Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
3. zář 2009

Dneska musím do Igy do pontanely nebo jak se to píše,mamka koupila Elli kabátek a overálek velikost 62 😕 to je jí už pomalu malý,tak to musím za něco vyměnit,doufám,že to půjde.Projdem se tam pěšky,autem se stejně ještě drobet bojím,ještě ho nemám pořádně v ruce a tam je to takový ouzký.

Co ta Peťa?asi rozdejchává tchánovce a už není žádná energie na koníka 😨

peda
3. zář 2009

Inní,tak to máte teď obráceně,den a noc?jen zalezte a spinkejte.Já přez den neusnu ani kdybych padsala na hubu únavou.Prostě neusnu nikdy.A vůbec neumím odpočívat.

mon73
3. zář 2009

ahoj Pedi, první sem byla já 😉
Ty jo, vrátili peníze, tak to bych nečekala. To se hodí.
Já se zas vypravuju do práce. Dneska do čtyř. 😠 Ve tři si příde pro Tobíse tatínek

indigo
3. zář 2009

Hezké ráno!
Tý jo Moni to je vychytaná lednička, my takovou drahou a tohle "neumí", hlavně že má milion režimů, který vůbec nevyužíváme... 😠

Pedí taky koukám, že vrátili peníze, tipovala jsem, že na výměnu přistoupí, ale tohle je ještě lepší 😎

Inuš spurt je několik dnů, vydrž, Miška má spurt vždycky večer 😠 😀 včera jsem jí měla u prsa snad nonstop, ale dá se při kojení i bejt na netu, tak to jde. 😎 Ona si vždycky večer asi dělá zásoby do bříška, aby v noci vydržela. No vůbec - když je vzhůru, tak sosá imrvére, snad se to do víkendu upraví a budem sbírat síly na další spurtík. 😝

Jak já bych spala..... no aspoň zas nezaspím Jíču. 😎

mon73
3. zář 2009

No taky sme rozmejšleli nad tou co máš ty Indi, a řikali sme si, že je lepší ten šupl, než displej. A taky na ní padlo porodný a ještě to nestačilo.
Tak já jdu do práce

petreva
3. zář 2009

Dobré ráno!!
MONI, jak jsi to upravila s tím kojením?? Nebo jsi dala odpol to UM? A místo sváči nebo ještě k ní?
PEDI, to je fakt bezva! Se hodilo, viď.
Jinak zdravím všechny samozřejmě!!!

peda
3. zář 2009

Moni,já ten dnešní přízpěvek přehlídla 😅 .To budeš mít malýho v práci?to se taky dá?teda,ty jsi šikulka,nedovedu si to představit,já když mám něco dělat a malá je vzhůru,tak mám problémy.Naši jedou na dovolenou na 14 dní,dneska a já budu muset jezdit občas k nim do práce a něco vyřizovat,příští víkend mi bude muset pomoct i Pavel,to bych sama nezvládla,oni si letos na sezonu otevřeli penzion a odjedou na dovolenou a starejte se 😅 😅 😕 klasika a příští víkend tam má dorazit 15 lidí a chtějí nějaký grilování,občerstvení,pivo a tak...

Já teda žádnej sprut nezaregistrovala nikdy 😀 😀 ,Elli je jedlá pořád stejně dobře a spinká taky pořád stejně.Jen teď přejíždíme na školní režim,ráno nakrmit Elli,snídaně,svačiny,nacHystat oblečení Marečkovi...Malá mi v tuhle dobu ještě spala,budila se až okolo půl 8,ale je tady moc ruch,tak se zbudí dřív.

Indi,ono je tak krásný,to sosání od mamky 😵 😵 Míša je ještě malinkatá,ta má na kozenku nárok imrvere 😵 😵

peda
3. zář 2009

Evi,taky zdravím 😉 co Elenka?ještě odoláváte příkrmům?kdy máš v plánu začít?

Já včera mluvila s jednou mamkou od Májovo spolužáka,sedí spolu v lavici,ona má má holčičku téměř 4 roky a pořád jí kojí 😲 😲 😲 z toho jsem byla úplně vedle a nebyla schopná to jakkoli komentovat.Paní chodí do práce,Malá do školky,vůbec bych to do ní neřekla,je to každýho věc,ale já si myslím,že do roka a půl nejdýl,pak je to pro mě už nepřirozený,ale určitě na to budete mít i jinej názor,mě je to prostě divný.

