Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
5. led 2009

menny to je teda naprdlačku...mě tou šošolkou do žaludku mlátí jen chvílema, většinou leží nahoře v úhlopříčce a i tak mi to stačí.... to mi tě je líto, ale tomu doktorovi zkus zavolat, já vím, je to trochu těžký, známe ho, dokáže bejt protiva, ale snad tě nebude ještě víc potápět, třeba už tě raději bude posílat do poradny v nemocnici, pro jistotu, a tam budou příjemnější

mě napadla taková blbost, vím, že píšeš že nemáš na nic náladu, ale třeba..kdyby si měla dlouhou chvíli, tak mi písni a přijedu do tábora a trochu spolu můžeme pokrátiti den

kacena00
6. led 2009

ahoj holky!!!tak se hlásím z kontroly - takže už je to natuty - to naše miminko je chlap jak má bejt 😀 bylo to tak jasný, že nám Liduška natočila obrazovku a povídá: tak co myslíte že to je? no byl tam celkem jasnej pindík a ukázala nám i pytlíka 😀 😀 😀 😀

má už 1760g!!! obřátko, ale myslím že tabulkový 😉

cukr nedopadl nejlépe, musím se objednat do diabetolog. poradny, volat tam budu zejtra, ale těžkou hlavu si z toho nedělám, na inzulín to není a na dietu sem zvyklá, tak holt ještě trochu budu kombinovat a překombinovávat 😉

a mám totálně debilní odhad, protože Cyrda je hodňous a je tam jak má bejt 😉 😉 😉 takže sem trapná, sem trapná, sem trapná, ale je mi to jedno, protože tohle je hezkej omyl 😀 😀 😀 😀

mon73
6. led 2009

Menny, neboj, bude líp. Taky sem si ke konci zabrečela vzteky a nemohoucností. Do práce to mám pár kroků a i ty sem pak sotva došla. Vydrž. 😉

Baru, tak to je dobře, že je vše jak má být. Já sem řikala, že to nahoře je zadeček a ne hlavička. 😀 ¨Koukám, že máte s Menny stejnej tejden. Tak kdo bude dřív? 🙂

My včera na kyčlích taky ok, nemusíme ani preventivní široký balení.
Pak sme byli na kontrole u dětský. Tobi už má 4,15 kg ( v porodnici se spadnul na 3,65) a měří 57 cm. 😉

mon73
6. led 2009

Baru, jakto, že cukr nic moc, já myslela, že to takový hubeňouři mít nemůžou. Už takhle nemůžeš jíst všechno a ještě další omezení. 😖 Ale to se po těhu spraví.

kacena00
6. led 2009

tyjo Mončo, ten je velkej!nebo spíš jako dlouhej!!!suor, že má kyčlíky v pořádku, Míša se teď někdy taky s holčičkama chystá, tak uvidíme, docela bych ji tu ráda vi děla, ale vím, že nemá asi času nazbyt, ale aspoň fotečku dvě 😵 😵 😵 😵

no není to uplně nejhorší si myslím, podle toho co sem zatim našla na netu, nejhorší je ta druhá hodnota, ale na některejch serverech sem našla, že se hodnotí jen hladina cukru za 2 hodiny - tam byla hraniční jiná hodnota než na těch serverech, kde byly hodnoty nalačno, za 1 a2 hodiny..no uvidíme, zítra zavolám, akorát že teda na sladkým moc neujíždím, na pečivu taky ne...no tak budu muset ubrat ta 2 jabka denně navíc a taky sem furt chodila na domácí marokánky - loupla sem tak dvě denně 😀

ale jinak nevim... v čem se omezim, protože si myslím, že disciplínovaná už sem, ale což oni mi poraděj 😉

straspytelka
7. led 2009

Ahojky 😉 , tak kontrola dopadla dobře.CS mám 2, už se to chystá ) vážim 81kg, tlak 124/90, dostala jsem železo 1 tabletu ob den.Mám začít s masáží hráze, máme povoleno se šmajchlovaaaaaaat hihi...to nehrozí...Nástup na mateřskou mám 22,1, 09 Příští KO mám za 14 dní, asi mi dá nějakej pesar nebo co ,aby mi pomohl roztáhnout vnitřek, protože motýlek má docela vekou hlavu ) STAROSTA , jinak že mě nejspíš pošle od 38tt do špitálu si lehnout...no z toho jsem teda nadšená, snad porodim do 39tt abych tam ležela maximálně tejden jako 2v1 a pak ty 4 dny jako dva kousky ) už se těším na tu úžasnou stravu a postel jéééééééé....
Evi, jak si dopadla ty na KO? 😵

kacena00
7. led 2009

jé strašpy, starosta jo? a pesar na roztažení vnitřku? tak to sem teda ještě neslyšela...máš stejnej nástup na mateřskou jako já 😀 to je teda..už ti povolili masáž hráze jo? já myslela že až od 34 tt, kamarádka mi dnes pošle olej na masérování, tak sem zvědavá, jak moc budu trénovat, holky z vedlejší diskuze měly ramenyä a pak teda skutek utek a moc je to nebralo 😀

straspytelka
7. led 2009

Jo ?máme stejnej? Tak to je dobrý 😀 Ten kroužek proto, že paradoxně to mám uvnitře trochu více sevřené dobrý ne.... 😲 po předčasným porodu nakonec ze mě motýlka budou páčit 😠 Ale to v případě, že by se to neuvolnilo, ona mi dr říkala, že je celkem brzo, takže třeba se to povolí tím čajem a masáží hráze 😝
Já mám taky olej od kamarádky, koupila si ho, ale jen párkrát ho použila 😎 Jinak jak mě prohlížela právě jak to tam dole je, tak mě teda objela pěkně celej ten čípek a pak jakoby ty dva prsty hoooooodně roztáhla 🤐 to bylo něco.....a to je bez kontrakcí...no sice jsem už rodila, ale tohle bude asi oparvud něco jinýho 😖
Bojííííííím 😀

kacena00
7. led 2009

ahoj holky, tak odpo sem zmizla, jelikož sem jela do tábora na plavčo, a sem tu až teď páč sem se domu vracela vlakem.

tsrašpy to je fakt, jakej je to paradox... no nicméně já mám zatím CS taky stále 0 tak nevim, jestli něco takovýho čeká i mě..

tak a teď vám ještě musím vyřídit pozdravy od Evči, psala mi zprávu, že má trombozu v noze 😖 že je v nemocnici, tak nevim, jestli tam musela zůstat ležet, protože sem se jí ptala na jak dlouho to cca je a ještě neodpověděla. asi toho má plný brejle..bude prý muset píchat injekce (zřejmě heparin) a prý až přijde domu ozve se..no tak nevim, jestli si ji tam nechali nakonec nebo ne... mám Vás pozdravovat

já si myslím, že si ji tam asi nechali a naučej ji píchat ten heparin a pak teprv pustěj..no nic moc zprávy, ale aspoň že na to přišli

je to nepříjemný, ale věřím, že se to nakonec s injekcema naučí

strašpy tobě nepsala jak nakonec dopadla ?

straspytelka
7. led 2009

Ahojky jdu jí hned poslat sms 😉

helik3
autor
7. led 2009

ahojky,

tak gratuluju ke krásným kontrolám 😉 Barčo vidíš, žádná hlava, ale prdel 😀 😀 😀 Se musím tlemit, jak Ti to bylo jasný kam Ti co tlačí a já Ti to žrala a tápal, kde já vůbec co mám 😀 😀 😀 hehe Takže Cyrda připraven k úniku 😉 To je krásný 😉

Straspy a jak je ten tvůj poklad otočený?? Už taky hlavinkou dolů anebo ne??

Menny, tak co? Už je líp? Nebo pořád na dračku?? Je mi to líto, že to máš tak strašě těžký. Jeidný co na to říct: Co Tě nezabije, to Tě posílí!! Uvidíš, všechno bude dobrý a tak jak Vás to v tohle období stmelí, to už se nerozdělí 😉 😉

Moni, co prcek??? 😉

Jinak jsem v jednom kole, vůbec to nebudu komentovat...Představte si že dopoledne 4 hodiny něco někomu neustále vysvětlujete, pak nestíháte vlastní práci a ještě si máte udělat čas 2 hodiny na další vysvětlování někomu jinýmu...chjo☹ Jestli přežiju těchle 14 dní, tak už snad všechno. Jsem utahaná už jako kotě a to je středa ☹

Včera jsem byla na první lekci toho předp. kurzu a bylo to mooc fajn, sice takový jetě oťukávací, ale bude to určo super, už se těším na další lekci 😉

Držte mi v pátek pěsti ať nehodím tu glukozu, jdu tm ráno a budu dvě hodiny sedět s důchodci v čekárně ☹ ještě že mám fajne knihu, tak snad se pobavim (doporučuju-deník šílené (ex) rebelky, aneb co mě nezabije, to mě .....) nemá to chybu, od početí, už jsem ve druhém měsíci stáří života, che che jsem se včera v posteli tlemiola jak blbá. Je to prostě jasnej, jadrnej humor ze života, jak to tak je🙂 jak si jedna myslela, že to děcko nepřekope její život, nic se nezmění a ejhle 🙂

mějte se kočky, jdu do vany a do hajan, v šest mi bude zase řvát ten malej hajzl na nočnim stolku 😀 papa

helik3
autor
7. led 2009

ježíš chudák Evča, tak si to taky vyžírá všechno 😠 😖

jo a ještě jsem v táborských listech četla, že zítra začínají první porody v nové porodnici v Táboře a za měsíc přechází na plný provoz!! Takže Barčo, Péťo, už to tam zajedete, mezi prvníma🙂))

kacena00
7. led 2009

nicméně Helčo mi škytala i horní půlka břicha, a ta doktorka řikala, že teď má ještě nárok se točit, že se ta poloha ustálí prej až tak poslední měsíc u některejch mimin 🙂 a paní co má termín 17 ledna a ještě byla dnes plavat, tak řikala že se jí mimino tenhle tejden otočilo tím správným koncem svýho těla k jejímu vchodu,, tak zase až takový vemeno nejsem 😀 jako prdel s halvou sem si speltla ale přínou polohu, do který se přes noc s chutí posl. dobou dostává poznám! to je špon jak sviňa 😀 a už dost, si takhle přijdu jak debílek 😔 😵 🤐 🙄 😠 😎 😀

dneska na plavču řikaly že prej od pátku - ty holky co byly na dni otevřenejch dveří, ale to asi je aktuálnější infoška, protože tento tejden stehovali
no a já sem stejnak asi pro Pejr, asi jo...domluvim si tam návštěvu a asi zůstanu u Pejru, ale holky z toho byly šííííííííííííííííííííleně nadšený

a já sem zase nadšená z tohodle těhu plavča co sem byla dnes, bylo to bégobájovní a naprosto dokonale úžasný 😵 😵 😵 😵 byla sem jak netěhotná, bříško jako bych neměla a byla to děsná hlína

a zejtra jdu prvně na diabetolog. poradnu, tak držte palce, sem strašně zvědavá, co mi povědí

strašpy jestli ti evča odpeíše, dej vědět

holky a ještě otázka, myslíte že hemeroidý se projevujou tlakem do prťky? už dva dny mě tlačí na prdečník jak blázen...

kacena00
7. led 2009

psala Evča, že neví kdy ji pustěj, injekce sou hnus, má po nich modřiny a pálí ji, píchaj se 2 krát denně

neví jak to vydrží až do porodu je píchat a je jí strašný smutno ☹

no ta první noc ve špitále je nejhorší, člověk jde na běžnou kontrolu a místo toho mu oznámí, že musí jít na pár dnů do nemocnice...to je fakt člověku do breku a ještě když má šok z toho jak to bolí.. chjo, ale věřím, že to zvládne, že se to poddá, je to jen do času a to miminko jí bude dodávat sílu, že za tu všechnu bolest to stojí za to vydržet

kacena00
7. led 2009

helenko prosim tě písni ještě od koho je ta kniha a jestli máte někdo nějakej tip na čtení, tak ho taky nadho´dte, kdoví jak dlouho bude muset hajat, je tam riziko, že než se tromb rozpustí, může se utrhnout...takže tipy na čtení se jí budou opravdu hoditi 😉

straspytelka
8. led 2009

Ahojky, Heli, můj poklad je pořád jinak, jsem si trapně stěžovala, že se pořád otáčí a na vnitřním utz co mi dělala čípku, byl motejlek otočenej hlavou dolu samozřejmě 😀 ale jakmile jsem vylezla z ordinace, tak jsem cítila jak mi rejdí nožičky v levo a hlava v pravo 😀 😀 si ze mě dělá normálně prdelky 😀 😝
S Evčou jsem si psala, je to jak říká Kačka 😒 je jí smutno, ale ono to uteče a za chvilku půjde dom 😉
Já se chystám na KO těch stehů na ruce, tak třeba mi to sundaj... 😖
Krásný den 😉

kacena00
8. led 2009

ahoj holky, sem doma z diabetologie nic nevim a ráno mě pěkně nasrali!
příspěvek bude trochu dlouhej, protože to byl fááákt zážitek

jinak to říct nemůžu, začalo to tím, že sem řekla, že nevim, jestli nejdu moc brzy, že jdu POPRVÝ

a oni, máte moč? řikám, ne to sem nevěděla, to mi do telefonu nikdo neřek..

oni mě píchli a prej, přijďte na další ďobanec hodinu po snídani, nečekejte, až to bdue hodina ťukněte

tak jdu...oblíkám se a přemýšlím, kde tady něco vyšaším a co si teda dám, a jestli krom toho, že to musí bejt bezlepkový to musí bejt i vyhovující diabetický dietě

tak tam čekám a když vyjde sestřička, ptám se jí - prej najezte se neormálně jak ste zvyklá, sýr a rohlík...říkám jí, no ale to není tak jednoduchý, já si rohlík nemlůžu koupit já mám bzl dietu, tak třeba jogurt? že ten je v pohodě, říkám, třeba jahododvej? jak sem zvyklá? a ona mi řekla že jo, ale nesmí bejt s přidaným cukrem, tak já na to - takže jahodovej můžu? a ona že jo, jen nesmí bejt s přidaným cukrem, říkám si, co to je za kravinu...tyhle ovocný sou prostě přislazený...

tak znova se jí ptám - takže když nemá bejt slazenej tak mám jen bílej jogurt? a k tomu třeba kukuřičnejplátek?

a ona že jo

uf...tak sem se opotila jen při tom zjistit, co mám jako dělat, abych teda pak mohla na ten další ďobanec do prstu....

hlavně že mám jíst jak sem zvyklá - ráno např. chleba s medem nebo jogurt - ovocnej s pohankovýma vločkama

no už jen to, že mi nic neřekly do telefonu a nepřipravily mě na tohle...

takže pak sem jí na druhým ďobanci vyzpovídala, co jako mám dělat a pořád sem jí dokola dávala příklady jídel, který budu jíst, jak uplný vemeno, ale s nima sem nějak neměla jistý den ani hodinu...

věc se má tak - vyfásla sem tři píchátka, tři zkumavčičky a po obědě sváče a první véče (vždy s odstupem 1-1,5 hod.) se zobnu do prstu a neberu přesně určený množství kapilární krve

chtěla sem vědět, jestli jako už s nějak přizpůsobeným jídelním režimem nebo ¨jak sem zvyklá se stravovat běžně

sestřička mi řekla, že pokud nebudu dodržovat to a to..horzí taková a maková rizika, já na ní, že samozřejmě dietu držet chci a nic riskovat nebudu, každopádně v jídle umím býýt disciplinovaná už jen díky bezlepce, ale nevím, jak je to s těma náběrama, jestli se dělají po tom, co tu dietu uzpůsobím a omezuju volný cukry nebo s mými normálními stravovacími návyky..

tak prej abych omezila volný cukry, no já sem z ní netušila, kdybych byla nějaká vodflakovačka nebo se nezajímala nebo byla trochu pomalejší, tak odejdu a nevim ani ťuk co po mě vlastně chtějí....

takže zítra ráno další cesta do tábora a tam jim hodím ty krve a vzorek moči, kterou mám sbírat a pak z ní odlejt vzorek

holky, tahle návštěva diabetologie pro mě byla teda šichta.....

staršpy, přesně to jsem pociťovala s Cyrdou já... teď teda už od tý poradny seká latínu, ale předtím lez furt naštorcíky a škytal mi nahoře nad pupkem 😀

jo a držím palce na tu kontrolu, jdeš tam dnes?

menny
8. led 2009

Ahoj kočky.
V rychlosti jsem vás dočetla 😉

Strašpy čtu tu super zprávičky, to je bezva taková kontrola.
Moni Tobík je k sežrání, je nádhernej. Už je pěkně velkej.
Helčo vydrž, ještě pár dní a budeš moct stávat třeba ve 12h.
To bude klídek a pohodička.
Kačko ty jo s tim cukrem to nemáš jednoduchý. Seš samá dieta. Tak držim palce, ať je cukr co nejdřív ok.
Evičky je mi hrozně líto !! Moc na ní myslim !!

Mě je dnes líp, hlavně nálada se vylepšila.
Dnes jsem byla na kontrole. 🙂
Dostala jsem dvojitej příděl magnézka.
Jinak CS 4-5.
Malej hlavinkou nahoře.
Tak jsme s dr. naplánovali císaře. Pokud se Matýsek neotočí, nezačnu otevírat a vše bude jak má,
tak holky 17.2. mám den D...bude se rodit!!!!!!! 🙂
(Kačko dr. je na mě hrozně hodnej a nemůžu si na něj už dlouho vůbec stěžovat...spokojenost)
Jinak porodnice se oficiálně předala předevčírem a od zítra už se tam normálně rodí. Prej je
to tam krásný, tak to tam půjdem tak za 14 dní s manžou omrknout 😉

straspytelka
8. led 2009

Tak mi to natřeli tím zeleným...vypadá to prej hezky, v pondělí zase na KO 😉 Se těch KO 😀 snad nezbavím 😀 Mám toho nějak moc... 😒 Teda vzala jsem si tabletu toho železa a je mi blbě 😖
Kačko, to ti teda nezávidím, bezlepku a ještě diabetes.... ☹
Menny jupí hurá 17.2 jo 😎 😎 mě by se líbyl datum 22.2 😀 😀 to už by byla i ta moje vysněná rybyčka 😀
Dneska jsme se po x měsících šmajchlovali...teda hmmmm, bylo to jako poprvé- skoro 😀 teď mě ten spodek trochu i pobolívá.... 😕
Jinak jsem dokoupila všechno v lékárně a zbejvá mi jen kosmetika, kočík, monitor, prsenka, ohř. lahví, odsávačku, kruh na sezení. 😉

kacena00
8. led 2009

menny to je dobře, že je na tebe hodnej, protože bych řekla, že ti to tak trochu dluží

a co ten osobní kurzik u Oliny? bylas tam nakonec nebo ste to nechali bejt? a na předporodní přípravu párů se asi teda taky nebudete chystat, když už je v plánu císař viď. holky si tu porodnici strašně chválily a včera na plavču jedna řikala, že se tam byly podívat ještě s kámoškou (plus oba jejich manžové) a prej chlapy řikaly, že si tam udělaj mejdlo

a ta holka z plavča řikala, že doufá, že nebude ten porod mít zbytečně rychlej 😀

ale já sem pořád asi pro ten pejr, i na monitory to pro mě bude dobrý, ráno mě odveze tchán, z monitoru se dostanu busem či vlakem do Pacova a to mě může domu hodit manžel

zejtra tam zajdu nebo zavolám a domluvim si schůzku na prohlídku porodky

menny
8. led 2009

Strašpy já i manža jsme ryby 🙂
Můj dr. má operační dny v úterý a do 24. bych nemysela vydržet pohromadě 😀
Tak u vás se sexovalo jo 🙂 To já už jsem bez choutek 😀 ☹

Kačko jsem na to hrozně zvědavá, všichni jsou z porodky hrozně unešený, tak uvidíme.
V mém případě mi půjde o to mít hezkej pokojíček. Toho porodního sálu si asi neužiju. Ale
třeba Matýsek překvapí a otočí se 🙂
K Olině jdu zítra. Voláme si, ale konečně se taky sejdem.
Příští týden, když bude dobře, tak by jsme mohli do toho města co ty na to?? Přijela bys?

kacena00
8. led 2009

no jasně že jo! já tam stejnak příští tejden určo pojedu na konzultaci do tý poradny, no víc budu vědět zejtra, řekli mi, že si mám zavolat v pondělí, ale zkusím to už zejtra...kdo by to vydržel celej víkend...a kdybys nemohla ten den co budu mít poradnu, tak určitě jinej den přijedu ráda

bylo by to strašně fajn, kdyby se otočil, včera jedna paní na plavču (má termín tak do tejdne tak řikala právě že se jí prcek otočil, tak by to bylo fajn

ale když to jinak nepůjde....jak říkáš, i ten hezkej pokojík dělá svoje, to je fakt, taky se tam budu muset jít podívat i do tý táborský, třebas jen na kukačku a ze zvědavosti, ale ať můžu vážit na miskách vah

strašpy, to je dobře, že se to aspoň hojí a šmajchlink závidím, u nás to fakt klapne až po šestinedělí 😠 😠 😠 😠 😠

achalteke
8. led 2009

Čau holky, tak od včerejška jsem oficiální těhule, srdíčko zatim nebylo, ale jinak vše v pořádku 😀 😵

kacena00
8. led 2009

gratulačká!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 dobrejch zpráv není nikdy dost

a až tam půjdeš příště bude blikat jak o závod 😉 😉 😉 😉 😵

achalteke
8. led 2009

kačko jo jo na to se těšim 😀

jana.cb
8. led 2009

Ty jses taky vsude Jájo 😀 kam vlezu tak jses ty 😀

jana.cb
8. led 2009

Ale ja jsem Monce Petule Helce a Báře uz tuhle novinku oznamila ze jses mezi nami kocko uz davno takze uz tady jses mamina uz oficialni davnno Jájo 😉

zuzan
9. led 2009

Ahoj holky, nahlídnu jen občas, tak ani nestíhám dočítat, Meny, je super, že kontrola dopadla na výbornou, i když máš ještě víc jak měsíc před sebou, ale určitě to hravě zvládneš a vydržíš, za to štěstíčko to přece stojí!!! Jájo, mám obrovskou radost, že to konečně vyšlo!!! Taky ses natrápila a načekala až až, tak si i k tobě to vítězství našlo cestu, JUPÍÍÍ!!!!!!!!!! Hlavně se všechny opatrujte 🙂
Mončo, maličkej je úžasnej, je to pořádnej kus chlapa 🙂 Naše Vendulka má ve 2 měsících téměř stejné proporce - na váhu má něco málo pod 4kg a na délku je stejná, jako ten váš krásnej chlapák, tak ať vám dělá jen samou radost 🙂 A co Luky, jak se vžil do pozice velkýho bráchy? Ještě jsem se chtěla zeptat, jak to máš s antikoncepcí? Máš v tom jasno? Já dostala od dr. prášky, ale obden po nich zvracím, tak jsem se včera rozhodla na ně vykašlat, jen teď nevím, co dál 🙂)) Nebo antikoncepci neřešíš, když jste po IVF? Díky
Evčo, došlo ti to magnézko? A pomohlo?

kacena00
9. led 2009

ahoj holky, vrátila sem se z tábora, kde sem odevzdala vzorečky krve, co sem si včera musela třikrát napíchat a když sem tam dnes v deset volala - hádejte co? vyšlo to dobře 😉 jupí, dietu mám držet, nemám teda rozepsaný množství sacharidů, ale nějak s rozumem, víc zeleniny, ovoce minimum - jedna malá porcička denně neuškodí, ale s rozumem, a vynechat ty moje občasný hamu papu buchet nebo sladkostí a v pondělí se objednat na další kontrolu 😵 😵 😵

takže sem v klidu, dodržovat doporučení budu ale nemusím se nervit, třebas to byl omyl, a jestli i jo, neva mi to, potřebuju and sebou mít nějakej meč, aspoň omezim ty mykozy zas... a díky tomu budu mít pipku líp připravenou k porodu, ta napadená mykozama má tendenci se víc trhat

Zuzko ahoj, kouknu do alba na tu vaši dlouhánku 😉

mon73
9. led 2009

Ahoj Zuzi 😉
Nedávno sem koukala na vánoční Vendulku. 🙂 Moc pěkný fotky. To máš šablony z netu?
Antikoncepci zatim neřešim, mám šestinedělí. A pak vůbec nevim. Ono se sice šest let nedařilo, ale znáš to. Jako na potvoru se může "něco " přihodit. Dát to pryč nepřichází v úvahu, ale zase si chci malýho užít v klidu. Takže budu muset pakpřemejšlet. Ale mám na to ještě měsíc. Skoro. 😉
To je blbý, že máš problémy. Jedině zkusit zase jiný. Ale ono to pak leze do peněz, viď. Tak to ti neporadim, nemám zkušenosti.

Jinak brouček je hodnej, poslouchá Beethovena a usíná. Ale nebojte, taky si umí zařvat. 😉

Kačko, na jednu stranu tu sestru chápu, musí to vysvětlovat, něklikrát denně, ale měla by si uvědomit, že o tom lidi nemůžou všechno vědět. Tak to holt musí vysvětlit po desáty. Na to tam snad je. Včera dávali reklamu na Danone, jahodovej, bez přidanýho cukru. 😉 Hlavně že je to relativně dobrý a nemusíš k tý tvý dietě držet další drastickou.

Jájo, tak teď už nahlas gratuuuluuuujuuuuu 🙂 🙂 🙂 A přeju ať vše probíhá jak má.