Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
24. srp 2009

Ahoj holky, tož jsme doma od Dr....udělala E výtěr ze zaďochu a prý raděj i z krku. Elenka ani necekla, ale brzy se vzbudila takže vám to holt napíšu později a musím jí jít dát do postýlky....

petreva
24. srp 2009

Tak snad bude chvilku spát...
ZUZKO!!! Téda takový krásný jméno (našeho potenciálního chlapečka 😅 ) tak máte doma dva D 😵 Moc moc vám přeju, aby jste všechno zvládali jak nejlépe to půjde! Aby byli oba D zdraví a ten maličkatej měl co nejvíc chuti do života!! Tobě ať je brzy dobře a můžeš se přijít pochlubit!
JAJO, jejda jejda, tlak je mrcha neposlušná? Tož Šimonku už jsi stejně u vrat tak pojď za námi!!!! 😵 😵 😵
PEDI, okna?? My už přes ně skoro nevidíme 😅 ale řekla jsem si, že do zimy je fakt musim umejt 😅
NO, to jste mě potěšily, že chcete dát kávičku 😵 😵 hodim řeč s P. , ale je nám v podstatě jedno který den st+ct+pa, nehodí se vám to některej den lépe?? A vy to máte rádi tam u Prioru? A kde to přesně že je?? Jo a ještě nevím, jeslti se P. nebude "bát" mezi tolik ženskejch, nebude vám vadit mužskej??

straspytelka
24. srp 2009

OBROVSKÁ GRATULACE ZUZANCE A HODNĚ ZDRAVÍ PRO CELOU RODINKU 😵
Moc se těšíme všechny na fotečky 😵 😵 😵
Evi, tak to jsem zvědavá, co Elenka bude mít za výsledky 😕
Jájo, to jsou dobrý sny teda 😀 😀 hovínko znamená štěstí 😀 😝
Je krásný počasíčko, Simča tu leze, já se najedla a jdeme ven 😉
Jsem ráda, že jsem nakoukla, tak je tu další človíček superrrrrrrrr 😵 😵

cipisek007
24. srp 2009

Innko, tak už se asi pojišťovny dohodly 🙂 (proplácení/neproplácení Sabíka)

Jáji! tak začni mejt okna, sexovat o 106... 😉

Evi, nám určitě vadit nebude 😀 Já moc nehlasuju pro pátek. Jinak je mi to jedno 🙂

Jo a koupila jsem Terce v lékárně homeopatika na ty zuby. Dala mi Chamomilla Ch15. Tak jsem jí dala na noc 5 kuliček, snad budeme mít všechny klidnou noc. Trápí jí to dost ty zuby ☹

Taky jsem anšla doktorku, která píchne holkám naušničky. Dr. Zahradníková, dětská ORL na Jihu, mám si prý zavolat a domluvit termín. Chce 150 za obě uši. To je nejmíň, co jsem slyšela. Všude chtějí 100 za 1 vpich.

cipisek007
24. srp 2009

Jo a psala jsem Petě o Zuzce a Danečkovi 🙂
Psala, že makají na chalupě a doma a že toho má plný kecky. Taky že čekají na příbuzný z manžovo strany, že se prý veeelmi těší 😀

cipisek007
24. srp 2009

Jééé dneska se narodilo i miminko Báře Kodetový! Taky císařem, před 9 hodinou ranní a je to holčička Sophie 🙂

kacena00
24. srp 2009

holky sem tu jen na skok, než sem odeslala odpo příspěvek vypli elektriku, takže sabík první dává doktorka na recept, další se platěj, jája je koukám vcelku, víc nestihnu, protože jdeme zkoušet placky z pohanky, budeme mít ve středu den kdy budeme péct placky s dětma na táboře, sem zvědavá, jestli bude cyrduch prudit jako dnes, tak si to fakt užiju 😝 😝 😝

a pak udělat rynglí kompot, takže zajtra pa

kacena00
24. srp 2009

jo prosím prosím Míšo, každá se tě ptáme furt zvlášť, ale pro jsitotu, ryngle pro amlýho -oloupat a pak:
a) rozmixovat a zavařit v hrnci zavřený sklenice jako když vařim kompot
b) rozvařit, zandat do sklenic a tím pádem už to bude sterilizovaný a nic víc s tím nemusim
c) rozvařit, do sklenic, pak do mrazáku
d) rozvařit, dát do sklenis, zavařit v hrnci a už to pak mít jen v polici jako běžně kompot a přesnídávky a tak...

