Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
7. únor 2009

ahoj holčiny, tak já se na vás dnes nevyflákla, ale nějak je furt co robit nebo co, no hlavně sme asi hodinu strávily tím, že sme zkoušely sedačku, jestli půjde do toho našeho formana, ježkovy oči, my tam to dítě nebudeme umět upevnit.... teda pás má bejt nadoraz to je ajsný, ale mě přijde že mu spíš tak cenťák chybí, tak sme tam tu sedačku tak různě naklápěly a blbly s tím, že sem si řikala, až v tom bude chudě miminko,t ak ho tímhle způsobem vyklopíme..sme jen my tak blbý nebo vám to taky nejdřív nešlo??? 😀 😀 😀 😀

menny já se stejně do tábora asi chystám zkusit hupsnout na balon abych pak věděla při porodu jak si pohupsat a pomoct si, takže bych určo zašla
teda snad do toho nic nevleze, ale to by musela bejt jako hodně blbá náhoda - ale spíš mě pak večer napadlo - budou vůbec povolený návštěvy Peťo???

Dadu moc gratuluju k dobrejm výsledkum, UZ ve 20 tt je standart, takže nula korun se platí 😉

Evi, já sem bejvala taky velkej pesimista, jenže ten mrňous všechno změnil, sntrašně moc se nám vylepšil vztah, předtím sme asi byly svým způsobem nešťastný a chytaly se kvůli strašnějm kravinám a fakt na ostří nože, náš vztah byl čím dál tím víc stejnej, jestli chápeš
touha po dítěti veliká, já čím dál víc nešťastnější a Michal z těch našich příhod taky, přišla svatba s tím, že si zažádáme o adopci a dál budeme podnikat kroky přes centra, souběžně, že už sme ztratily spoustu let marnou touhu po někom, kdo by s náma sdílel čas, dělal kravál a bábovičky a hejkal by s pejskama a tak

ale přišle zázrak a my se dočkali, s jednou nohou v pejru u báby zubatý kvůli té adopci. asi to mě tak nakoplo, navíc je to krásný fyziologický těhotenství a s tím jak přešel 24 a pak 28 tt těhotenství, tak sem fakt už blažená, blaqžená a nejblaženější
navíc naše dítě je děsnej srandista a tak mě to baví o to víc 😀

kacena00
7. únor 2009

já se sem zase půjdu nakouknout jo, jdu si ještě pro záclonky abysme to v kuchyni neměli jak u sociálů a každej nám tam nemoh čumět, navíc je tam teda dost pruderní echo, jak tam není žádnej kus látky, takže mastim do pračky por záclonu ať co nejdřív visí

jo holky mě už taky solidně šibe, dnes sem se probudila s tím, že mi stoprocentně pokleslo břicho..ale byl to omyl

menny
7. únor 2009

Ahoj Kačko. Nevim, jak je to od pondělka, ale v pátek návštěvy
ještě byly v pohodě. Tak kdyby byl zákaz, dám vědět.
Taky jsem byla do 9tt vcelku optimista, ale pak sem to začalo kazit
a když to vypadalo zas dobře, tak to začlo na novo. Pak už se optimismus
hledá moc těžko

No dnešek je děsně debilní den. Začínám chytat děsnýho vzteka 😠
Chtěla jsem jít ven a přijel taťka, má užasnou náladu...připadám si, jak kdyby mi bylo pět a ne jako dospělej
člověk. Ach jo, jsou dnes nějaký erupce na slunci či co?
Chjo venku tak hezky

kacena00
7. únor 2009

no teď sem prozměnu pěkně nakrklá a žádný takový že optimistická, protože mě Michal pěkně nakrknul a ještě udělal to nejhorší co mohl - že mi mezi dveřma říká no jasně a odejde do pryč... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 takže můj optimismus je v tahu a až budu rodit, vezmu si sanitku a na něj kašlu, nechci ho tam když je blbej a jistý ústupky sou pro něj velkým problémem 😠

tak vidíš, není každej den posvícení, ale fakt některý věci neskousnu 😒

kacena00
7. únor 2009

tak koukám, když sem psala ten příspěvek, tak sem si ani nevšimla, že menny psala taky přísůpěvek a asi fakt erupce na slunci či co 😀 nicméně u nás už v pohodě, ale jako nedospělý reakce chlapa co každou chvíli čeká mimi mě prostě s...u no, už to uznal, popovidaly sme si, takže u nás opět žádnej stres

a u vás Peťo už je to lepší? už se taťka uklidnil? nebo aspoň vykíbloval? náš táta máobčas taky takový reakce, že si přijdu, jak kdyby mi mělo bejt 5 let a když to člověk řekne, ještě se urazí 😝 tak snad už u vás taky v poho!

jo, hele tak dej prosím vědět, v pondělí už budeš vědět víc, jak je to s návštěvama, tak se domluvíme po sms ju?

kacena00
7. únor 2009

chichi, teď na to koukám, ale erupční příspěvek sme obě psaly ve stejnou minutu, tak to asi bylo ono 😀

menny
7. únor 2009

😀 😀 no Kačko fakt erupce
Taťka vychlad. Mamka ho pak spražila 😀
Byla jsem se nakonec chvilku projít, vykouklo
pak ještě sluníčko. Jako ušla jsem tak 300m
a už jsem myslela, že ten kousek domu nedám.
Do schodů mě vytlačili. No kdyby jste mě viděly,
byla jsem asi k popukání. 🙂
Teď hovim v postýce
Kači tenhle problém mám někdy taky. Úplně mě zarazí,
co z těch chlapů občas vypadne. A nebo se občas zachovaj jak malý.
Ještě že to jsou jen výmečný situace.
Ale některý věci se opravdu špatně vydejchávaj.
Hlavně, že je vše vysvětleno a je to v cajku 🙂
V pondělí kolem 10h budu vědět, jak je to s těma návštěvama

straspytelka
7. únor 2009

Ahoj holky, teda koukám jste v náladě jako já 😀 já rači spala půlku dne, jsem zvědavá, co budu dělat v noci 🙄 Menny, neposlouchej Evču...kecá, je to super ženská s velkým srdíčkem 😉 😵 😵 Těším se moc, až se poznáme všechny 😵
Zítra budu muset zase celou tu tašku do porodky přeskládat, jak jsem vyndala pár věcí teď do nemocnice, tak zase nevim co tam mám a co ne 😒 Dneska mám takovou chuť na sex, až to není hezký 😅 A to jsem se to snažila zaspat 😀

menny
7. únor 2009

ahoj Strašpy, tak koukám, že nám to dnes pěkně všem jde
Já sem Evče ani chvilinku nevěřila. Sice jí neznám osobně,
ale i tak vim že je moc bezva a srdíčko má obrovský 😵
Balící den mám zítra. Musim dobalit sebe, už jsem taky něco
z tý tašky vyndala. A musim na týden zabalit Davídkovi. Taťka
má dovču, tak bude hlídat, aby Dáda nemusel do školky, panž
jsou prázdniny.
No i když jsem jak velryba, tak sexík by se mi taky líbil. To máme
smolíka což. By sem byla ráda, kdyby mi tyhle chutě vydržely.
Tak uvidíme

petreva
7. únor 2009

Ahoj holky,
téda co to píšete 😅 se za monitorem ouplně červenám 😅
STRASPY, hele mě tak děsně překvapilo, že fakt celý porod vede PA...prý i střihá hráz a pak ji šije...já z toho pořád nějak nemůžu...a taky mě dost zarazilo, že si musíš fakt vzít svoje vložky a plínky pro mrňouse. Prý ti to poskytnou jen an porodnici, ale na šestinedělí musíš mít už vše svoje. Aspoň nám to říkala PA na tom kurzu. Potřebovala bych na den mojeho porodu zarezervovat vanu 🙂 prý hodně urychlí a usnadní průběh, tak aby to šlo vše hladce.
MENNY, bylo v TA taky tak hezky? Já tak moc sála teplo ze sluníčka!! To světlo no paráda. Taky sis byla čuchnout vzduchu, viď. To je dobře, byť to byl kousek. Asi taky nedospim úterka, moc ti držím palce, fakt. Počkej doufám, že v út. nic nemám, abych byla schopná fungovat 😉
KACKO, to je bezva, že vás dva ten cvrček tak spojil. My máme vztah moc hezkej, řekla bych, ale to víš, když nejsme "jen" my dva, ale i jakási nemoc, tak to prostě chmury přináší...Ale jak píšu, vzdát se nechci, léčit se budu pořád, jen co topůjde zase budu jezdit do ČB a dáme ji nafrak. Jen nevím, jestli to má konec...snad...

menny
7. únor 2009

Evi se vůbec nečervenej 🙂
Tady bylo luxusní počasí, jen na chvilku zašlo sluníčko,
jinak fakt paráda. Tak jsem neodolala a aspoň na chvilinku jsem
musela nadýchat se toho vzdoušku a sluníčko báječně dobíjí.
Tak je hned líp.
No dnes v noci jsem skoro oka nezamhouřila,
sem zvědavá kolik naspim dnes a zítra a v pondělí se asi
bez prášku na spaní neobejdu, teda jestli ho vůbec budu moct.
Tady plíny ani vložky když se narodil Dáda nevedly. Dali mi po císaři
2 vložky na pipku a Davídkovi plínku a pak už sem nic nedostala.
Teď budu mít vložek co hrdlo ( spíš pipka 😀 ) ráčí a plíny dostanem myslim
hagísky, tak jsem na ně zvědavá.
No sem čuměla takovej luxus.
Evi budu moc držet palečky aby ti pak brouček dal spousty energie a ta láska
určitě taky pomůže. Moc doufám, že pak bude líp.

Strašpy, taky se moc těšim, až se pěkně sejdem 🙂

kacena00
7. únor 2009

ahoj tak ještě načuhuju, měli sme dneska slezinu s dětma kvůli dětskýmu hřišti, sme sice malá pidi vesnice, ale náves je tady tak debilně udělaná, že je to jak křižovatka, takže vymyslet, kam by se to dětský hřiště dalo...paráda.
no a michal jak smolí teď nějaký projekty, tak by mohl vysmolit i projekt pro hřiště tady v zahrádce, ale je k tomu potřeba dokumentace, tak sme svolaly děti, ty si namalovaly obrázky, já je nafotila a tim zase utekly dvě hodiny ani nemrknu 😕
a tatinek se pak zase zdržel,. tak sem si ho musela přivolat telefonkem abych zase neměla důvod bejt nasejřená, slíbil údržbu anglického trávníku 😀 😀 😀 a dát mi konečně ty garnýže do kuchyně

strašpy nám ta PA na předporodní přípravě řikala, že to komplet dělaj asistentky většinou, tak sem čuměla, ale pěla na ně velikánánánánáskou chválu, že šijou fakt úžasně a suprozně (ona jezdí v regionu po těch poporodních kontrolách, tak o tom má asi díky tomu přehled) no tak snad je to pravda, je fakt, že doktor (nebo doktorka) když se někdy blbě vyspí...já sem jednu takovou viděla v akci a to bylo fakt prase...sestřičkám věřím 😉

kacena00
7. únor 2009

evi, a jaký to plínky si koupila a přes koho, že to furt tak nějak trvá?

menny
7. únor 2009

Kačko to je hezký hřiště pro dětičky.
Manža musí bejt moc šikovnej!!
S těma plínama je to fakt divný Evi
Taky čumim, že PA i šije 😕

No půjdu dát sprchu a zalezu k telce. Asi se tu ještě objevim, tak
kdybyste nemohly spinkat, tak se tu ukažte 😉

petreva
7. únor 2009

KACKO, je to objednané z Babaca 😒 už mě to fakt štve, když se kouknu na info objednávky je tam napsáno - vyřenzené...tak nevím, jestli nepřijdou v pondělí, napíšu jim...psala jsem jim minulý týden ve středu, že se mi ani na infu neobjeví moje objednávka a pani psala, že je vše v pořádku a v po to pošle, že musí ještě pro svrchňáky...

Tak jsem si zacvičila "na hráz" 🙂 jako posilování, masírovat s emá až po 36t? A pijete někdo maliník? Ten od 34 1xdenně, že? Někde jsem vyčetla...ty voďo, normálka se za chvíli budu připravovat na porod. JÁ budu rodit 🙂 zrovna dneska na procházce P. říkal, jaké to bude až pojedem s kočárkem, že už na Velikonoce bude děťátko s náma 😅 jejda...holky, mě tak divně tahá břicho, jakoby chtělo vyrůst a je mu malá kůže, či což. Ale špeka ještě chytnu, tak ho nemám nějak extra napnutý. I do něj pořád píchám, tak nevím...asi podkoží. Ve čt. jdu na kontrolu, sice se bojim, co mi řekne, ale musím mu sdělit, že mi tvrdne břuch...dneska mě nějak tlačilo jakoby na čípek nebo kam, tam dole no...asi jsme dlouho chodili. Ale od čtyř zase "hniju" na židli nebo gauči a je fakt, že se všechno zlepšilo. Teda až na plyny, ty jsou s postupujícím časem hrozný!!! Ráno je lépe, ale běhme dne jsou zase na svém místě...
MENNY, halvně ať se vyspinkáš, musíš načerpat sílu!! Dej si meduňku nebo dobromysl nebo máš ty homeo? Tak zblajzni dvě a když nebudeš moct usnout tak za 4 hod kliďo zase dvě. Zítra hned ráno, po injekci nakouknu, jeslti jsi ponocovala 😉
Mějte všechny příjemný večer a zdravím i dítka 😉

menny
7. únor 2009

Evi už aby byly ty Velikonoce což?
No já bych teoreticky mohla kočárkovat za 14 dnů 😵
Za týden bych mohla nést Matouška v autosedačce z porodky 😵 ,
ale určo mě pustí až 7. den
Zkusim usnout. Dyžtak si uvařim ten čajík... uvidíme jak to půjde
Kdy máš Evi další kontrolu?

menny
8. únor 2009

Dobré nedělní ráno
Tak mě se dnes kupodivu krásně spinkalo.
Usla jsem s Davídkem v objetí 😵
V noci jsem sice 2x vstávala, ale poprvně jsem zabrala do půl hoďky
a po druhý jsem usla hned.
Zdály se mi teda pěkný koniny, co nedávaly smysl, hlavně, že jsem tu nestrašila
a pěkně se vyhajala. To mám hned radost 🙂
Co vy kočky, jak jste se vyhajaly?

achalteke
8. únor 2009

Ty jo tak já dneska pouze 3x v noci na záchodě - zázrak. A rýma už jde taky do háje, tak snad už to bude všechno dobrý.

petreva
8. únor 2009

Ahoj holky, u nás hrozně padá sníh 😖 !!! Včera bylo teplé jaro a teď tohle. Ty jo, zase mi nejde na wc ☹ a tááák bych potřebovala ani nemůžu moc jíst, se mi tam nic už nevejde...

MENNY, jaká byla noc? A co v nem. budeš mít nějak přístup na net? Budem moct popovídat? Nevím, jak to budeš chctít, jak bude tobě a Matouškovi, ale kdybychom se domluvily a mě to zdraví taky dovolilo, tak bych mohla nastartit autíko a rozptýlit tě v porodnici. Ale uvidíš, jak bude, jo? Proto se ptám, jestli budeš "zde" přítomna 🙂 Kontrolu mám ve čtvrtek a už teď se děsim, co mi řekne Dr a co ukáže váha, potvora.
Péťa dneska montuje do naší staré skříně police na místo kde byla jen tyč. Přendám tam ložní prádlo z komody a na tu pak dá přebalovací pultík 🙂 no jo, nějak se to rýsuje. Taky má v deset přijít kamarádka, teda nevím, co si s ní budu povídat, ale nabídla se,tak jsem nemohla odmítnout...jdu tedy trochu poklidit, abychom trefili do obýváku. Mějte se a napište.

helik3
autor
8. únor 2009

KUK 😉

pamatujete si na mě?? 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
8. únor 2009

já jsem ta co s Vámi sem chodila kecat 😀 akorát teď je dvaměsíce úplně v pr.eli s časem 😀 😀 😀 😀

Strašně mě to mrzí že vy už se mi rozpadnete všechny a já jsem si s vámi víc nepopovídala a neprobrala strasti a radosti 😉 Nemůžu to všechno zameškané dočšíst, tak se nezlobte, že většinou vůbec nevím co a jak se kdo má apod.

Vím o Menny, takže poslední víkend 2 v 1?? Držím moc moc palečky, ať je všechno v pořádku!!!Myslím na Tě. Rozhodla ses nakonec pro Tábor?? Nebo budete v ČB?? A sešla ses s Olinou??

helik3
autor
8. únor 2009

Takže máme přadník:

Zuzka Monča s Míšou už to mají za sebou 😉

za chvilkju: Menny, Kačka rozstřel se Strašpy, Eva??? Je to tak?? Teeda jo, to bude miminek.

Pak budu já, Dáda a Jája??? Doufám, že holky taky "chodí" debatit

Já jen jak jsem tu nebyla dlouho, jestli jsem vůbec ještě v obraze 😀 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
8. únor 2009

Jájo, ty chodíš tolikrát v noci nazáchod už teďe?? 😀 😀 😀 no to Tě čekaj velký věci v budoucnu 😀 😀 😀 Holky na kurzu chodí i dešsetkrát za noc 😠 Já mám to štěstí, že jdu 1-max. dvakrát 😉

Jinak kočičky nemám až na pár hadříků a objednaný kočárek vůůůůbec nic!!! Takže to asi bude ještě vcelku sranda 😉

Joooo a představte si, že jsme KONEČNĚ vyměnili mojí 125ku za pořádný auto!!!! Takže jsem mobilní a ještě v bezpečí🙂)) Po sedmi letech ve škodovce nebudu muset řídit v rukavicích, rpotože tohle auto i topíííííí 😀 😀 😀 😀

kacena00
8. únor 2009

ahojky!§
Evi, tak to neznám tenhle server.. ale snad to už v pondělí dorazí, ale je to pruda, ti povim, to je jasný! já z toho taky dycky byla v nervech jestli už jo nebo ne, ale přes tyhle servery sem to nechávala na dobírku, jen z bazaru sem to těm ženským platila dopředu. a jaký si nakonec objednala? já objednávala nějaký svrchňáky a čtvercovky český

jinak ta masáž snad od 34 tt, takže můžeš brzy začít, maliník sem někde četla od 37 tt - ještě kontryhel a sporýš, tak já střídám tu svou těhu směs a asi třetí den maliník a kontryhýlek
a taky sem si už párkrát namočila lněný semínko, to by prej taky mohlo usnadnit porod neb uvolňuje snad vazivo? 😅 já už nevim, ale tohle sou prostě přípravný býlí 😀

hoj Helenko! čéče máš přehled jak blázen, takovej nemám ani já 😀

menny tak fajn, že ses vyhajala dobře, jen odpočívej a čerpej síly

kacena00
8. únor 2009

holky jak to máte s tou autosedajdou jak sem se včeara ptala když to čtu, jak Hela píše o tý svý škodě.. nám to tam včera zaboha nešlo, dost blbě, je to jen otázka cviku nebo je možný že máme nějaký zkrácený pásy? bojovaly ste s tím taky???

kacena00
8. únor 2009

Helčo ty sketo!!jen dvakrát jo? jen počkej za dva tejdny taky ti bude nutno čurknout i víckrát 😀 ačkoliv zatímco tys byla jen jednou, já byla dycky tak 4 krát..no holt máš velkokaúpacitní močák a já asi na prdlačku svěrače nebo co 😀

helik3
autor
8. únor 2009

Evi, koukám že ses ptala na hráz a maliník - tak moje chytrosti z kurzu-masírovat hráz od 32-34tt a nejlépe pít denně 1/2 litru bylinné směsi udělané z: maliníku, kontryhele a sporýše lékařského 🙂

helik3
autor
8. únor 2009

nazdááár Barčo!!

Jojo maximálně dvakrát Kačenko, většinou jenom jednou, jako dneska 😉 😀 Já mám močák jako hrom-jsem vycvičená když jsem jezdila s manžou nákladákem do ciziny, to není prdel si někam dojít na záchod, tak jsem jednou vydržela i dvacet hodiny 😲

helik3
autor
8. únor 2009

ááá tak jste konečně ozkoušeli autosedačku, jo??? No taky nemám áánung jak se tam uchytí, ale snad to nebude nic složitýho, ne??

helik3
autor
8. únor 2009

ve středu jedu za kámoškou tak okouknu a písnu chytrosti 😉