Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
28. črc 2009

inni - tak ja uz to tu tak nejak znala. jasne , ze se to da, ale moc nic no 😖 . v noci me obcas obejdou 😀
jeee, inni a jsme stejne otevreny , tak kdo driv 😀 , he he, to jsou blby vtipy co 😉 ?

Baru - jsem pribrala s Dadou 25kg, tak to uz se teda ty 4kg pro dite v tom docela ztratili covece 😀

Indi - ale ja ani ty malinky oblecky nemam :o

ehm, ja chci asi na cisare do krumlova , co mam delat 😀 😝 .

achalteke
28. črc 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Holky mám tu obrovskou čest vám sdělit, že Dadunka dnes 15:36 porodila Tádíčka. Má 3355g a 50 cm.
A jak píše: "Z kontroly se stal akutní porod - malej měl aritmii na monitoru, tak se rozhodli nečekat, v 13:30 píchli vodu a v 15:36 byl malej na světě."

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inna12
28. črc 2009

jéééé TA NEJVĚTŠÍ GRATULACE K TADEÁŠKOVI!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
krásný míry má! teda, tak to měla Dadunka asi dramatický, ale už ho má v náručí 😵 😵

Dadu, at vám dělá celý život jen a jen radost!!!!!!! 😵 😵 😵
já to normálně dneska nějak tušila 🙂 už se těším na fotečky 🙂

achalteke
28. črc 2009

Jsem dojatá a bulim úplný hrachy 😅 😅 😅 😅 😅 a ještě jednou se Dadu připojuju ke gratulce!!! Moc a moc si to štěstíčko užívejte všichni tři 😵 😵 😵 😵 😵 a také už se nemůžu dočkat fotek a všech tvých zážitků. Ať prospíváte!!!!

inna12
28. črc 2009

joj, mám též velkou radost, že mi to ani příspěvky nevkládá 😲 😲 😀

Jájo, jsem to dala i na termín Dadunce, ju?

jestli jí budeš psát, tak jí moc pozdravuj 😵

achalteke
28. črc 2009

jasan Inuš, psala jsem ji hned, ale určo budu ještě a pozdravy moc ráda vyřídím 😉

kacena00
28. črc 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jupíííííííííííííííí

mimineško 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a innuško!!!teď už faktys ty, ju košišto??? 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj, aˇ't to máš taky nakonec rychlý, krásný jako dadunka, teda tak ta nakonec měla bezbolestnej porod, páčto během takový chvilky si ani nemohla všimnout, že jí to bolí 😀 😀 😀

dadunko moc moc moc ti gratuluju!!!mám radost a sem moc ráda!!§čeká nás miminčí smrštička juuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
28. črc 2009

a už se těším na fotky 😵 😵 😵 😵

napsala sem péťě a helče, ale nenapsala sem o koho jde 😀 tak si asi peťa zase bude myslet na innuš když už se jí o innuš i zdá

třeba to funguje jako psychopsociální nákaza- jako smích 😀

kacena00
28. črc 2009

tyvoeeeeeeeeeeeeee to je príííííííííííma!!!!

napíšu míše nebo ste jí už písaly?

kacena00
28. črc 2009

jí du napsat, to je tak supr čupr, že prostě to musim troubit a roztrubovat hihihihi

achalteke
28. črc 2009

Baru Míše už jsem psala...jinak dobrej nápad napsat, že někdo porodil a hádejte kdo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já bych zvědavostí snad praskla 😀 😀 😀 😀
Tak doufám, že je to nakažlivé a můžeme v tomto týdnu čekat ještě dva porody 😉

kacena00
28. črc 2009

hihi, já už jí to taky poslala no tak to je fuk

hela si vynutila že jí to mám napsat, že jinak do tý doby než mala bude spát praskne zvědavostí ( 😀 😀 😀 ), tak sem jí písla o koho jde ale podrobnosti sem si nechala 😀

menny
28. črc 2009

Baru díky za sms!! Prej šup na koně!!
Sem se div nepřetrhla abych se jukla kdo to rodí!!

Dáduš maminko, obrovitánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!
Ať je Tadeášek spokojený miminko a dělá vám jej a jen radost a do
života mu přeju hodně zdravíčka a hodnou maminku a tatínka!!!!!!!!!!!!!!!!
Chudinko musel to být šok, ale už to máte za sebou.
Hlavně že jste v pořádku, ještě jednou g r a t u l u j u

inna12
28. črc 2009

Dadu už se kochá 😵 měla to superrychlý 🙂 taky mi to uplně zvedlo náladičku 😵 😵 😵

Baru, díky..já tomu už ani nevěřím, že něco někdy bude 😝 takový nereálný mi to přijde..
ráno mě prouštourla a pěkně mě to bolelo!!! a dlouho 😒 ale určitě to ten hamilton nebyl, to by neudělali snad, když to neni ani nachystaný 😒

petreva
28. črc 2009

Ahoj holky, honem rychle jsem chvátala se kouknout a ono JOOOOOO!!!!!
DADUNKO, ze srdce ti přejeme ty nejkrásnější pocity, co maminu můžou potkat, a kdyby na sebe nechali chvíli čekat, tak si z toho nic nedělej!!! On tě ten mrňousek za srdíčko chytne!!! Tadeáškovi přejeme to nejpevnější zdraví, co jde, ať pláče jen když bude potřeba a jinak je samý úsměv 😵 😵 😵
Já mám takovou radost!!!!! KRÁSA!!!

indigo
28. črc 2009

Já jsem tu takýýýýý!!!!

Moc moc gratulujem a vítáme Tadeáška na světě!!!!! Jé to byl teda fofr! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavně zdravíčko oběma!!!!! 😎

indigo
28. črc 2009

Nááááádherný nejkrásnější jméno............ 😀 😎

kacena00
28. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

nové fotky, kdyby někdo chtěl juknout

inna12
28. črc 2009

no fotečky krásné, vopravdu..Cyrda je fešák čim dál větší, ty fotky s tatkou jsou moc hezký, takový pohodový a ta poslední,celomodrá, nemá chybu 😵

peda
28. črc 2009

Ahojky 😵 😵
jééééé,co to tady čtu 😵

Dádulko,maminko,velikááánská gratulace k synáčkovi a ať vám v životě dělá stejnou radost,jako vám udělal dneska svým narozením.Přeju mu hlavně zdraví a šťastnou a fungující rodinu,kterou už má 😵 😵 .Taky se mu kutálí slzy,to je tak krásný.

Inuš,teda,takle se nechat předběhnout 😵 😵 ,ale hlavně,že je Pavlík ok,on chce být totiž nejkrásnější a ještě čeká,než mu narostou delší vlásky a nehýtky 😵 😵 ,než se vylodí 😀 😀 v plné kráse.

Petuš,tak supr a gratulka k autíku,je supr,že motor je ok.

Baru,ty kotky jsou úžasný,malej by mohl dělat reklamy,je to velikej fešák,ty voči,to je teda něco.Ty šátkovací fotky jsou nádherný 😵 😵

inna12
28. črc 2009

Pedí, to je vid..máme miminečko tady po takové době 😵

já ti nevim, co se tam tak šnoří, už by toho mohl nechat 😀 zrovna se protahuje, ho asi trochu bacim po nožce 😀 😝 vláskatýho bych chtěla, ale já se vsadim, že to bude plešouneček 😵 😀

Pedí, co takhle pár foteček Ellušky?? jé musíme dát zase co nejdřív sraz!! bych jí tak ráda viděla 😵

jdu si dát horkou vanu a vínáka zkusím

tak papa a dobrou!!!

peda
28. črc 2009

Zuzi a jak to zvládáš ve špitále?jste na pokoji 3? a ta vcestná placenta už se nezvedne?Já jí měla vcestnou ve 33 týdnu a ve 37 už byla na okraji,tak třeba to ještě není definitivní.A když jo,tak to taky zvládneš,jsi holka šikovná,ne?

já se musím pochlubit,Elli včera usnula ve 21 hod,probudila se v 6 a pak 9.15 😵 😵 já teda od 6 nespala,asi už to neumím 😵 😵 a pořád jsem na ní koukala,je to moje kočička,Dost chlubení

A díky moc za názory na manducu.Nebudu jí už víc trápit.Jdu poklidit,vyvařit lahvičky a zalehnu.Tak papa

peda
28. črc 2009

Naposledy jsem rodila já 😅 a už je to 7 týdnů,to to letí.
Nějaké fotečky přidám,už to asi zvládnu sama.Ale nějak není čas,jsme doma jen dopoledne,ale to se snažím něco drobet udělat,aby jsme tu neschnili ve špíně 😀 😀 a po obědě vyrážíme ven a vracíme se večer a pak mám zase hoňky....
Eli už je taky lebkounek plešatej,ale je stejně nejkrásnější 😀 😵 😵 a Pavlíkovi se bude určitě líbit 😉

straspytelka
28. črc 2009

Jůůůůůůůů gratulace Dadunce k Tadýskovi 😵 😵 😵 😵 moc moc lásky, mlíčka, zdravíčka a spokojenosti 😵 😵

zuzka84
29. črc 2009

pedi - jeee , ty ses moje nadeje :o) , jak moc jsi ji mela vcestnou ? me rekli ze tomu uz moc nedavaj ,posledni sanci ji davaj na utz ve 35tt ... tak teda nevim , kdyz ty jsi mela ve 37tt na okraji (coz taky vadi na okraji) - a jaktoze jsi nelezela ve spitale - uaaa, to jen ja 😖 ?
jo a jsme tu 3 , dneska jedna holcina teda rodi a uz je nahore, tak jen dve zatim. a zvladnout se to musi , jen potrebuju pripadne do krumlova 😀

Dadunce straaaaasne moc gratuluju - super rychlovka teda 😎

petreva
29. črc 2009

Dobrý ráno!!
BARU, moc se omlouvám, ale včera jsem jaksi zapomněla na receptíky, snad na to nechvátáš a neměla být cuketa dnes k obědu 😅 Už mámpřipravenou kuchařku, aspoň mi to připomene. Stejně do ní jen kouknu a přizpůsobím recetík aktuálnímu stavu lednice, ve které stejně permanentně nic moc není...plněný cukety dělám zhruba tak : rozříznu napůl a vydlabu jak to jde hluboko, ale zase ne moc, aby se nerozpadly...to pokrájím a buď to hodím na pánvičku a k tomu kde co, zejm. uzeninu či masíko, jinou zeleninu a vejce, aby se to zdrclo a tím naplním ty cukety, samo že se to osolí a já teda moc nekořením, ale jak chceš...na dno hrnce dám vodu a ty naplněný cukety...do trouby většinou tak na 200. Cuketa je zachvilku měkká...nebo to nedávám na pánev(když jsem líná), přidávám jen nakrájenou cuketu, salám,jinou zeleninu nebo i houby a nedávám tam vejce...to vyteče, jsem to jednou udělala a měl cukety v omeletě 😅
Tak toť vše co stihnu neb je v ložnice brebentilka...
JO a musím se pochlubit, dneska Elča spala až do půl čtvrty, ale to jsem jí vrazila dudlíka a spala až do pěti, to pak byla taková neklidná, tak se nabaštila a teď tam kecá 😉

menny
29. črc 2009

Dobré ráno.
Tak cuketa by u nás neprošla...škoda, já bych si mlaskla
Byla jsem včera juknout na to auto. Klima je dobrá, ale chladič k ní kaput...je ale dosti drahej,
tak uvidíme.
Stejně oprava bude dosti drahá na tak starý auto ☹
Jukli jsme včera na net, kolik by stálo auto, který by dyžtak přicházelo
v úvahu za tohle...a 165tis nedáme dohromady, takže opravíme tohle.
Už aby se jezdilo!!

Co miminka a těhulky, jak se dnes spinkalo?
Máťa docela dobrý.
Inuš co ty??

menny
29. črc 2009

Zuzko a když bys doma ležela, tak by tě nemohli pustit?
Když jsem tenkrát krvácela, tak jsem tam byla týden a doma pak jen ležela a
do špitálu jezdila při zhoršení, tam dostala inijekci a jela zpátky domu. Brala jsem léky.
Krvácela jsem docela dost. V nemocici bych zkejsla 7týdnů, ale ležela jsem poctivě doma.
Kéž by tě pustili!!

zuzka84
29. črc 2009

menny - vsude to maj jinak no :-/ , a proc si vlastne krvacela ? taky si mela tu placentu blbe ?? ja nevim , asi jde o to ze se muze ta placenta kdykoliv predcasne odloucit a ja k tomu mam jeste ten blbej krvak a tachykardii :-/

menny
29. črc 2009

Zuzko měla jsem tam sraženinu, která pomalu odcházela.
Musela jsem ležet, aby se neodtrhla a nesebrala s sebou i mímouše.
Byla tehdy o něco větší než plod.
Krevní obraz jsem měla ke konci těhu taky na prdlačku, po aktiferinu mi bylo zle.
Nechtěli mě domu pustit, ale doma jsem ležela pak daleko víc než v nemocnici.
Manža mi nosil jídlo do postele a tam mě nechali nosit se s tácem do jídelny.
I pro psychickou pohodu to bylo doma lepší, ale to je jasný.
Jak je to u vcestnýho lůžka nevim. Asi tě chtěj mít pod dozorem a to taky neni na škodu
Kór jestli máš problémy se srdcem, tak pak je to být ve špitále asi lepší.
Hele a co kluci doma, jde to? A co nemocniční jídlo?