• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Barčo!!! Tak jsi přeci dorazila?? To mě mrzí, že jsme nemohly zůstat dýl, ale s námi je to složitější :frowning2:

Srazík super!! Jsem ráda, že jsem aspoň chvilinku mohla vidět Péťu z TA s klukama!! Dáda je vysokej a hubenej, to jsem si myslela, že je ještě malej a on je to takovej chlapák! A co tu holčinu na koni, sbalil jí? :grinning: :grinning:

Já si zase chovala chvilinku Ellinku, normálně jsem úplně zapomněla, jak se takový mimineško chová. Jak ty moje potvory už hlavu udrží, tak jsem jí zapomněla Ellince chytit. :zipper_mouth:

A do kolika jste tam byly?

Holkýýýý my máme už žuby dváá :slight_smile: Druhýmu kouká růžek, zítra bude celej venku :slight_smile:
Terka furt nic, ta si ještě na zuby počká. Ani nemá na dásni hrbolky.

Jájo, vydrž, už to máš za pár. Musí to bejt úmorný v těchhle vedrech, moc moc na tebe myslím!

Innko, já jsem odsávala 3x denně a pokaždý jsem odsávajdu vyvařovala. Občas jsme jí strčili do desinfekce Milton, prodávají to třeba v DM.
A mlíčko nechám volně rozmrazit a pak jsem ho ohřívala v ohřívačce ve flašce. pak zkoušela teplotu na zápěstí a podle toho buď chladila nebo ještě ohřála.
18. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se Baru nemate s Cyrdou za co omlouvat, blitíčko se utřelo. Sim tě, neni
první kdo mě vohodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peťul děkuju též za komliment. Tebe znám taky z fotek, tak jsem tě hned poznala :wink: No Helča s Míšou si mě vždycky dobíraly, že sem jak holčička, nu což
až mi bude o 20víc bude se to hodit :grinning: :grinning:
jj saharu máme respektive bude, ale se.e se to zas na straně opravy....sakra práce, už teď mám schýzu, jak to budem zvládat ráno do školy. Nemůžou bejt věci jednoduchý :frowning2:
sem se ani nezeptala, jestli to taťkovi ta pojišťovna už vyřešila?
A hroooozně děkuju za pochvalu dítek. A opravdu Matouška nemám s katalogu :grinning: :grinning: je to náš " kokteil"
made in Art :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Dáduš je fakty fešná a jaky kila navíc :confused: 3týdny po porodu holka jak nitka

zapoměla jsem pochválit Tadeáška, byl tak roztomilej, hezky odpovídal...ano
s Davídkem si ale moc nevyhráli co. Ten náš kluk už "balil" nějakou holčičku :grinning: :grinning:

innuš máš omluvenku :wink: snad zas brzo dorazíme :slight_smile:
a sejdem se v tak hojném počtu

Musim jít Dádovi ohřát jídlo a zahnat ho vykoupat, Matýsek chrupká :slight_smile:
dobrou
18. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a já zapomněla na Dadunku!! Dadí, jsem moc ráda, že jsi nakonec dorazila!! Fakt jsem si ráno říkala, jestli přijedeš, když není takovej hic :slight_smile: Tadeášek je moc krásnej, ňuníček to je :slight_smile:

No a Indi :slight_smile: Michalka je prostě úžasná, manža by si měl už teď pořídit nějakou brokovnici, nebo rovnou kulomet :slight_smile: A Táda, jak si jí hlídá :dizzy_face:
18. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, na flekance je vynikající žlučový mýdlo z DM. Mají ho buď jako mýdlo a nebo tekutej. Já i Indi jsme spokojený :slight_smile: A není to vůbec drahý!
18. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam jste mi zmizely!!
18. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Míšo taky mě mrzí, že jsme se viděly jen tak krátce, ale aspoň tak.
Jsem za to ráda, vždyť já nás fakt vidim jak sedíme v artu :grinning:
ani neni možný, že už máš 2 krásný berušky :slight_smile: jak jsem tě neviděla těhotnou
na živo, tak je to zvláštní. Musíme to příště naplánovat aby jsme spolu pobyly víc :wink:
No Dávča je žížala, buďte rádi, že jste ho neviděly bez trika, to by bylo na sociálku
máme to trable s tim jídlem :frowning2:
jo tu holčičku nakoni balil celou dobu :grinning: :grinning: :grinning:
Míšo jak chutnalo vajíčko ?
18. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už tu vlastně nejsem :grinning:
ale Dáda večeří, tak mám chvilku, ale měla bych jít uklidit , ale nechce se mi...asi to počká
do zítra :sweat_smile:
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho už jednou dávali, dávám jim jen 1/2 žloutku každý, asi je z něj bolelo bříško, odpoledne se pak šponovaly a kroutily.
Matýsek snědl tu skleničku nakonec celou? :slight_smile: Je krásnej!!! Nádherný obrovský kukadla má :dizzy_face: Zítra jdete na KO, viď? Budu moc držet palce, hendka pak dej vědět!
Jo my dvě v Artu. Ty jsi pila snad desátou flašku vody, já furt poklepávala nohou a pak ty slzy radosti!! Jsi byla první, kdo holky viděl, i když byla vidět jen jedna :grinning:
Co ten psycholog? Ještě má dovču?
18. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš recht, já už taky nic dělat nebudu
18. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a hlásím další dvě nové fotečky na našich oblíbených stránkách :grinning:

jinak se musím ještě jednou pochlubit touhle fotkou - http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3161331&vReferer=%2Fphotos%2Fcipisek007 furt se naní musím dívat :dizzy_face:
18. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=142&zbozi_id=FT1
Pedí to je ta taška na velký nákup jak jsem řikala
je taková obyč, i když hezký barvičky, ale hlavně v tom odtáhnu větší nákup, což potřebuju,
tak nevim mám nemám
18. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo, ta taška vypadá zajímavě :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo ta tvoje fotka je úžasná!!!!!
To je k sežrání...holky tě fakt nezapřou :grinning:
no Matýsek jí zdlábnul celou :confused: tyhle velký přesnídávky mi Davča snědl až skoro
v roce a Máťa po ani ne týdnu příkrmů
Díky, jdem hned na 9h myslim, se musim juknout
a k psychologovi jdem 27. tušim...ježiš ještě že si všechno píšu, sem hlava děravá
18. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, tak termíny doktorů si sice radiš po příchodu domů napíšu, ale mám je uložený v hlavě a pamatuju si je všechny, oční, neurolog, vojtovka, očkování :slight_smile:
No vidíš, jak je Matýsek šikovnej :slight_smile:
Barča je na tý fotce jako vždycky vytlemená, to je tak pohodový dítě, ta se furt tlemí. Teda, když jí něco netrápí.
18. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak zítra na 9h, půjdem pěšky, tak snad to stihnem
ve čtvrtek s Dádou mezi 9-10 na kontrolu na oční
a 27.8. Ve 14h psycholog....snad budem pak moudřejší, bojim se s nim
na to neuro, snad se to vyřeší tady
18. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozný, když se neví v čem je chyba, viď? :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídkovi vajíčko teda absolutně nechutnalo....žádné překvapení
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Míšo jsem z toho na nervy. Na jednu stranu moc nejí a je vybíravej, tak chci
aby jedl a na druhou stranu ty polykací problémy, že se ho zas bojim nutit, tak se v tom
plácáme. Hlavně ať to neni nic vážnýho!!!!!!!!!
Matýsek bude taky flegmouš :grinning:
18. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jim to vajíčko zamíchala do tý kaše co jim dávám k obědu (kaše z tý zeleniny, ona už to není ani polívka, jak je to hustý :slight_smile: )
18. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude všecko dobrý a Dáda se zase v jídle spraví. Ale chápu, že je to pro něj těžký po takovým ošklivým zážitku.
18. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, já jdu do hajan, dvě probdělý noci se začínají ozývat. Dobrou noc a zítra držím v 9 palce!!

I vám ostatním dobrou noc :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky chtěla hají, zalezla jsem si do pelíšku a Matýsek začal pobrekávat, asi boleníčko
tak pa ženy a děti
hezký sny
18. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé INNUŠ tak to je faktys něco jinýho, tak jak se menovaly ty o kterejch mi řikala? no čert to vem...na návodu by mělo bejt odkdy to je nebo poradí v lékárně, my kapali saab simplex, někomu nezabírá prej, ale nám docela vydatně pomáhal ve spojení s cvikama a rourkou, vše dohromady pak bylo kanonáda jako bejk :grinning:

MÍŠO ty fotky sem ti zapomněla okomentovat, ale jak sem si je prohlížela tak sem z nich byla nadšená, ty předcházející se mi taky líbily ale tydle sou fakt bomba :dizzy_face:

PEŤO Dáda balil nějakou slečnu jo??? :grinning: o tom sem přemejšlela jak strašně dáda vyrost, já ti to zapomněla říct, ale čuměla sem teda...to není zas tak dávno co sem ho viděla, a krom toho že je čahoun teda i mi přijde že se změnil v obličeji..

a bráška od ingeborg byl fakt výbornej!!!! teda takhle uvědomělý dítě se málokdy vidí :grinning: jak se jmenuje to miminko? "já" ale nejlepší je, že by segru neměnil za jiný miminko, je to fakt starší brácha ochránce :grinning:

jo a jinak takovej dodatek:ještě sem si pak ve vlaku řikala, že teda cyrilek to vyhrál s těma fuskama...ty byly na doma, hnusně fialovojakýsi...a vůbec se mu nehodiliy k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem chvátala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a DADU, krom toho, že seš po porodu jak tyčka, tak smekám i před tím, žes sedla do vozu tak krátce po porodu, mě všecko bolelo a to sem jezdila jen na nákup 7 km
18. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK BROU já se jdu taky odvalit
18. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír, koukám že jdu pozdě... :confounded:
Srazík okomentovanej, nemám co dodat :grinning: Dětičky úžasný a Peťo - jak není katalogovej? My jsme v Artu dostali katalog s miminkama, prolistovali, řekli "tohodle chlapečka chcem" po třech letech "tuhle holčičku chcem" a bylo! :grinning: :grinning: :grinning:

Tádovi asi nedochází, že nejenom on se jmenuje Tadeášek (ale je fakt, že jinýho než toho od Dadu neznáme) a doma povídal taťkovi, že miminko se jmenovalo CHLAPEČEK JÁ. :grinning:

A holky - chlap dorazil domů s megakyticí, větší jsem dostala snad jen ke kulatinám s 3 na začátku. Prej za těch 9 let co jsme svoji na to výročí asi tak 7x zapoměl, tak to je za těch 7 výročí. :grinning: A v květinářství prej prodavačka vysmátá, prej jaký má vaše manželka ráda kytky? A on - no manželka bude tak v šoku, že jsem nezapoměl datum svatby, že mi tam dejte klidně kopřivy a bude happy..... :grinning: :grinning: :grinning:

Inuš příště klidně vyraž i po poledni, víš jak dlouho se tam vždycky seknem..... :grinning: dneska jsem tam dorazila první - v rovných 10:00 a zvedali jsme se ve čtvrt na 3. Ale uteklo to jako blázen!
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda dobrou! :sunglasses:
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo ta taška vypadá dost dobře a ta tyrkysová by mi šla ke kočáru! Mno, kdybyste někdo objednával, nadhoďte to nejdřív taky, třeba se pro ní rozhodnu a uděláme hromadnou objednávku... :sunglasses:

Ještě jsem chtěla k těm homeo - tady je těhotenství a kojení, ale je jich tam víc... :wink:
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
18. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sem tu ještě sem si psala s paníma ohledně nositek, mě štve, že sem pedikovi nenapsala a nepoprosila ji o tu manducu,...mám rozjednáno vyzkoušení meitai a erga chjo...to je věda tývoe

souhlas s indi, ty tašky sou fájne, tak dyžtak...

a už fakt brou
18. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu ještě straším

Inuš: Mišku kojím jenom v sedě, i v noci si k tomu sednu, jednak bych v leže usnula, jedna mi to jde jen z jednoho prsa, nevím proč, ale ani u Tády ani u Mišky si tu jednu kozenku neumím nějak naštelovat nebo blbě ležím nebo nevím... už v porodnici jsem kojila v sedě, sice to bylo nic moc na spodek, ale vydržela jsem... :sunglasses:
Pije celkem hezky, ale z jedný kozenky mi jde mlíka víc a z druhý míň, i mám u tý jedný nějakou blbou bradavku a Miška se přicucne až na několikátej pokus. Ale přicucne a pije a to je hlavní. Měla jsem to tak i u Tády, to jsem kolikrát kojila 2x-3x z jednoho prsa a pak až z druhýho. Teď se snažím to střídat pravidelně, ale občas, když pije z toho "špatnýho", ještě dokrmím z toho "dobrýho".

Na co ses ještě ptala? Hmmm... netuším... :confounded: tak kdyžtak zejtra, jo? :sunglasses:

A už taky mizim. :sunglasses:
18. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjo,vždyt máte ještě čas,ne?se zbytečně nenervuj už teď,že ještě nerodíš.Já rodila obě děti přesně na termín a Mája je 1.9,třeba se Plánička taky tak vylodí :dizzy_face: :dizzy_face: .Věřím ti,že už to chceš mít co nejdřív za sebou,je to hrozně úmorný a dlouhý,taky se dočkáš :dizzy_face: :dizzy_face: už jen pár dní a budeš se radovat.

Petruš,ta taška vypadá moc dobře,začnu o ní uvažovat.Zítra přeju pochválení na kontrole
:dizzy_face:

Indi,to by jsme mohly hromadně objednat,pošetřily by jsme poštovný :slight_smile:

Míšo,ta fotka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: to se nevidí a holky budou véééliký čtenářky :wink:

Baru,raději se ani neptám,jak sis mě představovala :grinning: :grinning:

jdu hají,taky jsem nedospalá po včerejšku.Papa
18. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek