Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
7. zář 2009

Carri, moc moc gratuluju!!!!!!!! čárka je fakt výrazná 😵 😵 😵

ten fusak nikdo neví, který je nejteplejší nebo nákej fajn? 😕 ja se v tom vubec nevyznam

carrinka
7. zář 2009

Jé holky, vás tu je... ještě mám v tom zmatek, kdo má kolik dětí 😀 Nemáte nějaký seznámek? 😎

Manžel si je na 100% že jsou tam 2 klucí (naivka - když, tak 2 slečny) 😎

zuzka84
7. zář 2009

miso , aha. no tak to bude asi nejlepsi domluvit se s doktorkou

jo , jinak my na kyclich dopadli dobre 😀 . dalsi kontrola v 6 tydnech, tak se to snad nezvrtne 😅

cipisek007
7. zář 2009

Zuzi, super 🙂 A kam chodíte? Do nemocnice nebo na Jih?

Carri, já si do nějakýho 3.měsíce myslela, že čekám kluky. Nakupovala jsem všecko modrý. Holky nosily ze začáku jen modrou 😀

zuzka84
7. zář 2009

miso - do nemocnice. z neo nas poslali tam a ted rekl ze muzem priste tam nebo na obvod ... no tak pujdem tam kdyz jsme tam chodili i s dadou . jim zustanem verni 😀

cipisek007
7. zář 2009

Zuzi, jj, tam jsme byli taky. Tam je takovej vysokej doktor, někdy nervák a někdy je s ním prča. My tam byli celkem 3x 🙂

zuzka84
7. zář 2009

miso , on je tam porad ten samej ? je fakt ze mi prisel povedomej 😉 .

cipisek007
7. zář 2009

no my jsme tam za ty 3 měsíce měli pořád jednoho 🙂

indigo
7. zář 2009

Mladší dítě mi spí (normálně nespí), starší nespí (normálně už spí), mám v 8 seríál a CHCI HO VIDĚT!!!!! 😠 😠 😠

Míšo tvaroh až po roce, ale 10m už by možná šlo. To mám taky kamarádku, co dává od půl roka každej den k snídani velkýho lipánka (teď už asi ne, klukovi byly 2r) a pak se mě ptala, kdy jsem začala dávat bjogurty, že už by ho asi dala... 😨 No někteří to prostě vůbec neřešej... Jo a taky tenkrát říkala, že s lepkem nebude nikam chvátat, že ho dávat zatím nebude. Jen piškoty. 😀 to jsem se zasmála...
No zavolej doktorce a uvidíš...

indigo
7. zář 2009

Golfky trojkolky - no stabilní na klasický ježdění jsou tím že maj dál od sebe ty zadní kolečka. No asi jako každej jinej trojkovej kočárek... 😎 Ale nešla bych do nich... 😀 😀 😀 Každopádně mě se líbí právě ten Buggster, někde jsem viděla variantu s těma dvouma kolečkama vepředu, blíž u sebe. To by se mi zamlouvalo... 😎

Áááá už ani mladší nespí, pá pá seriále... 😠 😝

cipisek007
7. zář 2009

Indi, sleduješ Vyprávěj? Já taky, zachvíli musím do sprchy, abych pak mohla rovnou do betle 😀
Tož k snídani jedině mlíko, ale s tím lipošem k sváče, ach jo. Holkám je 9m a 1 týden. Zítra zavolám, stejně nic nidke nevyčtu, páč každej říká něco jinýho (jako u všeho).

cipisek007
7. zář 2009

Jdu seriálovat a pak hají, dobrou!

inna12
7. zář 2009

tak dneska se tady s pipi inuš nikdo nebaví 😔

já jdu spát, šermík doted zpracovával a už spí, konečně, tak jdu taky, zítra jdeme na to audio, tak snad bude ouško v pořádku

Zuzko, to je super, že ty kyčlíky mu vyšly dobře!!! 😉

dobrou!

zuzka84
7. zář 2009

inni - a vy mate nejake problemy s ouskem ? ani nevim ...

petreva
7. zář 2009

Dobrý večír!!!
INNIKU, tak přednostně 😉 na fusaky jsem začala koukat...je jich zase mraky...i Teutonie má originál kdybys chtěla 😉 Já taky pořád nevím. Pedík objevila nějaký ED, ale já ho nenašla, snad nám hodí odkaz. Mě se líbí Emitex. Má dva fusaky v jednom, že je to i na podzim a jaro, pak má dolní část omyvatelnou, když pak nosí botičky a vzadu nahoře má takovej kus "hadru" co zahákneš za horní okraj sporťáku, že ti celý fusak neklouže dolů. To jsem nidke neviděla. Ostatní mají nějaké prostiskluzové pruhy látky, ale jak to drží nebo ne, tiť otázka.
CARRI, téda to je krása!! A Jája v noci porodí 😀 když si najedeš na naše foto u nicku tak se ti objeví kolik má kdo dětí a jak se jmenujou 😉 taky jsem ráda, že je tu těhulinka!! Bude nadšení z ultrazvuku, fotečky! Bříško! hmmmmm
ZUZKO, kyčle bezva! A ty určo látkuješ, tak to bude dobrý 😉 i pak 😉
STRASPY, já do ČB dřív jak pro teploměr asi nepojedu. Už je to týden a má to být vyřízený do 3, takže bych tam jela znova. Tak se klíďo srážejte, ale pak až to přijde tak i se mnou, prosííím!!! JO a ještě kdybyste chtěli tu skříň, nevím, jakou máte představu 😕 tak já mám bráchu truhláře 😀 😉
MÍŠO, a co puding? To děti nesmí?? Nebo zkusit sojovej? Ten je taky trochu jinej? Ale nevím,jeslti ho můžou takhle malý...Snad bude B. líp spinkat! Ty zuby to je hrůza!! A co jich ty chuděrky v pusince mají ☹ já mám úplnou hrůzu jak to ponese Elenka...

inna12
7. zář 2009

tak šermík je vzbuzenej..P. opět uspává..dneska byl teda zlobivka zlobivá...moc toho nenaspal, ale nepláče, pořád pozoruje a mručí 😝 ani dneska nechtěl pást poníky, lenoch línej

Zuzi, v porodce mu nedoměřili jedno ouško, tak musíme do nemocnice na audio, jenže musí spát, aby to změřili, to jsem zvědavá...

inna12
7. zář 2009

Evi, díky!! přesně takový info potřebuju! tak si zapíšu...jsem zvědavá taky, kterej teda vybereme

papa

inna12
7. zář 2009

ty sou taky krásný http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18976316&tab=0
ale ty ceny 😝

petreva
7. zář 2009

Inníku ty jsou nádherný!!! Bají je i v babycentru...ale mě se moc nelíbí to, že tam není omyvatelná část..pak boty od sněhu a ten flees asi nebudou kamarádi...ale jsou úžasný, já se zamilovala na prvnípohled. Ale chce to mít nánožník, ty to máš, viĎ. Určo by promokli...

zuzka84
7. zář 2009

inni , tak to jo. na neco takoveho asi pujde Dada, ale on teda do narkozy a na audiu uz byl tak nevim co to vlastne bude. no nic, vam drzim palce

helik3
autor
7. zář 2009

Nakukuju 😀 😀 Jája pořád nic?? Teda jo, ta si dává na čas 😀 Držím Ti palečky ať jde porod jako po drátkách 😀 😀 😀

Zase jdu brzy, co? Jste tu ještě? Minule jsem odešla a koukala jse, že se ještě objevila Dáda a Straspy, hergot a já to zabalila v domění, že jsem tu sama 😖 😖 😖

Co já vím, tak ty probiotické kapky se tak jmenují ale stojí okolo 700Kč, zítra budu s kámoškou, která je má ozkoušené, nic jim nezabralo až tohle tak se zeptám na přesný název a jestli musí být na předpis a písnu.

Straspy, jakou barvu té kominézy?? 😀 😀 😀 všechny jsou super a cena je taky moc dobrá, fakt o ní uvažuju 😀 😀

Jste řešili fusaky? Pěkný fusaky má Dita Tábor, mají takové prodejní akce, kde se dají sehnat se slevou za 1500Kč (už ho máme doma), jinak stojí 2000. Ale je to úžasný materiál, dá se prodloužit, jak dítko poroste a maj i vcelku hezký barvy-jsem koukala na net a tam to všechno nemajjí co nabízí. Teď bude zase nějaká prodejní akce v Táboře anebo mám kdyžtka kupon s 10ti% slevy kdyby někdo chtěl. 😉

Evi, tak jak bojuješ s Elenkou? Ještě pořád tak často pláče, anebo už je to lepší??

my bojujeme smým nedostatkem mlíka, takže taky mazec ☹ ☹ už asi 4 dny, ve stř jdeme k mudr, tak asi rozštípneme příkrmy, no uvidíme, snad to do středy vydržím 😠 😠 😠

