Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
16. říj 2009

Jo Baru, u Indigů se taky manducuje, ale po bytě to není vončo a venku by mi momentálně mimino umrzlo... 😝 tak si jí beru tak obden na hodinku doma a těším se, až bude venku líp. Příští tejden má být celkem ještě teplo (10-15), na přejítí ke kámošce přes ulici na kafe to bude s manducou ideální 😀 😎

inna12
16. říj 2009

😠 ano Indi sraz byl nádhernej!!!!!! 😀 😠 by mě piclo fakt!!!! sem kvůli tomu zase utratila v HM 😠 😠 Martínek bude mít roček 😵 no jo no, kdo to mohl vědět! 😠
ale aspoň sem viděla Michalku 😵

Baru, děkuji za pochvali šermíka 😉 a šermík jednoduše proto, protože se furt šermuje přes ksichtík 😝 to je nápadité, viď 😝 😅 co Cyrda?????? už je lepší????
jinak s prádlem mám to samé! jenom přebírám, peru, sušim, žehlim a nebere to konce, nechápu 😝 až se dozvíš, kde je chyba, dej vědět 😀

Pedí, tak sme vás zase neviděli!!!!!!! co malá jak cvičíla??? a s hokejem máš pravdu, je to šílený na čas, ráno hodně brzo vstávat, tahat výstroj, je to drahý, a fakt náročný na čas!!!! nebyl by lepší fotbal???
Pedí, tys někdy viděla Pavla seňora??? ne ne? že říkáš, že je mu šerm podobnej 😀 😀 mě už moc nepřijde, hodně se od porodu změnil, nos, pusu, uši už má mojí, oči někoho cizího a vlas zlatoryšavej asi po sousedovi 😀 😀 😀

Míšo, tobě sedí sleep and play?? slyšim všude, že jsou děsný 😲 taks dobře pokoupila 🙂 jinak k té gynekoložce jsem ještě nevolala 😝 v prosinci mam u myho prevenci a mam jeste zaplacenej UZ, tak do konce roku to tam "dochodim" a nemá se dělat stěr po šestinedělí??? mi bylo divný, že mi ho nedělal, prej at přijdu v prosinci, kvůli pojištovně 😝

inna12
16. říj 2009

jé už se těšim na příští tejden na větší teplo! já nevim,jak tu zimu přežiju, hnus ☹

Indi, on šerm pase snad od začátku 😀 😝 ale máš to fuk, jestli dýl nebo pozdějc! 😉 na cvičení byla holčička stejně stará jako naši a taky vubec hlavičku nezvedla, však mají ještě čas!!! 😉 a to jak se Pavlík obrací ze zad na břicho (dělá to tak obden), tak to je špatně, on se tak šponuje a točí hlavu nahoru do strany, že se spíš překulí, to nezapojuje správný svalíky, jak by měl 😖 ale nedá si říct 😀

Míšo, to je dobře, že se má Peťa dobře a hlavně Davídkovi, že se líbí ve škole, to je důležitý 😵 tak je moc moc pozdravuj a at zajde 🙂 a už běhá kolem nábytku? 😀

petreva
16. říj 2009

Ahoj holky!!!! Já už jsem celá šedivá a ještě s půl vlasama na hlavě!! Ty jo tolik dní nemít PC. Až mě děsí, jak jsem závislá 😅
Co tu nového?? Popsaly jste čtyři str. to nevím, jeslti dočtu...dítko jsem přemluvila, aby si dáchlo, ale kroutí se a nevypadá to, že by spala dlouho.. Tak prosím hodnou dušičku, o shrnutí...kdo má kolik zubů, kdo jak spí a nespí...
INDI, musím ti ještě jednou poděkovat...P. pořád chodí a říká mi do ouška, jak je to krásný 😵 prý jsi moc šikovná a mám ti to vyřídit 😉

Elenka od myslím, že úterý zvracela. Ne nějak moc, ale po obědě a pak až dovečera občas. Ty jsem z toho měla hlavu. Takže zkouším vynechat dýni...ale pak jsem přišla na to, že zvracela za chvíli co dostala do ruky křupku. Dala jsem jí bezlepkovou, ale fakt si myslím čím dál víc, že je to tím. Sice jsem jí dala příkrm + kojení a víc lidí mi říkalo, jestli se nepřejídá...tak jsem zkusila bez koja a ona se po něm drobet schání, ale dá si odvést pozornost, tak to tak žhavý nebude. To mám normálně přestat v poledne kojit? Takže budu kojit v devět a pak až ve tři? Ty jo, to budu zas jak balon, snad se to upravý. Ale zase jedna kamarádka říká, že dávala klukům cucnout mlíčka i po obědě, že prý místo čajíku, jen tak trochu na pití. No prostě něco zkusím a když to bude dobrý tak u toho zůstanu. Ale je fakt, že co jí nedávám tu křupku tak neblinká. Mi nejde do hlavy, že by to bylo po ní. Asi jo 😕
Jinak zubyska zdárně rostou, už jsou vidět, když povídá 😵 jo jo, nemáme mimiňuško, ale zubatku.

cipisek007
16. říj 2009

Jééé Tak to jsem nakonec ráda, že jsem nikam nešla, páč by mě teda jeblo zbytečně vykládat a nakládat kočár!!! 😠

Innko mě dělala dr. stěr po šestinedělí 😕
Nám SaP vyhovujou, ještě jsme s nima probléma neměli. A že jsme jich spotřebovali, to jsou jedny z oblíbených plínek, ale kupujeme je jen v akci. NO jako většinu plen 😀 😀

Evi, ty jo, ale MM místo čaje? Dyť MM je normální strava, čaj je jen na zahnání žízně. Já ti nevím, když jí dáš celou dávku oběda a pak ještě na zapití mateřinu... TO se mi zdá dost 😕
Je možný, že jí třeba kousek zůstal v krku a nešel ven a tak se dávila až se pozvracela, zkus jí dávat ty křupky zapít.
A my už máme zubiska 3 u Báry 😀

inna12
16. říj 2009

Evi, ahoj, je to děs, bez Pc co? znám 😀
že by zvracela z křupky? no možný to je, že jí tam něco nesedí 😖 miminuško máš furt, ale ozubený 😀
jináč tady žádné news asi ani nejsou ...vlastně jo! máme nového členu Jaru 🙂
Míša nakupovala podprdy a těší se na tchýni 😀 my měli s Indi fakt výbornej sraz 😠 měli zavříno 😠 takže sme dorazily zbytečně, Peťa se prý má dobře, Cyrilek stůně bobík malej ☹, Pavlík taky ještě rýmuje, Pedík zakazuje Marečkovi hokej a jinak asi nic...

Baru, k těm kozám, jo mam furt pěkně nalitý 😠 zrovna včera mi pravý o půlnoci málem explodovalo, už sem chtěla jit do vany upustit, ale malej se vzbudil, tak to odsál...mlíka mam furt hodně, ještě se mi nestalo, aby tahal a nebylo...zatim mi jedno nikdy komplet nevyprázdnil 😀 asi před měsícem se mi zdálo, že to slábne, ale asi se mi to jen zdálo, ted mívám občas nalitý jako na začátku 😝 ale tak zaplaťpánbůh za to 🙂

cipisek007
16. říj 2009

Innko a jak poznáš, že už mlíko v kozence nemáš? Já to tedy nikdy nepoznala 😅

Jo a po 15tý hod. dorazí tchýně. A bude až do večera, páč bus jí jede 18:30. Mě jebne.

inna12
16. říj 2009

Míšo, no taky mi je to divný 😲 nechápu..s tim stěrem 😠
tak to jsi první co ty plínky chválí, fakt 😅 že prý hodně protýkaj, jak sou slabý.. 😝 tak ale dobře, že vám sedí 😉 ja se jich bojím 😀

peda
16. říj 2009

Ahojky 😉
Taky jsme teď dorazily domů,daly jsme si kafe tam,tak jsem o žádný nepřišla 😎 .Zapoměla jsem ale vrátit klíče od skříňky,tak se tam budu muset projet znovu 😠 ,ale až v pondělí.
Cvičeníčko moc hezký,se nám líbilo,ani nebékala,ale po půlhodině už jsem musela krmit,pak krkat,tak už jsme necvičily 😀 😝

Indi,jsi zlatí,že jsi mi napsala,by mě kleplo,kdybych se tam hnala a vy tam nebyli. 😝

Inní,to mě mrzí,zase jsme se neviděly,abych neviděla šermíka poprvé na prodloužený v tanečních 😀 😀 😀

Míšo,tož jsi teda šikulka,si pořídila dobře 😵 😵

Evi,to věřím,taky si nedovedu představit,že bych byla bez netu 😕 .Tak se zubíte??musíš se pochlubit fotečkou 😵 .Elli zase teď měla průjmík,až jí to dvakráv vyteklo i nohavicí 🤐 zrovna včera večer a bylo to i na koberečku u linky,sem nevěděla,co prát dřív.

