Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
5. zář 2009

Jé Míša bude dělat "mojí" buchťalku... 😎 se mi sbíhaj sliny, já mám v plánu opět fešandu, ať je střídám... 😀 posledně se mi hodně drolil ten čokoládovej spodek, nevím proč, mám dát o vejce víc? Nebo nevim...

Tý jo v životě jsem nepekla tolik jako teď v šestinedělí!!!!! 😝 ono mě to přejde... 😀 zatím jsou dětičky hodný, ale jestli si střihnou den jako včera, hážu je do inzerátu na MMB... 😀 😎

cipisek007
5. zář 2009

😀 😀 😀 😀
Už máš cenu? 😀

Jako nakoupila jsem si mouku, serebele navrch, vanil.cukr, ale prdopeč prostě ne. Debil. Hlavně, že jsem se koukala, co doma mám a nemám. Hihi, měla jsem jen cukr a mandarinkovou konzervu 😀 😀 😀 Takže doufám, že mamina nezapomene bráchovi dát jeden pytlíček, až sem pojede se skříní. Jojo, dneska se bude montovat skříííííň!! Jupíííííí, bude po bordelu. Navíc je doma D. ještě i v pondělí, takže si hezky uklidím a bude to tu zase jak v bytě a ne na smetišti 😵

cipisek007
5. zář 2009

Jo a začíná se mi plazit i druhý dítě, tzn. Terezka 😀 Ale plazí se správně legračně. Ještě jí to moc nejde, tak se spíš jen vytahuje rukama. No k smíchu je to 😀
Jdeme krmit.

indigo
5. zář 2009

Těžce závidím... teda tu skříň, buchtu si upeču... 😀 zoufale bojuju s nedostatkem úložných prostor, s rostoucím počtem dětí a hraček a hadrů je to čím dál horší... a chlap už mi skoro 10 let slibuje větší byt... 😝

Cena... nooo... za poštovný nebo spíš osobní odběr a za nanukovej dort... 😀 😎

Jdu pověsit to prádlo, nacpat tam další dokud je počasí na schnutí, vařit, pect... hernajs takhle akční normálně nebejvám... 😲 😎

indigo
5. zář 2009

Přejem holkám plazivkám dobrou chuť a nebuď matka krkavec a dej jim pak kus buchty!!! A kurku chleba!!! 😀 😎 Stejně jsou nějaký šikovný, když jim je o 2 měsíce míň... 😎

zuzka84
5. zář 2009

miso, jasne ja vim. ale kdyby to stihal urcite by tam mohl byt 😀

zuzka84
5. zář 2009

miso, ja na 7 - uplne poslednim 😀 . na 1 ted byla nejaka pani uz 4 mesice a holcicku porad na jip - hruza. a s dadou jsem byla tusim na 2 🙂

cipisek007
5. zář 2009

Zuzi, jééé dvojka má společný sociál s jedničkou 😀 A na dvojce jsme hlídaly paní dvojčátka, když šla jíst, byla tam chvíli sama 🙂
bylo to pořád tam tak narvaný?
Chudák paní, ono se to tam dá přežít, ale takhle dlouho mít miminko na JIPu ☹

Indi, no jsou jak v čem. Už bych STRAŠNĚ ráda, aby seděly. Už se v leže nedají krmit. Bára "utíká" a tak je furt zapatlaná ona i přehoz a my.

cipisek007
5. zář 2009

Indi, jo za nanukáč, jo? Za obyč nebo nějakej lepčí? 😀 😀
Jak spí Miška? Už je to v noci OK?

indigo
5. zář 2009

Samozřejmě ten nejlepší! 😀

Jo, Miška už v noci spinká, vybírá si to večer, to vydrží bejt vzhůru (a protivná a skoro nonstop přisátá) 5 hodin v kuse, to jí tak zmůže, že se v noci vzbudí jen na gáblík a hned zase spí. 😎

cipisek007
5. zář 2009

Jupííííííí, buchta se peče. Táta si přišel pro holky, aby jsme mohli nerušeně ťukat, vrtat a mlátit a vrátí je na sváču, takže přinesl i prdopeč. Buchta v troubě, kuchyň poklizená, ještě pověsit prádlo a hotovo. Relativně hotovo.

Indi, jak jinak 😀 😀
Tak to je super!! Ty jo, pohodový dítě 😵 Se ti odměňuje za Tádovo 3měsíční jekot 😉

cipisek007
5. zář 2009

Buchta voooooooonííííííííí. Čekám až vychladne, napatlám serebele, posypu zdobením aaaaaaa ochutnám 😀 😀

cipisek007
5. zář 2009

Indi, děkuju. Fakt děkuju. Už takhle mám nadváhu a co s ní udělá tvoje buchta?? 😀 😀 😀
Ty voe, to je taková DO BRO TA!!! 😀

indigo
5. zář 2009

Míšo nech to pořádně vychladit, ať se ti ten vršek neroztejká!!!
Pozdě, co? 😀
Já mám v troubě fešandu, dala jsem míň kakaa a je nějaká světlejší, ale to neva, stejně jí se*erem... 😀
O nadváze mi nemluv, ale co, hlavně že nám chutná, ne? 😎

indigo
5. zář 2009

Hele víš co? Příště si za trest, že se cpem buchtama, nedáme v Daniele tousty, jo? 😀 A byse to vyvrovnaný! 😀 😎

cipisek007
5. zář 2009

Indi, pozdě 😀 Ne, strčím to ještě do lednice. Radši 😀
Jj, hlavně že jsme zdravý, veselý 😀
Jako já minule tousťáka neměla, takže můůůůžu 😀 😀 😀

Skříň se rýsuje, já jen občas musím něco přidržet, podat apod. Holky nám vrátí za cca 45 minut, tak mám ještě chvilku. Sice to ještě nebude dodělaný úplně, ale to neva, hlavně, že si tam budu moct začít dělat komínky 😀

indigo
5. zář 2009

Asi si udělám kafe, dala jsem si sice předsevzetí, že po porodu se budu víc věnovat Tádovi a zkrouhnu mu telku, no už jsem mu zase dovolila dvd, kouká na Jen počkej... 😝 Když ono je to takový pohodlný, občas se "zastavit" a dětem dovolit cokoliv, hlavně že je chvilku klid... 😝
A jsem taková nervní, objednala jsem ve čtvrtek Tádovi holinky a punčocháče na MMB a paní se mi stále neozvala, přitom má inzerátů přes tisíc, provozuje snad i nějakej e-shop, tak by člověk čekal, že bude na netu aspoň 1x za den, no musím si počkat... ale ty holinky bych teda potřebovala docela akutně, má pořád pršet... 😖

indigo
5. zář 2009

Mě se většinou ten vršek "slejzá" nebo jak to mám napsat, nejde to pořádně krájet, jak je to ne uplně tuhý. Příště asi zkusím víc tvarohu a míň smetany 😀 nebo to nějak zahustit, třeba práškovým pudinkem by to mohlo jít... však je ve finále jedno, co navrch napatlám... 😀 😎

cipisek007
5. zář 2009

Indi, třeba má paní dovču. Mě se totiž zásadně na nákup ozývají lidi, když nejsem u PC 😀
Však si musíš taky chvilku odpočinout. Když nečumí na bednu celej den, tak to neva, ne?
NO já jsem si tu patlaninu udělala předem, takže byla cca od 9ti v lednici, takž to ztuhlý bylo, když jsem to patlala na buchtu. Ale už jsem jí strčila do lednice.
Jen mám problém. Brácha má hlad, tak jsem mu namazala poslední dva krajíce chleba a už nemáme co jíst 😀 Nějak jsem to včera nedomyslela s pečivem 😠

indigo
5. zář 2009

Do pr*ele, jsem právě objevila další tvarohovou ňaminku, asi to příště prubnu, jen né s hruškama, ale takový plechovkovaný mandarinky... 😀 chybí mi tu olizující se smajlík... 😀 😀 😀

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

indigo
5. zář 2009

Však si dáte k večeři buchtu... 😀

cipisek007
5. zář 2009

indi a mě i tleskající 😀 Na MMB v hodnocení mají větší fantazii, co se smajlů týče 😀 😀
Hihi, a k snídani? 😀

cipisek007
5. zář 2009

Hm, tak ten koláč je bomba.

indigo
5. zář 2009

Jsem dokonalá matka, vyhodila jsem chlapy ven, jeli na nádraží koukat na vlaky, Táda je mašinkofil... 😀 a já mám klídek na kafíčko. A hromadu nádobí z oběda, z buchty, prádlo ze tří praček na žehlení... 😝 Práce počká... 😀 😎

Na snídani upeč fešandu, pokud tahle nezbyde... nám zbyde, pokud má chlap noční a nechodí vyžírat v noci 😀

indigo
5. zář 2009

Hladový miminko nepočká... 😝

cipisek007
5. zář 2009

Indi, nemám polohrubou mouku, leda bych smíchala hrubou a hladkou 😀 😀 😀
To viš že jo, já to dělám tak, že když D. vypadne s holkama ven, tak si jdu lehnout a chvíli před tím, než mají přijít, tak začnu něco dělat 😀 😀

petreva
5. zář 2009

Holky vy mě tu lákáte!!! P. zrovna říkal, že by si dal buchtu, ale nějak došel prdopeč...
Já jsem bez dítěte!!! P. zlato jedno velký si vzal Elenku ven, že prý si mám odpočinout a mám doma zakázáno cokoli dělat. Tož to asi nedodržím páč je tu bor..jak v tanku, no tam je možná líp uklizeno...

cipisek007
5. zář 2009

Jé Evi, my taky měli problém s prdopeč 😀 😀 Ale problém vyřešen a pomalu zpola sněden 😀

Asi prodám dneska obě děti. Nechcete někdo? Od rána se vztekají, Bára je jak pružina, při jídle se furt kroutí, dělá jak zkažená, koza jedna. 😠

cipisek007
5. zář 2009

Barborka mi před chvílí chtěla přesadit kytku 😀