Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
10. zář 2009

U nás nového to, že Simonka kašle a pšíká, zítra mažeme k dr, asi to chytla od Jirky ☹
Navíc jedna známá si dnes zabila dceru ☹ ☹ autonehoda byli jí 3 roky, jsem úplně ko, natož ona.... ☹ ☹
Jdu si s mamčou povídat, a pobrečet ☹
Mějte se 😉

cipisek007
10. zář 2009

Strašpy, cože??? Ježišikriste. Já se úplně třesu. ☹ ☹ ☹
Má Simonka teplotu?

straspytelka
10. zář 2009

MíŠO...no je to děsný, možná jste to viděli ve zprávách v 5 na Nově ☹
No má zvíšenou, ale nevím jestli z těch zubů, nebo co...ale dala jsem jí pro jistotu panadol 😉

petreva
10. zář 2009

Dobrý večer,
HONZO, taky se přimlouvám za fotečky!! Kojení je v začátku, určitě na něm oba zapracujou a bude to dobrý!
STRASPY, nekec, že jsi je znala!! To jous ty u Majdaleny? Malá nebyla v autosedačce 😔

straspytelka
10. zář 2009

Jo asi, já ani nevím kde bydlela. Ta MÁMA její se mnou chodila na základku ☹ Je t strašný.....já bych si to asi hodila... ☹

cipisek007
10. zář 2009

Strašpy, zprávy jsem neviděla, takže nevím. Ona nebyla v autosedačce? Co blbla mamina jedna ☹ ☹
No jestli i kejchá a kašlíkuje, tak radši k tý dr. jděte 🙂

petreva
10. zář 2009

😔 na to nemůžu ani pomyslet....

straspytelka
10. zář 2009

Evi ty si je taky znala?

petreva
10. zář 2009

Asi ne, četla jsem to na netu v JH novinách...nevím,jak se jmenovala, ale ty jsi chodila do školy v Třeboni,ne? Tak to jsem jí neznala....

straspytelka
10. zář 2009

Jo tak to jo... ☹ Tam ta cesta je hrozná, je tam hodně smrťáků ☹

cipisek007
10. zář 2009

Dneska je divnej den 😒

Jdu do hajan, holky furt pobrekávaj, to zas bude noc.

Dobrou noc!

inna12
10. zář 2009

ahoj 😉

téda, ten Šimonek má prímovýho tatíka 🙂 ten náš zdrhl na pokr 😀 ale odpo vozil, má jediný štěstí 😀

fotky fotky!!!!!!! 😀

Míšo, neblbni, holky jsou suprový a mě teda přijde, na to, jak se brzo narodily, jsou krásně šikovný!!! a hele, je uplně jedno, jestli ti budou sedět o pár měsíců dyl (jedině na to krmení je to příjemnější, ale jinak ne) za chvili ti budou běhat a ty honíc je budeš vzpomínat, jaká to byla pohoda, když jako ty placky ležely 😀 😀

Peťo, moc gratuluju k sezení! to je frajer 😵

Straspy, to je šílený, až je mi z toho zle, přijde mi to až nerealný, že se vubec něco takový může stát...strašný strašný 😔 ja bych to taky nepřežila

Indi,tak už mám taky taštičku..je skvělá...už jsem jí dneska prubla a obstála 🙂

Evi, příští pátek se na vás moc těším 😵

Dadunko, taky mam to lehatko FP a je dobrý, jsem s nim spokojená a malej taky

a víc si nepamatuju 😝

holky, mě je to až blbý psát, ale ten pupínek je tak zlatej (taky doufám, že to nezakřiknu) až to není možný 😅 on od včerejšího večera nezaplakal! jenom dvakrát si zanadával, že sem rychle nevyndala kozana..ani ted večer nezpracovával..je úžasnej, takhle bych klidně zvládala i tři kousky 😀 já se doma normálně nudim 😕 😅
mam tady babičku a ta je z něj taky hotová, že takový mimi ještě nezažila..že i já hodná jsem byla proti němu ďábel.
Dneska jsme byli kvůli tý vyrážce u dr. tak jsem se jí na ptala, že skoro nepláče a hodně spinká, jestli je to jako ok, tak se mi taky vysmála 😅 že je ještě maličkej a že at počkám, že se může hodně rychle změnit a pak prej budu vzpomínat 😀
tak vyrážka zase zhodnocená jako seborea 😒 dostal Imazol...tak jsem ho mázla, tváře už má celkem ok, ale pupínky má už i na hrudníčku, tak snad už to kurna zabere 😠
tak ho tam hodili na váhu už i rovnou a máme rovných 5 kilo 😅 takže přibírá 250 tejdně..vyžírka jedna

papa 😉 a hezkej večer

petreva
10. zář 2009

Inniku, a vezmeš Pavla, jo? Já už to nahlásila doma 😅

inna12
10. zář 2009

Evi, no tak to už asi musím 😀 😀 😀 jo, včera mi říkal, že prý pujde!!!! 😉 a ani vubec neremcal, jsem čuměla d 😕

petreva
10. zář 2009

No super!!!

petreva
10. zář 2009

Tak jsem ještě dala nějaké foto do albíka...a padám za vlast dnes...ještě nakrmit Elušku a už mě nic neprobudí...dobrou
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

indigo
11. zář 2009

Hezké ránko!

Včera už jsem se sem nedostala, šermíkovo zpracovávání se asi přestěhovalo k nám a Miška má cca od 7 do 10ti (včera) nebo do 11ti (předevčírem) "svoje dny" 😖 Buď brečí nebo saje nebo prdí. A zvládá i všechno dohromady. 😖

Honza je teda chlap s velkým CH. Kde se takový daj sehnat?!? 😀

mon73
11. zář 2009

Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid. Já tam, já tam za chvíli mám být. Ne, ne, ne nestíhám, nestačím, nasnídám se, nesvačím....

Jájo a Honzo 😉 moc a moc vám gratuluju a Šimonkovi přeju všechno jen to nejlepší 🙂 🙂 🙂

Míšo, nezoufej, ten náš valibuk taky neleze. Sedí dobře, ale sám se neposadí.

Peťo, včera sem mluvila s paní a jejímu malýmu bude 3.10.rok a má sedm zubů 😨 lezli mu pořád, postupně. To musí bejt mazec.

Inno, Tobís taky vůbec nebrečel. A jak psala Zuzka, v půl roce se to zlomilo. Ale je pořád hodnej. Umí se vzteknout ale pořád je to v normě. A nemůže mít ten tvůj pupínek vyrážku z dětský kosmetiky ?

A s tim počítánim měsíců máte pravdu vy. Je mu osm m, má ho ukončenej. Hodně mně tim zblbla i ta známá, která to taky počítá zpětně. tak se omlouvám, že sem vám tu tlačila klíny do hlavy. 😵

indigo
11. zář 2009

Holky oni ty zuby teď polezou... 🙂 Táda jich měl v roce 8 a to mu první vylezl když měl 6m a 4 dny. A kamarádky holka má první narozeniny za necelý 2 tejdny a má jich 7, ještě to do těch 8mi třeba stihne... 😀
Jo a v 15ti měsících jich měl Táda už 16, 8 zubáků za 3 měsíce... ale naštěstí to zvládal dobře. 😉

Inuš - u nás se to taky zlomilo! 😀 Ve 4 měsících. Ze řvaní a nespaní na hodný miminko. 😀 😎 Nepátrej jestli je to normální a užívej si toho dokud to tak je. 😉

indigo
11. zář 2009

Ještě se vracím k těm golfkám - jak jsem psala, že ještě bejvají krom trojkolek i takový co maj vepředu kolečka blíž u sebe - něco akovýho jsem měla na mysli. A ty by se mě zamlouvaly taky... 😎
http://www.babymax.cz/chipolino-golfove-hole-om...

cipisek007
11. zář 2009

dobré ránko holky!

Dneska nestíhám. David se na víkend nevrací, tak se stěhuju k našim. Nevím do kdy tam budeme, vím jen, dokud se nevrátít David. Takže balím a po sváče odjezd.

Noc byla šílená. Bára už večer usínala hodně neklidně, usínala mi nar uce a to ještě s každým pidizvukem se probrala. Stejná byla i noc ☹ Jsem vyfluslá a ani nevím jak se jmenuju natož co je za den.
Holky jsou protivný od rána jak aprílový počasí.

Jsem vyfluslá tak nějak celkově. Každej mi v těhu sliboval pomoc, že budou jezdit odpol. s holkama ven, abych měla chvíli klid, ale všici se na mě vykašlali. Holky jsou šílený závislačky, ale jak je mám odzávislačit, když jedinej kdo mi pomůže je mamka nebo občas babička (tý je 75, tak po ní nemůžu chtít zázraky, pomáhá mi je odpoledne krmit). Kdybych měla doma chlapa, tak můžu občas někam vypadnout sama bez dětí, ale můžu někomu s klidným srdce vrznout dvě mimina a jít se bavit? To mi prostě svědomí nedovoluje. Něco jinýho je, když jim je dám v kočáře, že mají spát. Jenže to se děje tak 2x za čtvrt roku. Tchýně se v tomhle taky na mě vysral.a a to měla plnou hubu keců, ona slibovala nejvíc v těhu. Už se 14 dní neozvala natož aby je viděla. Kráva.

Sorry, za výlevy, jde na mě zase menzes a to jsem vždycky nějaká na měkko a rozlítostněná ☹

Jdu to tu poklidit a dobalit, aby jsme mohly hned po sváče odjet. Budu do tý doby nakukovat.

mon73
11. zář 2009

tak já zas letim do práce, ahoj

indigo
11. zář 2009

Míšo!!! 😒 Ty bys potřebovala vypnout, aspoň třeba půl dne, ale jak to udělat, co? 😝 Snad aspoň u vašich si trošku "hodíš nohy nahoru", ale ono to s dětma prostě nejde... 😝
Drž se holka, bude líp... 😉

petreva
11. zář 2009

Dobrý ráno, nějak dneska nemám časík, dodělávám něco ohledně výstavy dětských prací a Elča se dneska vzbudila před sedmou, takže paráda ☹
ZUZKO asi jsem zase E. přechválila, jí snad nebudu moct chválit nebo co 😅 noc hrozná, ale Míšo, ty máš cácorky dvě, takže já si vlastně nemůžu stěžovat. Dneska jsem musela i v noci nakojit, E nebyla k utišení a pila jak o život. Od půlnoci byla neklidná a budila se a ve tři to vypuklo v pláč.......
INDI, Míška přesídlila na večerního zpracovatele? Snad se to dá do kupy, když to doteď zvládala dobře 😉
MONI, čus, já bych šla taaak do práce...ale musíš toho mít taky nad hlavu, viĎ.
MÍŠO, je to od příbuzných hnusný...jak říkám, já mám jen jedno dítě a často padám na hubu a občas si i pobrečím...ale s tou pomocí ☹ u nás nefunguje ani jedna babička..ségra viděla Elenku jen když se potkáme ve městě a byla jednou u nás doma od porodu.......no naše rodina je prostě skvělá 😔 nikdo mi nikdy nenabídl pomoc, mamka mi vozila E. 2x a to hodinu...no nic. Ale jak říkám, ty máš mnohem víc práce a já si to fakt neumám ani představit. Poslala bych ti trochu síly a lepší nálady, někde v šuplíku jí ještě najdu 😀 tak chytej 😉 😉 😉

cipisek007
11. zář 2009

Holky, děkuju.

Já se vždycky o víkendu nabiju, ale nemám sílu někam si sjet apod. Potřebuju novou podprdu, kalhoty, nějaký tričko. Nemůžu, nemám čas a když je doma D. a bere holky ven, tak si radši lehnu, než abych někde trajdala. Potřebovala bych ho doma denně, na noc, občas i odpoledne, nemyslím celý den. Ale nějak to přestávám zvládat ☹ 😢 Nemůžu furt prosit mamku, ta sama toho má nad hlavu. Když není D. doma, tak jezdí každej večer koupat, až je mi to trapný. Kdybych s nima aspoň nemusela cvičit. Pořád se utěšuju, že ten čtvrt rok ještě nějak přežiju s tím cvíčem. Zvládla jsem to 3/4 roku, tak tohle už je minimum, ale síla nějak dochází. ☹
Já úplně tu pitomou tchýni slyším, jako kdyby to bylo včera - až se holky narodí, tak budu v týdnu chodit ti je vozit, aby sis mohla dojít na kosmetiku, nebo něco nakoupit. Ty vole. Byla s nima 2x a jinak jí je D. vždycky musel do práce dovézt a pak zase přivézt dom. Je to normální?
Potřebuju vypnout a nemůžu. Mamka se bude o víkendu moc snažit, ale je mi to trapný, ona má fakt práce nad hlavu.
Ach jo, to jsou dny teď. Řvu tu jak želva, je mi horko a všechno mě se.re.
Omlouvám se za litanie, ale znáte to, musí to ven ☹

cipisek007
11. zář 2009

Evi, krásný fotečky 😵 Doufám, že budu v pátek mít sílu dorazit na srazík, ráda bych vás všecky zase viděla 😵

petreva
11. zář 2009

MÍSO, jé to je mi tak líto, jak ti je...normálně bych vzala zlobivku a dojela ti pomoct...heleď, zkusím doma prohrabat i zbylý šublíky, třeba najdu síly trochu víc 😀 , ne nechci to zlehčovat. Máš to fakt hodně náročný...ten chlap doma je fakt pomoc, i když přijde třeba večer...holky držte se 😉 budu na vás tři moc myslet!
Příští pátek uvidíš! Já bych vás taky ráda viděla, jste takový čupr 🙂
A dík za pochvalu 😵

zuzka84
11. zář 2009

dobre rano,
docetla jsem jen tak lehce, nejak nestiham, kor jak ted kojime fakt docela dlouho , tak to je des 😝 . ke vsemu se mi asi rozjizdi nejakej zanet , tak musim to nejak zahnat, musime to rozkojit 😀 . docela to boli , to jedno prso mam v pohode a druhy bych si nejradej urvala - au au ☹

Evi - radej je chvalit nebudem , potvory jedny 😀 . u nas proste klasika , kdyz uz spi navecer, tak vyvadi v noci , driv v jak v 11 proste stejne neusne 😖 . ma to uplne stejne jako kdyz byl v pupiku - jen co bracha zapadnul do postele , tak byl nejakcnejsi , fakt mu to zustalo a ja se modlila aby neee 😠 .
holky taky to vasim prckum zustalo ta aktivita ?

miso - ty jo, fakt ti ty dvojcata (uz) nezavidim, to musi byt neco 😒 . me nastesti aspon pomoc nabidnou, mamka rikala ze prijede na vikend ... ehm, no a to je vsechno , nikdo jiny se vlastne nenabizel 😀 . jen teda doufam ze by si treba ted mohli tchanovci brat obcas Davidka na vikend. Tchyne volala hned druhy den co nam ho predali , ze uz se ji styska, ale jestli si na ty dovoleny zase nezvykli na to ze maji klidek 😅

zuzka84
11. zář 2009

jo , ja taky koukala na evci malej - je kouzelna. tak se tesim az to moje miminko taky povyroste 🙂

cipisek007
11. zář 2009

mě jebne. Oni prostě od rána jen ječí a ječí a ječí.

Jéé Zuzi, jak já bych brala, aby byly zase chvilku maličkatý, menší než Tvůj Daneček. To aspoň neřvaly a spaly. Teď fakt od šesti od rána jen ječí. 😠

A koukám, že má mamka zítra svátek, tak jí musím po cestě koupit kytičku za to všecko co pro nás dělá. Tchýně taky, ale na ní seru jak na placatej kámen.

Holky moc děkuju, ani nevíte co máte, když máte chlapa přes den a noc doma.

Jdu nakrmit ty ječidla a razíme. Když budu mít chvilku, tak se na vás o víkendu podívám. Mějte krásný víkend!!