Barunko,já se moc omlouvám,jen jsem letmo něco přečetla a odpověděla,ráno jsem nestíhala vůbec nic.Jsi moc hodná a děkuju za pochvalu foteček 😵 😵 .Manduku používám i v tomhle počasí,když jdu pro kluka do družiny,je to 10 minut chůze,tak to máme na půl hodinky,Včera ani nemukla,seděla tam jak hříbek.Teď usíná,tak ve 3 zase s manducou do družiny.
Co mlalej?už to má lepší?léky zabíraj?Chtěla jsem napsat anb,ale byla tady nějaká diskuze kolem toho,tak raději píšu léky.
A sou kozalou jsi byla na tom mamogramu,ne?

Malá asi neusíná,tam bulákuje,tak jdu nahodit dudana a pomazlit 😵 😵 😵

inna12
16. říj 2009

Míšo, on se sám od kozy po třech, čtyrech minutách pustí 🙂 jinak by myslim řval, kdyby neměl dost ne? a kolikrát zkusim zmáčknout, když dopije a stříká to vydatně ještě 😅

s tchyňou tě lituju 😒 vydrž !

indigo
16. říj 2009

Inuš to je dobře, že má Šermík mlíka dost, radši víc než málo. 😉

Evi já bych na zapití klidně dala, ale fakt jen tošku. Ono to přední mlíko je spíš na žížu a na hlad pak až to zadní, hutný. I dr radil když byly horka, přikládat častějc a nechat jen cucnout, aby mimi nemělo žízeň. 😉
A nemáš zač, mám radost, že se to líbilo!!!!! 😎

Taky kupujem pliny zásadně v akcích, i když taková jako byla tuhle v Kaufu - balík pampersek za 389,- + 1 k tomu zdarma - asi jen tak nebude. A když jste si koupili jen jeden balík, stál 399. 😀 To byla akce jak stehno 😀 Lidi to tam brali, co unesli 😀 Mohli by zas něco takovýho udělat...

peda
16. říj 2009

Inníku,fotku jsi ukazovala na srazu a měla jsi určitě i fotku v albíku,jak s ním taťka sedí,nebo tak něco....

inna12
16. říj 2009

Pedí, léky 😀 😀 né jsou to atb a hotovo 🙂
to je dobře, že jste pěkně zacvičily 😵 jojo, seznámíme dítka až v tanečních 😀
nic, malej spí, ja dřepim, jak blbá u pc, už to vypínám a jdu dělat něco prospěšného 😀

papa !

inna12
16. říj 2009

Pedí a jo 😀

a už du 😝

cipisek007
16. říj 2009

Jé Indi, tak tahle akce plínek mi nějak unikla, jináč akce sleduju. NO je fakt, že Kauf leták rovnou vyhazuju, páč je mi ten krám silně nesympatiš 😒

Innko, jo tak to jo, já myslela že jako ty osobně poznáš, že už nemáš mlíko 😀

indigo
16. říj 2009

Já mám taky asi mlíka dost, i když mám ty kozenky jak pytlíky od mlíka (takový ty komunistický, co věčně tekly, než to člověk donesl domů 😀), ale když po koju zmáčknu, taky si pravidelně stříknu do ksichtu nebo ohodím gauč... 😀

Pedí příští tejden už se snad na tom kafi sejdem... 😎

indigo
16. říj 2009

Míšo to už je dýl, měsíc určitě, možná i víc. Já do letáku vůbec nekoukám (Kaufland), ale jednou jsme se byli vykočárkovat s kámoškou ve stromovce a že si zajdem do Kaufu pro nějakou ňamku a ony tam plinky... 😀 hned jsme je braly 😀

cipisek007
16. říj 2009

Ty voe, já se z toho mýho chlapa po.eru!!! Je mu zima, tak zalezl do pasáže multikina a že je tam kravál a tím pádem holky nespí a spaly sotva 30 minut je mu jedno. Ještěže jsem mu kvůli něčemu volala, on by tam s nima dřepěl. No mě se otvírá kudla v kapse. Prčic!!!

cipisek007
16. říj 2009

Indi, pytlíky vod mlíka 😀 😀 😀 😀 😀

peda
16. říj 2009

Já pořád kupuju ty dm č.2,zrovna včera jsem pro ně zašla,máme je na týden.
Teď jsem zkusila dát Elli ty tesco 3 a má je až k prsíčkům,to jí zatím dávat nebudu,jsou zbytečně veliký,by byla zapařená chudák zbytečně na bříšku.

Tak mě teda z kozeny nestříká nic,nám je kape.Jen když jí to vezmu a pak si stříknout můžu,ale žádná sláva teda.Ale jsem tastná i za ten čůrek,co teče.

Holky,co budete vařit o víkendu?ještě musím dneska na nákup,že bych jako měla inspiraci 😝 chlapci si žádají kachnu,ale druhej den nevím 😒

petreva
16. říj 2009

Míšo, jo jo, MM je určitě "jídlo", ale když jí dám drobet z jednoho, příp. drobet z druhýho, je to asi jak píše Indi, jen na zapití. Jsem děsná posera a bojim se snížení laktace až moc, když nebudu kojuchovat tak dlouho. Tak aspoň trochu v poledne. Ale musím to vyzkoušet. Si myslím, že jí dá přední mlíčko víc než čajík nebo voda. Ale zase jí nechci přejídat. Uvidím.
Tož se drž před tchýní, mě to asi čeká zítra a pozítří...nejspíš vyrazíme na povinnou návštěvu. Pak jsem tam zvaný na oslavu, tak ať si mezi návštěvama psych. odpočinu 😠
INNIKU, tož dobrý shrnutí 😉 Ď

cipisek007
16. říj 2009

Jo inspiračka k vaření by bodla. Ale kachnu david nejí. On je krapet vybíravej.

Jináč jdeme v sobotu v 17hod plavat 🙂 Jak Terka marodila, tak máme u každý holky 2 lekce omluvený, tak si je můžeme vybrat o víkendech, tak půjdeme, už se těším 😵

peda
16. říj 2009

Indi,snad už příští týden,když tak půjdem sami 😎

Míšo,co chceš od chlapa?přece někde nebude mrznout a ještě chodit 😀 😀 .Tchýni nezávidím,já jí mám taky na...ale alespoň jí vůbec nevidím

peda
16. říj 2009

Míšo,tak supr,to půjdete s Davidem,ne?
Kachnu mi rádi všichni tři.Ale nesmí plavat v omastku.To dělá tchýně a ještě tam dává sádlo,aby toho tuku nebylo málo 😝

Tak,já jdu dožehlit,včera jsem toho moc nevyžehlila a koukejte mi vymyslet to vaření 😠

cipisek007
16. říj 2009

Pedí, jojo, jdeme s Davidem, David byl už tuhle středu a byl nadšenej 🙂
Ježiš fuj. Ono se teda z kachny vypeče, ale aby jsme dávali ještě pod kachnu sádlo... No tak to je humel.
NO naštval mě. Holky tím samozřejmě vzbudil, zase budou v 5 protivný jak sáňky v létě 😠

petreva
16. říj 2009

INDI, tyjsi dávala, mlíčko po jídle??

indigo
16. říj 2009

Evi já nedávala, už jsem nekojila, dávala jsem trošku UM nebo jen čaj na zapití. Ale kolik UM, to se mě neptej, jsou to skoro 3 roky... 😀

Co vařit je vždycky problém... 😝 zítra upeču kuř.stehýnka s bramborem. V neděli netuším, ani tu nic nemám, musím zítra něco dojít koupit... Kachnu jsem ještě nikdy nedělala a ani to nějak nemám v úmyslu... 😀

Míšo no chlap, no... ten můj by vozil jen v létě, aby cestou do hospody uspal, pak sedl na zahrádku a popíjel, nejlépe s jinýma tatínkama. To je venčení... 😖

cipisek007
16. říj 2009

Indi, jako on David chodí s holkama ven, sedí na lavičce a čte si nebo prostě chodí, ale tohle mě vysloveně naštvalo. Já potřebuju aby spaly a on si zaleze do nejhlučnější pasáže, kterou znám 😠

peda
16. říj 2009

Indi,kuře s nádivkou proběhlo včera,tak to nene,něco vymyslím,asi nějaký těstoviny zítra,nebo rizoto bych mola,to je dobrej nápad,se teda jako musím pochválit 😵 😝 zbylo mi jedno stehno,tak něco dodám a je oběd.Jen nesmím zapomenout koupit mraž zeleninu.
Tak,já jdu uklízet dál.Máme tady samou mouchu,se sem nějak stahujou,už jsem jich asi 5 zabila a pořád tu něco lítá 😠

Jé.já nemůžu uklízet,já musím pro dítě do družiny a Elli spinká,to je vždycky hrozný,že jí musím budit,když by zrovna spinkala ☹ ještě jí nechám do půl,on to tam hošík vydrží

mattty000
16. říj 2009

Ahoj holky!!!! Koukám, že jsou všichni chlapi stejní... 😉, my dopadli u dr. Kolářový super, říkali, že je v pořádku....pak mu teda našli drobet rozestouplý břišní svaly, to prý má dnes každý druhý dítě....Tak jsem moc ráda!!!!docela jsem se bála.Já se vydala také na sraz, ještě že mi Inni zavolala....Tak jsem šla aspoň něco nakoupit k jídlu....