Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. zář 2009

Už to vidím 🙂 Mám napřed zkoumat a pak až se ptát. Jsou tam 🙂

kacena00
22. zář 2009

ahoj holky!!!předně vítejte doma holčičky cipískovic!!!Míšo tys mě rozbrečela, jak sem si četla jak se holky odloučený od sebe chovaly, tak sem brečela, protože to bylo moc dojemný... 😵 😵 😵 😵

snad z toho klíštěte nic nebude..

Matoušku gratuluju k svátku chlapisko!!!

strašpy neboj, já sem byla dycky před jízdou šíleně poprděná, kdyby to šlo, dala bych si na uklidněnou před jízdou nejradš panáka..hlavně aby ten tvůj instruktor byl co k čemu, já nejsem typ, co by si stěžoval, toho mýho pak majitel autoškoly vyhodil, když sem měla těsně před zkouškama jela sem s tím majitelem jen dvakrát ale naučila sem se víc než s tím debilem za půl roku - ano.-.. půl roku to trvalo, dával přednost někomu jinýmu, někdy mi ani nezavolal dopředu a s hrůzou zjistil, že sem měla mít jízdy těsně před... teorii?...tu sem měla dvakrát, on hodně dělal mladý gympláky a ty mu na to sraly, takže sem se š¨sešla já on a max. ještě jeden aktivista, tak to zrušil..

při jízdě mi neřikal dopředu, ale měl metodu, abych si já vylámala zuby, jenže já byla dycky tak sevřená, takže sem reagovala pozdě - snížit rychlost na křižovatce, hodit blinkr..šecko a on to na mě dycky vyštěk až na posl. chvíli co mám udělat, jelikož měl zřejmě zkušenost, že to tak funguje...takže já nebejt toho majitele a posledních dvoü jízd s ním, tak snad nejezdím, rptoože tamten debil mě akorát udělal ještě větší stres...
tak hlavně abys měla chlapa co tě podrží a ne ještě víc znejistí

kacena00
22. zář 2009

peto, s tím buděním, mi čoveče přijde, že je to všeobecně problém kojenejch dětí...co tak řikaj kamarádky nebo holky na vedl. diskuzi, tak jako většina kojenejch se v noci domáhá myslím spíš než mlíka tý blízkosti...nebo jestli maji fakt hlad?? nevim, ale tipovala bych to spíš na tu blízkost, protože spíš děti na um se buděj podstatně míň...

nojo, tak vydrž... snad se umoudří, ačkoliv...kamarádka má ročáka, druhá taky a dělaly jim to oba kluci tak cca od 6-7 měsíců dokud kojily, teda ta jedna ještě kojí a teprv teď ho s velkým řevem odnaučovala na noční kojení

kamarádka má zase dvouletou holku a taky zhruba od půl roku k ní vstávala co 1,5 -2 hod. aby si malá dycky cucla... jo na tohle můžu bejt ráda, že je cyrda na um. protože aspoň spinká v noci a je vyspanej on i my, i když mi to bylo líto, ale todle je zas výhoda..

holky on ten sraz nakonec byl? já ymslela že nakonec nebude s ohledem na marození?

kacena00
22. zář 2009

jo a co se chování a mazlení týká - náš cyrda je sice svůj, ale na mazlení je on teda expert...on je mazel extra velikej, já sem za to táááák ráda, já mám mazlikování tolik moc ráda, michal na to tolik není na nějaký objímačky a tak a tohle myšpulátko je stejný jak já 😵 😵 😵

teď už dělá s velkou jistotou malá, to je ták hezký¨, dnes po probuzení sem ho prosila ať mi udělá malá, jenže sem stála u zrcadla a tak se sápal na toho hezkýho kluka co má tak rád, aby mu udělal malá, ale pak sme od zrcadla odešly a udělla malá mámě, pusinka moje 😵 😵 😵

jak je velikej udělal včera jen jednou a málem sme se potrhaly smíchy, to mu ještě hlava nebere, kdybych si mu o to řekla teď tak neví, ale to máalá je kouzelný 😵 😵 😵

kacena00
22. zář 2009

jo a berany duc dnes dělal na psotýlku, no to mám radost že se snaží to dělat i na jiný předměty než čelo, ajaj, až on se víc rozleze, to bude nemilé, už se musim poohlídnout po všech těch udělátkácvh na šuplata a tak, holky, kde se to dá koupit v kamenným obchodě? jako tam, co maj věci pro děti?

