Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
29. pro 2008

Jani vim s Jájou jsme ve spojení.
Mám z ní ohromnou radost!!
Tolik se načekala.
Je to super

Kačko asi zas tak silná nejsem. Momentálně
ležim, hekám, je mi zas zle ☹
6týdnů pohromadě určitě nevydržim.

menny
29. pro 2008

Chtěla jsem napsat 7 týdnu. Budu od středy 33tt.
No ale to je jedno. Chvílema mám pocit, že se rozpadnu
každou chvíli. Chjo
Mě bejvá takhle k večeru fakt hrozně.
Se omlouvám za to fňukání, ale jsem teď mimo!
Hezkou dobrou noc kočky

petreva
30. pro 2008

Dobré ráno všem !!!
MENNY, často na tebe a malého myslím...dneska vlastně jedete na kontrolu,tak o to víc, budeš škytat tak pozor na to 😉 nezkoušela jsi to cvičení o kterém tu mluvila Kačka? Aspoň že ten zub se částečně umoudřil, snad vydrží...Menníku, nehekáš, vždyť být těhotná není žádná brnkačka, pro někoho, bohužel, každý si ho nemá šanci užít a mít to jako nejlepší období v životě ženy...takže já osobně s tebou náhodou soucítím 😔
STRASPY, tak návštěvu rodičů jste úspěšně přežili?? No, my taky, ale občas jsem myslela, že vyletím z kůže...ještě, že jsme už doma...neříkej, že jsi nic nedostala!! a honem se pochlub. A co brouček, dostal něco??
KAČKO, tak Cyrilek se umoudřil a už míří hlavičkou dolů? Bezva, viď. Já si taky říkala, jak mu budu zpívat a hrát na kytaru...nějak jsem ještě nenašla takovou náladu 😢 ale s rádiem občas zpívám, to je pravda. A co u vás Ježuch, co přinesl?? A co manžel a práce, už ji má jistou??
MONI, téda já pořád hledám slova, jak říct, jak je to krásný, že máš za sebou porod a už jsi doma s krásným vlasatým uzlíčkem...hlavně vám oběma moc přeju, aby jste se co nejdříve sžili a bylo vše pohodové...
Jinak my jsme měli moc hezký Štědrý den, byli jsme se projít, koupili si teplé pitíčko ve městě, P. griotku a já dětský punč 🙂 . Letos jsem se nějak nemohla dočkat večera...dostala jsem bezva věc - sprej, aby se mi nemlžili brýle!!! Je to totiž děsnej opruz pořád je sundavat, pak nic nevidim...a takhle to krásně funguje, pak jsem si moc přála nějaký moooc hezký krémík na tělo, mám pořád tak suchou pokožku, tak mi Ježíšek přinesl sprchové mléko, je bez mýdla a ještě krém na extrasuchou kůži, je to taková úleva, když se namažu. No, Ježíšek mě hýčká, bylo to moc milý, jak mi donesl, co potřebuju já a co bych chtěla já...dřív, v naší rodině se kupovali dárky spíš tak jak se líbili kupujícímu... 😖 ...tak mě to vždycky moc potěší, když P. myslí nejdřív na moje potřeby a přání...no, jsem z toho na měkko, neznala jsem to...
Návštěvy už máme tedy za sebou...uf...

kacena00
30. pro 2008

ahoj holky!!! menny moc na tebe myslím a držím palečky, mrzí mě že si to nemůžeš užít, jako třeba já , pro mě je to jak píše Evča fakt úžasný období, užívám si každýho dne - i když někdy sem taky nešťastná, z toho, že mám furt ty posr...mykozy, že mě děsně tlačí střeva a žaludek, jenže u mě tyhle starsti s břichem brzy odezní narozdíl od vás dvou a juá mám šanci si to zas užívat. to samý prcek, dnes se mi zase uložil přes noc naštorc v břichu, ale vzhledem k tomu, že ty polohy tak mění a je tak aktivní miminko, tak věřím tomu, že si zase tu správnou polohu najde

a pak jako bonus jeho reakce na můj hlas a dotyky, no nemůžu bejt šťastnější.

je škoda, že si to taky nemáte šanci tak užít...