Co ta ZUZKA?????

petreva
3. zář 2009

Pedí, příkrmům odoláváme...kojo nic moc, ale občas se povede a je to hezký, bez pláče a vztekání...akorát že baští málo na svoji váhu, ale přibírá tak nějak tak jí to snad stačí...kdybychom vydžely do ukončenýho 6. měsíce tak budu moc pyšná 😅 😵 a i pak nechci s příkrmy pospíchat. Ale zdá se mi, že zejm večer je mlíka nějak málo E se vzteká a i když si máčknu, vyleze kapka, žádnej stříkanec se už nekoná...a to přestávám odsávat, už toho bylo dost a půl rok se blíží a pak a
´t už se děje to co má...téda 4 roky 😕 to mi taky přijde divný....

peda
3. zář 2009

Ellenka vypadá spokojeně a rozhodně ne nějak hubeně,určitě jí to takhle stačí.Jsi stejně šikula,nakonec jste to spolu zvládly na jedničku,je plně kojená,co si víc přát 😵 😵

petreva
3. zář 2009

Pedí, dík, taky mě to moc těší, i když ty nervy kolem...ale jsem za to vděčná...

kacena00
3. zář 2009

čau holky, jo moni nulová zona se mi taky moc líbila 😀

je to funkcí co by se mi líbily na těch lednicích, šák je ještě čas, vydrželi sme to dobu s tímdle šuntem,t ak to snad ještě nějakej pátek počká, nechci se zase přehmátnout jako u všeho 😝

taky mě zajímá co zuza, ona furt indi neinformuje? a my sme tu jak na trní, no snad se to s malým zlepšilo...

evčo, já vím,žes bojovala a bojuješ jak lev o kojení, ale proč bys chtěla vydržet do ukončeného 6.měsíce jen na příkrmech? 😕 vždyť na tom není nic špatnýho, když jí za dva tři tejdny dáš večer kaši jestli se ti v noci budí nebo ji pomalu budeš zvykat na zeleninu...

kacena00
3. zář 2009

sem fakt vypitá...jen na kojení tam mělo být 😀

straspytelka
3. zář 2009

Ahojky
Baru, gratulka k skoroneblindění 😵 jo a vybírat cokoli, je dneska problem, ale když si vezmete třeba ten test na kočárky, tak se fakt nedá věřit už ničemu 😖 😠
Evi, včera jsme dostali na KO další žádanku na kyčle protože ještě jedno jadýrko nebylo úplně ok 😉 Tak jen zkouknout 😵
Pedíku, teda malá Eli taky roste jako z vody 😵 a odpočívat se nauč, aspoń jednou denně, já v tomhle týdnu usnula se Simonkou 2x odpoledne a ani chlapovi jsem nestihla jít v plů 4 naproti 😀
Dítě mi tu žere ovladač na televizi a řve mamamama 😀 že by hlad?
Mončo ty už zase makáš? Obdivuji tě 🙂
musím běžet malá už mě potřebuje....krásný den všem
😵

indigo
3. zář 2009

Jó matně si vybavuju, že se mě někdo ptal, jakou mám tu tašku... tuhle
http://www.ecobag.cz/front/ekologicka-nakupni-t...

a vybírám další... 😀 nějakou tu Envirosax. 😎 Chlap ať mi políbí, když se mu to nezamlouvá, však nakouit s nima chodit nemusí... 😝

Jo holky, Zuzku včera pustili, zjistila jsem to právě teď v jiný diskuzi, kam psala ještě včera večer. Tak to mě trošku mrzí, že se neozve, ani když měla jít na toho císaře (jiní to věděli, nechápu...) ani když je pouští domů. 😢

achalteke
3. zář 2009

Tak jsem zpět z porodnice - monitor ukázkový, dokonce jedna kontrakce nad 100 (tu jsem necítila) jinak vše nad 20, tlak ok, moč taky a nikdo do mě nekoukal ....další KO v pondělí a pokud do tý doby neporodím, tak doufám, že v pondělí se domluvíme na vyvolání...jinak tam byl luxusní klid, nikde žádná ženská a nikdo nerodil a byl tam parádní klid...takže myslím že budu jako Inuš

inna12
3. zář 2009

Jájo, tak aspon, že vše dobrý!!!! 😉 hele, na mě máš ještě spoustu času 😀 já ti věřim, ty to dáš sama!! moc držim palce, at se to samo rozběhne a máš z toho jen pěkný zážitky jako Barča, moc bych ti to přála 😵

Indi, taška pěěkná! sakra, taky teda asi nákou vyberu 😀 ale to bude na dlouhu, a musim aspon tři, švagrový a kámošce vezmu taky, když už, tak už 😀

Straspy, Simonka je tak šikovná, kočička 😵

Evi, taky myslím, že se příkmů tak bát nemusíš! naopak je dobrý játra pomalinku už začít zvykat, pak je to spíš horší, čekat s nima dlouho

a neudělali jsme Zuzkovi nic, ne? 😕 prožíváme to tady od začátku, tak pak to zamrzí 😔 ale třeba jen nemá čas a ukáže se..i když po Indikovi mohla dát vědět, že jdou dom ..
hlavně, že jim to ale dobře dopadlo a císaře zvládli 😵 myslím, že je nakonec dobře, že zůstali tady 🙂

Pedí, teda kojení tak dlouho, to je hodně divný...ale každýho věc 😝

a pan pupínek se zase dneska ohodil na tváři víc 🙄 čelo už má krasný, ale ty tváře se mu furt dělaj 😠 ach jo..už nevim, co na to patlat, asi nic..musí to zmizet samo 😖

zuzka84
3. zář 2009

ahoj, vy se tu na me zlobite nebo co 😕 ?
vcera jsme dorazili domu, zrovna jsem vam to prisla napsat. nestiham nic dneska natoz vcera, holt jsem nebyla vic jak mesic doma - pomalu ani nevim kde jsou talire a pro malyho prd pripraveny 😒

zuzka84
3. zář 2009

jo indigo je na me nastvana - no tak termin sekce jsem rekla jen jarce a rodine , jinak nikomu a vedela jsem ho stejne jen 3 dny dopredu. a kdyz nas ted propousteli tak jsme rychle prchli a ja nestiham proste , to jsem nepsala ani mamce a segram ze nas pustili. tak se teda omlouvam , ale nejsem supermatka - mam toho plny brejle

peda
3. zář 2009

Jéé,Zuzi,tak výtejte doma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nikdo se nezlobí,jen jsme nikdo nevěděl,co se s vámi děje,jestli jste oba v pořádku,nic víc 😉 🙂
To věřím,že nic nestíháš,než to všechno dáš zase do kupy a zajedete se.Ale dej nám moc prosím vědět,co malej,jestli už je ok,co ten císař,co jizva,jak to zvládli kluci a co brába na bráchu 😀 😀 a hlavně fotooooooo 🙂 😉 😵

Já nakonec do igy nešla,když jsme se oblíkaly,tak začalo pršet a malá teď spí,tak pak vyrazíme pro Máju do družiny.Děti už se učí,moc se z toho nevidím,mají novou učitelku,Marečkovi se zatím líbí,tak snad to bude ok.Dneska měl poprvé angličtinu,z tý mám vítr já,mi se učili jen ruštinu a já chodila jen na němčinu,na anglinu 3 semestry,pak jsem to zapíchla,střídali se nám učitelé a pořád nás k někomu strkali,k nějaký jiný partě,ale ta byla vědomostma úplně někde jinde a já si připadala jak největší blb na zemi.Tak nevím,kdo se s ním bude učit,asi budu muset splašit nějaký doučování,abych ho hnedle od začátku něco blbě neučila.P umí taky jen neměcky...
Tak se láduju hroznama,mají teď to malinký,hrozinkový a slaďoučký 😵 😵 to miluju

indigo
3. zář 2009

Zuzi nejsem naštvaná!!! 😎 Fakt nééééééé!!!!! 😎 Chápu že se nezastavíš... 😎

peda
3. zář 2009

Jájo,to koukám,jaký máš pardní výsledky,tak se to všechno uklidnilo před tím porodem,co?to je supr,že tam je klid,hlavně,aby vydržel i když tam budete rodit vy 😵 😵 😵 😵 moc ti to přeju,ten klid a to všechno,jak si to představujete 😉 .A mě porod vyvolávali a opravdu to bylo v pohodě,sice musíš ležet s kapačkou,ale zase je to rychlý,neboj se toho,ono se teda asi začíná vyvolávat těma tabletama,to já neznám,ale ty kapačky,to byla rychlost 😅 pořád mi přidávali na síle a síla to teda byla a šlo to taky.
Já už se tak těším,až napíšeš,nebo někdo,koho pověříš 😀 že se něco děje,že máš kontrakce,nebo že rupla voda 😵 😵 😵

Inní,neboj,ono mu to zmizí.Asi nic nepomůže,jen čas a láska od rodičů 😵 😵 fešák je určitě i s pupínkama 😉

petreva
3. zář 2009

Ahoj holky,
BARU, já vlastně napsala do ukončenýho šestýho, že jo? Jsem blb, no ono se začíná v průběhu šestýho, ne? Nebo ty jo jak to vlastně je 😕 Raděj bych začala zeleninou, ale uvidíme.
ZUZKO, ahoj!!!! však jo,nikdo se nezlobí, jen jsme si pořád říkaly jak je na tom D. a co ty...a zprávy od tebe žádný, tak jsem se drobet už ji obávaly...to zas chápeš ty ne??
Takže žádná super matka nic takovýho se od tebe nechce 😉 myslíme na vás...snad je vše v pořádku

indigo
3. zář 2009

Jé Jíča je vcelku... No správně by měla vydržet dokud neotěhotní některá snažilka, Leni má po KETu, takže teoreticky by měla bejt jasná těhule! Abysme neměly "prostoje"... 😀 😎

kacena00
3. zář 2009

zuza je tu, jupí, až bude víc času, dej vědět a nějakou fotku, všechny doufáme a vříme že je malej už v pořádku, nemáš to jednoduchý, a to že nebylo doma nic připravený to nepřídá, my se už jen strachovaly co s váma, že nic nevíme

tak ať se nějak doma nastaví režim co nejdřív a poreferuješ 😉

holky mě to dítě začíná trochu hezky baštit, občas i po maljinkým pohoupnutí samo usne 😵 😵 😵 nechci usnout na vavřínech, ale takhle by to mateřství bylo eňoňuňo

kacena00
3. zář 2009

jojo, evi te´d nějak bys mohla začít, my sme začaly na poslední kontrole, což bylo cca před měsícem. ale my sme nekojený, ale děti na Um začínaj i dřív, my sme začínaly spíš jako kdybysme kojiyl

kacena00
3. zář 2009

ale musim dodat, že festovně hladovej začal bejt až tak před dvěma týdny baj oko..možná necelými dvěma týdny. protože do tý doby byly klidný noce, a další znamení bylo to, že se sápal po křupkách a přestal dělat takový ofuky okolo zeleniny a v neposlední řadě se mu opět zkracují intervaly např mezi dopo svačinou a obědem

tak neboj, zatim máte čas, kdy jdete k MUDře?

petreva
3. zář 2009

Helejďte já myslela, že se začíná ukončeným 6. měsícem, ale to je asi fakt blbost, prostě v půl roce 😅 jéžiš, já se do toho zamotala...to jsem celá já...
Mě se ještě začínat nechceeeee 😕
Jo, díkes za indicie 😉 , Elenka se sápe po všem co má po ruce 🙂 jak jí dáváme ten lactobacil po lžičce, to by ji snědla celou i se skleničkou. Jen to zamíchám a E. má oči na vrh hlavy a pusu dokořán! K Dr. jdem na očko a to je přesně na její půlrok 😨 voďo, to letí 😔 , takže 21. 9. jsem myslela, že počkám na víkend po tomhle datu, aby byl P. u toho 😉

inna12
3. zář 2009

Zuzko, nikdo se na tebe nezlobí, naopak jsme měli o tebe starost, víš... 😉 pořad jsme se ptali chudaka indi, ale tys moc nic nepsala, tak jsme nevěděly 😉 to se dá pochopiti, vid 😉
je mi jasný, že toho máš po krk 😒 tak at se brzo zajedete! napiš, jakej je Daneček ve zkratce 😵

Pedí, snad jo, no moc pěkně to nevyzerá, prostě pan pupínek 😀

jdeme zase sosat, bylijsem v globu a už u kas se škvířil, vyjedu ven a zase usnul 😠

inna12
3. zář 2009

Evi, to já se zase na příkrmy těším 😵 martínek tak krásně papá, jak otvírá na lžičku 😵
proč se ti nechce?

holky, je normální že malinko vyblil po dvou a půl hodinách po krmení už natrávený mlíčko? ne moc, trošku 😕