• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
autor
no a to je na to lehátko akce, když dáte srovnání cen, tak je to všechno tři tisíce :angry: http://lehatka.hledejceny.cz/peg-perego-lehatko-melodia/#pricecompare
20. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No Helčo si mě pobavila, by chlapy čuměli, kdybys prošla kolem nějakýho magnetu :grinning: :grinning: :grinning:
i když spíš bych se bála abys ten magnet nějak nepoškodila, takovejma dudama :grinning: :grinning:
Jo u nás to taky neklapne s timhle lehátkem, ale krásný fakt je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moóóóóc
20. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já projela mimibazar a asi se trochu rozšoupnu....bude mít manža radost :grinning: :grinning:
20. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jakýs měla vybraný, jaký typ Ti vymluvila??

TAkže si máme dát bacha aby to mělo vyměnitelnou podložku a co bylo to druhý?? :grinning:
20. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdyby neklaplo tamto lehátko, tak asi tohle http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=555593
20. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
záhlavníček (neplést s podhlavníčkem) :grinning: :grinning:
měla jsem vybraný tohle, ale tady ho maj drahý http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=663990
20. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, já si myslim, že to drahý lehátko od per perégo zlevní všude, panž vyjela nová kolekce 2009
a ta stojí těch 2990,- nebo tak nějak.
No 2500,- bych mohla ukecat...snad...bych musela moc přemlouvat a bejh hodná....hlavně v noci :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
letím dom, dnes budu slaměná vdova, manža přijede asi až o půlnoci, tak ještě sem juknu i na ty lehátka :wink: TAky jsem si všimla že je to kolekce08 a že je ještžě tak drahá,když už nám klepe rok 2009 na dveře, to je tedy divný :confused:

myslíš, tedy, že těch 2,5tis. je takový adekvátní?? Není to i tak hodně?? Ale zase když to má smysl :wink:

zatím pa
20. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 2500 je celkem dost, ale ty levnější nemaj třeba podložku pro mimi, nebo hrazdičku....
Tahle hraje, dá se houpat, je přenosná, má hradičku, dá se složit... a jako bonus stříšku
Já v tom bejbycentru viděla hodně lehátka kolem 2700,- aby stála za to.
Takže zadarmo to sice neni, ale já bych do toho šla. Záleží na tobě
Kamarádka v tom měla kluka furt. A všude to vozili. Takže když to má velké využití, tak bych ty
prachy objetovala...můj pohled na věc

Zatim papa
Snad se tu taky ještě ukážu :wink:
20. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jako Peťo, léhátka krásný, ale ta cena! Tohle mě u dvojčat štve, že se musím pořád koukat na cenu, ánžto to musíme mít 2x :unamused:
K stojícím bradavkám - jako mě nejvíc stojí ráno a to tak, že vypadají jako Ještědy :grinning: A navíc to hrozně bolí, když se jich takhle stojících lehce dotknu :sweat_smile:
20. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nejvíc - cenově i vzhledově, zaujalo tohle:

http://www.babywelt.cz/cs/produkt/sedatko-od-miminka-po-batole/

Mají ho i v BC.
20. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš budu po porodu trvat na tom, aby jsme je koupili, zvlášť, když to má využití až do 18ti kil. Určitě ještě někdo nějakýma penízkama přispěje :slight_smile:
20. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase mizím, všem krásný večer a zítra dopoledne se tu zase objevím :slight_smile:
20. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dočtu vás, jen přidám další jobovku pro mě, dneska mi napsali, že mi neprodlouží pracovní smlouvu, takže budu na pracákuuuuuuuuuuu :frowning2: když se to ser...tak pořádně že jo...
Cipísku, to lehátko mám v galerce, koupili jsme ho v bejbicentu v ČB za 1290,- :wink: je super
20. lis 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy, jojo, mám taky pocit, že je v BC levnější, ale asi ho koupíme až po Novým roce. Stejně se tam máme s dvojčátkama ukázat, (nakupovali jsme tam hodně věcí, tak nás tam dobře znají :slight_smile: ), tak jim uděláme další kšeftík :slight_smile:

A s tou prací je mi to líto :frowning2: :frowning2: opravdu platí, že když se něco podělá, tak všechno najednou.
Co migréna? Už je to lepší?
20. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teď už fakt mizím a budu až zítra :slight_smile:
20. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo dolnila jsem tekutiny a už je to dobrý díky za optání :wink: Tak teda tu čtu tu vasí diskuzi o prsech a mlíku a jsem z toho jelen... :grinning: já si plánuju koupit jen ty gelové tentononc a jinak nic, nevim bradavky mám normální, ale určitě se zmíním drgyn na KO až půjde 3.12 tak snad to nezapomenu.. :wink:
20. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tý jo, sem ho ukázala manžovi a on ho objednal :confused: :confused:
No čumim. Se mu moc líbilo
Nedalo to žádnou práci. Já myslela, že budu škemrat :grinning: :grinning:
Akorát řek, že mrknem na net, jaký jsou jiný. Pak řek, že je nejhezčí a objednal ho
Holky já padám, sem nečekala
To mám dnes radost :dizzy_face: :dizzy_face:

Musim sem pustit Davídka.
Manža mi něco robí s telefonem, tak tam na net taky nemůžu.
Tak zatim papa
Strašpy jsem ráda, že je líp :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menny tak to je fakt vymakaný lehátko :astonished: tak já jdu nakoupit na netu povlečeníčko a manťák a prostěradla :wink:
20. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vypadá to moc hezky, jediný co bych zrušila je ta písnička jedna a písnička 2 protože to mi přijde pěkně trapný, a mohlo by to bejt bez těch beden u uší (chudák mimino) o tícku levnější a bylo by to uplně supr lehátečko podle mýho gusta :slight_smile:

všechno je nějaký překombinovaný,chjo!
20. lis 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo Menny -gratulace jak si takhle snadno přesvědčila manžu :grinning: :grinning: Mně se taky moc líbí-bohužel mi nějak vypadl zvuk, hehe nemůžu posoudit jko Káča :grinning: :grinning:

No já na to půjdu od lesa, až budeme v BC, tak manžovi schválně ukážu jen ty drahý a levný zkritizuju, hehe. No uvidíme :grinning: :grinning: fakt s mi hoiooodně líbí, ale já jich zase moc neviděla :grinning: :grinning:

Straspy a nechceš jít raději marodit?? Já teda osobně myslela, že jsi na nemocenské a ty ješt makáš jo??? I když ona ta podpora asi bude větší než PN, viď??? Je mi to líto, že s tebou takhle vyběhli, tomu říkám férové chování :confounded:
20. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Káčo ty hudby nic moc to je pravda, ale celkově mi dětský "hudby" nějak nesedí :grinning: :grinning: a že je všechno přeplácaný, tak to je, to souhlas, ale s tím ais nic nenaděláme
20. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se ještě nelíbí že to má to dítě přímo u hlavičky

na mýho muže teda tohle nepůsobí zkritizovat ty levný a pak vychválit ty drahý, on se v tomhle nedá obloudit :grinning:

jé strašpy to je na hovno...nemohl by ti gyndař napsat nemocenskou? lepší než na pracáku nebo ne? já to nemám pozjišťovaný teda..
20. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já marodím mám vysoce rizikové těhotenství :unamused: ale už vím co a jak, volala jsem známé co pracuje na úřadu práce a vysvětlila mi to, tak to zase až taková pohroma není uuuuuuf :sweat_smile:
20. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to víš, že jo na nemocenské Ti nemůže nikdo dát výpověď! Já teda myslím, že podpora vyjde asi lepší než nemocenská-ale samozřejmě záleží na současném platu za určité období :wink: No a když máš na dobu určitou, tak stejně i když to skončí a jdeš marodit, tak je tam určitá ochranná lhůta, kdy ystejně marodíš stále u nich :wink: Straspy klíííd :wink: :wink:

Káčo, na toho mého taky ne :wink: A nějak už jsme z toho "vyrostli", nějak nešetříme za každou cenu, taky už nejsme nejmladší, tak nějaké to peńo zbyde :grinning: :grinning: takže když se nám to bude líbit, tak koupíme, kdyř ne, tak nekoupíme :wink:

jinak teda mi je líto Cipíska, protože všechno kupovat dvakrát :confounded: to musí být pěkný záhul :confounded: a je to škoda, protože nekoupíš to co bys chtěla :frowning2:
20. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jasný, že se lehátko nebude líbit každýmu...by pak ostatní prodejci
přišly na buben :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem spokojená a toť to hlavní. Snad se bude líbit i Máťovi a ocení náš
výběr

Jinak jsem se právě vážila. Mi teď hrozně vylez pupek, sem
jak kulička, čekám kdy přepadnu dopředu. Sousedky si myslely
jestli nečekáme dvojčata :grinning:
Ale se musim pochlubit jen 7 kg na víc.
Doufám, že objem bříška se o zas tolik nezvětší.
Panž by mi ten pupek umrz, bych nezapla kabát
20. lis 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scháním povlečení do postýlky s motivem těhle myšiček nevíte někdo o internetovích stránkách? http://www.diddlmania.com/immagini/clipart/diddlmania_007.gif jsem se zamilovala :lol: :lol: :lol:
20. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
i cokoli jinýho s nima :wink:
20. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy jé ta je ťuťaná :dizzy_face:
Já se mrknu :wink:
20. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek