Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
24. lis 2008

No Moni, tak já peču většinou z poloviční dávky, někdy i ze čtvrteční 😉 😉 Když jsem začínala tak jsem pekla podle receptů a třeba jsem poprvé udělala asi 500 rohlíčků a 500 lineckého 😀 😀 pro nás dva 😀 😀 😀 Dneska už jsem o fous chytřejší 😉

menny, meč za 13 litrů??? Tyyy krááááááásssssoooooo, si mi vyrazila dech!!! T¨ýýýý vo.e tomu říkám byznis, zblbnout děti a oni zblbnou rodiče 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
24. lis 2008

nemělo to být spíše 13stovek??? jako 1.300??? Z toho neusnu 😀

mon73
24. lis 2008

Menny, u nás se chodí od začátku za tři týdny, po 30. ttza dvy a po 35.tt každej týden na monitor.

Jo, povlečení pro Lukyho máme taky - s Asterixem. Měl s Krtečkem, tak sme si řekli že ho nechá Tobimu. 😉
Meč - 13 000 ? Nemáš tam nulu navíc? 😅

menny
24. lis 2008

Ty jo 4 druhy 😲
Já to chtěla letos odpískat, ale asi udělám perníčky
a ořechy. Rohlíčky, linecký..bude dělat namka.
Jinak pro tu budu kupovat něco na sebe a něco z kosmetiky
Taťkovi jsem koupila voňavku a vodu po holení lamborgini
(nebo tak nějak) Je na ní teď reklama v televizi a voní božsky.
Na nanžovi mám nejradši axe afrika...to bych ho sežrala, když se
tim navoní nebo umeje. Takže budu kupovat asi to+ nějaký triko.
Já se nejvíc těšim na kočárek a to lehátko...takže ani nic jinýho si nepřeju

menny
24. lis 2008

Jéé to víte, že jsem se upsala 😀 😀
1 300

helik3
autor
24. lis 2008

no já manžovi objednala u nás v knize-na doporučení kámošky - knihu: Deník těhotného muže 😉 Budu vyrábět kalendář z našich fotek a našeho společného života 😉 přeci jenom už 14 let je 14 let 😉 zakoupila jsem body od Bessu s nápisem miluju taťku - je teda prďácký 😵 , nechala jsem udělat cedulku na schránku, kde já jsem už rok a půl ještě se svým dívčím jménem 😀 , koupila jsem sadu 200 stolních her 😀

Dělám avon lady, takže kosmetiku manžovi ne, je zásobený průběžně celý rok 😉 možná koupím nějakýho toho měkouše (tričko, mikču, no uvidíme🙂

helik3
autor
24. lis 2008

no uf, to jsem ráda, že ses upsala, by mi teda jako spadla čelist 😀 😀 😀 jsem normálně přemejšlela jestli je to normální, že dáněkdo za nějaký potentovaný meč 13 tisíc 😀 😀 😀 páč to bych já nikdy nedala!! jako 1300asi jo, když si to přeje, co s tím naděláš, ty hračky jsou prostě takhle drahý, ale těch 13 litrů 😀 😀

helik3
autor
24. lis 2008

jinak pohyby nikde ☹ v ten čtvrtek to byly asi takové 3 bubliny a v sobotu asi tak jedna, dvě podobné. ael jeslti je to ono?? ☹ asi spíš ne ☹

mon73
24. lis 2008

Heli, asi to bude ono, ale neboj, já je měla až po 20tt. 😉 A to řikaj že po druhý je cítíš dřív.

helik3
autor
24. lis 2008

hele přesně tohle bodíčkomám doma schované pro manžílka pod stromeček https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
úplně náhodou ho má jedna paní v albíčku 😀 no není rozkošné???

