Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. srp 2009

A fuj. Peťo, normálně se mi zvedl žaludek. Co to je za rodiče proboha?? 😕

Ty jo, kde máme dneska Evču? Snad nejeli zase ke tchýni!!

Pedí, no holky jsou dneska dost protivný, obzvlášť Barča. Ale teď chrní, jen nechrní Terka. Ale ta je aspoň hodná. My taky dneska nevaříme. Máme chuť na pizzu, tak si jí necháme z Citro baru přivézt, jen stále nemám vybranou jakou 😀

cipisek007
22. srp 2009

A jééé u Pedíků budou mít brzy další mimi 😀 😀

peda
22. srp 2009

Míšo,to je dilema teda nad výděrem pizzi 😀 😀 to dá sakra práci 😝 .A žádný další mimi už nebude a nejsem panna Marie a z toho našeho sexování teda fakt otěhotnět nemůžu 😀

peda
22. srp 2009

Míšo,hoť mi prsím taky recepis,prosím,prosím 😉

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, to je jak u nás 😀 😀 😀 Já beru HA a nic. Ale začínám mít chutě, jenže mě to tam uvnitř trochu bolí. Už při poslední prevenčce na gyndě koncem června mi dr. povídala, že to tam mam citlivější, po tom sešití, po jizvě. Tak se bojím.... 😔
No už jsem si vybrala. Je drahá jako prase, ale kde my jsme za poslední 3/4rok byli...
jj, přepošlu 🙂

peda
22. srp 2009

Dík za recepis,připomíná mi to prošívanou deku,tam se ten tvaroh stříká pytlíkem do mřížek nakoso.
Tak dobrou chuť 😉 😝
Já teda chutě žádný nemám,jsem ráda,že si můžu jít večer lehnout a spát 😅 .
Míšo,mají holky naušničky?a jestli jo,kdy jste je píchali?Mi jsme na ně objednaný v pátek,ale hrozně se toho bojím.

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, nemáme a už to docela hoří, holky totiž objevily uši 😖 Jenže my jsme zprvu neměli naušnice a pak nás čekalo očkování, takže jsem chtěla, aby byly zdravý, kdyby jim to hnisalo. Jenže teď mám dilema, páč od 2.9. budeme chodit plavat a to by taky měly mít uši zahojený, ale dýl se mi už nechce čekat. Já fakt nevím.

cipisek007
22. srp 2009

příští týden to budu muset obvolat.

cipisek007
22. srp 2009

Oni ty naušnice musí být naložený v lihu chvíli ne?

peda
22. srp 2009

Já je naložila na noc do lihu,nalila jsem drobet slivovice do víčka od pet lahve a pak jsem je dala do ubrousku a vzala k dr.Ale ta mi řekla,že je smí píchat až od 3 měsíců,tak mi je píchne příští pátek,jdu tam s Májou na kontrolu v 9 letech.Ale teď jsem si četla na kojencích,že to někdo vyloženě blbě nese 😖 tak se začínám bát.

peda
22. srp 2009

a s tím bazénem bych s teda bála nějaký infekce,je to přeci jenom rána,to bys měla promyslet,ono to chvilku trvá,než se to zahojí.

cipisek007
22. srp 2009

pedí, no právě, taky se bojíma to je Ellinka ještě malinká, holky už ví na co mají ruce ☹ už jsem to vymyslela. 31.8 jdeme na 3hexu, 2.9. na plavání a 3.9 bysme mohly se někam objednat (naše to nedělá), aby se jim to do dalšího plavání zhojilo.

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, však já vím, jenže vynechat lekci se mi nechce a jednak lekce budou až do zimy a to jim už bude rok ☹

peda
22. srp 2009

Mělo by se to pak natírat framioinem a asi uvařím čajík z řapíku a tím budu ďubkat vatičkou.Ale fakt bojím,bojím.

peda
22. srp 2009

Tak asi na chirurgii,nebo ušním?to nevím,mě to píchne naše dr.
Když to nebude k tomu,tak vynecháte jedno plavání,ne?

cipisek007
22. srp 2009

pedí, taky budeme hojit, ale myslím, že do týdne by se to mělo zahojit, ne? doufám 😅

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, to jo, když budu vidět, že to je zhnisaný, tak samozřejmě nepůjdu plavat. popř. kdyby jedna byla zahojená, tak půjdu jen s jednou.
Mám tipy na 2 pediatry, který píchají i cizím pacošům.

peda
22. srp 2009

Můžu se zeptat mojí doktorky v ten pátek,jestli píchá i cizákům.Ale je to pro tebe z ruky,je to v Nemanicích.

peda
22. srp 2009

Jdu si umýt hlavu,naposled jsem si jí myla minulou sobotu a už vypadám jak bezdomák 😀 😀 .Ani nevím,co budem dělat.Ani se mi nechce na chalupu,když prší.Možná vyrazíme do igy,nebo někam po krámech,Mare má ty narozky a ještě pro něj nic nemáme.Na hračky už je docela velkej,samozřejmě si pořád hraje,ale už to není žádná sláva a něco pro něj vymyslet je nadlidský úsilí.

cipisek007
22. srp 2009

tak to bysme museli jet autem, ale to by nevadilo. za kolik to píchá? Naše dr. mi doporučila jednu, a ta chce za 1 vpich 200,- a to je 800 a to je fakt masakr. Ty tipy co mám tak je 100 za vpich.

peda
22. srp 2009

Tak to nemám tušení,ale myslím si,že 200 kč.To mi teda říkala kamarádka,co k ní taky chodí,ale to je 5 let,co nechala malý píchat uši.To je jasný,že ty to máš dvakrát.A na tom ušním to musí být levnější,ne?

peda
22. srp 2009

Jsem tatar,myšleno,že 200 za obě ouška 😉

peda
22. srp 2009

a kamarádka,co má holčinku taky z Artu byla u dr před 14 dny na píchání,tak ti to můžu zjistit,chodí někam tam k nim,bydlí za kasárnama,jak jsou ty kostky,je to tuším Máj,já jsem ostuda,ale já to tam vůbec neznám 😔

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, to nevím. TO mě nenapadlo,a le zase jestli bysme tam nečekali věčnost.
Dyžtak se prosím optej svýho dr. a jestli to bude mít za 100 za jedno, tak zkusím jeho 🙂

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, v pohodě 🙂 dyžtak se prosím optej i jí. Stačilo by jméno a tel. č. a já bych si to obvolala 🙂

peda
22. srp 2009

ok,zjistím a pak ti pám vědět.

Jdu na tu hlavu 😉

cipisek007
22. srp 2009

Pdí, díkes!! 😵

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, tak jsem se dívala na ušní v nemocnici a tam to taky píchají za 100,- 1 ouško. Tak to v pondělí všechno obvolám a dyžtak skončíme v nemocnici jestli nám dají nějakej termín. Jen se bojím, že v tom špitále budeme moc dlouho čekat 😒

peda
22. srp 2009

Míšo,uvidíš.Ae vždyť ušní není jen v nemocnici,je na poliklinice,v metropolu,na Severu...uvidíš.

Venku je teda hnus fialovej,asi budem celej den doma,ani do toho igy se mi nechce,když tak leje...

cipisek007
22. srp 2009

To mě taky napadlo, ale myslíš, že by to tam dělali?

D. byl s holkama chvíli venku, ale rychle se vrátili. Snažila jsem se holky uspat, ale je to marný. Večer budou protivný 😒