• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úspěšnost po ICSI. Jaká byla?

18. října 2014 
Smilers, par prispevku mimo tema nevadi, ale tohle uz je druha stranka. Coz mi zrovna v poradku nepripada. Uvedom si, ze treba za mesic dva prijde nejaka nova uzivatelka a zalozi si tohle tema znova, protoze se ji proste nechteji procitat ty reci mimo tema :wink: Taky to osobne nemam rada, kdyz se musim prokousavat kecama, jak se kdo behem dne mel, i kdyz je tema treba o nejakym leku :wink:
Jeste to muzete probrat formou IP, to je taky moznost :wink:
14. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmmk ja to nepotrebuju probirat pres IP :wink: chapu to, ale proste jaksi nevidim, ze by tu bylo neco mimo :wink: ale to je vec nazoru a pohledu, nic tema jsem zakoncila mnou snad uz spravnym prispevkem a je na ostatnich, aby tedy tuto diskzui vratili zase do te same roviny, pro kterou byla zalozena :wink: A ted uz opravdu dobrou
14. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My podstoupili IVF ICSI s velice pozitivním výsledkem :grinning:
15. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smilers :wink: ahoj, tak nevím, doufám, že i my se zařadíme mezi úspěšné ICSI, v poslední době tomu moc nevěříme... :cry: Včera ve 21 hod jsem si již pichla Pregnyl a zítra jdeme na odběr vajíček... Největší náš problém je, že manžel zítra, pokud ráno nic nennajdou v ejakulátu, tak bude muset jít na TESE :frowning2: ach jo
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem 9. den po ET :wink: Kdy jste testovali a měli pozivní testík? :wink:
17. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirenkam ja testovala 9 den po Et a test uz byl pozitivni :wink:
17. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zkoušela 7. den a nic tam nebylo, asi to bylo ještě hodně brzo, ale teď už mám trochu strach, že tam zas nic nebude.... v CARu mi řekli testovat 10.-12.den
17. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me rekli 18 den od OPU. 7 den jsem testovala taky, jeste tam nic nebylo,ale 9 den uz jo, testiky mam v albumu :wink: Zitra bych uz zkusila urcite testnout z ranni moce.
17. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, moc tomu nerozumím, proč někde řeknou 10. den, někde 14. a někde dokonce až 18..... Když někdo má testovat 10. den a má to negativní a přitom by to měl 18. den pozivní :fearful: ... To asi vždy ještě musí zkontrolovat HCG z krve ne?!
17. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja testovala 7 den po ET a nebylo tam nic a 9 uz jo a pak jsem jeste par dni pockala a zavolala do centra.Krev mi nikdo nebral a na prvni UTZ jdu az 8.1. pres svatky maji zavreno,tak jak vidis vsude je to jine.Je mozne,ze nekdo ma ten test pozitivni dele....
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak naše 1:IVSI bez úspěchu :frowning2: čeká nís KET a vkládáme do toho důvěru :wink:
2. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,taky jsme po ICSI. Zatim cekame na testik,jestli jako jo-o,nebo ne. Tak jsme cely nedockavi. 2 mam schovana ja v "uschovne" a 3 jsou zamrazeny,tak doufam,ze to bude v poradku.
23. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj
tak i KET byl bez úspěchu, 2.IVF-ICSI také :frowning2: ještě nás čeká 2.KET (3 blastocysty).... :pensive:
26. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem podstoupila jsem dvakrát IVF a 3krat iui a bouzel neuspesne ted jsem se docetla ze je ještě icsi můžete mi ktomu vice rict kolik to stoji jak se zacina s léčbou atd dekuji moc a jestli je to podebne jako ivf vsem moc dekuji
18. říj 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek