Úspěšnost po ICSI. Jaká byla?

mirenkam
14. lis 2009

Ahoj holky, absolvovaly jste ICSI, s jakou úspěšností?

marhulinka
14. lis 2009

Promiň mělo být Mirenko 😉

marhulinka
14. lis 2009

On někdo pak chodí do práce,myslím po zavedení...ale já myslím,že je lepší být hezky doma...najít si nějakou zábavu,aby to hezky utíkalo 😉 🙂

mirenkam
autor
14. lis 2009

marhulinka v pohodě, také mám občas překlepy 😀

janina83
14. lis 2009

holky ja sem taky radsi zustala doma myslim si ze po ET by mel byt klid on to i mudr doporuci

smilers
14. lis 2009

ja jsme mela neschopenku od ET se me zda🙂 nac to hrotit, hlavni pro me bylo, aby bylo vse ok 😝

janina83
14. lis 2009

to je jasny ale hlavni je aby se vsem zdarilo 😀

mirenkam
autor
14. lis 2009

přesně to si taky myslím, člověk toho tolik podstoupí - bere všelijaký léky, ten odběr a transfer je pro tělo asi taky pěkný zásah a pak by šel do práce a .. kdo ví jak by to dopadlo. Nehledě na to, že asi ne každý to v pohodě snese a má třeba hyperstimulaci a to asi není nic moc příjemného 😒

smilers
14. lis 2009

miren asi tak nejak, a me OHHS hrozil, takze jsme mela jenn 60IU puregonu, abych ho nemela, nadmiru lutealniho hormonu

mirenkam
autor
14. lis 2009

smilers já jsem brala proveru tbl. teď si píchám dipherelin a přibude mi ještě merional...

smilers
14. lis 2009

tak drzim moc pesti miren🙂

mirenkam
autor
14. lis 2009

smilers díky 😉

smilers
14. lis 2009

nemas vubec zac dekovat, ted je hlavni, aby bylo vse ok 😉

pikusa
14. lis 2009

A aby byla trojčata 😀 😀

smilers
14. lis 2009

pikusa😀😀 to by miren asi nechtela 🙂

pikusa
14. lis 2009

Proč ne????3 v jednom je přece fajn ne??? 😉
nee to byla legrace,sama si to nedovedu představit....obdivuju tě 😉

smilers
14. lis 2009

pikusa😀😀 ja si to taky nedovedla predstavit, nu a ted to mam v reale, ale da se to zvladnout, hlavni je met super manzela a pohodovou rodinum a ono taky hodne dela, ze bydlime s nasema v RD

pikusa
14. lis 2009

No jasan,pomoc je důležitá...a domeček vlastní asi taky co....
Nějak si v našem paneláku nedovedu představit chodit ven se 3 miminkama....jak bych je asi dostala dolů????? 😲
Ale kdyby to dopadlo že by v bříšku byly,nějak by se to prostě zmáknout muselo....
A ted když těm tvým cácorrkám bude rok to musí být fakt paráda....a dům plný legrace 😀 a starostí teda taky 😀

smilers
14. lis 2009

jj je to velke plus bydlet ve svem a hlavne bydlet na vesnici a met zahradu, nepostradatelne🙂 ale to bych uz odbocovala😀 trojky si v panelaku taky nedovedu predstavit, uz jen kvuli kocarku, to snaseni dolu by se dalo v autosedackach

jj ted uz je to fajn, sice nam nastalo to hrozne obdobi drzkopadu, pac dve uz sami chodi, ale jinak to jde🙂

pikusa
14. lis 2009

A ještě dotaz....co první reakce na to,že tam jsou 3????

marhulinka
14. lis 2009

Smilers a nejlepší bude až budou každá utíkat jinam 😀 😀 Se dvěma rukama je to vážně síla uhlídat 😀

smilers
14. lis 2009

marhul to jo😀😀

pikus prvni reakce prekvapeni, ale zaroven jsm eto tak nejak asi cekali😀

pikusa
14. lis 2009

No jasan,když ti je tam šoupli vid 😉
Každopádně jste krásná rodinka 🙂

smilers
14. lis 2009

pikus napodobne 😵

mmmk
14. lis 2009

Upozornuji, ze uz jedete druhou stranku mimo tema, takze jeste jeden off topic a zaviram.

mirenkam
autor
14. lis 2009

mmmk co je mimo téma ???

smilers
14. lis 2009

mmmk nikde nevidim, ze by tu nekdo jel mimo tema 😕 snad vse , co tu bylo napsano se nejak tyka udavane metody, a pokud holky po me treba chteji, abych jim rekla, jak se daji zvladnou trojky, tak jim to napisu, pac to ke vsemu patri a taky se jich to muze tykat pri teto metode, ja chapu, ze jako admin musis kontrolovAT VSE, ale toto je strela bokem 😅

mirenkam
autor
14. lis 2009

smilers přesně tak 😉

smilers
14. lis 2009

miren respektuju pravidla, co tu jsou, i kdyz se me nekdy zdaji zavirani diskuzi nelogicke, nu budis poradek tu musim byt, ale toto je docela mimo, myslim, ze se tu do sebe nenavazime, ani nijak nikhoh nepohorsujeme, to ze jsme tu napsal par vet i ja uznam mimo tema, jeste neznamena, aby se to tu zamcelo prece,

takze k tematu, uspesnost u nas byla trojnasobna 😉 😀

mirenkam
autor
14. lis 2009

smilers no jo no, co naděláme ☹ , vaše úspěšnost je suprová 🙂 doufám, že to vyjde i nám i janina a dalším, co se snaží 😀

smilers
14. lis 2009

miren musi Vam to vyjit, a co jsem cetla, u teto metody ta uspesnost byva, samo pocitat se pri iVF musi se vsim, nic jdu do hajan, dobrou