Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
31. črc 2009

ahoj 😒 tak přes noc se bohužel žádný zázrak nestal 🙄

Helčo, ahoj, malá je krásná princezna, jakýho má kohouta 😵 pěkně vyrostla

Evi, já bych ti přijela klidně povozit, nebýt v mém momentálním stavu 😀😝🙄

Pedí, to je dobře, že jste takhle venku s malou, mě by doma taky hráblo 😝

Indi, a ty taky dělej už něco 😀 už máš taky pomalu čas ...TAdíka je mí líto, pěkně ho zalej jitrocelákem, ten miluju 🙂

tak kontrola jako vždy ted, monitor pěknej fyziologickej, tlakomoč okej, pak přišel doktor a v pondělí v 7 ráno nástup...takže jak jsem říkala 🙄
Zuzko, takže drž dál 😝 za chvíli mě tam máš jako na koňovi
takže tak...holky já to fakt tušila už hoooodně dávno, že to tak dopadne, ted má na to dva dny vylézt sám, ale to bych byla fakt překvapená...
dneska budu dost v pohybu, jdeme se podívat na byt na rudolfov, pak do města hodně věcí zaříidit, taky si musím koupit ještě aspon jednu kojopodprdu, s bráchou si zahrát ve stromovce petanque, včera jsme koupili novej, tak je na to natřesenej, večer jdeme na večeri s příbuzenstvem, tak se budu fakt namáhat a hodně chodit a třeba se to vyvrbí ,ale už tomu moc nedávám 😠

tak papa musím letět

hezký den!

indigo
31. črc 2009

Inuš!!! Třeba to těma aktivitama popoženeš. Večer budeš vyfluslá, naložíš se do horký vany se sklenkou červenýho, zejtra znásilníš Pavla (páč dneska toho budete mít oba plný kecky 😀) a to by bylo, aby nebylo...

Jo holky, ze mě už pár dní "cosi" leze, asi to bude hlenová zátka, nevím, nemám zkušenost, v tomhle jsem jak prvorodička... 😝 škoda, že to nic neznačí, třeba kdyby bylo jasný, že jakmile začne odcházet, do 2 dnů je po porodu nebo tak něco... 😀 😀 😀

zuzka84
31. črc 2009

inni - zatim tu mame misto , tak snad ti ho nikdo nezabere do pondelka 😉 . ale treba se jeste pres vikend rozrodis, zapracujte na tom 😉

indigo - no tak se tu sejdem vsechny tri ne , hele ale ja tipovala u tebe zacatek srpna , takze kdyztak az zejtra jo 😀

achalteke
31. črc 2009

neserte mě, Zuzko marš do Krumlova ať tam nejsem sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Helí Magdalénka je boží, to je fakt sluníčko a jak s Cyrduchem valej voka - nádhera 😀 😀 😵 😵 😵 😵

Indi tak že by hlenovka na odchodu? Nu vida to vypadá nadějně 😉

indigo
31. črc 2009

Chluby chlub 😎

www.bacovi.estranky.cz

zatím ve výstavbě... 😀 ale ve fotoalbu 4.-6. měsíc je Táda spolu s Davídkem, jé to byli slaďouši... 😀 😎

achalteke
31. črc 2009

Indi paráda 😵 kluci jsou fešáci a stránky vypadaj docela pěkně, myslela jsem že už tam najdu pravé jméno Ingeborg 😀 😀 😀 😀 a prd 😀

inna12
31. črc 2009

Indi, Zuzi, díky, no zapracuju na tom o víkendu 😝
na fotečky se kouknu večír 🙂

jsme ted prisli, podprdu jsem nakonec koupila v prioru, maj tam hezky 🙂 musím si jít na hodku zdřímnouti, at jsem zase čilá na vyhánění 😝

papa

zuzka84
31. črc 2009

jajo - jasne, ja tady jen "odbydu" holky a pak prijedu 😀 😀

zuzka84
31. črc 2009

jee, indi , Dada je tam pekne tlustej co 😀 ?

achalteke
31. črc 2009

oukej, drž mi fleka na cimře, počítám že tak za dva týdny bych tam měla bejt vyslaná na monitor, tak už bys tam mohla být nastěhovaná 😀 😀 😀 😀

kacena00
31. črc 2009

hooooj!!!!

byla sem dnes s jednou kamarádkou táborskou na drbech a nakonec sme šly na kafe do hospody tip jak nám na ní dávala tip Péťa. a holky nejdřív sme si vynesly kočárky, ale zpět sme zjistily, že se dá velice pohodlně vyjet do ulice co vede k nádraží

takže kdyby se náhodou stihnul udělat ještě nějakej srazik v táboře 🙂 tak se dá krásně zaparkovat na terásce, dát si tam papů, brmbr a s kočárkama nakonec nejni problém - no tak že bysme to daly na podzim? 😎 😎

kacena00
31. črc 2009

jinak se musim pochlubit, jaký sem vemeno - takže nejdřív vytáhnu foťák a že si vyblejsknu Kubíčka a ehm ehm, foťák se ani neotevřel..to vždycky když někam jedu

ovšem to je pořád prdlajs... vracim se k autu, přicházím ze strany, kde jsou dveře řidiče...a co to není v těch dveřích? nechala sem tam klíčky i s brutálně svítivě oranžovým přívěskem..parkovala sem před vlakáčem, takže sem mohla bejt ráda, že si ho při pátku nepůjčili nějaký mladý vejlupci někam na chlastačku například 😀

jinak jak ste se bavily o tom přesunu zuzky do krumlova, já ybch taky byla pro přesun, jelikož sem byla kamarádce na porodu u apolináře a chodí se tam taky až na finální dohekání..přišlo mi to docela divný, ale teď po tom, co sem sama rodila...bych prostě nechtěla být sama, jistě v jednu chvíli už sem michala ani envnímala, ale pořád větší část zabírala ta doba, kdy sme se spolu bavily, dělali na sebe ksichtíky, děsně se těšili, tlemily, michal mě točil, fotili sme se a pořád z toho měli prďku a musim říct, že sem se asi i díky tomu nebála tolik jako bych se normálně sama s těma okolnostma bála, to až poslední dvě hodiny sem se bála moc, ale měla sem koho mačkat za ruku a třeba říkat sestřičce: "já už nechci" by asi bylo divný 😀 a kdoví jestli by mě nevypeskovala 😀 a mě se to teda chtělo řikat a tak sem to řikala

zuzi, snad si to vykomunikuješ s primářem, ale jinak mě napadlo, že se to dá řešit i reversem v nejkrajnější nouzi 😉

kacena00
31. črc 2009

jo a evi nakonec sem dělala cukeťáky a byly stopro lepčí než ty michalovi loni a dost sme si pochutnali, já tam do toho nastrouhala ještě jednu bramboru a to asi hrálo významnou roli 🙂

cipisek007
31. črc 2009

Helou helou helou 😀

Jsme domááááá, konečně 🙂

Jdu vás lehce dočíst 🙂

Jen koukám, že Innka stále vcelku. Takže už nebude žádný červencový mimi (leda by se stal v noci na zítřek zázrak 🙂 ) a už budou jen srpňátka 🙂

cipisek007
31. črc 2009

Uf, velmi zběžně jsem vás dočetla.

Ty jo, Innko, koukej do neděle porodit 🙂

Peťul, gratulace, ke "kočičce" 😀 Holky začaly dělat mosty. Vždycky vyšpulí prdelku do výšky a pak jim podklouznou nožičky. Terka objevila palečky na nojou. TO je prdel 😀

Dneska když jsme jely domů, tak holky půl cesty žvatlaly, jedna přes druhou. Jsem umírala smíchy za volantem 😀

cipisek007
31. črc 2009

Tak a teď jdu věšet prádlo 😀

cipisek007
31. črc 2009

Tady se buď spí a nebo rodí 😀

Já jdu teda dělat to první. Dobrou noc všem!

zuzka84
31. črc 2009

Baru - jinak nez reversem to nevyresim , ale chtela jsem znat nazor i jineho lekare a pry by to melo byt ok pokud budu nadale bez krvaceni , spineni , takze uvidime , snad mi to vydrzi (ehm, ja myslim ze me by to vydrzelo az do 42tt 😀 )
a s autem teda dobry , jeste ze ho nikdo nescoril a muzem se tomu smat 😉

ahoj miso , uzij si veseni pradla 😀

ja pujdu cucet na telku a pak chrnet

indigo
1. srp 2009

Zdarec Míšo!!!!!!!

Tak povídej přeháněj, jak jste se měli? 😎

Hlásím, že tamto "cosi" je fakt zátka a opět mě k ránu navštívily silné ms bolesti, ale poslala jsem je expres k Inuš, snad už tam jsou! 😎

Hezké ránko a hezký den!

cipisek007
1. srp 2009

Dobré ránko!!

Indi, bylo to fajn. Jsem si i odpočala 🙂 Zato dneska - budu dělat meruňkový pyré, rozmrazovat mražák, peru haldy prádla...
Ty jo, tak Ingebrorg se pomalu dere na svět!! To jsem nějak přehlídla!! Tý vado. No pak dej echo, kdyby tě odvezli 🙂 Na PC už jsem furt 🙂

Zuzi, jak tam trpíš? Co Dáda a manža, jak doma sami bojujou?

petreva
1. srp 2009

Ahoj holky,
MÍŠO, to je krása jak holky dělají pokroky, viď!!!Vojtovka je pravda úmorná, ale když to pak člověk vidí 😵 jste šikovný všechny tři 😉
BARU, 😕 ty jo, ještěže vám ho nidko neukrad!!!To ti spadl kámen ze srdce, co??Fajn, že cukeťáky chutili! Jak jste na tom se zubama??Elče teď občas oteče dole dásnička, jen taková boulička a zase zmizí 😅
INDI, téda stránky mooc hezký, fakt a ten nápad že bude T. provázet a povídat o sestřičce je moc milej 😵 stejně, ty to máš takový hezký, jiný ty fotečky! I v albíku...P ještě ani nekouk na ten program na úpravu fotek...nějak není čas. Teď pár dní přišel domu až v devět večer a to šel i od šesti...no mazec pro nás oba 😅 kdyby aspoň bylo víc financ, ale na těch se to nic moc neodráží...no jo no...
ZUZKO, tak to tě císař asi nemine,co? ÁLE prď na to, hlavně aby byl...jaké že má jméno 😅 😀 v pořádku a ty taky!!
INNÍ, téda ty bys přijela vozit? No to bych se hanbila z takové dálky 🙂 mi pohlídat zlobidlo. Tak Pavlíku,mamka už se nemůže dočkat kočártku, tož hupky dupky do pondělka pěkne na svět!!!
JÁJO, ty jo...ono ti to tak naskakuje!! Doma už teda všechno připravený?? A co chlap a řidičák?? Udělal?
MENNY, co vaše noci a zubiska?? Za chvíli začneš s příkrmama, viď?? Heleď a kouše tě Matoušek, jak mu narostli zuby, při kojení??
Holky, já jdu balit, jedem k těm tchánovcům, tak na nás prosím myslete...tchýně zase perlí...ptala se kolik má E. kg a když jí to P. řekl, ona na to, jeslti to není moc 😠 jestli prý není až moc oplácaná!!! 😠 jedna vůbec nemá, myslímd ůvod to říkat, a jeslti se o tomhle jen zmíní až bude E.větší tak si s ní dám naučný hovor!!Mojí holčičce to nikdo říkat nebude, i kdyby to byla pravda!! Mě štve, fakt. Jo a tady hroznej problém, že nesladím E. zavařený meruňky a nedávám v těch horkách čaj...no nic. Už teď se mi tam chce...
Mějte se a kdyby někdo rodil, tak mi prosím písněte!!!Sice se vrátíme zítra, ale přeci nebudu poslední kdo to zjistí až za dva dny 😉
Tak Inníku!!!!Držím palce!!!!!!!!

