• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
ja bych taky sla - nejlepe dopol - no misa stejne jindy ani nemuze co ? pak bych totiz chtela k batovi a do bejbycentra , jestli to Davidek teda unese takovy couracky :sweat_smile:
8. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééééé dorazí i Innka i s Pavlíkem, ty ještě neznám :dizzy_face: :dizzy_face:

No já myslím, že je a v Bazilice a dopoledne, co?
8. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se klidně srážela i odpoledne, ale to mi fakt holky spí a pochybuju, že by v Bazilice spaly :frowning2:

A v kolik? Já se zdržím jen 2 hoďky, kvůli parkování, ať ho nemusím platit.

Co Pedík? Dorazí? Jo pedík!!! Jak jste dopadly u kolářový??
8. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od kolika hodin ?
jo jinak miso , rano jsem ti taky konecne poslala penize na ucet - omlouvam se za to zpozdeni
8. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani nedocitala - pedik chodi ke kolarovy ? procpak ? a dnes tam tedy byli prvne?
a co se delo u inni ? :confused:
8. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, v pohodě, já myslela, že mi je dáš až na srazíku :wink:
Dneska tam šli poprvý, kvůli zaťatým pěstičkám, šaptnýmu pasení koníků. Volala tam dneska a hned odpoledne je vzali, tak jsem zvědavá, jak dopadli.
Nedostala jsi od Innky IP?
8. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedíííííííí,jak jste dopadly?

holky, tak v kolko zítra????? na půl 10 nebo 10 což??? dvojčátka jééééé to bude sranda!!!!! :grinning:
8. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innko, no já počítám s tou desátou, holky si tu nakrmím a pak vyrazíme.
8. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dorazíme! V půl 10 nebo v 10, podle toho, jakou chytnem patnáctku... :grinning: Jdu na vkv, pak budu a dočtu. :wink:
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
okej, plus mínus budeme tam ! moc se na všechny prťátka těším :wink:

Pedík taky dorazí, žejo :slight_smile: no jo ale Pedík má to cvičení zase :frowning2: chjoooooo

holky už se nebudeme s pavlem rvát o notas, zejtra mu dovezou jeho počítač :slight_smile: se taaaak těšim ...(ještě neví, že ja obsadim ten jeho nový a on dostane můj starý :grinning:..chudák :grinning:)

a jdu konečně do tý vany..
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inni - diky za IP, teda to jste si uzili :confounded: , ale hlavne ze to neni nic strasnyho

miso - diky za info, to jsem tedy taky zvedava jak dopadli
hele modlim se aby my jsme nemuseli vojtit - to uz by me asi trefilo :unamused: .
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my snad v 10 - snad budem stihat
8. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a máte nějakej problém s Danečkem, co se vojtění týče?
Jééé teď mi došlo, že já ještě neviděla ani Danečka!!
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak písla jsem SMS i Zuzce s Vendulkou, sice na poslední chvíli, ale třeba dorazí :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso - no jen ma nalez na hlavicce a v porodnici uz ho kontrolovala neurolozka, takze asi timhle smerem je nejaka moznost ze by jsme treba museli vojitit no :confounded:
8. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, a ještě vás chce neuroložka vidět? Byla to dr. Drábková na neonatologii? To je strašně moc hodná doktorka :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám občas přidat? Znám se s Inníkem, chodíme kočárkovat, poznala jsem Indi (v Bazilice)a i Pedíka drobet znám (od Romči...):grinning: ... Cipíí můžu se tě zeptat? Inka povídala, že chodíš s holčičkama k děts. dr, my jí moc dobře známe, jen ne jako dr. je dobrá? já bych k ní chtěla přejít... ta moje nynější mě jen pořád straší......díky moc...jo a k té dr.Kolářové jsme taky objerdnaný....slyšela jsem, že je ras...malej má občas pěstičky a dr se to nelíbí..... :confounded: , mám v těch přezdívkách ještě zmatek, tak doufám, že jsem každýho dobře oslovila...
8. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso - netusim , ja jsem byla zrovna pryc kdyz tam byla a jen na malyho koukla , rekla ze ok a sla. videt nas nechce , 19. jdeme na kontrolni utz hlavicky
8. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
matty, vítej mezi námi :slight_smile:
Jeslti myslíš dr. Vosátkovou, tak to je strašně moc hodná doktorka, poradí, vyslechne, třeba i zopakuje 3x, sestřičku má taky moc hodnou, přítel jí zná a jeho rodina moc dobře zná tu její rodinu. Jsem ráda, že k ní chodíme, dokonce nám teď splašila Prevenar zadarmo (jedna z podmínek je porodní váha max. 1,5kg, holky měly něco málo přes 1,6).
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao maty :grinning: :grinning: :grinning:
hele ještě znáš menníka ne?? takže vlastně všechny už :grinning: :grinning:

Peťulko, jestli nás čteš, tak se ozvi, jak se máte s klučíkama!!!!! :wink:
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jejda, tak to se obrň trpělivostí, tam se čeká věčnost... (jestli teda jdete na ambulanci na neo).
Škoda, že nejdete 12. :slight_smile: to jdeme na neo k neuroložce.

Holky, já jdu do hajan, všem dobrou noc a zítra se na všechny moc moc těším :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MATTTY, ahoj, tak já tě asi první přivítám!! Jasně, že zajdi a klidně častěji než občas. :grinning: Já se jmenuju Eva, abych nebyla tak neosobní :wink:
8. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vy jste tu!!! No to je dobrý, tož první nebudu :grinning:
8. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matty, vidíš, já jsem Míša, kdyby něco :grinning:

A teď už tu FAKT nejsem :grinning:
8. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipí díky moc, tak už to mám vyřešené!!!! :wink: No jo, ještě Péťu :sunglasses: .....teda snad si na mě pamatuje..... :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matty a nechceš zítra dorazit na srazík? Kolem desátý v Bazilice :wink:

jooo už jdůůůů :grinning: dobrou :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, co malej ? už chrupká? jak snesl píchanec?
8. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO ještě jsem tu, ale zapomněla bych do zítra - všechny vás zdraví Lenka ze snažilek, dneska úspěšně absolvovala PC kurz a koncem měsíce jsou objednaný na imuno. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso fakt jo ? tak to musim dadu udat nekde na hlidani ...
8. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jj, i když jsi třeba objednaná,t ak tam mají nějakou akutku, mezitím musí dr. odběhnout k porodu, nebo se něco stane, takže fakt jako masakr. :unamused:

Vypínám PC a budu až ráno :grinning:
8. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek