Velmi nízké AMH, otěhotněly jste?

maja1111111
23. únor 2015

Ahoj mam po 2 ivf a bylo mi řečeno ze mam velmi nizke amh 0,02 máte někdo zkušenost???a otehotnely ste? ...dlouhy protokol 10vajicek,vse oplodnena a kratky protokol jen 3 oplodnena vajjicka .celkem 5 pokusu ,nechytlo se nikdy nic

verunkadar
18. led 2018

@anduloza Ahoj, mohu se optat, podařilo se napoprvé s darovaným oocytem? My jedeme do Prahy a rozhodla jsem se také pro tento způsob.

loylii
18. led 2018

@verunkadar já mám zmrazene dvě oplodněné darována vajicka mým partnerem. Dárkyně jich měla 10, ale do finále došli jen dvě. Stalo mě to na pojišťovnu 68tis. Měsíc před transferem jsem otěhotněla prirozene. Jsem ale rada, ze je mám zmrazena, kdyby náhodou😉 .. moje AHM 0.3. Čekám dvojcatka😉 věk 38.

verunkadar
18. led 2018

@loylii já mám AMH nízké a hlavně nemám ovulací ☹. Dělají se cysty k tomu ještě.

loylii
18. led 2018

@verunkadar cysty se mi taky dělali a tím pádem žádná ovulace vždy po lécích na vyšší počet vajicek... třeba 3 měsíce úplně marny...

verunkadar
18. led 2018

@loylii já to mám marne stále ☹.

loylii
18. led 2018

@verunkadar mě se cysty dělají z premiry estrogenu. Doporučila bych ti léky na rovnováhu hormonu.. vždy jsem měla krátké cykly, bolavé prsa cely měsíc, nedařilo se otěhotnět.. nikdy jsem nebrala HA. Pak mi byl nasazen Duphaston 16.-25 den cyklu a ten mě zachránil. Vyrovnal mi hormony, ovulace jak hodinky a cyklus 28 dni. Žádný cysty, prodloužil lut.fazi a mimco se mělo čas a hlavně kam zavrtat.

panceta
Autor odpověď smazal
Zobraz
panceta
14. kvě 2018

@verunkadar já mám zmrazene dvě oplodněné darována vajicka mým partnerem. Dárkyně jich měla 10, ale do finále došli jen dvě. Stalo mě to na pojišťovnu 68tis. Měsíc před transferem jsem otěhotněla prirozene. Jsem ale rada, ze je mám zmrazena, kdyby náhodou😉 .. moje AHM 0.3. Čekám dvojcatka😉 věk 38.

Obr gratulace, až jste mě dojala. Slžičky jako hrachy, hned, jak jsem to dočetla. Jen a jen zdravíčko. ❤

Více takových zázraků. Jsem jedna ze zoufalek, ve 28 letech bez dětiček, po dvou onko léčbách s AMH nížší než 0,1.

hyacintka
15. kvě 2018

Ahojte,ja som mala amh 0,01.Ani Dhea mi ho nezvysilo.Mam 41 a tvrdia mi,ze uz nemam vajicka.Prvu dceru som mala v 25.Rok sa mi stratia menstruacia po stimulacii.Nikdy viac!Zacala so chodit na akupunkturu,2xza tyzden 15 sedeni,cvicit hormon jogu a aviva cvicenia od januara,prisla menstruacia,citim vajecniky,ze nieco sa deje a amh sa mi zvysilo 0,07.Doteraz sa tri roky nehybalo z 0,01.Chcem to vytiahnut na 0,1 cvicenim a potom to bude pre mna zazrak.

hyacintka
15. kvě 2018

@panceta
Gratulujem!Ja cvicim hormon jogu a avivu ,amh sa zvysilo na 0,07 a cakam na zazrak! Drzim ti palce!

loylii
15. kvě 2018

@panceta dekuji😊

maja1111111
autor
16. črc 2018

tak jak tady pokračujete ,kdo otěhotněl a jak??já už ne od .r.2015 a ted me ceka minimalni stimulace .Otazka zda tam neco bude

lavie
24. kvě 2021

Ahoj vsem, pisu sem, protoze jsem tu sama pred nejakou dobou hledala pribehy s dobrym koncem na povzbuzeni a ted se o jeden muzu podelit 🙂. Mam syna, ktereho jsem mela ve 31 letech. Po par letech neuspesneho snazeni mi ve 38 letech mi bylo namereno AMH 0.4 a receno, ze prirozene jiz neotehotnim, nebot nemam vajicka, nebo nejsou kvalitni. Ovulacni testy jsem nikdy nevidela pozitivni... Byli jsme na IVF a sotva ze me vydolovali 2 vajicka, jedno emryo, nechytilo se. Pak mi rekli, ze dalsi pokus by doporucili darovane vajicko, ze me sance na uspesne IVF s mym vajickem jsou 4%. Sli jsme od toho, zacala jsem resit vselijake alternativy, dochazela jsem na seance k TCM lekari, zkousela ruzne doplnky, uprava stravy, cviceni, zdravy zivotni styl atd ... rekli jsme si, ze bud se nam postesti prirozene nebo nic, do IVF jsme uz nechteli. No a postestilo 🙂. Za par dni je mi 41 let a jsem ve 13tt. Sice jsem jeste na zacatku, ale ocividne se otehotnet da i s nizkym AMH, ne ze ne ;)... to ani nevim kde ho mam ted, 2 roky pote... Tak preji vsem snazilkam pevnou viru ve sve telo, pokud se o nej budete dobre starat a duverovat mu, pujde vam naproti 🙂!

maja1111111
autor
24. kvě 2021

@lavie to je krasny moc blahoprejuuuuu

ivetinka1
24. kvě 2021

@lavie gratuluji a přeji hodně štěstí. Já to měla podobné, AMH 0.3 a po neúspěšném IVF těhotenství přirozenou cestou ve 40 🥰

pietrula
3. črc 2022

@hyacintka Kolkokrat si mala premeranu tu povodnu hodnotu 0.01 ?