cipisek007
1. srp 2009

Evi, ahojky!!
No holky teď dělají strašný blbosti. Barča se třeba naučila mlaskat - jazykem o horní patro a ono to vydává takový ty cccc zvuky a hrozně se jí to líbí a tlemí se tomu jak pošuk 😀 Válí neuvěřitelně sudy, během chvilky je někde úplně jinde. Terka se zatím převalí jen na jednu stranu, ale už se dostane z břicha i na záda. .-)
Ty jo, tchýně a ještě tak dlouho!!. Budu moc myslet, pak písni. Drž se!

cipisek007
1. srp 2009

Indi, stránky velkýho bráchy a malý segry, jsou krásný. I když zatím ve výstavbě 😵

achalteke
1. srp 2009

Dobrý ráno....vzbudila mě debilní sousedka, že mi vrací 30 korun, říkám: hoďte mi to schránky, nikam nejdu, ach jo 😠

Míšo vítej zpět 🙂 apropos vyřiď Davidovi, že ta restaurace taky nic moc, krásnej jídelní lístek, ovšem objednaný jídlo nebylo to co to mělo být 😖 ...jo a jak se chlapi bavili o tom Kingovi, jo? Tak Honza ho teď skupuje na všech aukcích a přišel, že nějakej týpek prodává celou jeho sbírku za 9 tis a že by to bylo dobrý. No jen jsem pozvedla obočí, ať jako zapomene 😀 😀 😀 😝

No Indi, tak já si tipuju dnešek nebo zítřek a v pondělí se k tomě přidá Inuš. Ty jo vy budete fakt rodit v tandemu 😅

Evi jj jsme připravni 😉 už jen rodit, akorát teda řešim tašku, páč bych ji nejraději už vozila s sebou všude v autě, ale zas si tam nemůžu dát třeba brejle (mám jedny), průkazku, občanku...prostě věci co potřebuju pořád. No tak ji nechám asi nachystanou doma. Jo a Honza to udělal - tentokrá za plnej počet, takže od dvanáctýho se bude klepat o auto 😀 😀 😀 😀 😀

Byru ty jo to je štígro s tim autem 😅 mě by snad šlak trefil kdybych přišla někam kde očekávám že bude moje přibližovadlo a ono tam nebylo ☹ ....no ještě že tak 😉

cipisek007
1. srp 2009

Jáji, tak to je masakr, ten tvůj Honza je fakt dobrej!! 😀 😀 D. to vyřídím 😀
Jo a s tou taškou a brejlema a občankou - dyžtak si to napiš na papírek k tašce, že si ještě musíš vzít to a to, to je asi nejlepší řešení. Já mám teda brejle dvoje, ale ty lepší jsem stejně nechala doma, tak mi je pak pozdějc dovezli.

cipisek007
1. srp 2009

Barčo, s tím autem je tu hustý!! No máš štěstí, ty jo, by mě šmejklo. 😔

achalteke
1. srp 2009

Jo Míšo asi to tak nějak udělám, taky už mě to napadlo 😉 ....právě že v čočkách mě rodit nenechaj a v brejlích budu zas jak vejr koukat 😒 😀

indigo
1. srp 2009

Jájo taky mám u tašky seznam, páč pak v bolestech bych půlku věcí nechala doma... 😀 Mám tam věci jako občanku, kartičku pojišťovny, krém na gesicht, nabíječku na mobil, teď mě víc nenapadá a koukat se rozhodně nepůjdu... 😀

Jinak je mi pěkně divně, tak buď ať začnu rodit nebo ať ti divný stavy odezní, fuj fuj... 😒 😝

Inuš jak ty, kočko?

achalteke
1. srp 2009

Ha Indi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 budeš, bude, budeš já to cejtim v břiše, že budeš 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poslíkuješ?

indigo
1. srp 2009

Cejtíš ve svým břiše můj porod, jo? 😀 😀 😀
Jo jo, posluju, ale teď nějak ticho po pěšině, poslední "kontrakce" v 10 a od tý doby nic, jen mě bolí celý tělo, nemůžu ani ležet, ani sedět, natož dřepět u dítěte a jezdit s mašinkama... 😀 😝