Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
14. lis 2008

no krááása Moni, taky chci nějaký šedivo nějaký 😉 paráda!!! Hele myslíš, že je blbost nakupovat kočár přes net?? Že ho mám raději koupit v kamenném obchodě???

Míšo, ty jo bábrdle dobrá,mojí babi je taky 77 a je s ní legrace 🙂))) Naštěstí po hodině, dvou raději mizíme 🙂)) A ty tam tedy uní spíš?? Anebo ona bydlí u VAšich??

mon73
14. lis 2008

Míšo, do 10ti kg musí být dítě v protisměru. Když i sebepomaleji zabrzdíš, tak ti de hlava dopředu, no a mimču de takhle do sedačky. 😉 Asi by to pro něj nebylo příjemný, kdyby se mu pořád vyklala.

cipisek007
14. lis 2008

Tašku na rukojeť za 1200?? Tak to je pecka. Náš kočár jí ve výbavě neměl, tak jsem musela koupit jinou, stála asi 500,-. Na to, jakej máme náklaďák, tak košík máme malej. A autosedačky jsme chtěli přicvakávací, opět důvod - dvojčata a další, že s nima budu většinou jezdit sama (doktoři apod), tak ať nemusím tahat celej kočár i s korbičkama.

mon73
14. lis 2008

Heli, přes net, něco ušetříš, ale když se ti něco po..., tak si spočítej poštovný, a výde ti to skoro stejně. Pokud by měli ten kočárek v místě kde bydlim, tak bych určitě nic neřešila a koupila ho tam. Kdykoli ti můžou pomoct. pokud by to bylo dál, tak je asi jedno, jestli platíš poštovný, nebo benzín.

mon73
14. lis 2008

Taky sem si vzala u nás černou tašku univerzální, ne značkovou, za 450,- 😉
To máš Míšo s tou základnou? To je dobrý. Nemusíš pořád šněrovat do pásu. Kord u tebe 2x

cipisek007
14. lis 2008

Helčo, naši bydlí v rodinném baráku. Nahoře bydlí rodiče a segra, dole má pokoj brácha a babička. A já jsem uložená u babičky, protože k našim bych musela po schodech, což není nejlepší řešení. Navíc přes den se všechno děje u babči (vaření, jídlo, návštěvy...), tak bych musela lítat sem tam. No a babička má ložnici spolu s obývákem. Prostě má v obýváku postel, kterou teď okupuju já a babča leží na rozložený sedačce. Takže před tou TV opravdu není úniku. Vždycky se těším na Davida až si mě vyzvedne a já můžu zalezt do naší ložnice, kde je ticho a klid. Já nejsem zvyklá dívat se každý večer na TV, jenže nemůžu babče něco zakazovat nebo přikazovat. Už tak mám výčitky že jsem jí vystrnadila z postele. ☹

Mončo, vidíš, to jsem taky nevěděla. Člověk se pořád učí 🙂 A můžu zamachrovat před Davidem, že zase vím o něco víc než on 😀 😀 😀

helik3
autor
14. lis 2008

hmm, Mončo u nás v prdelákově nic nemají, žádnou prodejnu 😀 Nejbližší pro mě jsou ČB - 50km a Tábor 30km, takže uvidíme, ale asi u mě vyhraje net, teda jeslti mě něco vyloženě nepraští do očí 😀

Hele ty tašky jsou takhle strašně drahý, taky jsem na to koukala, syčáci!! Proto bych chtěla nějakou sadu i s tou taškou "zdarma" hehehehe no uvidíme

Míšo vy budete jak náklaďák, jsem mooc zvědavá na první fotečky na procházce 😉

cipisek007
14. lis 2008

Moni, právě že to nemáme se základnou. Autosedačka stála 3200,- (1ks) a základna by se musela přikoupit, tuším za 1500-2000 (1ks), což jsme teda odmítli. Budu se s tím pak muset poprat, až budu holky nakládat.
Já vzala tmavě modrou, protože máme kočár modro-hnědej. 🙂