menny snad to rychle uteče a už budete spolu 😉 a to samý evča

Evi u nás Vánoce dobrý, my sme byly nakoupovat spolu a já si ježíškovi řekla a poprosila ho o baťoh, protože ten co mi ježíšek nadělil vloni nakonec používal manžel, jak sem přestala chodit do práce a já sem navíc uznala, že by se mi šiknul na nákupy a pro blbinky na mimčo i větší.hlavně s břichem mít tašku přes rameno a v ní ty svý nákupy, když jezdim městskou a do tábora vlakem či busem..byloto namáhavý a měla sem pocit, že mi upadnou záda a břicho dost tvrdlo.
no a manžel potřeboval kalhoty, tak sme uznaly, že ty co si zkouší mu padnou super a tak sme si uchystaly dárky 😀 , jako překvápko nějaký knihy já jemu a on mě a já sem mu ještě upletla 2 dny před vánocema čepici, kterou si moc přál, a aby mu fakt seděla,tak sem mu ji ještě před ukončením vyzkoušela 😀 ale radost z toho měl, tak to je hlavní. teď jí furt nosí do práce.

jinak od švagrový a segry miminkovský věcičky a pak nějaký penízky sme dostali, takže u nás byl ježíšek nesmírně štědrej

tu práci - půjde se tam domluvit v pátek, zatím je jistý jen to, že o něj mají zájem, ale musí to dělat na živnosťák, tak sme z toho trochu nesví...protože tím pádem není ani jasný, kolik si vydělá, to co sežene, z toho bude mít peníze...ale vyzkouší to. uvidíme, snad to klapne, zase se aspoň naučí něco novýho..

straspytelka
30. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem právě dovařila špagetky a čučím zase na net, to je mor to je hrozný 😀 Evi, já fakt nedostala nic 😵 ale koupili jsme lehátko pro mrňouse a to jsem chtěla hrozně moc já, takže takovej dárek i pro mě 😀 já nic nechci, všechno mám, poklad v bříšku snad vydrží a pak se nadělí cca v únoru březnu 😀 Jo a nápodobně s návštěvou rodičů, byla jsem i docela ráda, že ojeli 😒 dneska asi zajedeme k segře, dlouho jsem se neviděli, a její muž už je taky doma ze špitálu, měl oboustranej zápal plic, ale že už na rentgenu nic neni, tak už je doma...ale pořád marodí.jsou ve 4tým patře bez výtahu, tak jsem zvědavá, za jakej časovej interval to vylezu 😀 😀 Dneska se bříško moc neohlašuje, tak doufám, že jen nabírá sílu na další dny karate 😖

kacena00
30. pro 2008

no straspy já byla na 25.12 s manželem u našich, byla tam ségra s dítětem, brácha s rodinou a musim říct, že sem byla ráda, že sme tam byly jen na otočku, páč sem toho už pak taky měla dost, naše větev je početná a velice hlučná, máma má ve zvyku do nás jídlo tlačit pod tlekem, nejlépe snad všechno najednou. a pak kdžy sme po 2 hodinách jízdy dojeli domů sem se ke všemu ještě strašně nas... jelikož sem zjistila, že co sem už u nich z mimi věcí nechala minule - buďto růžový věci nebo už fakt jetý nebo sametový - to nesnáším nebio už aspoň na 3 letý dítě, ona mi to natajno dala do auta...jako by sme tady neměli dost krámů, který budopu muset zůstat v půlce baráku, která nebude vytápěná, takže to zplesniví... a to sem ještě nahlas v obýváku řikala, že sem z toho co sem si přivezla něco vytřídila že vrátím a jak mě štve, že sem to zapomněla doma...

no kdyby sme od sebe nebyly tak vzdálení a oni měli auto, tak to neřeším, ale takhle mě to nakrklo a byla sem velice ráda, že návštěvování máme zase na nějakou dobu za sebou 😀
takže všude je to asi stejný 😀

helik3
autor
30. pro 2008

ahoj kočky,

zdravím všechny, koukám, že nezahálíte🙂

To je super novina, že jája je těhulka, jupí jupí jou jou, jdu jí hned napsat IP 😉 😉 😀

Jinak je mi líto, že máte problémy ať už zuby, mykozy, záchod, záda apod. Mně není vůbec nic.....taky jsem etda nejmíň těhu z Vás, ale fakticky mi není nic, kdyby mě prcek občas nenakop a břicho mi nerostlo, tak ani nevím, že jsem těhu 😉

Kačko, tak mi smska přišla, do bříška už jdu hned 6.1., už se těším, akorát to budu zase muset zkombinovazt s prací, chjo..už abych byla doma, víte, že se docela začínám těsit?? Kačko až bys měla chvilku, napiš mi kde se tam parkuje a jak se tam dostanu autem, díkes

U nás celý týden ve znamení návštěv, už toho mám až nad hlavu 😠 ještě že už je konec!! 😀

mon73
30. pro 2008

ahojky
Tak dalšífoto v albu 😉

mon73
30. pro 2008

Tak to je nádhera, Jája je těhotná. 🙂 Takže nakonec to dobře dopadlo všem. 🙂 🙂

helik3
autor
30. pro 2008

no konečně Mončo pořádný foto 🙂 z tý porodky toho jako moc vidět nebylo 😀 😀 No teda, je to kus chlapa, je náádhernej 😵 😵 Hele a on nespí v zavinovačce?? Že je v postýlce jenom s dekou??

mon73
30. pro 2008

Menny, neomlouvej se. Ty poslední týdny sou opravdu náročný.
Jó návštěvy. Nás čeká poslední dneska. Ale už sme se s Tobim sehráli, tak to zvládáme.

straspytelka
30. pro 2008

malej je fakt k sežrání Moni ještě jednou gratuluju 😵

helik3
autor
30. pro 2008

nazdárek straspy 😉

jsem Ti taky jukla do albíka, noo pěkný bříško už 😀 Hele co to máš na té ruce?? Ses o něco drápla? anebo to samo od sebe??

mon73
30. pro 2008

Heli střídám to. Přes den tak půl na půl, v noci jen pod dekou. On si v tý zavinovačce nemůže pořádně zakopat nožičkama. Takhle si kopne, uvolní bříško a je hej. Akorát se osypal. Včera tu byla Dr., tak řikala, vyhodit Johnsona, koupat tak dvakrát týdně, ničim nemydlit, nemazat. Taky sem vypila dvě sklenice džusu, tak to může být i od toho. Ale Luky na to taky trpěl, tak to bude asi taky citlivka. 😖

helik3
autor
30. pro 2008

aháá, tak to jo, já myslela, že takovýhle mrně jedině v zavinovačce 😀 😀 😀

Hele ten džus t může být ono, to není dobrý a dvě skleničky rovnou 😖 no a ten Johnson jsem slyšela, že to taky není žádnej zázrak, zrovna v pátek jesm byla u kamarádky co má skoro roční holčičku a vůbec ho nemohly používat, ale nevzpomenu si co používají, al kdybys chtěla, můžu zkusit zjistit 😉

A co ty?? už jsi fit?? Jsi zahojená?? Nebo to vidíš na delší lokte??

helik3
autor
30. pro 2008

Moni, takže ani spací pytel?? A to Ti vydrží přikrytý??? hm,hm,hm, hlava mi to nebere 😀 😀 😀 Jinak jsem na něj jukla znovu a vypadá fakt jak chlapisko, žádný skoro narozený mrně 😀 To až uvidí Míša 😵

mon73
30. pro 2008

Dneska sou ty názory na všechno různý. Kámoška má jinou Dr. a ta jí řekla hned, že nemá už zabalovat, jen ať si kope. A když přišla ta naše, tak taky zrovna nebyl zabalenej, a nic neřikala. Jak chce on. Někdy je v zavince spokojenej, tak ho tam nechám, a když se tam čílí, tak ho vybalim. A k tý kosmetice. Já sem jí dostala, tak mi bylo líto to rovnou vyhodit, i když sem taky slyšela, že to neni nic moc. A teď Dr. řikala, že mu nemám dávat nic. Že se to tělíčko s tim vyrovná samo. A koupání každej den taky nedoporučuje, že ty mimča nejsou špinavý, akorát jim smejváme tu ochranou vrstvu. Stačí večer opláchnout čumáček, ručičky a prdítko.

JJ, už sedim. Trvalo to přesně tejden. Jasně že to neni uplně ok, ale dá se to. 😉

mon73
30. pro 2008

Do spacího pytle bych ho nedala, protože já trpim klaustrofobií a je mi z toho pytle zle 😖 😀
Ale jinak to neni špatná věc, protože se nevykope a zároveň má prostor pro nožičky. V tý dece vydrží, ještě je malinkej na to aby se odkopal. Ta deka je dost velká. A mám takový polohovací polštářky, aby zůstal ležet na boku.
Jo, velkej je, Dr. řikala, že někdy má takhle velký mimča když je jim měsíc. Taky sem už pár oblečků rovnou vyřadila. Sou malý. 😀

helik3
autor
30. pro 2008

hehe, no to je mi jasný, že asi newborn velikost moc neunosíte 😀 😀 😀

no a kamarádka co má holčičku měla pořád osypanou a normálně jí omývla černým čajem-slyšelas to?? nekoupala denně, ale obcen a ten den co nekoupala tak jí otírala černým čajem 😉 a pohůdka, žádný osypka a pokožka náádherná 😉

Polohovací polštářky?? Co to je?? to slyším poprvý, ale to je fakjn, že když ho dáš na bok, tak tam prostě je 😉 Hele ty spací pytle mi připadají taky jako kvělá věc, zvlášť pro ty větší děti, co se odkopou 😉

To je dobře, že jsi relativně ok, přeci jenom porodit takovýhhle kluka 😀

mon73
30. pro 2008

Heli ty polštářky sou vidět na tý fotce jak zívá. Takový moidrý stříšky se slonama. Na zádech je delší.

mon73
30. pro 2008

O černym čaji sem neslyšela, jen o heřmánku. I když ten zase vysušuje, tak nevim. Počkáme a uvidíme.

helik3
autor
30. pro 2008

jo aha 😉 to jsou takový jakoby klíny?? No to je docela vychytaný, co?? Ať ho dáš kam ho dáš, můžeš ho podepřít, to je super 😉 No přeci jenom se v tobě nezapře prodavačka dětského zboží 😉 Jsem koukala, jak to máš krásně sladěný a jak ho máš krásně oblečenýho 😉 🙂 Už to tak vypadá, že mě to začíná taky trošku chytatt 😀 😀

helik3
autor
30. pro 2008

jinak ten černej čas, normální klasickej,možná i pigi-to zjistím-natře si ho na kosmetickej tampon, otře malou a je hotovo 😉 a fakticky má nádhernou pokožku-poradila jí to Olina z bříška-holky znají 😉 😉 A je to účinný a nic to nestojí než všechny ty drahý přípravky z poloviny k ničemu 😉

mon73
30. pro 2008

Heli oblečení je ze sekáče. Gaťky za 30,- a tričko za 50,- 😉

helik3
autor
30. pro 2008

no to říkám, ty se vyznáš 😉 😉 tak to je neuvěřitelná super cena 😉 Ono asi fakt pro takovýhle prcky nemá smysl kupovat všechno nový, co?? Oni z toho hned vyrostou...a v tom ekáči asi taky vybereš pěkněj kousek-jsem tam teda zaím nebyla, ale podle toho že tam nakupují skoro všechny, tak na tom něco bude 😀

helik3
autor
30. pro 2008

hele vůbec, kolik kg si nechala v porodce?? Jak seš tedy na tom takhle hned po porodu?? Přibralas 14, ne? a nechalas tam kolik?

mon73
30. pro 2008

Jé kéžby 14, nakonec sem to dotáhla na dvacku. Deset sem tam nechala. Ale břicho mám pořád velký. To budu muset dát dolu cvičenim. Ale to až mi bude líp.

helik3
autor
30. pro 2008

hm, 20 je dost, ale s Lukym si na tom byla hůř co si pamatuju 😉 No tak deset tam, teď dáš za šestinedělí taky něco dolu, tak Ti zbyde třeba pět, ale to břicho asi fakt samo dolu nepůjde a to cvičení je vopruz co?? 😀 😀 😀 Kojíš ne,? Tak Ti to půjde snad skoro samo-nebo alespoň to tak říkají.... 😉

mon73
30. pro 2008

Jj, kojim . Přesně tak vopruz. Ale jinak to asi nepude. Přeci jen sem měla to břichodost velký. Jizvy sice nemám, eda nový, ale kůže vytahaná je. 5ekla se, že sníme cukroví a začnem. 😀

mon73
30. pro 2008

Já zatim končim, malej se probouzí. Tak ahoj... 😉