cipisek007
22. zář 2009

Barčo, ahojky 🙂 No je to neskutečný, ale je fakt, že jsou na sebe 9 měsíců zvyklý a taky z bříška zvyklý, prostě dvojčátka. Jedna druhej musela strašně chybět. Barča se teď furt plazí k Terezce a hraje si jen u ní. Dneska dokonce Terezka si hrála na bříšku a Barunka si jí lehla na zádička hlavičkou a nohy opřela o šprcle ohrádky. No krásný. Jen se teď nedokážu dost vymazlit s Barunkou. To je takovej veselej človíček 😵

cipisek007
22. zář 2009

ad srazík - Barčo, já právě nevím jestli byl nebo ne, jen jsem zahlídla Baziliku. Nedočítala jsem vás, to nestíhám 😖

cipisek007
22. zář 2009

Barčo, jo tam bych se po takovýchhle udělátkách koula, my budeme muset taky. Ale třeba takový ty strkátka do elektriky jsem tůhle viděla i v DM, až tam půjdu, tak to musím koupit, Barča je fakt všude.

carrinka
22. zář 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a nestíhám dočíst... Od neděle slabě špiním a tak jsem dostala od doktora nakázaný absolutní klid na lůžku a dvojitou dávku Utroše... Prý působí až za 3 dny, tak doufám, že zítra budu už ok... Ale preventivně mě objednali na čtvrtek na UZ, aby se přesvědčili, co se děje 😲 Doufám, že jsou "holky" v pořádku... Šíleně nás to vyděsilo... Manžel si vzal kvůli mě celý týden volno a stará se o mě... nejradši by místo mě chodil i na záchod... Teď mi dovolil 5 min u PC, protože jsem psala dotaz doktorovi na netu, čím to může být... Snad je to zbytek krve ze zahnízdění (před tím jsem vůbec nešpinila... ale hematon na UZ nebyl vidět)... Myslete na nás... Vůbec vám nemusím popisovat, že mám srdce i pr..l staženou strachy 🤐

cipisek007
22. zář 2009

Carri!!!! Držím pěsti co to dá!!! Jakmile budeš něco vědět, tak písni.

petreva
22. zář 2009

KATO!!! Taky máš u nás 3x2 palce!!! Držte se "holky" !!! A napiš co uz!!
BARU, srazík nebyl..ale my museli do ČB, tak jsem zašli na mňamku sami 😉 To je hezký, co píšeš o C 😵
MÍŠO, pak písni, jakej jsi vybrala fusak.
Holky taky mě začíná bolet v krku...kurňa práce...jak uchránit Elušku???

cipisek007
22. zář 2009

Evi, určitě dám vědět 🙂 Četla jsem, že od čtvrtka má být nic moc, tak si myslím, že je to akorát ho koupit. I když ten, co si kouila Innka, asi nebudem kupovat, to je na nás moc velkej výdaj.
Jak uchránit Elinku. Hm, roušku a nepusinkovat. Ale nemusí to vůbec chytit. Moje mamka byla minulý týden pěkně nastydlá, Barča s ní byla celý dni a nic nemá 😉

inna12
22. zář 2009

Pedíku! ja ted přišla z kočárkování a mam tě pozdravovat od Terezy, má tříměsíčního Matyáška 😵!
sme se bavili o cvičení v šikulkovi a dostali sme se až na tebe 😀 že tě též s Elluškou zná 😀
a taky Péťu Menníku mám pozdravovati, prý ste spolu leželi v Artu na postýlkách 😀
tak vyřizuju!!!

jinak Pedí, právě Terce volali z šikulky dneska (ja měla od nich nepřijatej hovor), že na cvičení od října jen v úterý!! on ten váš páteční kurz už je asi plnej 😢 ja tam zkusim taky zavolat, ale vypadá to tak..to bysme spolu nechodili 😔 hele, je to možný, že je to omezený? víš, jak si psala, že je to tam velký, tak mě to překvapilo 😕

jdu dočíst

inna12
22. zář 2009

Indi, tenhle stál 1900 kč, koupila jsem v BC. Pavlík právě pujde hoodně brzo do sportáku 😖 už ted je ho fakt plná korba 😖 on je šílená žížala...tak právě, aby měl fakt pořádnej..dokud se vejde do hluboký korby, tak mám kombinézku plus ještě ještě jednu po martínkovi a fusak po nás, tak bude v tom..v tomhle by se opravdu nevešel 😀 😝 sem nevěděla, jak to jinak vyřešit..se tam fakt dlouho nevejde 😠

Míšo, jojo, ten fusak má vzadu průřezy na pásy..je to hodně peněz, kor dát to dvakrát vid?? 😝 to už je pak uplně o něčem jiném 😝

inna12
22. zář 2009

ha tak míša to sama zjistila 😀 kurna ja jak to dočítám na etapy 😀

inna12
22. zář 2009

Carri, jejej, moc moc držím palce!!! věřím, že to bude dobré!!!

BAru, to musí bejt hezký 😵 malá 😀 😵

indigo
22. zář 2009

To je hezký jak je svět malej a všechny se navzájem znáte... 😀

Fusak - no já kvůli letnímu miminku poprvý kupovala na Tádu kočár fakt s obrovskou korbou, ten vnitřní prostor byl po vyndání vložný tašky 91 cm. Tam by se mi Táda vlezl hooooooodně dlouho i s fusakem... 😀 Tahle korba už je menší a právě to není vhodnej kočár pro letní mimi, když je v zimě půlroční. Ale bylo to silnější než já... 😀 A ta teutonka má (ale jen můj pohled, nevím...) korbu snad ještě menší než x-lander.
No a jedinej rozdíl v nich (v těch fusacích) je v tom, že ten můj nejde rozebrat na dva tenký, je to prostě jen jeden tlustej... 😀 a stál mě 1100 v bejbycentru, ale pak jsem si nadávala, protože na netu bych ho měla levnějc. 😖

indigo
22. zář 2009

Carri taky držím všechno co mám, ať je to všechno ok!!!!! 😉

indigo
22. zář 2009

Ale chváím ti volbu Inuš, kupovat teď novej fusak, tak vezmu taky ten tvůj... 😎

inna12
22. zář 2009

Indi, no ja tam vybírala, chlap zpruzenej už, at si vemu jakejkoliv, tak sem vzala tenhle 😀 třeba ten Aesthetic taky nebyl špatnej, byl takovej víc skladnější, míń tuhej než Emitex, ale prostě sem nakonec čapla ten
teutonie má 76 cm, x-lander má asi podobně vid?

Pedi,kurník mě nejde odeslat IP!!!!!!!!!! už včera mi to blblo!!!!! se na to vykáknu 😠

cipisek007
22. zář 2009

Innko, takhle se správně chodí na chlapy 😀 😀 To někdy zkusím 😀

indigo
22. zář 2009

😀 x-lander má taky 76, tak jsou na dýlku stejně velký (no spíš stejně malý... 😀 😝 )
Ten Aestetic je fajnovej právě jak je takovej skladnější a poddajnější, ale taky ještě dražší, viď? Aspoň "za mě" byl kolem 2 tisíc a emitex combi kolem těch 1100. No řeknu vám, jsem ráda, že mám spoustu věcí po Tádovi, kupovat to všechno znova... 😖 😝

kacena00
22. zář 2009

carri držte se 😉 😔 snad to bude v pohodě, spousta těhulek takhkle špiní, a nakonec maji krásný mimísky doma, ve čtvrtek jedu dopo na plavčo a vrátím se až po obědě a doufám, že až si to tu otevřu, budou tu od tebe blikat samý dobrý zprávy 😉 😵 😵moc na tebe myslím a na dvě bublinky taky

cipisek007
22. zář 2009

Já chcu taky plavat!!! Koupila jsem si i nový plavky a minule a zítra nikam nejdeme. Snad už příští týden bude Terka dobrá.

zuzka84
22. zář 2009

carri - drzim palce!!!

a letim si vzbudit mlade na kojo . bojim bojim - on se ted nechce prisavat a odpol jsme tu "blbli" hodinu a pul ☹

inna12
22. zář 2009

Indi, ja už si ani tu cenu toho Aest.nepamatuju..pavel mě tam tak prudil 😠 😀 (předtim sem totiž dvě hodiny zkoumala hračky a dudany 😀 už měl asi dost)
no a si Indi vem, když to Míša musí kupovat všechno dvakrát 😝

Míšo 😀 co Terezka? papala večer hezky??

inna12
22. zář 2009

jé Zuzko, už zase zlobuje u prsa? a to už to bylo dobrý vid? 😒 kojíš s těma kloboučkama??

straspytelka
22. zář 2009

Ahojky, čtu co řešíte 😉 Já dostala fusak 18 let starej 😀 ale je pěknej celkem 😵 Asi koupím tu kombinézu jak jsem dávala odkaz, ale to ještě počkám aspoň do listopadu 😉
Carrinko, myslím na tebe 😵 😵 😵 😵 Dvojčátka-dvojitá nervová smršť 😖
Jů, MALÁ to mi Simonka moc teda nedělá, spíš mě štípe do kozenek a tahá za vlasy 😝
Zítra by nám měla přijít ta židlička, tak jsem zvědavá...ale asi jí nevyzvednu, mám zase jízdy v 10 😕 😅 Asi pojedu už do města...páč si mě vyzveden u baráku 😖 Ty jo, mám hrachy snad víc a víc 😖 Baru, jo je celkem dobrej, akorát pak si pletl strany, jak byl za ten den unavenej 😅 Celkem mě nechal jet a připomínek nebylo tolik 😎 Teorii máme každej čtvrtek od 15 do 17 😉
Holky potřebovala bych si koupit nějkou nepromokavou tašku na kočár, ta moje je hned hotová po pár kapkách všechno vevnitř mokrý 😠 nemáte někdo zkušenost s touto z DM ? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26458179&tab=5

cipisek007
22. zář 2009

Innko, jojo, až jsem jí musela utnout, protože začala škytat a to měla rýžový odvar s rozmixovaným banánem 🙂
Zítra ráno jí zkusím do nemléčný kaše dát drobátko mlíka. Snad jí to zase neprožene. Pořád dost kadí a už má pěkně opruzenej zadeček ☹ ☹ Až mě to bolí za ní. Ani Sudocrem nepomáhá a to je co říct.

Strašpy, nemám a ani nevím, že to tam mají 🙂

straspytelka
22. zář 2009

Taky jsem se chtěla zeptat, jaké máte ty autosedačky, jestli už budete na vánoce kupovat něco většího, já bych pro klid duše asi už koupila tu větší, mě příde to vajíčko takoví jen spíš pro dobrej pocit 😒
Jdu hajat, dneska mi je blbě, taky mě škrábe v krku jako tebe Evi ☹ Snad nebudeme marodit 😔
Míšo, ještě se tě zeptám, s čím střídáš ten jogurt?Už ho jíme cca 14 dní a chtěla bych jí to obměnit, ty jsi taková zkušená, prosím dej tip 😉