Helčo, však se strašně moooooooooooooooooooooc těším, až budu moct ven. Jak nikam nesmím, tak jsem úplně nadržená na procházky. Zvlášť, když o víkendu koukám z okna na kočárkující maminy. Jen doufám, že nebudou moc velký mrazy, s novorozeňatama by se nemělo chodit ven, pokud je venku víc jak -5°C. 😒

mon73
14. lis 2008

Heli, jak sem psala, koupíš i neznačkovou tašku pod 500,-
Ten Tábor bych ještě brala, to zas neni tak daleko. 😉 Tam je tušim Sluníčko a Honzík.

helik3
autor
14. lis 2008

téda jo Míšo, vy jste teda taková velká rodina, ty jsi tedy ze 3 dětí, jo??? TAkže je Vás tam tedy vcelku dost, ne??? No musíš to vydržet, kočko no. Hele až budete z porodky doma, bude si brát (skoro)manža dovolenou??? Asi by měl, aby Ti pomohl apod....

helik3
autor
14. lis 2008

jojo Moni Sluníčko a Honzík a ani jedno nevím kde je 😀 😀 😀 asi budu muset začít s tím něco dělat 😀 😀 😀

barag
14. lis 2008

holky moje, jdu Vás jen pozdravit, páčto sem se zase zakecala jinde a čas letí jako bláznivý a já si zase budu celej den mačkat zadek a břicho u sešitů a u počítače 😝 😝

Evi, tobě ještě ohledně plínek písnu IP, ju?

a dík za pochvaly rekonstrukčních foto, nicméně musim s haňbou přiznat, že na tom nemám ani promilovej podíl... bylo mi v tý době všelijak a bylo mi všechno uplně jedno a namáhat sem se s ničím taky nechtěla a taky mi to bylo zakázáno od Míši o od tchána 🙂 ale malou vaničku sme si s tchánem prosadili, Míšovi se zdála zbytečná a mě a tchánovi se zdála pro dětský cachtání báječná.

teď jen pár maličjkostí jako okna, podlaha, topení, nějakej nábyteček - spíš teda bude starej a postupně za leta a leta novej... ¨jo, kdyby do toho nechtěli jít manžel s tchánem, tak taky v životě nebudeme bydlet, u nás to bude o tohle složitější, ta část co je rekonstruovaná bude jednou tchánovců a my si předěláme tu v které sme teď... taky běh na dlouhou trať¨..

barag
14. lis 2008

helčo prosím tě nepsala Péťa jestli je ten přebalovák z ikey ta gumajda nebo dřevěnej, případně dřevotříska? jo a pošlu ti tu fotku do svýho alba abys koukla

mon73
14. lis 2008

Míšo, letos bude kvůli nám mírná zima, abysme mohli ven. Dyť se podívej na ten listopad, neni to paráda? Já, ještě že mám bundu na patenty, tak nahoře jí zapnu, ale přes pupík už ne, ještě že je teplo a neni mi taková zima. Děsí mně představa se celá futrovat do bundy. Je mi pořád horko. A z upnutý bundy mám klaustrofobii 😀

helik3
autor
14. lis 2008

Moni ještě že se v tom vyznáš 🙂 aspoň nám má kdo poradit 😉

cipisek007
14. lis 2008

Holky, já jdu dělat hají.
Všem přeju překrásný, klidný a pohodový víkend a pondělní svátek (jé jak já se těším do ticha 😀 ) a v úterý se tu ukážu! 😵

P.S. Peťo, o víkendu se ti ozvu s tím dývkem Přátel a v úterý na Tebe budu moc moc myslet. Pak budu chtít podrobné hlášení o prohlídce porodnice 😉

helik3
autor
14. lis 2008

hele nechci Vám kazit radost, ale prý má být tuhá zima 😅

Baru nepsala, takže nevím! Teď je u zubáka, tak snad se za námi přijde podívat. Mě upřímně ani nenapadlo, že by to mohlo být gumové 😕 Už se těším do ČB,okoukneme to tam s manžou, a třeba to zvládne sám doma, takhle mi přijde že na tom nic není, takuvidíme 😉

helik3
autor
14. lis 2008

takže Míšo tu prohlídku porodnice vzdáváš??? no asi je to v tvém stavu nejlepší!!