děkuji dopředu, papa

inna12
24. srp 2009

ahoj, dneska šermík pěkně mrzoutoval 😠 před každým spaním knoural, vztekonil se, nemohl prostě zabrat, nákej fakt blbej tlak, horko...už spinká na noc, tak to už bude ok, v noci spí ukázkově, dneska venku dve hodiny nemohl vytuhnout ani v kočáru, až tesně než jsme šli domů..ja se tak těšim, až bude chladnějc...to se bude dětem venku chrupat 🙂

jinak hlásím, že pupínky na jedný tváři dobrý a na druhý šílený, vypadá fakt dost hrozně s tim 😢 má to celý začervenalý 😝

Míšo, já už na ty prostředky na vyvolání porodu absolutně nevěřim...když to není nachystaný a nemá se narodit, nepohne s nima nic, i kdyby se člověk stavěl na hlavu, že já blbec se tak mordovala, bylo to na uplný hov..

😀 😝 🙄

menny
24. srp 2009

Ahoj zdravim všechny
Zuzce obrovská gratulace k Danečkovi!!!!!!!!
Do života mu přeju hlavně zdravíčko!!!!!!!! Taky lásku štěstí....
prostě vše NEJ!!!!

Míšo dík za sms 🙂
taky máme chamomillu, dávala jsem 2kuličky
moc nám pomohla

Jsem na mašli...dělaj nám v ulici nový odpady...bordel všude ulici, za necelý měsíc nám
budou měnit okna a parapety ☹ mě vodvezou, to máme vymalováno ☹ ☹
Finišujem z přípravama do školy a hlavně přijedou manžovi rodiče a potrhlý švagrovci
to zas bude vostuda ach jo. Mě je vždycky za ně trapně až na půdu, se dokonce i sem
stydim napsat proč....tak asi takhle...máj svou jinou víru...na první pohled je poznat že jsou jiný
a ke všemu ty tchánovci..... zas poslouchat ty kydy. Všichni se chtěj nacpat na první Davídkův den ve škole ☹ 😠
kde byli když byl Dáda v nemocnici....prostě nepůjdem tam jak hujerovci 😠

omlouvám se, že se tu fňukám a ani vás nemám dočtený...padám opět únavou
je mi líto že na vás nemám teď čas ☹ ☹ když nešůruju doma, běhám ve městě a nebo makáme na chalupě
Všechy moc zdravim a pusám
papa

petreva
24. srp 2009

BARU, my jsme dělali ryngle...oloupala jsem je - povařila - mixla a dala do skleniček, který jsem 20min sterilovala.
Míšo, ty asi mrazíš, viď.
Holky, tak si dáme spicha klíďo hned ve středu? Někdy po ránu? A kde se tam někde poblíž dá slušně zaparkovat?? V tý kavárně je kojení v poho?

indigo
24. srp 2009

Brej večír!

Evi my chlapa zvládnem, horší aby přežil on nás... 😀

Klidně hned středu, to budu bez staršího dítka, to je fajn, odpoledne opět prospím... 😀
Parking buď u prioru, ale asi je to dražší (Míšo?) nebo to nechte v Mercury na nádraží, je to kousínek.
Kojení v kavárně v pohodě. Tedy pro mě, kojila tam i Dadunka. 😎

Tak mě napadá, že se můžem ve středu slízt i jinde, do tý Daniely chodíme kvůli tomu hřišti, aby prcci neotravovali, ale žádný starší dítko tam ve středu nebude, tak jak chcete. Ve čtvrtek už zase hlasuju pro Danielu... 😀
Ale je fakt, že se tam dobře sedí, fajn ceny, dobrý tousty... 😎

Koupila jsem ten Sabík (a jak si vybavuju u Tády, taky nám dr první napsala a pak už jsem musela kupovat), Miška k večeru chvíli vyváděla, tak jsem jí teď na noc dala, jen asi 8 kapek, kdyby bylo zle, přitvrdím. Ale co si vybavuju, Táda na tom byl mnohem hůř, snad mišce Sabík zabere. Už zabírá i ona, teď byla skoro celej večer vzhůru, tak by v noci mohla spát. Mizim, dobrou! 😎

indigo
24. srp 2009

Jo, Zuzka v podvečer psala, že malej je celej Davídek a že je na jipce, že se mu špatně dejchá a že má nějakou infekci, tak má atb. Oni to nemůžou mít jednou normálně, oni musí mít obě dítka na atb... 😖 Snad to ale u Danyho nic nebude... 😎

Ani jsem jí neodepsala, celej večer totiž hledám telefon, už jsem se skoro smířila s tím že jsem ho odpo ztratila někde venku, pak si volám z chlapova telefonu a to byste neuhodli kde zvonil... u Mišky v korbě od kočáru... 😀 Teď už jí odepisovat nebudu, tak zejtra...

A už tu nejsem.

inna12
24. srp 2009

Péto, nojo, Davídek jde do školy 😵 tak už máš doma fakt velkýho kluka 🙂 příbuzenstvo snad zvládneš nějak 😝 nezávidím, někdy nejde všechno říct na plnou hubu viď 😒

Indi, tak snad Mišce Sabík zabere 😉 tak klidnou noc 🙂

snad bude Daneček okej!!! to mě mrzí, že to nemůžou mít bez problémů 😒 ☹

cipisek007
25. srp 2009

Dobré ránko!

Peťul, a jéééje, tchánovci a budou si 1.9. hrát na Hujerovce. Holt to budeš muset zvládnout, vídáš je 2x do roka 😉
A to jsi měla taky tu Chamomillu 15 nebo 9? A jak často jsi jí dávala?

Evi, Indi, středa neva, my bysme ale zase dorazily až tak v půl 11. Ale jestli to bude pozdě, tak vynecháme jedno cvíčo (ono se to taky nepo.ere a nebo zacvičím pozdějc) a přijedeme dřív. Evi, písni v kolik budete v ČB.

Jestli tedy platí středa, tak Evi, písni, já pošlu SMS Zuzce-Zuzan, jestli bude moct takhle narychlo přijet 🙂

Parkoviště u Prioru je dražší, za ty 2-2,5 hodiny tam nechávám 60Kč, ale mám to blízko. Navíc v Merkury se dá zadarmo parkovat max. 2 hodiny, pak se platí tuším 20,- za hoďku.

Indi, Zuzku moc pozdravuj.!! Chudák Daneček, oni to fakt nemůžou mít ani s jedním dítětem jednoduchý. Snad to bude jen něco, co po těch ATB vymizí a už se neukáže 😒

Innko, takže Pavlík má 1/2 obličeje už v poho? Třeba už to pomalounku mizí.

Barčo, já už bych teď holkám ryngle neloupala, jak jsem jim teď dělala švestky,tak jsem je jen vypeckovala. Ale my jsme taky už na příkrmech delší dobu a tak to holky zvládnou (zvládly, měly švestku včera k sváče). A já to po rozmixování mrazím.

My jsme měly noc nic moc. Holkám se v noci moc spát nechtělo, ale nebrečely, tak jsem vydržela a nechala je vytuhnout v postýlkách.

petreva
25. srp 2009

Dobrý ráno!!
INDI, ty jo, moc Zuzku pozdravuj!!!Chuděrka měla takový představy o porodu a nevyšlo jí lautr vůbec nic...držíme palce ať je Daneček co nejdřív v pohodě a u maminky!!! Dyštak dej vědět jak je na tom.
Co INNIK přišla bys taky?? My můžem být v ČB klidně na devátý kojení 😉 kolem desáté Elča spí, ale musíme jezdit s kočárem, ale mohla bych vyslat P 😅 Tak ještě uvidíme jak se ozve PEDIK. A někdo to rozsekne 😉

cipisek007
25. srp 2009

Evi, devátá by vyhovovala, jen nevím, od kolika mají vtý kavárně otevřeno, ale to by měla vědět Indi. 🙂

petreva
25. srp 2009

taki se nám to rýsuje 😉

cipisek007
25. srp 2009

Evi, když jste nechali Elenka píchnout ouška na naušničky, v čem jste je měli "naložený"? A jak dlouho?

petreva
25. srp 2009

Já se z tý holčiny picnu...usla před sedmou a už je od třičtvrtě vzhůru!! tě pic...
Míšo, naložili nám je v porodnici do lihu. Nalili ho do zkumavky a ponořili naušnice a bylo to myslím, dopol je P. donesl a druhý den kolem 10hod je Elence píchali. Hojilo se jí to myslím dobře. Ale "otevřený" to měla asi 14dní. Hnisalo asi 5dní, pak už jen malinko a hojilo se to postupně. Mazali jsme framikoinem. Jé neívm jaká i/y se tam píší

cipisek007
25. srp 2009

Evi, jo ták, vy to máte rovnou z porodky. Hm. Já volám tý dr. a nikdo to tam nebere. Doufám, že se to holkám bude hojit dobře a bez problémů. ☹

petreva
25. srp 2009

Míšo, většinou se naušničky hojí dobře. Zpočátku možná drobet budou hnisat, ale bude to dobrý 😉
Dneska bude zase hnusno!! Už teĎ jsem zpocená a to nic nedělám...
Včera jsem byla s E. na procházce a potkaly jsem tetu, má velkýho psa a ten nám pořád čuchá do kočáru nebo k E. Já jse na tohle "alergická"!!! Už tolikrát jsem jim říkala, že si to nepřeju, že až bude E. větší ať siho klidně hladí, ale teĎ si strká do pusy kde co najde a kočár věčně ožužlává, když je na bříšku...ale ne!! Zase ho pustili a teta ještě říká, když jsem neuhlídala a pes zas hubu v kočáru, že se na něj e. směje 😠 pak obešel kočár a z tetiný strany tam stčil tu svojí hubu znova a táhla se mu tak hnusná slina od ní, že jsem se už naštvala a po xtý jsem jí to řekla!!! Musela jsem ho vyprat, jak to bylo odpudivý..tak ho jdu dát do kupy, abychom pak mohly vyrazit. Já už nevím, kam chodit. Je to pořád dokola...

cipisek007
25. srp 2009

Evi, to je na zabití s těma psama, co? Nejhorší je, že oni tihle pejskaři to nevidí. Já mam tetu a ta má asi 2 boxery. Když s nima naposledy přijela do ČB, tak první co bylo, že jeden z nich hup předníma tlapama na kočár a už tam čmuchal. Prej je zvyklej od jiných a ti jsou zvyklý. Naštěstí teda v kočáře holky nebyly, ale já byla nas.ratá až na půdu 😠 A oni se tomu tlemili. Neskutečný. Já prostě psi okolo dětí nemám ráda. Nidky nevíš, co tomu čoklovi rupne v bedně.

menny
25. srp 2009

Dobré ráno
teda Zuzky je mi líto, chudinka malej, sotva se narodí, tak má atb
Moc doufám, že u Danečka bude vše v pořádku!!!!!!!!

Míšo měla jsem chamomillu 15CH
a dávala jsem 1 dopoledne a 2 večer
jinak chamomilla je i ma prdíky, dle příznaků nám to sedí,
tak má holka u nás dvojí využití

Innuš prdelka, má pupínky ☹
ať to má Pavlík co nejdřív pryč
co zkusit homeo?? Nebylo by na to??
Hele vy máte kovovou postel? Jseš s ní spokojená?
Vždycky jsem spala ve dřevěný, ale teď máme možnost koupit vcelku levnou a moc
hezkou kovovou, tak nevim

Jo tchánovci tu jsou 2x do roka, ale stojí to za to.
Prostě počkaj všichni před školou a basta!!!! 😠
švagrovci taky čekali před kostelem, když jsme měli svatbu
s našima tenhle den plánujem už snad co se Dáda narodil...jak ho
jednou povedem do školy a tchýně, co se zajímala vždycky jen o vnučku ( Davídka přes rok
neviděla a za Matouškem vyrazili prvně až po 4měsících) si najednou vzpoměla, že má i jiný vnoučata
a já si kuli ní na zadek nesednu 😠 😠 se z nich nepo..
a

cipisek007
25. srp 2009

psi/psy... ty voe ta čeština je fakt někdy těžká 😀

cipisek007
25. srp 2009

Ahooj Peťo, i na prdíky? Tak to je skvělý. Tak to desnak nebudu dávat T. BabyCalm, budou mít k sváče hrušku a ta jim občas dělá neplechu, ale zase jim hrozně chutná 🙂
Taky to s nima nemáš lehký. Nejhorší je to s tou nemocnicí. Vnuk v nemocnici a bez zájmu ☹ Jen je nechte venku, měli se zajímat dřív.

menny
25. srp 2009

Ty jo vy se srážíte jo.
Chjo teď to vůbec nestíhám ☹
chtěla bych ale vidět Inuš s Pavlíkem...tedy vás všechny taky 😉
ale nemám šanci to teď vykoumat, kór vlakem by to bylo dlouhý a to fakt
časově teď nehrozí☹

cipisek007
25. srp 2009

U nás to vypadá na víkend asi taky na tchánovce ☹ ☹ Brácha je služebně na Slovensku a tak tu skříň asi do víkendu nestihne. A my tam dlouho nebyli. Aaaaaaaach jo!!!

cipisek007
25. srp 2009

Peťul, však se nesrážíme naposledy 🙂 Příště už dorazí i Jája a Plánička 🙂

cipisek007
25. srp 2009

Tak už jsem písla Zuzce a Vendulce, jeslti dorazí 🙂