Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
11. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem na KO nakonec nešla, protože mi drgyn napsala včera večer sms, že se mám přeojednat... 😒 takže asi taky marodí, dneska se tam nemůžu vůbec dovolat ☹ no kdybych cítila, že se něco děje, tak stejně mastím do nemocnice 😉
Menny, jak jde kojeníčko? 😵
Mě se dneska zase zdál tak hnusnej sen ☹

menny
11. únor 2009

Kačko, ta sestra má takový kaštanový vlasy.
Ani ne červený, ani ne hnědý. Má je na ramena
a nejspíš po x-tý trvalý...takový krepatý
Jo a na nose nosí pěkný půllitry. Ještě na nos
bradavici a je z ní hotová čarodejnice 😀 😀
Jsou tu dvě skvělý medičky a chudinky je obě
tak buzeruje. Chová se, jak kdyby jí to tu patřilo.
No fakt kravka
Kačí dam ti ráno vědět. V kolik jdeš na kontrolu?

Před chvílí jsme kojili v sedě. Mě se sedí dobře, ale
Matýsek je lenivka. Má slabou novorozeneckou
žloutenku, tak se mu nechce moc sát.
Teď jsem přišla ze sprchy a je mi skvěle. To sem potřebovala

Jak se máte vy holky moje? Moni už seš víc zapojená
do pracovního procesu? Co Helča, ty už seš naopak aspoň
o trochu víc z tý práce vypojená?
Strašpy, co ty? Držíš se?
Tak jsem zvědavá který mimi vykoukne na svět dřív?
Jestli Cyrda nebo motýlek 🙂
Dáduš, tak za chvíli tě čeká ten utz u Čutky 😉
Evi jak je tobě. Tolik moc si mi pomohla, doufám, že ti to budu
moct nějak oplatit!

Jdu si zdřímnout abych byla fit, až mi zas donesou toho broučínka 😵

petreva
11. únor 2009

Ahoj holky,
DADU, ahoj, taky se ti ty tt krásně načátají!! Tož se oba držte 😉
STRASPY, a už jsi zdravá? To je pech s tou kontrolou...pane jo, fakt, KACKA nebo TY?? máš už sbalíno, viď. A co manžel, už ví, že chce jít k porodu nebo ještě ne 🙂
MENNY, normálně a sprostě tí závidím 😵 Jsme moc ráda, že jsem ti pomohla...sice nevím, jak, ljen pár písmen,ale hlavně, že jsi to tak cítila. Oplácet nic nemusíš, stačí, že jste oba v pořádku a je ti dobře. To mě hřeje.
Já jdu na kontrolu zítra, ale mám takový blbý pocity, že není vše dobré...uvidíme, nebudu dělat závěry...

dadunka
11. únor 2009

Evi, jojo letí, ale stejně je tlačím očima dopředu k další kontrole.
Neblbni, proč by vše nemělo být ok? Necítíš se dobře nebo tak něco? Už jen chviličku a budeš mít malýho Petrevíka v náručí! 😵

kacena00
11. únor 2009

ahojky holky, tak dnes slůavnostně praktický doktor vyřízen a jestliže sem si naivně myslela že bude dělat to ekg, když ho třeba menny a pak jedný kočce z druhý diskuze dělali, tak to sem si opravdu jen naivně myslela 😀

sem si to měla zjistit dopředu a pak případně jen z legrace na ně tlačit, že chci ekg, ale mě na takový srandy neužije, navíc sem u nich byla dnes poprvé a byla ráda, že mě vůbec zaregistrovaly

Dadu, ty už brzy budeš cítit pohyby, juuuu měsíc uteče jak voda a třeba to přijde i dřív 😵 😵 😵 😵

menny tak to nebyla ta moje pipka ale hlavně že vše ostatní je ok. na tu kontrolu se mám dopravit dopoledne, sem si řikala, jestli to do oběda nebude takový napnutý, jestli by ti víc nevyhovovalo po obědě?:.. tak to mi dyžtak napiš, abych si to nějak přizpůspbiola ten program, ju?

strašpy, neboj, snad se dovoláš zítra, hlavně jestli si se už taky vyzdravila?

evi, mám stejnou otázku, proč by to nemělo být v pohodě? všechno je jak má být, neboj se, jen se prostě víc strachuješ než ostatní těhulky..

kacena00
11. únor 2009

jo a jinak sem moc zvědavá, jestli se to nějak hýbe dopředu, dnes sem si zase po delší odmlce krásně zaposlíkovala 🙂

jo a včera sem si dala vanu, protože mě pekelně bolela záda, den předtím mi ji Michal zakázal, no ani včera se na to dvakrát netvářil...ale co, jestli sem doteď řikala, že mě bolí stydká kost, tak sem si jen vymýšlela, mám pocit, že jestli budu přenášet nebo půjdeme minimálně do termínu, tak se mi ta kloubní spojení rozsypou...to co sem zažila v noci, o tom by se už dalo mluvit jako o krutý bolesti, musela sem si vždycky nejmíň minutu posedět na posteli a pak jen šourat nohama - posunula sem jednu vždycky tak o 5 cm maximálně, no fakt sem si řikala, že se asi rozsypu..

ale co, to vydržím, jen ať už se ta intenzita nezesiluje, to fakt už snad nejde 🙂 odměna ale bude sladká 😵 😵 😵 😵 😵 😵

straspytelka
11. únor 2009

Evi, no manžel se sice kroutí jak může,ale dotáhnu ho tam 😀 pečic, si to mímo taky upek ne 😀 tak ať aspoň kouká, jaká je to makačka 😀 Vyléčená holky zdaleka ne 😖 pořád smrkám, zase se mi to vrátilo do toho oka...ale kapu poctivě, tak snad se to brzo srovná 😉 Jinak ťukám, horečka je pryč, ale stejně ležím, co taky dělat jinýho, když je venku půl metru sněhu že 😀

petreva
11. únor 2009

Holky, no já nevím...je mi tak bídně...v břiše mě tahá, jakoby za špagáty zespodu, taky když mi teď ztvrdne břicho tak to téda cítím, sice to není bolestivý jako kontrakce, ale se mi stahnou i půlky...
KACKO, tomi neříkej oté stydké kosti...to mě čekaj ještě pěkný věci...vám se to tááák krááátííí,holky moje!!!
Zítra písnu asi odpol, co a jak. Kačko a masíruješ hráz pravidelně a co maliník. Hele a co se dělá stím lněným semínkem. Já ho jím běžně, ale tohle se má dělat jako ten sliz nebo jak?
Dobrou...asi padnu za vlast.

petreva
12. únor 2009

Dobré ráno...
tak jsem tu dnes první???
Musím nahlásit, že máme dětského lékaře 😵 a včera dorazili PLÍNY!!!! Jsem z nich nadšená. Chudák opičák zae všechno odnesl a musela jsem mu všechny vyzkoušet 🙂

Plenkové kalhotky uni Baby Lucy Organiks 3v1
http://www.babako.cz/baby-lucy-organic-3v1

Bambusová plenková Bambinex
http://www.babako.cz/bambusova-plena-bambinex

Plenkové kalhotky Baby Lucy Bamboo
http://www.babako.cz/baby-lucy-bamboo-xs

Tvarované plenky HHS
http://www.babako.cz/hemp-hour-straps

Vkládací Bambinex 3ks
http://www.babako.cz/vkladaci-plenky-bambinex

Separační pleny Popoliny 100ks
http://www.babako.cz/separacni-pleny-v-roli

Svrchni kalhotky Popo Wrap S+M
http://www.babako.cz/popowrap-barevne

Pytlík na pleny L
http://www.babako.cz/pytlik-na-plinky

Snappy sponka 1ks
http://www.babako.cz/sponka-snappi

Péťa taky včera dodělal nástavec na komodu, tak nám v ložnici stojí oficiální přebalovací pult!! Se to nějak rýsuje, ještě, aby ten kočárek dorazil včas...