barag
14. lis 2008

helčo, hlásím se na návštěvu kočárkárny, honzik vím, kde je, tam sem byla sluníčko můžem najít, tak uvidíš, až se rozhodneš, já taky zatim tápu, pak se můžem někam kouknout a pohojdat si kočárky osobně

barag
14. lis 2008

mám to v albu Heli

mon73
14. lis 2008

Heli, to mi teda radost nekaž 😠 😉
Já se taky loučim, du do práce. Tak zatim... 😉

cipisek007
14. lis 2008

Helčo, jojo, jsem ze tří dětí a jsem nejstarší. Takže holčičky budou první vnoučátka 🙂 David si pokusí vzít volno, v každým případě bývají v zimě 1-2 měsíce doma, zvlášť když jsou mrazy, v tom se silnice stavět nedají. Jeden rok byl doma od půlky prosince do půlky dubna 🙂 Platí jim sice jen 75%, ale aspoň si odpočinou, přes rok jedou jak draci.

Mončo, taky si říkám, že by ta zima nemusela být tak krutá. Loni byla taky v pohodě. Žádnej sníh, mráz jen chvíli. Moc se těším, až vyrazím s kočárem ven, tak doufám, že nám to mráz nepokazí 🙂
O horku mi něco povídej, bych furt větrala, pořád se potím a to třeba jen ležím. Děsný. A jak nesmím chodit, tak mě vždycky u baráku někdo naloží a u doktora nebo u našich vyloží, tak se nemusím ani moc oblíkat, tudíž nemusím kupovat obří megazimní bundu 🙂

cipisek007
14. lis 2008

Helčo, radši jo. Bojím se. Moc mě mrzí, že Péťu neuvidím a že si porodku neprohlídnu, ale nechci nic riskovat. Já bych si to pak moc vyčítala 😖

cipisek007
14. lis 2008

Helčo s tuhou zimou nestraš 😉

Teď už tu fakt nejsem, papa 🙂

helik3
autor
14. lis 2008

hmm BAru, tak tohle nechci. Chci normální velký pult, abych tam měla nějaké základní věci a na něj si koupím tu přebal.podložku. Tohle nechci, mám místo pro pult. A tedy kdyby to měl být tenhle nafukovací za 500, tak se mi to tedÿ zdá pořádně přehnaný,nemyslíš??? 😉

Honzík je tedy kde Barčo??? 😀 A sluníčko najdeme 😀

Jinak dva roky nebyla pořádná zima, ale letos by prý měla být. Docela to sledujeme-manža vozí uhlí-takže dva mírné roky zimy, nic moc 😅 už unich ve firmě nastalo propouštění 😅 takže doufáme, že pořádně zamrzne!!! 😉

Míšo, jak říkáš, alespoň si oddáchnou a 75% vcelku jde 😉 Alespoň Ti pomůže a budete náádherná rodinka 😉

TAk hezky Moni pracuj

mon73
14. lis 2008

Baru, tohle je jen nafukovací podložka, ta stojí 150,-
Peťa asi myslela ten nástavec na ten dřevěnej - Leksvik. Buď to asi za 3 490,- koupíš komplet, nebo ona psala něco o 500,- tak to bude asi jen ten nástavec.
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...

helik3
autor
14. lis 2008

já se jdu napapat,máme dušenou mrkvičku, tu tu dělají docela dobře 😉 tak uvidíme 😉

Jo jinak jsem byla včera s kolegyněmi a kolegou v ČB večer na nestydovi - docela jsme se zasmáli, ale jinak je to nesl, pěkná kravina, ale hlášky jsou tam dobrý 😉

mon73
14. lis 2008

Teda nevim, proč se mi znova zkopíroval ten kočátek 😠 ani sem to nepřečetla, tak se pmlouvám a dávám znova. snad dobře 😅
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/de...

helik3
autor
14. lis 2008

hele Moni a když Ti ten kočárek přišel, tak sis ho složila a prohlédla ne?? Nebos ho rovnou dala stranou a otevřete ho až bude čas?? Každý ho nechává někde v baby centrech v obchodech apod. tak nevím jeslti nebudu divná, když si ho nechám rovnou doma??? Třeba v garáži?? 😀

helik3
autor
14. lis 2008

no jasný tak topak jo, kdž je to ta podložka 😉