• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
tak tak...jsme na tom fakt zle...že se nejdem rovnou zahrabat :grinning:
29. lis 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a všichni společně!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já mám také za sebou sanatorium ART a budeme mít jedno mimčo, ještě v pátek tam pojedeme na kontrolu, ale už od pondělí vím že máme srdíčko, chodím i ke svému Gyn... kolik z Vás tu má dvojčátka?
15. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy...i já se mezi vás přidávám..jezdila jsem do ARTU pře 4 lety...5.1.2006 jsem měla IVF 2.10.2006 se mi narodil klouček...nenechám na ART dopustit je to skvělé zařízení s užasným personálem.... :grinning:
3. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já tam byla také spokojená, je tam opravdu moc příjemný personál, pokaždé když jsme tam jeli tak jsem se těšila.
11. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme byli v Artu začátkem ledna. Manžel dával spermíky a já jdu na krev koncem tohoto měsíce /to bych měla být 2.-4.DC/. myslíte, že už od tohoto cyklu bych mohla začít stimulovat nebo budou čekat ještě na výsledky z krve??
15. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To netuším, my když jsme šli na pohovor byla chvilku po menstruaci, vzali mi krev a při další už jsme začali stimulovat, ale podle mého názoru budeš muset čekat na další cyklus, protože se začíná ten druhý den, první voláš a oni Ti řeknou kdy máš přijít na kontrolu, takhle to bylo teda aspoň u mě...
16. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jaká je "provozní doba" v sanatorium Art a jestli při první návštěvě je nutná přítomnost manžela?
3. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já přišla na návštěvu kde jstéééé???????????????????????
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro jsou tam tuším od půl 8 do 16hod.a na 1 návštěvě se mnou byl ,páč nám hned brali krev :wink:
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám zkoukla miminka ,jenom innka to smázla ..pěkně vám to holky roste ,radost pohledět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,míšo holky jsou veliké krasavice a to přáníčko vánoční je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj Leni!! sem jdu náhodou kouknout , sem myslela, že už je to dávno zapadlé,..nějak se mi stýská po koníkovi :sweat_smile:
Leni, jak se máš? co práce?
28. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Lenku :grinning:
28. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? Též chodíme do ARTU, 3 neúspěšné pokusy IUI a teď 13.6 jdeme na konzultace na IVF.... bojim bojim :slight_smile: nevíte jak se pohybujou ceny léků? Jsem z toho uplně na dně :slight_smile: brzo co?
10. čer 2013 v 15:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,také chodím do Artu,před měsícem jsme byli na 1.IVF ale bohužel neúspěšné......
4. lis 2013 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tuu jeste nejaka snazilka......
9. lis 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
http://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!
14. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky. Jsem tu dnes poprvé. Včera jsem byla na 1.IVF! Byl to krásný pocit vidět to světýlko :slight_smile: V sobotu po odběru vajíček mi embryoložka řekla, že by se přikláněla k tomu zůstat hned na neschopence a včera mě poslali domu a jediné co mi řekli, tak že nemám chodit do sauny. Hned ráno jsem jela k mé gynekoložce, kde jsem strávila celé dopoledne než jsem přišla na řadu a ta mě nechala na neschopence. Holky museli jste ležet? Chodili jste do práce? A co Vám potom hned řekli?
20. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chodi sem jeste nekdo
20. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu jeste nejaka snazilka
21. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka Ahoj,koukam,ze diskuse nejak zamrzla. Jestli je to jeste aktualni rada si popovidam.
20. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky......take chodim do Artu,personal super,ceka me 2IVF mam uz dokonce doma i injekce na stimulaci ale cekam jen na menzes,ktere ne a ne prijit.:frowning2:
tak snad se dockam.
Zatim papa
21. únor 2014 v 15:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem dnes po ET. Takze ja cekam, cekam :slight_smile:
25. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,odebrano 10 vajicek,vsechny se spojili,to desate dokonce dvema spermikama,ale to rovnou ukoncili a dnes jdu na ET dvou embryjek,tak snad uz se zadari....... :unamused:
10. bře 2014 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mela jste nektera minimalni stimulaci
20. srp 2014 ve 13:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, funguje ještě tato diskuze? :slight_smile:
25. kvě 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky jste tu nějaká snažilka?
3. únor 2016 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek