Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
24. črc 2009

Baru - v rámci výčitek svědomí bys mohla poslat do ČB brambůrky PPL, my bysme se s Míšou rozdělily.... 😀 😎
(Taky trapný pokus o vtip... 🤐 )

kacena00
24. črc 2009

já si teda tyhle detaily taky nevybavuju, ale sama se tomu divím a myslim si, že sem moc prosila michala aby mi ho přidržoval, musim se zeptat 😀

cipisek007
24. črc 2009

Indi, jen si je nechej, já tu konzumuju svoje 😀 😀

kacena00
24. črc 2009

no jak řikám míšo, sem kráva že to rozpatlávám, přitom vy ste měly okolo porodu tolik stresu..to mi připomíná takový to trapný řčení hamty hamty, měli sme nakonec hezkej porod a mě je to furt málo, chjo.. já sem tak trapná, kdy už z toho vyrostu 🙄

cipisek007
24. črc 2009

No já se furt vidím před jedním inkubošem, jak mi dr. něco o Terezce říká a já tam stojím, půl metru od inkuboše, bojím se kouknout dovnitř a brečím a brečím. Vůbec nevím, co mi ten dr. říkal. Vidím jí tam, s těma hadičkama, dýchacím přístrojem...
A Barborka. To samý. Byla každá v jiný místnosti, zprvu jsem myslela, že je to proto, že vedle mají ty "horší" případy. Nakonec jsem zjistila, že ne, že to bylo spíš z toho, aby si je sestry nepletly.

cipisek007
24. črc 2009

No nic, změníme téma.

Jaký brambůrky konzumuješ? 😀
Já solený Lays a předtím jsem měla Míšu 😀

kacena00
24. črc 2009

fakt? já si pamatuju jak třeba u apolináře je měli vedle sebe a měli je prostě označený jako A a B k jejich jménu... teda jak dlouho těš nechali v tomhle omylu?

inna12
24. črc 2009

vubec vás nestíhám
dobrou 😀

kacena00
24. črc 2009

já tam mám bohemia ale furt ještě nejsou ani načatý, já se budu raděj bičovat 😀

indigo
24. črc 2009

Míšu má v mrazáku, děkuji za připomenutí... 😎
Jdu ho ulovit a chvilku se natáhnout, jó to sezení s tim pupendem už není co bejvávalo..... 😎

cipisek007
24. črc 2009

Barčo, to jsme měli taky, Barča A jako prvorozená a B druhorozená. Možná to bylo i tím, že třeba neměli místo vedle sebe. Nevím. Dokud je nepřevezli na intermediál, tak byly každá zvlášť.
Já se neptala natvrdo, proč jsou každá jinde, jen jsem to z povídání sester pochopila.

Innko, dobrou 🙂

cipisek007
24. črc 2009

Lays měli v akci a nic moc, schovala jsem je do šuplíku. Dorazí je D. až si sem zachvíli sedne 😀

Indi, Míša mooooooooooc dobráá. Teda dobrej 😀

cipisek007
24. črc 2009

Nu já jdu do sprchy a hají 🙂

Všem krásnou dobrou, klidnou a chladnou noc 🙂

kacena00
24. črc 2009

hm,nanuka bych si taky dala ale my ho v tom vedru dom nevozime, neb by se asi roztek 😀 😀 😀

michal si teď zase stěžuje na křupky, on je křupkožrout a nemůže teď sehnat žádný, co by chutnaly jak dřív 😀

kacena00
24. črc 2009

tak brou, já jdu na rodinný večer s mužikem

indigo
24. črc 2009

Není nad starý komunistický křupky a brambůrky...... 😎 dneska to má milion příchutí a dělá to milion výrobců... ale není to ono, co? 😎

Dobrou, Míša už se mě nemůže dočkat! (Teda jako nanuk, né jako Cipísek... 😀)

indigo
24. črc 2009

Ha, tak změna, ještě včera tam ty nanuky byly asi 3, kdepak soudruzi z NDR udělali chybu?!?!?!? 😠 😠 😠 😠 😠 Já toho chlapa přiškrtím... 😠

menny
24. črc 2009

Téda Zuzka špitáluje 😕
teda jestli si jí tam nechali jen kuli anémií tak to nechápu 😨
No hlavně aby byli oba v pořádku a hlavně malinkej
ještě pár týdnů vydržel u maminky v pupíku.
Císaře zvládne 😉 Když to bude na 100% tak jí to naplánujou
a to se pak dá

Míšo jak si tu psala...já taky ani jedno svoje dítko neviděla
bezprostředně po porodu a je mi to taky líto, ale je smutný, že sis na holčičky
musela tak dlouho počkat. Tě taky za nima mohly pustit dřív ☹

Dáduš Indi vy perlíte teda 😀 😀 😀
indi se malin zachtělo 😀
Dáduš to sou hlášky s porodem 😀 😀

tak já dnes ráno vytuhla u Matouška vzbudila se až v 11h
pak nastaly fofry...uvařit, umejt se, pobalit. A v jednu se vyrazilo na chalupu.
Ale bohužel já toho moc nenapracovala. Máťa řval jak píchlý tele 😠
Tak byl v šátku. Chtěla jsem jít hrabat zahradu, ale taťka tam objevil
pořádný vosí hnízdo, tak sem si na to s Matouškem netroufla.
Teď opět bulí, ty jo a to už spal...
Tak dobrou a pa zítra

jinak super, že nerodíte když tu nejsem 😀 😀 😀

cipisek007
25. črc 2009

Dooobré ránko!

Peťul, však jsi se potřebovala vyspat 🙂
Nevím, proč mě nemohli za holkama na vozíku odvézt. 3 dny je strašně dlouhá doba ☹ A ještě když ti o nich nikdo nic neřekne. Jediný info, co jsem dostávala, byly od Davida. Jinak za mnou přišla dr. těsně po narkoze a to si fakt toho moc nepamatuju.

Indi, to jako tvůj chlap zežral na posezení 3 nanuky?? Oni ti chlapi nemají vůbec rozuma!!

Jo a novinka!! Terezka od včerejška taky žvatlá ňáňáňá, eďéďé, , gagaga. Prostě prča.
No a u Barči to asi fakt budou zuby, zdá se mi, že jí na dásínce nahmatám malou bouličku 😒 Včera jsem jí musela asi 1,5 hodiny před koupáním chovat. Jinak ječela jak protržená. Spí sice krásně, ale když nespí, tak ječí.

petreva
25. črc 2009

Dobrý ráno,
téda včera bylo téma 😉
Ještěže je Zuzka v pořádku! Moc ji pozdravuj.
Baru, chápu...taky jsem měla v porod. plánu, že chci Elču vidět, ale asi jsem byla dost mimo tak jsem ji viděla až po ošetření a to mi jí P. nesměl půjčit...
Míšo, Peťo, člově na to asi občas pomyslí, že mu chybí ty první chvilky,ale zase na druhou stranu Dr. dělali vše, aby byli mimča v pořádku...jen vás tam mohli dovést! To je pravda! Nejistota je to nejhorší co se dětí týká...
Jdu něco posnídat než se zase dítko probudí.
JO,Míšo, Elča je jak když si vzpomněla na starý uřvaný časy... 😠 včera ječela celý den, i v kočáru a to tak, že jsem ji z města musela nést nebo by se strhla...tak snad už bude líp, ne??

cipisek007
25. črc 2009

Evi, zase nějaký erupce? ACh jo. Teď Bára krásně usnula a Terku uspává tatínek. Pofňukává tam, tak si jí asi budu muset vzít já. Jak já se můžu někam hnout, když ty holky neusnou s nikym jiným?? 😠 Závislačky jedny.
To mi segra včera povídá, že objevila novou skvělou kadeřnici. A že až se vrátí z brigády, tak mi vezme na celý dopoledne holky a já si udělám krásný dopoledne - kosmetika (dostala jsem k narozkám - v květnu!! - poukaz na kosm. ošetření) a pak kadeřnice (jsou vedle sebe). No to jsem na to zvědavá. I když oni v tom kočáře vydržej. Uvidíme. ALe brala bych malej relax. Dyť já se od nich ještě nehla! Jsem takovej ten typ člověka, co nerad někoho s něčím obtěžuje, obzvlášť co se dvojčat týče. Vím, že je každej rád pohlídá, ale co když budou zrovna zlobit? Stejně budu těch pár hodin v nervu 😀

petreva
25. črc 2009

Míšo, já myslím, že je protivná k tomu očko. Minule to bylo taky tak...první den byla spavá a pak byla dva dny k nevydržení...
já chci taky vypnout!!! Ale včera si Elču vzal Péťa na odpol procházku, ne že bych odpočívala, zavařovaly jsme s mamkou ty meruňky, ale bylo to fajt. Prý taky ječela...Ty meruňi, šly dobře loupat!! Spařila jsem je vřící vodou a šlo to krásně. Tak máme 12skleniček od jogurtu, ze 3kg. Ještě mám v plánu broskvičky a pak hrušky. Je to trochu nakyslejší, ale když se tam pak dá jablko nebo ten banán tak to snad bude dobrý. Mě to teda chutná i teď,ale uvidíme, aby se Elča neosypala 😅

cipisek007
25. črc 2009

Evi, možná sis měla na začátek udělat malinký dávky, s příkrmama se začíná po lžičkách. Teď už to neřešim, když jim dám něco novýho. Nenapadlo mě ti to včera písnout 🤐
Jinak s hruškou opatrně, holky dost nadýmá a když jim jí dám, tak radši celý den dostávají kapky na prdíky.

menny
25. črc 2009

Ahoj ☹
moje miminko bych nejradši dnes půjčila, hlásí se dobrovolně někdo
jen to musí bejt kojná ....to už se prostě nedá vydržet ☹
řval včera v noci, přes den a dnes v noci měl moje prso permanentně v puse, jen
aby neřval. Budil se i několikrát za hodinu. ☹
Ten druhej zoubek už máme celej prořízlej, tak co mu je???
Ráno jsem už na něj řvala a teď je mi to líto ☹ ☹
Teď jsem se vybulela
právě si začal povídat a je kouzelnej....tak proč se z něj stává takovej tyran 😠

cipisek007
25. črc 2009

Peťo, a nebolí ho bříško, nebo nemá teplotu?

menny
25. črc 2009

Ne bříško myslim že ne a teplotu nemá.
Já nevim, jsme po tom Prevenaru, ale zrovna tohle snáší dobře
oproti hexe ☹
jsem jak praštěná kladivem po hlavě
a to za 2h jedem na chalupu, kde musíme být jen venku,
panž ve vnitř neni pořádně vyvětráno, bordel...skoro 12 let to nikdo neobýval,
tak si to asi umíte představit

Míšo holky už obě takhle pěkně breptaj 🙂
doufám, že ty zoubky vás nebudou tak trápit

Evi tys teda nakonec zavařovala, seš dobrá

kacena00
25. črc 2009

ahoj holky, já taky dobrovolně půjčuju svoje miminko!

v noci dá pokoj, to se budí jen ve tři a v 6 nebo ve dvě a v pět, ale přes den je to tyran, buď spí (po desetiminutovkách) nebo řve

hlásí se nějaká dobrovolnice?

teda míšo, to je dost na to, že tě neinformovaly

to je přesně to, co mě štve, ta pohodlnost zdrav. personálu, ani proto sem v tom už pak bejt nechtěla, buď by mě to semlelo a byla bych stejná fuchtle jako kolegyně který sem nesnášela nebo bych musela celej život bojovat s větrnejma mlýnama a já na to nemám povahu, sem slaboch

no nic, jdu se vyvětrat ven, zahrada je v hrozným stavu, pár hodin hlídá tatínek tak ať si vyvětrám hlavu

cipisek007
25. črc 2009

Peťul a nemůže si vzít nachvíli Matýska manža nebo mamka? Aby sis chvíli dáchla.

Barča mi vytuhla na ruce, tak jsem jí hrábla do pusy (už si tam nenechá sáhnout, asi jí to fakt bolí) a má tam bouličku. Bude zoubek 🙂 Ale musím si na to připravit nervy 🙂

Barčo, jo tohle bylo asi na ČB nemocnici nejhorší. Nikdo nic nikomu neřekl a to jsem tam pak ještě musela 5 dní po císaři lítat a hledat svoje věci, ve kterých jsem přijela (bunda, kalhoty, boty, ostatní jsem si strčila do tašky a měla u sebe). Z oddělení do oddělení, z patra do patra a nikdo nic nevěděl. No masakr.

indigo
25. črc 2009

Hezkou sobotu přejem!

Já tedy vaše děti nechci, leda by byly megahodný a nechali se přivázat na záda, abych si vyrovnala ten baťoh na břiše... 😝

Počasí nádherný, tedy pro mě, asi půjdem ven (tedy k nejbližší lavičce, dál to asi neujdu... 😀 😝 ).

indigo
25. črc 2009

Tak ne, asi to omezím na posezení na balkoně, už zase leje. Ale to mi vůbec nevadí. Snad nejste z toho počáska moc otrávený...

Míšo - obleční 😀 mazec, co? Mě jak přijímali na rizikový, tak tam samozřejmě uložili i moje oblečení, pak jsem si šla odrodit a na šestinedělí, při propuštění mi sestra říká něco jako - no ale vaše oblečení tu nemáme, tak si ho běžte najít, kde jste ho nechala...