Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
25. zář 2009

Pedíku, ahoj!! hele ale srazík je v úterý! máte cvíčo v pátek ne?? 😉 nám říkali v tom šikulkovi, že by to cvičení bylo v úterý od 1 hodiny, tak nechceš pak chodit tak?? 😀 že by to bylo pro Ell i lepší?
no a já ještě zvažuju cvičení v Igy 😀 to by se mi taky páčilo
v zoo bylo včera krásně!! Martínek byl jak u vytržení, se těšim, až takhle bude Pavlík sledovat 😵 a žádný lidi!!! to byla taky pohoda 😀 snad poprvý sem krásně viděla oba medvědy, byly oba venku a blbly, pak sme nakrmili kapry a šli dom 😀

a jestli nepřijdeš ukázat Ellču na ten srazík (pokud tedy nemáte to cvíčo, ale není dvakrát týdně ne?) tak musíš dát náké fotky Ellušky, bych jí už tak chtěla vidět 😵 dyt ta už musí být veliká 😵

Evi, jeje, furt takovej rýmec 😒 no jo ono to fakt trvá ten týden ☹ vydržte!

inna12
25. zář 2009

a hrubek si nevšímejte, mně to tak líp zní 😀 😀

Indi, no to je dobrej nápad s těma přáníčkama 😀

indigo
25. zář 2009

A stále je zásilka přepravována k dodací poště... ☹ to už by tam bylo něco jinýho, co? Kdyby to mělo dneska přijít... jé to bude dlouhej víkend. 😖
Inuš - no jo, někdy nad tím výtvorem strávím třeba i 10 hodin (a stejně to není ono 😀 ), tak to už abych začala... 😝 No ale někdy mám za hodinku hotovo, záleží jestli mě políbí můza, jestli mám dobrý fotky a dostatek dalších věcí...
A koukej poslat fotky ať se na to můžu vrhnout! 😎

Holky právě si domlouvám focení s jednou holčinou, věnuje se fotografování, ale teprve začíná, potřebuje sbírat zkušensti, tak jestli to vyjde a jestli bude počasí, nafotí mi příští tejden děti ve stromovce, no asi spíš jen Tádu, nevím jestli budu Mišku aranžovat někam do listí... 😀 tak snad to klapne, když to bude fajn, dohodím vám jí třeba taky, jo? 😀 Je z Písku, ale dojede. 😉

indigo
25. zář 2009

Pedí - kolik vás do toho Šikulky chodí? A nemaj to drahý?
Kamarádka chodí s holko na cvičení do Igy, asi od 3 měsíců (to si nejsem jistá), ale je jich tam přes 20, to mi přijde hrozně moc, sice je to hezký, ale já jsem asi "rozmlsaná" hudebkou, když se sejdem všichni, tak je nás tam 8... 😎

indigo
25. zář 2009

Tak už tu byla s balíčkama pošťačka (no jo, zase čtyřlístky... 😀 ) i chlap co rozváží balíky autem (povlečení), manduca nikde... 😢 😢 😢 no tak snad v pondělí... 😖

peda
25. zář 2009

Ahojky 😉
tak jsme doma ze cvíča.Dneska to bylo o moc lepší,ale nesměla jsem jí položit na podložku,to začala bulíkovat.Tak jsem jí měla na nohách a to se jí libilo.

Indi,já slepec,teď jsem si přečetla,že úterý 😀 😀 tak to by jsme možná přišly,alespoň bych si došla do toho tchiba.
Drahý to cvičení asi je,ale to je drahý asi každý.Ta hodinka stojí 70 kč.Platí se kurz za 700 kč.Dneska nás tam bylo asi 6 nebo 7,bylo to supr,oni asi 3 marodili.Jinak nás minule bylo asi 10.víc už si ale nedovedu představit,to plakala jen Elli a kdyby takovejch bylo víc 😕 .A budeme tam chodit plavat,tak to tam už bude znát 😀 😀 .
Tý jo,to vypadá bledě s manducou 😠 zrovna když je i prodlouženej víkend,což?

Inní,pro mě je 1 hodina taky blbá 😀 😀 se nezavděčím,co?? 😀 😀 Já v úterý a ve čtvrtek musím vyzvedávat Máju z družiny v půl 2,pak chodí ven a můžu pro něj až ve 3 a ve 4 musíme vycházet z domova na trénink a to už musí být naučenej,páč přijde až v půl 7.
Prostě chodit budeme,ono se jí to nakonec zalíbí 😅 ,taky se bude měnit čas,tak to bude stejně zase bšechno jinak.Ale jsi moc hodná 😵 .Fotky nějaký vložím,už se na to chystám delší dobu,ale P si poiřád tahá foťák do práce,ten jeho pracovní se rozbyl a večer toho mám tolik,že už pak nemám náladu na počítač.A třeba se v úterý uvidíme 😉

inna12
25. zář 2009

holky, my před půlhodinou konečně jako pořádně vstali 😨 když ten spáč vubec nechtěl vstávat, (tak jdu k němu do postele a zase tam vytuhnu 😅) ale teda od dvou v noci si jel zase tříhodinovky a pokaždý lokal, jak kdyby nepil rok 😝 pak to po deseti minutách zase zapíchne jako on toho vypije šíleně!!! nechápu, že se to mlíko stíhá tvořit 😝 ted tady boxuje do jeho oblíbený hračky, jiný se ani nedotkne! 😀 (zrovna do tý nejškaredější 😅)
ale včera jak ryčel po tý zoo, jak takhle řve, tak vim, že jde spát na noc 😝 ale to je hukot, až sem musela pak zapnout vysavač a jako když utne 😀

Indi, a za kolik si objednáváš ty čtyrlístkové 😀 manduca škoda 😒 ale vydrž, já ještě ani neobjednala, ale stopro pujdu do tamtoho vzorku, ale hezký jsou všechny (fotky sem ráno posílala, ale vubec se mi nechěly nahrát a odeslat, jdu na to ..ještě jednou moc díky a prosím tě! jenom něco jednoduchého! at s tim nemáš moc práce a hlavně času! to bych nerada 😔

Pedí aha! tak to třeba vyjde v úterý, jen já opět to musim mít zkomplikovaný, jdu konečně na gyndu 😕 ale brzo ráno, měla bych to stihnout akorát

odpo musím do globusu, odsávačka na vysík dosloužila 😢 a my bez ní bejt fakt nemůžeme, tak musim pokoupit už novou 😠 (nic to nevydrží, no jo taky za to asi trochu můžu 😀)

zatím papa 😉

cipisek007
25. zář 2009

Tak jsme zpět. A jsme lehčí o několik tisíc a máme zase o bordel v bytě víc 😠 😀

Byla jsem se kouknout v Bejbycentru na fusaky, takže vyhrává Emitex, mají ho tam za 1150,- kouknu na netu, jestli nemají levnější. Jinej hledat nebudu, prdím na to.
Taky jsem koupila univerzální nánožníky od Emitexu, zachvíli je vyzkouším, snad to bude fungovat, jestli jo, tak budu moooooooooooooooc hepy 😀
No a další prachy jsme utratili za nový autosedačky. Už větší, holky nám z vajíčka čouhají a nohy mají už položený hodně vysoko na opěradlech zadních sedaček. Nemyslela jsem si teda, že to koupíme tak brzy, ale měli tam v akci loňskou kolekci Chicco za 1999,- (normálně stojí tyhle sedačky cca 3200). Jen musím vymyslet, jak se budu s holkama dostávat do auta, páč tyhle velký sedačky tam už zůstanou a já sama dvě děti neunesu 😒 Zatím ještě chvíli budou jezdit ve vajíčkách, ale pak... Njn, musím to pořešit.

cipisek007
25. zář 2009

Barčo, fotky jsou úžasný!!! Hihi, tam jak je s tím chlapečkem v kšiltovce, to je asi Matoušek, že jo? Toho kluka bych poznala i mezi stovkou dalších miminek, on je úplně jinej než ostatní a strašně krásnej.
No a studio bratři v triku nemá chybu 😀

cipisek007
25. zář 2009

Jo a holky, budeme chodit každý týden na výtěry s Terkou a dokud bude mít testy pozitivní, tak nesmíme s ní plavat ☹ A obě jsme vážili a Terezka má zse o 10dkg míň než v úterý a Barča má váhu stejnou jako 30.8. Achichouvej, Terezka by potřebovala pořádný jídlo.

petreva
25. zář 2009

http://www.babylife.cz/kombinovane/
MÍŠO, tady mají loňskou kolekci mnohem levnějc 😉 takjukni, já to moc neštudovala...

petreva
25. zář 2009

PEDI,no a jakej teda ten fusak????? Netaj se pořád 😀
MÍŠO, teď jsem si vynašla že víc obchodů nabízí fusak cca za 890kč, tak si zadej vyhledat nejlevnější a uvidíš, asi je to jen "výběr" barev, co "zbyli"...třeba najdeš.
Holky mě se teĎ zalíbil tenhle:
http://www.svetprcku.cz/?p=productsMore&iProduc...

petreva
25. zář 2009

Inníku, to není možný, takový spáč 😕 Heleď my bychom si nějakou tu hoďku klidně vyměnili!!!! Eluška teď spí svoje půlhodinky...a co pupínky? Prosím tě, jaký konopný krémík používáš?? Ten z lékárny? S černo-zeleným navrchu??
Míšo a kdy budou výsledky??
My u Dr. celkem dobrý. Elenka teda přichází o hlas (já už ho nemám 😀 ), ale na průduškách nic nemá, uf.
Můžem i ven, nemá teplotu, tak půjdem vyvětrat ksichtíky až se probudí. Zítra asi začneme zeleninkou.......jééééé to bude zase mamka plakat....kam se podělo miminečko, co se vešlo skoro do dlaně??? Malá beruška, která jen ležela (a plakala...), potřebovala nás na 110% ???? Moje malá...teď když se naní podívám, je mi tak krásně...a při tom tak teskno. Jsme prdlá nějak moc to prožívám. Sem si ani nidky nemyslela.
Tak skrátka zítra bude mrkev 😀

petreva
25. zář 2009

HA tak já monologuju, to mě budete mít rádi, cooooo???
JÁJO, teď jsem objevila v "úvodu" že jsipřidala fotečky!!! To je krásný, takový miminko!!! V klíně je schoulenej, kombinezka velká 😵 😵 já bych tak chovala!!! Jste štastní, viď 😉

indigo
25. zář 2009

Jé Inuš, to by bylo fajn, kdybys to na srazík stihla, chceme vidět Šermíka!!!!! A Ellušku!!! A Danečka!!!
Bude tam jedna maminka s Lucinkou narozenou 7.června, třeba se Pedí znáte z porodky... a to samý - jiná maminka má Karolínku 6. srpna... 😀

A teť jsem se dočela, že ten náš fusak má po odepnutí toho spodku "jen" 85 cm, což je do korby 76cm rošku problém... 😀 No on se smskne.... 😀 😀 😀

Pedí to jsem si ani neuvědomila, že je v pondělí svátek, takže manduca bude nejdřív v úterý... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a zrovna jdu na sraz... takže ve středu, bééééééééééééé ☹ ☹ ☹

petreva
25. zář 2009

INDI, čus, téda ty budeš truchlit, což?? Já bych srazíkovala až bych brečela 😀 hlavně vkavárně, kde maj tak úžasný ledový capucino!! Minule jsem si ještě dala ledovou čokoládu (jů ta byla hříšná!!) ale stála za to! Tak si to holky užijte!! Je fajn se tkhle scházet.

indigo
25. zář 2009

Evi narušila jsem ti monology..... 😀

A u Cipísků se utrácelo, no netuším, jak bych to řešila, holky nechodící a sedačky v autě... taky nás čeká nákup autosedačky, tý "poslední", do 36 kilo, musím to někdy dojet do BC omrknout.

Holky kdybych se odpoledne zeptala na poště, jestli tam nedorazil balík... není to kravina? 😕

inna12
25. zář 2009

Jájo, maličkej brouk jak je v poslýlce v čepičce, to je sladouš
😵

Míšo, tak jste utráceli 😀 to je škoda s tim plaváním ☹ snad to bude brzo ok!!!!

Evi, no a než sem ten první příspěvek napsala, tak to v lehátku zapíchl zase 😀 ted ho slyšim v postýlce broukat, tak jdu na něj a razíme ven
pupínky už lepší mnohem, mám krémík Robátko od Cannadermu, dělají celou řadu a pak mam ještě od Cutishelpu. obojí sou suprový ! http://www.parenteral.cz/Mimi-CutisHelp-Novinky

pár foteček ze včera 😉 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
číhněte na ty ptáky!! bylo jim naprosto jedno, že stojim deset centimetrů od nich! 😝 sem z nich byla hotová 😅

indigo
25. zář 2009

Evi akorát je škoda, že to jde jen přes léto, teď už bude na sezení venku asi zima, což my se zahřejem horkou čokoládou 😀 ale miminka a raubíři aby nám nenastydli... Ale ta Bazilika v Igy je taky fajn, pro kočárkový děti super, pro ty větší je tam sice hrací koutek, ale lítaj stejně po celý kavárně... 😖