Mějte krásný sluneční týden 😉

straspytelka
7. zář 2009

Ahojky, teda ty sousedi mě fakt se...u 😠 tu zase bouchaj a mlátěj talířema a řvou, až mi probudili S a úplně plakala maličká moje beruška ☹ Kreténi 😠 😠 😠
JÁ CHCU PRYYYYYYYYYYČ ☹ ☹ Koukáme na domeček, no možná se NĚCO rýsuje, ale nechceme to uspěchat 😉
Fusak...dám kombinézu a na to deku a nánožník, to bude stačit ne? 😕
Ad zuby, no jsem z toho taky celá nakřivo...nám se klube už snad ,ěsíc a nic, jen pořád fňuká po veřerech a při obědě, teď mi celkem bojkotuje přesnídávky k obědu, a´t jí dám cokoli, nemá ráda hovězí maso 😒 no co se dá dělat počká a třeba jí to později bude chutnat 😉
Jájo, co plánička? 😵 😵 😵 jo ten chrní i s maminkou 😀

straspytelka
7. zář 2009

😀 😀 jo jak se vám líbil seriál, ten chudák dopadnul co...zmoštovanej na hard 😀 😀 no sjem zvědavá, jak se to bude vybarvovat dál 😉
Dobrou noc 😵

cipisek007
8. zář 2009

Dobrý ráno!

Teda to zase byla noc. Bára asi dvě hodiny nespala, držela jsem jí zar učičku, nechala se, pokládala si hlavu na mojí ruku, ale prostě spát ne. Naštěstí Terku nevzbudila. A to ještě David po mě ráno chtěl tulící aktivity. Blázen. Obě děti vzhůru a on by sexoval. Ať žije publikum. 😠

K fusakům. My asi půjdeme do emitexu. Jednak cena a jednak potřebujeme nepromokavej, protože nemůžu sehnat na náš kočár nánožníky 😒

Evi, puding, no dostala jsem jeden recept od jedný maminy z jinýho tématu, ale ten bych musela denně, nebo aspoň obden vyrábet, je z kukuřičnýho škrobu. Asi si ten recept najdu a zkusím, protože jsem fakt už zoufalec. Uvidím, co mi řekne dr. Snad mě neodkáže znova na mlíko, to by mě fakt jeblo vracet se.

petreva
8. zář 2009

Taky zdravím po ránu!
Se přidávám k nevyspalcům...Elča má prostě nějakej zvyk či což,že od tří hodin se tak mlátí v postýlce, že mě prostě vzbudí, chce dudlíka a občas i kouká...ale nebrečí, tak jí najíst nedávám 😅 ale já už spím jen na půl oka a v pět stejně jí...takže poslední dny fakt bezva...teď už taky nespí...
Míšo, já myslím, že Emitex je pěknej a dobrej, všude čtu na něj chválu 😉 a maj fakt i cerno-žlutej, ale ta žlutá je festovní, tak nevím, aby jí to nesvítilo kolem hlavy 😅
Míšo, tak puding taky odroka 😒 a z toho škrobu? To bude s mlíkem nebo vodou??

cipisek007
8. zář 2009

Ty vado, jsem v šoku, podívejte, na co jsem narazila při hledání info o sojových jogurtech pro děti:

"Sestře se dnes ráno i přes veškerou péči lékařů narodilo jedno ze dvojčat - holčička ve 26/1TT S 69og, chlapeček je stále v bříšku a snad tam ještě alespoň chvilečku zůstane. Je neskutečné, co všechno v dnešní době lze. Přejte jim hodně zdravíčka a také štěstí!!!!"

😲 😲 😲 😲

cipisek007
8. zář 2009

Evi, zapátrala jsem a dotyčná píše, že dát do 210ml Gustin (jemný kukuř. škrob), vařit do zhoustnutí, pak odstavit, nechat drobet vychladnout a pak přidat 7 odměrek Nutrilonu (já dám Sunar), počet odměrek závisí na množství vody, který dám vařit.

petreva
8. zář 2009

Tý jo, to taky jde?? 😕
Tak tojsem zvědavá,jestli bude T. chutnat, pak napiš, jo?

HELI, ahoj!!! Ty máš trable s mlíčkem? Safra práce...zítra se s Dr. určitě nějak domluvíš 😉 držte se holky obě 😉

cipisek007
8. zář 2009

Evi, určitě, ale napřed zavolám dr. Zachvíli tam budu volat, ať vím co a jak 🙂
Do toho pudingu se prý může přidat i trochu ovoce, záleží na chuti. Jen aby mi to Terka nehodila na hlavu 😀

Taky koukám jak puk, že to jde. Ale jestliže má každej svůj plodovej vak a i placentu, tak proč ne. U nás by to nešlo, sice každá měla svůj bazének, ale měly společnou placentu. No doktoři fakt dneska dokážou zázraky. Jen by mě zajímalo, jestli jsou ty děti pak považovaný za dvojčata, když se ten chlapeček klidně může narodit až v termínu 😅

cipisek007
8. zář 2009

tady je k tomu diskuze: http://www.dvojcata.cz/forum_all.php?idtema=52&...
Dokonce tam píšou dvě maminy, který mají dvojčátka, ale narozený den po sobě. Masakr 😲