petreva
12. únor 2009

Chlubím se chlubím 😅 nové foto v albíku 😅

zuzan
12. únor 2009

Ahoj holky, opět se omlouvám, ale jsem tu jenom na skok 🙂)) Bylo mi divný, že pořád nechodí žádný SMS zprávičky o nových miminečkách a sotva nakouknu, tak vidím, že mrňousek už je na světě 🙂)) Jupííí!!! Petruško, vám jako novorodičům strašlivě moc gratuluju a přeju, ať vám váš brouček společně s Davídkem dělá jen samou radost a Matouškovi ať se na světě moc líbí, je jenom a jenom šťastnej a potkává v životě samé fajnové kamarády 🙂 Už se moc těším na fotečky...Mimochodem, jak se Davídek tvářil na nového brášku? A taky jsem si říkala, jak dokážou doktoři pěkně vylekat a vystresovat, ale ani oni nejsou všemocní a nejde odhalit úplně všechno, podstatné je, že je mimísek v pořádku!!!!!!!!! Hurááá, já mám takovou radost, tak teď hlavně hodně odpočívej a užívej si ty první nejnádhernější okamžiky se svým zlatíčkem, ať můžete brzy domů za taťkou a velkým bráškou Davídkem 🙂)) Ještě jednou obrovsky gratuluju a všechny ostatní samozřejmě zdravím 🙂

zuzan
12. únor 2009

Vy ostatní se držte a hlavně se nestresujte, porod opravdu není nic tak hroznýho a pro mě to byl ten nejkrásnější životní zážitek, takže všichni straší, ze všech stran se valí bubáci, jak je to něco příšernýho, ale není to pravda, je to fakt brnkačka a to jsem tam funěla 35 hodin, takže žádný strachy, zvládnete to a my s Vendulkou netrpělivě čekáme na zprávičky o dalších miminkách - samozřejmě těch, co jsou na řadě, ty co mají ještě čas, ať ještě zůstanou u maminek v teplíčku v bříšku 🙂))

kacena00
12. únor 2009

ahojky holky! napíšu vám v krátkosti zprávy z dnešnáí kontroly a pak půjdu do larysy - před chvílí sem totiž přijela a teprve zatopila takže mi tu mrznou prsty a všechno 😀 😀 😀 😀

pak se ráda kuknu na Evčinu výbavu 😉 😀 sem v tom trochu úchyl jako někdo třeba rád ulítává na kočárkách 😀

takže: od minulého týdne u mě naprosto ale vůbec žádnej posun 😠 😠 😠 takže Liduška řekla doslova, že se to tam zatím vůbec nepřipravuje, pchá, budeme tu takhle s Cílkem vegetit ještě v půlce března a to sem před dvěma týdny poslíce plašila aby to nebylo moc brzy, minulý týden řekla, jak se to hezky připravuje a teď prdlajs! 😀
prej se nemusím bát, že by to bylo tenhle týden, což je zase skvělý, protože sme tu celkem dost zasypaný a zavátý

ale: POZITIVNÍ je že mám NEGATIVNÍHO STREPTOKOKA jupí!!!

a teď::::::

BYLA SEM ZA PÉŤOU A VIDĚLA MATOUŠKA!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je tááka krásný miminečko 😵 😵 😵 😵 takovej drobínek, Péťa vypadala velmi uvolněně a i přesto,. že musela bejt dost unavená, vypadala krásně, ne klasická ztrhanaáí rodička ale krásná ženská, je vidět, že ty endorfiny udělalay svoje a ten stres co chudák měla těch 9 měsíců z ní konečně spadl a optimismus převálcoval únavu

akorát teda Helí- nějakej novej mores zavedly, návštěvy od 13-16 myslím nebo 18? už se nepamatuju...ale jen tak tak že mě tam na chvíli vpustily, nejdřív se do toho sestřičce vůbec nechtělo... ale u vás je to asi fuk, stejně bude manža moct až odpo viď

tak a teď pádím, je mi strašná zima

tak Péťo ještě jednou dodatečně gratulíruju, malej je fakt koblížek překrásnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
12. únor 2009

šla sem pověsit prádlo a tak sem rovnou i načíhla, když tu stojím u PC - Evi, masáž teda denně neprovádím, ale štve mě to lemplovství, protože cítím, že to docela pomáhá, že sem tam jakoby elastičtější či jak to mám říct 😀

piju tu těhu směs nebo pískavici - teď už ne denně, ale denně si udělám čaj z maliníku a kontryhele, ten sporýš sem si ještě nepořídila- čaj si dělám z obého najednou

no a lněný semínko, to si namáčím, ale to sem dělala už předtím, když sem měla problém, protože si myslím, že je to lepší to namočit, že se z toho líp vyplavěj ty účinný látky, ale nevim, třeba je to jen pocit, ale já to prostě namáčím

strašpy, nedej se, jak říkala PA bna kurzu - jeden tatínek se vyjádřil v tom smyslu - když sem to zasadil, taky to chci sklidit, ten prý stál o to přestřihnout miminkovi pupečník 😉

kacena00
12. únor 2009

hm nikde nikdo, já sem zaúkolovaná od manžela pomoct mu s prací do práce, tak sem samosebou načuhuju 😀

koukala sem na ty odkazy Evi, a čtvercovky budou taky? asi jo, viď, zpočátku a zkombinovat to s nějakejma kalhotkovejma jak sis objednala, taky to tak vyzkouším a uvidím, co nám bude vyhovovat

jinak tě snad potěším s tou stydkou kostí - dnes v noci standartní situace, tzn, nebolelo to tak příšerně jak noc předtím, mohla sem se hýbat dokonce tak nějak cca jako ženská co jí je třicet a ne 130 takže to byla nějaká náhoda, tak neboj 😀 😀

achalteke
12. únor 2009

Čau holky, tak předevěím mega gratulace Menny a Matouškovi 😵 😵 😵 mám radost, že se vše povedlo na 1 a Menny je spokojená maminka a Matoušek určitě spokojené miminko. Tak prospívejte a děkuju za sms 😵

Holky nevíte jak je to s vyplácením nemocenské od socky? Kterej den to asi chodí - mám totiž všechny trvaláky k patnáctýmu, tak nevim jestli to nebudu muset posunout, díkes. Jdu vás letem světem dočíst 😉

achalteke
12. únor 2009

Jupí a tlak mám krásnej 130/80 - byla jsem dnes na prohlídce u obvodky a paráda.... 😀

achalteke
12. únor 2009

Evi plínky vypadaj úžasně - něco takovýho bych si taky představovala a opičák je v nich fakt frajer 😀

petreva
13. únor 2009

ahoj holky,
KACKO, čtvercovky mám poděděný bílý bavlněný, tak snad to s nima nějak půjde...A kolik piješ maliníku? A to semínko teda namočíš a pak jakoby vypiješ i s tím slizem? Tak to nevim, jestli dám...možná bych to namočila do jogurtu a pak snědla, co?
JÁJO, takže kontrola dopadla dobře a viděla jsi brouka?
My na gyn dopadli taky relativně dobře. MIminko je hlavou dolu a dost tlačí na čípek, ale ten zatím prý drží jen některéhodnoty CS jsou 1 ale to byli už i minule. Sestřička se divila, že jsem přibrala jen kilo, ale já už sipřipadám jak velryba...asi je fakt, že bříško nemám extra velký, ale možná o to víc je mi blbě,protože je mimčo prý jakoby víc "uvnitř" a tím víc tlačí na orgány, střeva, žaludek...zhruba ho změřil a vyšlo, že by mohl mít 2 280g 😅 Holky, co myslíte??? Vždycky byl tak o týden větší a včera odpovídat týdnu ve kterém jsem teď. Takže se jako zabrzdil? Málo jím, či což? Je fatk že mi moc nechutná, jak je mi tak špatně...ale jim tak něja normál asi možná méně mlsám...taknevim, jestli nedělám něco špatně. Příště jdu už za 14 dní.

kacena00
13. únor 2009

hoj Evi!!! no to semínko pak vrznu i se slizem do jogurtu páč to bych taky nedala 😀

ten maliník s kontryhelem - no dám si toho trochu do cedníku od jednoho i druhýho, vezmu to do špetky, ono je to takový pevný ne moc sypací, a pak to zaleju v půllitrovým hrnku horkou vodou

jinak ty plenky vypadaj fakt supr, sem ani nevěděla žes je měla v albu, já původně koukala na odkazy, a ty poděděný sou prej stejně nejlepší - teda poděděný ne po dětech, kterejm je teď 8-9 to mám taky a sou takový slabý a divně oentlovaný, ale ty starodávný prej sou nej, ale co, já sem ráda i za ty co sem podědila i za ty co sem si teď koupila, sem na to šíleně zvědavá 😀

evi, jestli míň mlsáš tak to se na tom může projevit, ale rozhodně to není špatně, spíš by mu mohlo uškodit, kdyby bylo nějakl přerostlý, já sem v jiný diskuzi četla, že jedný holčině doporučil doktor, aby se přestala cpát sldkostma, protože na ní to sice není vůbec vidět, ale mimčo bylo na svůj tejden obrovský, takže v určitým ohledu by se dalo i říct, že někdy doktor doporučí trochu zbrzdit sebe a tím i nějakej překotnej růst mimča - tím neříkám, že ti mimi překotně rostlo, ale spíš aby si si nedělala hlavu z toh, že je trochu menší

jednak UZ není v tomhle týdnu už moc přesnej na odhad váhy a hlavně to jak miminko roste je prej trochu proměnlivý, zrovna jako ty někdy máš tendenci přibrat či ubrat víc nebo míň

já se divím, protože když sem skoro nejedla tak sem nabírala skokově a teď jím jak prokoúplá a nepřibrala sem zas nic, ale to je asi normál, spíš se divim, že se divili, žes přibrala jen 1 kilo, to je podle mě normál

jo a jinak já mám dycky den dva pocit, že mě mrně zadusí, ale pak to povolí, asi jak vyroste a není tam místo než se děloha povolí..nebo sem si to tak vysvětlila, protože se to tak opakuje...

petreva
13. únor 2009

Ahoj KACKO, díky za reakci...jsi mě uklidnila...tak nějak si to mylsím taky, ale dali mi včera brouka do hlavy, ale prdim na to...
Ty sis koupila nové taky ty bílé? Přemýšlím o jednom balíčku, tedy nevím, kolik jich tam je...ale možná počkám na to jaký budou ty co mám doma...taky mi některé připadají takové silnější a některé jsou takový nic. Zatím to nechám, pořídit se dají dyštak hned.
To je fakt, taky mě někdy tak pne břicho nebo bolí jako po cvičení a za dva tři dny je to pryč...ale zažívání se nelepší, spíš naopak...ale to prostě nevyřeším 😢 dneska jsem fkt brečela, po snídani, jak se udělali plyny a bolí mě to...
Ty už můžeš střihat metr 😉

petreva
13. únor 2009

A vlstně ještě jedna otázka...hráz masírujete po koupání asi ne? To je nejlepší, když je tělo prohřátý, že? Včera mě vyšetření u Dr. neobvykle bolelo, tak i tomu by to mohlo pomoct...asi to už začnu zkoušet...jo jo, písmenko U 🙂

achalteke
13. únor 2009

Ahoj holky,
Evi gratulace veliká, s mimísem to vypadá na té nejlepší cestě, že? To je moc dobře 😵
Kačí ty jo ty už seš na spadnutí 😅 ....ty týdny lítaj jak blázen 😀

Evi já nakonec v pondělí k tomu mudrovi šla, čekala jsem v čekárně a přišla tam nějaká těhu paní, strašně plakala, že hrozně krvácí, takže jí okamžitě vzali....no a nevím jak to dopadlo. Protože jsem sebrala a šla jsem pryč. Bylo mi jí líto a přišlo mi to tak nějak úplně blbý, že já tam sedim a budu si vymýšlet nějaký hlouposti abych viděla mimi (když mi absolutně nic neni) a někomu jde o život. Prostě jsem se pak doma paradoxně hodila do klidu a počkám do další kontroly a pokud mi nic nebude řešit to nebudu 😉

petreva
13. únor 2009

Ahoj Jájo, tak to jo...to by mě asi dostalo úplně stejně...četla jsem , že tlak se umoudřuje, určo to byl nějaký výkyv. Ještě chviličku a budeš ve druháku 😉 to už zní dobře, viď. A přijdou pohyby 😵 , nejprv takový něžný lechtáníčko, pak osobitý kopanečky a nakonec paličatý dloubání 😅 ale stejně je to krásný...i když v tu chvíli ho přemlouvám ať si nožky hodí jinam...
Jo jo, snad je vše na té správné cestě 🙂 teď mu povídám, že když se mu nebude něco zdát, ať jde hezky ven a "neblbne" uvnitř 😉 ale ještě by mohl počkat na kočárek.

HOlky, odpočíváte během dne? Čtete si, ležíte, spíte??

kacena00
13. únor 2009

evi no po koupání je ta tkáň poddajnější, ale nemusí to být vázané hned po koupání, hlavně teda dbám na to být čistá, abych si neuškodila 🙂

během dne teda dost často po obědě vytuhnu, už sem měla hodně dlouhý období, kdy sem byla v klidu, nepotřebovala sem, ale teď když sem doma, tak po obědě vytuhnu na hodinku, hodinu a půl u knížky a v noci v klidu spim, to tělo už je nějaký..lemrovitý 😀

Jáji, tak to máš pravdu, asi bych si to v takový situaci taky odpustila..ale já sem stejnak u mý gyndařky o to ani nestála, byla sem objednaná v té době na NT screening do Budějek, a gratuluju k tlaku, tys ho měla nějakej špatnej?

achalteke
13. únor 2009

Jo Evi tak do "druháku" už se těším, hlavně myslím, že ze mě opadne takový ten prvotrimestriální strach nebo jak by to nazvala....jsem si vzpomněla jak píšeš o tom kočárku - kámoška rodila o dva měsíc dřív a doma neměla nic, no za tu dobu co byla na neonatologii tak jí tchýně vše sehnala a bohužel i předraženej kočár, kterej se jí vůbec nelíbil 😅

Kačko jo měla jsem vyšší tlak v poradně 145/95, ale včera u obvodky už byl ok a dnes na přeměření taky, tak snad už to bude dobrý 😉

No a jak odpočívám? Řekla bych že furt - hodně čtu, stahuju si filmy na který pak koukám, surfuju po netu, každý den po o jdu minimálně na hoďku ven se psem, prostě docela pohoda zatím. Nějak unavená nebývám, jen v noci se pravidelně budím okolo třetí a tak hoďku si čtu a pak zase usnu. To buzení jsou spíš trochu nervy - spadlo mi teď do klína docela slušný dědictví (naprosto jsem to nečekala) a mám z toho trochu hlavu v pejru 😅 ale to bude dobrý 😉

No doufám, že to masírování hráze ukazují na těch kurzech, páč o tom nemám ani anung 😀

dadunka
13. únor 2009

Ahoj holky!
Já jsem skoro celý den doma na pc a netu a pracuju tu i relaxuju, tak okolo šesté se plácnu k tv a ležím a sleduju jí. Obden chodím se psama ven, taky většinou po o a někdy výjimečně si jdu odpo lehnout. No a přes den chodím třeba do města nakoupit nebo vyzvednout oběd nebo do staré práce, pořád pouštím psy na zahradu a zpět, něco na baráku pouklidím a tak. Já to nějak neumím se válet a odpočívat. 😅

achalteke
13. únor 2009

No jinak dnes u mudra jsem potkala svojí hodně dobrou kámošku a zároveň kolegyni (Dadu tobě jsem o ní myslím psala) no a vylezla z ordinace celá vytočená, tak říkám počkej na mě já jsem hned a ona pak, že přijela o 7 minut později, že doktor byl vytočenej, že on k operacím taky nechodí pozdě a kdesi cosi a že jí nechtěl dát neschopenku (je 8tt)....tak říkám jo máš chodit aspoň někam někdy včas atd. Za chvíli ji potkám u trafiky jak si kupuje kusovku a hned si zapálila no já myslela že po ní skočim.... 😠 teď čekám kdy dorazí na pokec a hodlám jí promluvit do duše....mě mrzí ta ženská jedna

dadunka
13. únor 2009

jo Jájo vzpomínám si, jak jste se tenkrát potkaly v lékárně.... No cígo jí koukej pěkně vymluvit, bude pak mít frustrovaný dítě, protože už od těhotenství se dusilo v děloze. Jinak škoda, že nemůžem chodit na prochajdy spolu. ☹

achalteke
13. únor 2009

Jo Dadu dostane přednášku prvního stupně, navíc vyfasovala duphaston už minule (kdysi byla na potratu) a nebere ho, že prej do sebe nebude cpát hormony 😠 ...jo Dadu škoda že to k sobě máme tak daleko to by bylo pěkný venčení dva zaťáčči a náš černoch a ještě Barča by se mohla přidat 😀 ....