Hele Moni, tys měla pohyby u Tobiáše až po 20tt?? To se říká, že to druhé by mělo být cítit dřív 🙂 Si mě uklidnila trošku 🙂 V pátek mě čeká zubař a pak Čutka, tak to budu naprohlídkovaná až kam 😀

menny
24. lis 2008

Tak já pomalu razim. Když bude narvaná čekárna, tak
vám ještě písnu. Budu nervóza.
Helčo to bude ono. To je tepr začátek, za chvilku ti div neprokopne
močák nebo žebra. Už to nebude trvat 😉

helik3
autor
24. lis 2008

joo a jinak jsem na sebe pyšná, mám zatím jenom 3,5kg nahoře 😉 jsem holka šilkulka, taky se teda snažím 😉 Tak jen hooouuušššťť 🙂

helik3
autor
24. lis 2008

no jasný Menny 😉 díkes 😉 Ale už jsem z toho taky mírně nervní 😉

TAk přeju pohodovou kontrolu 🙂

mon73
24. lis 2008

Heli, pohyby sem hlásila až při kontrole 22+3, a ve 20 tt sem měla čtyři kila. Neboj, ty taky doženeš, 😀 😀

helik3
autor
24. lis 2008

fááákt, tak teď si mě potěšila a na druhou stranu nepotěšila 😀

jako pohyby až takhle pozdě, tak to se snad taky ještě dostaví 😀 ale nechci nic dohánět, jako jsem si myslela že jsem ještě frajerka s necelými 4mi kily ve 20tt 😀 😀 A jen tak opatrně se zeptám Moni a kolik máš teď navrch tedy, ať vím co mě čeká a nemine 😀 😀 😀 abych se tedy přestala radovat 😀

mon73
24. lis 2008

Heli, no, je to hrůza, už mám 15 kg, ale teď už to tak rychle nepude. Nejhorší byl ten sedmej, osmej. 😖 Ale většina řiká, že to mám na břiše. A asi ty oteklý nohy něco daj. Tak uvidíme v lednu 😀 . To mi asi smích přejde. 😉

straspytelka
24. lis 2008

Ahoj holky jdu vás dočíst. 😉

helik3
autor
24. lis 2008

Hele Moni tak to je dobrý 😉 Tos překvapila, to já myslela, že máš daleko víc 😉 Teď už moc nepřibereš, i se to tak píše, že ten poslední měsíc je to vcelku dobrý - teda s tím přibíráním kil 😉 jinak už to bude asi opruz, no 😀

To víš 7,8 měsíc, to nejvíc i nabírá prcek, voda a prostě všech¨no 😉 Ale to jsi šikulka jenom 15kg, když si u toho prvního měla asi 27, že jo?? Tak to gratuluji 😉 😉 Neboj v lednu to bude takovej šrumec, že to půjde dolů skoro samo 😉 TEda doufám, přeju Ti to 😉 Někdo to shodí hned a někdo s tím má takové problémy, nějak nechápu 🙂

Kolegyně nabrala 14 kg, přijela nám po šestinedělí ukázat svojí princeznu a všechno měla pryč!!! A i břicho měla normálně plochý!!!! Závidím 😀 😀 😀

nazdar Straspy, tak vyspinkaná??? A jak je na duši, už je to lepší??

helik3
autor
24. lis 2008

no určitě Moni, zadržená voda dělá hooodně 😉 Po porodu to půjde dolů 😉 A bolí Tě nohy, nebo to tak nějak ujde???

cipisek007
24. lis 2008

Ahojky holky, už jsme 3v1 zase tady 🙂
Jdu vás dočíst 🙂

mon73
24. lis 2008

Ahoj Straspy 😉 a Míšo 🙂
Heli, nohy bolí děsně. Nejvíc večer od 20. do 1. To nejde ani spát. 😠

Loučím se, jdu do práce, tak zatim, ahoj 😉

cipisek007
24. lis 2008

V první řadě držím palce Petě, ať všechno dobře dopadne (a ono dopadne, věřím tomu). Ale mě nervoza chytne ve středu, to jdu do poradny zase já, na 10:45.

Evi, jestli jsi na příjmu, tak dej vědět, jak je ti. Snad to ten slepák opravdu nebude. Myslím na tebe!!

Holky, jako já jsem přibrala +8kg. Dneska jsem 30+5tt, ale už si přes břicho na špičky nohou nedohlédnu. Je každým dnem větší a větší. Hlavně to poznám na spodním prádle, který se nějak smrskává, asi začnu chodit na ostro 😀 Rozšířila se mi docela pánev a s tím boky a jinak to mám na břiše. Ani nejdu s břichem do šířky. No a jelikož jste určo zvědavý, jak vypadám, tak mě segra bude v pátek fotit (přijde k nám známá kadeřnice, tak se nechám načesat, segra slíbila, že mě drobet přimakeupuje a pak mě vyfotí) 🙂 Takže příští týden, jestli to stihnu (už nic předem neplánuju), sem vložím nové fotky.

straspytelka
24. lis 2008

ZRADVÍM ÚPLNĚ VŠECHNY
Jů holky můc děkuju za tip na vánoce 😉 budu všechno kupovat po netu, jak nemůžu nikam, tak snad to nezvořu 😀 doufám, že si toho Jirka moc nevčimne, že se strácej peníze z účtu, ale asi jo, páč je hroznej škrt 😀 😀
Helik, díky, už je mi mnohem líp, občas mě to přepadne no, steska tak po dvojčátkách, prostě se budu muset smiřovat do konce života, ale snad se pak s nima sejdu.
Menny, hodně štěstí přeju na KO.

cipisek007
24. lis 2008

Strašpy a popovídala sis o tom neštěstí s nějakým odborníkem? Vím že to nevyřeší, ale myslím, že pomoct a poradit mohl.

straspytelka
24. lis 2008

cipísku, ne, nepovídala, víš je to prostě období smutku, ztratila jsem svoje děti, vyrovnat se s tím musím tak jako tak...jen prostě občas si potřebuju pobrečet a zasnít se jaké by to bylo...kdyby...ale zase se zvednu a jdu dál, myslím, že to tak mají všichni, kdo o někoho přiišli.

cipisek007
24. lis 2008

Strašpy, však já vím. Ani nevím, jak bych se cítila já, kdyby to potkalo mě. Kolikrát v období do 28tt jsem nad tím přemejšlela, ale člověk se pak chová úplně jinak, když to zažije na vlastní kůži.
V každým případě, teď už všechno dobře dopadne, to nejhorší máš za sebou a kdyby jsi náhodou porodila předčasně, tak teď má miminko už velkou šanci na přežití 🙂

helik3
autor
24. lis 2008

nazdáárek Cipísku,

jsem ráda, že ještě držíte 😀 😀 Na fotečku bříška jsem moooc zvědavá, tý jo to už si asi boty nezavážýeš, co??? 😀 😀 😀 A gratuluji moc moc k 8 kg 😉

Straspy, teď už to bude v pořádku a to VAše sluníčko Ti bude ty dvě cácorky vynahrazovat 😉

straspytelka
24. lis 2008

No jsem dneska už dál než jsem byla s dvojčátkama-Michal a Adélka 😉 ale stejně ten strach tam je pořád...
No snažím se si to moc nepřipouštět, a jak říkáte, teď už by byla zase o trošičku větší šance, že přežije, no s jakýma problemama to asi víte...že by to nebyla sranda ani tak...ale zlé myšlenky pryč, fujky.... 😉
Prostě já se dočkám a basta fidli 😀 březen je můj a hotovo 😀

cipisek007
24. lis 2008

Helčo,
tak ty nezavazaju od léta 🙂 Nosím jen tenisky, který jsou předzavázaný a jen do nich hupsnu. Sice je budu muset po těhu vyhodit, ale to se nedá nic dělat, bosa chodit nebudu 🙂

helik3
autor
24. lis 2008

no já si to myslela, že se jen tak neohneš už 😀