Jo a holky, Michalka právě kakala (naposled minulou neděli), takže rovnou zapínám pračku... ta plenka to prostě nepobere... 😝

petreva
25. zář 2009

Indi, no téda 😀 Heleď, zkusit to můžeš, ale já myslím, že když přijde, tak tojde hned z pošty, ne? Měla bys min. lístek ve schránce. Ale nevím, třeba chodí balíky i odpol a to "odchází" z pošty druhý den, tak třeba...jen tam zajde pro klid duše, ne??

cipisek007
25. zář 2009

Evi, pro výsledky si mám zavolat v úterý. Snad nebude mít nějakýho bacila i Barča, když za skoro měsíc přibrala jen 3dkg 😅 Nebo jí budu muset začít víc futrovat, dávat větší jogurty nebo do těch menších přidávat ovoce. Nevím ach jo. Je pravda že večer jí poslední dobou kaše moc nechutná, už nevím kterou mám zkusit. Jinak vlastně sní všechno. Tůhle jsem jí zkusila dát i větší dávku raního mlíka a to co jsem dala navíc to nechala.

Indi, no právě.My ty sedačky ještě kupvat nechtěli, ale zase jsme si nechtěli nechat ujít takovou slevu. Zatím ještě vydržíme v tomhle a budu se modlit, že my i ostatní řidiči se budeme chovat na silnici ohleduplně 😅

Jája má nový fotečky? Jdu juknout 🙂

achalteke
25. zář 2009

Helou ženy...Evi jo jo přidal jsem nějaké fotky, chtěla jsem i Šimona v becu, ale Honza to ještě neměl stažený v compu...
Prdíky jsou lepší, asi zabrali ty probio kapky v kombinaci s baby calmem...jo a naše mudra ty probio taky nezná 😅 ...
Mlíko je lepší, ovšem dítko se zase nějak nechce přisávat, chvíli cucá, pak nechce, po deseti minutách zase už jo, no furt dokola a uspávání je teda boj - sám od sebe neusne 😅 ...no je to s ním prdel občas 😎
Sakra volá honza že už jsou před barákem a já toho chtěla ještě napsat, no nic taky jindy...pa

cipisek007
25. zář 2009

Indi, tak co Miška? Jak vypadala nálož? 😀

Jáji, Šimonek je slaďouš, jak ti spokojeně spí v klíně (předpokládám, že je tvůj 😀)

cipisek007
25. zář 2009

Jo a Evi, děkuju za odkaz. Já jsem si na pár stránkách všimla, že loňskou kolekci vyprodávají za 890, ale nemají mojí barvu - světle/tmavě modrou. Zkusím ještě hledat,a le pochybuju, tohle je zrovna barva, která si myslím asi frčí.

petreva
25. zář 2009

Míšo, to je pech s tím přibíráním...a což jim nepřidávat v jednom jídle tolik , ale ve všech tak trochu? Jdu sebrat prádlo a pádím kojuchovat...
JÁJO, to mi silně připomíná cosi 😉 ale vy se jistě vydáte jinou cestou než jsem šly my...přeju ti to, fakt, bude dobře 😉

cipisek007
25. zář 2009

Evi, to je taky možnost, musim to vymyslet.

Jináč jsem zkusila univerzální nánožník od Emitexu na kočár a padne tam jak ulitej 😵 Sice je to z jinýho matroše než je kočár, ale to se nedá nic dělat, hlavně, že MÁM nánožníky!!
Hm, ale teď mo dosšlo, že vůbec netuším, ajk to dámna tu korbičku, co je vepředu. Kua!!!!!

inna12
25. zář 2009

Evi, vejš jsem ti hodila ten odkaz na tu kosmetiku, mam ten balzám a emulzi, obojí je fakt super! po prvním máznutí měl pěknou plíťku a ani potničky se mu po tom tak nedělaji

cipisek007
25. zář 2009

Jé Innko, ti ptáci jsou fakt pecka, skoro bych si myslela, že je fotíš za sklem 😀

indigo
25. zář 2009

Nálož příšerná, Plánička kouzelnej, šermen taktéž, obě děti (moje) oblíknutý, jdem ven, čágo!

Jo a net mi stále hlásí - Zásilka přepravována k dodací poště. Ale opíšu si číslo zásilky a stejně se zkusím zeptat... 😎

inna12
25. zář 2009

šermen 😀 my jdem taky, jen než nás vychystám na ven ,tak sem zpocená jak ... 😝

papa