stejně to pokaždý chutná stejně. Už ho nechci, hippáka hnusnýho.
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Míšo Dádovi to pak přisladim a bude :wink:
Evi zavařovat to nebudu snad napřezrok :grinning: :grinning: :grinning:
Indi zdarec :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, ono je to i nesladký dobrý :grinning: Ale chápu, děti mají rádi sladký :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je mazec s tou solí a i s ostatníma věcma, ale mám zjištěno z dob našich příkrmů, že nejlepší co se týče tohodle složení je Sunárek, jak maso-zelenina, tak přesnídávky (no taky ale nejdražší :confounded: ). Jasně že se tam taky občas něco objeví, ale buď minimálně nebo pak užpro starší dětičky, kdy už to tolik nevadí. :sunglasses:
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu něco dělat, mám tu hromady prádla do pračky.
Budu nakukovat, hezký den :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím "něco dělat" už od tý doby co jsem vylezla z postele (před 7) :grinning: ale čekáme návštěvu, tak aspoň drobátko by to chtělo. No jinak už byt teda moc nezvládám, těším se, až si po porodu pořádně umeju kuopelnu a tak, to teď nezvládám... :confounded:
24. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Hami taky nebyl špatnej.
Teda v Hippu sůl jo? A to jim to jako projde a schválí jim to???
Jako jak nedávno našli, že BIO Hamánek brokolicovej obsahuje nějak hodně dusičnanů!!!
Jak to, že takový věci nezjistí, než to vypustí na trh??
24. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matoušek usnul při kojení...taky jdu zavřít víka aspoň na pár minut, abych mohla
dnes fungovat
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky pokliďte, Indi ty se vyprdni a odpočívej! a Peti, snad to trošku doženeš. Já ráno,co Elča spala, tak jsem taky pověsila prádlo, ještě by to chtělo utřít prach, je to ostuda,co tu mám :confounded:
24. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
Zuzko - lněné semínko – jeho konzumace zhruba od 34. týdne změkčuje stolici, čímž uvolňuje porodní cesty a zvláčňuje hladké svalstvo, čím také napomáhá lepšímu otevírání děložního hrdla při porodu. Ideální v kombinaci s maliníkovým čajem a masáží hráze :wink:.

Holky mluvíte tu o tom zpracování ovoce. Máme kvanta malin, co s nima? Chtěla bych je třeba nějak uchovat pro Pláničku, ale jak na ně, bez cukru, atd.? Do mrazáku se nám nevejdou.... :confounded:

Jinak jsem si docela spálila záda a ramena, ale kydla jsem si na to jogurt a je to lepší a hlavně: venku je dnes náááádherně chladně :wink:
24. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo - recept:
Malinama naplnit kýbl, naložit do auta, dovézt do ČB Indi. Totéž s meruńkama, broskvema... :grinning:
Holky já jsem zjistila, že nějak vůbec nejím, krom ovoce. Ráno malej krajíc chleba, v poledne půl vařenýho kuřecího řízku + 2 brambory, po zbytek dne tak kilo a půl různýho ovoce. Krom melouna, toho jsem už několik dní neměla a mám ABSŤÁK!!!!!!!! :confounded:

Inuš nerodíš? Už jen 3 dny, vydrž prťka, vydrž... :sunglasses:
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, děkuju za super recept :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... a já myslim, že jíš docela dobře - ono v tom hicu do sebe ládovat něco těžšího nejni žádná sranda, třeba smažený vejce by do mě nikdo nedostal ani párem volů.... :angry:
24. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao :wink:
tak si představte, včera jsem si psala s tou holčinou, co jsem ležela na pokoji v nemocnici, mame uplně stejný termín, tak jsme nadavaly, že se hošíkům nechce ven, tak jí říkám, počkej večer na bouřku, třeba to vyjde...no o půl noci mi přišla sms, že Tobiášek je na světě, 3,70kg :dizzy_face: , takže jí to klaplo a my ??? zase nic :angry: :angry: :grinning:

včera byla v lese čupr bouřka, během půlhodiny zase sluníčko, tak jsem byla během tý buřiny na verandě, že to jako na mě víc zapůsobí a jen jsem měla v noci hnačku z buřtů :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu dočíst
24. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je úžasnej recept!
Já si dala včera melouna k obědu. Mňam, po dlouhý době mi chutnal :slight_smile:

Ááááá Innuš stále vcelku :slight_smile:

Ty jo, holky, to by byla pecka, kdyby to fakt vám dvěma vyšlo v jeden den :grinning:
24. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no to jo :grinning: ale já myslím, že Indi bude ještě dřív :rolling_eyes: :grinning:
hlavně, že dnes čekáme chlapečka :angry: :grinning:
já dožrala melouna ted, ale byl tak přesladkej, že až moc...no zase si dam od něj chvíli pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co Dadunka?
24. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ty máš dneska TP! Ani bouřka tomu nepomohla. :unamused:

Dadí tu byla ve středu tuším.
24. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vás sleduju, jen jsem nějaká zlenivělá něco psát... :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadunka je tajnej agent :grinning:
24. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je?
24. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, tak ty též nic :grinning: máš aspon náký poslové?? já nic :rolling_eyes: jen se tam líně převaluje...
24. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, taky ti dává pořád takový rány do žeber?? já se furt musím natahovat,,to je hrozný..jakoby se tam už fakt nevešel
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Indi, až tady budeš, kolikrát bereš,prosím, ten Dopegyt, když máš ted tlak ok? třikrát denně pořád?
Jájo, a ty? kolikrát denně ti řekl, když máš hraniční tlak?
24. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlak mám ok, ale díky dopegytu :grinning: beru 3x denně. :sunglasses:

Dadunka se nezdá, číhá v záloze... apak napíše že jede rodit. :grinning: A my s Inuš si počkáme do půlky srpna... :angry: :confounded:
24. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dělat něco čemu by se dalo říkat oběd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo holky, Zuzka byla ráno u obvodní, ta jí poslala do nemocnice a tam si jí nechali. Víc ale nevím, kdybych věděla, písnu. :confounded:
24. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jsem tajnej agent :grinning:

Dneska je to dobrý, ale zdá se mi, že se posouvá směrem dolu, protože chodím mnohem častěji čůrat a vyčůrám stejně prd, jakoby to více tlačí, někdy i na konečník a mívám teď menstruační bolesti.
Taky když sedím musím být jak pravítko, jinak ho stlačuju a to se mu vůbec nelíbí.

Zuzku si nechali v nemocnici? :confused: Kvůli čemu? Indi zjisti to!

Já si jdu dát k obědu zdravé párky, včera jsme měli salát, tak aby toho zdraví nebylo přespříliš :sunglasses:
24. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, Indi fakt? chudák Zuzík :frowning2: snad to není nic vážného!!! asi možná s tim tepem :frowning2:
určitě napiš Indi!!! a moc jí pozdravuj ...ona si tak potřebovala malá odpočinout :pensive:

a myslíš, že mam brát též 3 denně, když mám ted i nižší??? ona mi to tam řekla doktorka tak neurčitě, tak nevím...kurna...nevim jestli jsem jí blbě nepochopila...tak nevím, jestli dvakrát nebo třikrát..jsem fakt blbá :zipper_mouth:
nevím, jak moc na tom záleží :confounded:
24. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, menstruační? tak to jsou poslíci ne? :slight_smile: já právě ani ty ne :frowning2: ale bolí mě pořád ta stydká kost, to jediný..a piju jak duha a málo vyčurám...se nedivim, že sem pak oteklá a celá prosáklá :angry:
ale dneska je mi dobře! a o víkendu má být ještě líp :wink:

na tu Zuzku budu pořád zase myslet :unamused:
24. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na oběd dnes lečo..taky zdravota :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek