Úspěšnost po ICSI. Jaká byla?

mirenkam
14. lis 2009

Ahoj holky, absolvovaly jste ICSI, s jakou úspěšností?

mmmk
14. lis 2009

Smilers, par prispevku mimo tema nevadi, ale tohle uz je druha stranka. Coz mi zrovna v poradku nepripada. Uvedom si, ze treba za mesic dva prijde nejaka nova uzivatelka a zalozi si tohle tema znova, protoze se ji proste nechteji procitat ty reci mimo tema 😉 Taky to osobne nemam rada, kdyz se musim prokousavat kecama, jak se kdo behem dne mel, i kdyz je tema treba o nejakym leku 😉
Jeste to muzete probrat formou IP, to je taky moznost 😉

smilers
14. lis 2009

mmmk ja to nepotrebuju probirat pres IP 😉 chapu to, ale proste jaksi nevidim, ze by tu bylo neco mimo 😉 ale to je vec nazoru a pohledu, nic tema jsem zakoncila mnou snad uz spravnym prispevkem a je na ostatnich, aby tedy tuto diskzui vratili zase do te same roviny, pro kterou byla zalozena 😉 A ted uz opravdu dobrou

miluse
15. lis 2009

My podstoupili IVF ICSI s velice pozitivním výsledkem 😀

mirenkam
autor
1. pro 2009

smilers 😉 ahoj, tak nevím, doufám, že i my se zařadíme mezi úspěšné ICSI, v poslední době tomu moc nevěříme... 😢 Včera ve 21 hod jsem si již pichla Pregnyl a zítra jdeme na odběr vajíček... Největší náš problém je, že manžel zítra, pokud ráno nic nennajdou v ejakulátu, tak bude muset jít na TESE ☹ ach jo

mirenkam
autor
17. pro 2009

jsem 9. den po ET 😉 Kdy jste testovali a měli pozivní testík? 😉

suzanna
17. pro 2009

mirenkam ja testovala 9 den po Et a test uz byl pozitivni 😉

mirenkam
autor
17. pro 2009

já zkoušela 7. den a nic tam nebylo, asi to bylo ještě hodně brzo, ale teď už mám trochu strach, že tam zas nic nebude.... v CARu mi řekli testovat 10.-12.den

suzanna
17. pro 2009

Me rekli 18 den od OPU. 7 den jsem testovala taky, jeste tam nic nebylo,ale 9 den uz jo, testiky mam v albumu 😉 Zitra bych uz zkusila urcite testnout z ranni moce.

mirenkam
autor
17. pro 2009

no, moc tomu nerozumím, proč někde řeknou 10. den, někde 14. a někde dokonce až 18..... Když někdo má testovat 10. den a má to negativní a přitom by to měl 18. den pozivní 😨 ... To asi vždy ještě musí zkontrolovat HCG z krve ne?!

suzanna
17. pro 2009

Ja testovala 7 den po ET a nebylo tam nic a 9 uz jo a pak jsem jeste par dni pockala a zavolala do centra.Krev mi nikdo nebral a na prvni UTZ jdu az 8.1. pres svatky maji zavreno,tak jak vidis vsude je to jine.Je mozne,ze nekdo ma ten test pozitivni dele....

mirenkam
autor
2. led 2010

tak naše 1:IVSI bez úspěchu ☹ čeká nís KET a vkládáme do toho důvěru 😉

kikincuk
23. srp 2010

Ahoj ,taky jsme po ICSI. Zatim cekame na testik,jestli jako jo-o,nebo ne. Tak jsme cely nedockavi. 2 mam schovana ja v "uschovne" a 3 jsou zamrazeny,tak doufam,ze to bude v poradku.

mirenkam
autor
26. zář 2010

ahoj
tak i KET byl bez úspěchu, 2.IVF-ICSI také ☹ ještě nás čeká 2.KET (3 blastocysty).... 😔

tatamama
18. říj 2014

ahojky vsem podstoupila jsem dvakrát IVF a 3krat iui a bouzel neuspesne ted jsem se docetla ze je ještě icsi můžete mi ktomu vice rict kolik to stoji jak se zacina s léčbou atd dekuji moc a jestli je to podebne jako ivf vsem moc dekuji