• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

15. října 2014 
@stalenadeje ahoj, diky za prispevek a gratuluju:slight_smile: jaky protokol jsi dostala a jake jste meli potize, ze to neslo prirozene? diky...
9. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v Cube po serii všech vyšetřeních a světe div se po sedmi letech cestování po CARech (nejdřív Pronatal potom Iscare) v cube přišli na to že mám problém se srážlivostí a musím mít injekce na ředění krve. Takže já opravdu věřím že toto IVF se zadaří a v únoru Vám tu zahlásím že v Cube jsou prostě schopní zázraků :slight_smile: JSem v péči Mudr. Budky sama jsem zdravotní sestra takže vidím i perovozní věci kterých si laik nevšimne a u Cube mám opravdu pocit že "to" funguje. Na každé sezení se těším a jdu do ordinace s max. 10 -ti minutovým zpožděním, ne že mám žaludeční neurozu a čekám dvě hodiny v čekárně jako v pronatalu a iscare. Chování lékařů na jedničkui a kolegyňky sestřičky jsou taky perfektní :wink:
U nás je problém oboustranný já mám PCO anovulace špatný hormonánlí profil, štítná žláza, k tomu tedy ta trombofilní mutace nyní zjištěná. a manžel hodně hodně špatný spermiogram. Přirozené početí nemožné.
9. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , ráda bych se k vám přidala. Jsem po jednom úspěšném IVF v Brně, podařilo se to hned na poprvé, ale po dvou měsících to skončilo spontánním potratem. :cry: . Teďka v lednu to jsou dva roky a teďka jdu do toho znova. U paní doktorky Višňové jsem objednaná na 22.1., tak jsem moc zvědavá. Můžu se zeptat, jestli jste něco platili hned tu první konzultaci a je nutné doporučení gynekologa? Díky moc za odpovědi a všem snažilkám přeju, aby se každé povedlo to, co si tak moc všechny přejeme !!!! :wink:
11. led 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek my měli jen všechnu dokumentaci z bývalých center a výpis z dokumentacem od gynekologa. Potřebujou poslední stěry a tak.
Nic jsem neplatila žádnou konzultaci až teď léky už přímo na stimulaci :wink: jsou tam zlatíčka uvidíte -)
11. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děkuju ti :slight_smile: . Tak abych si to vyběhala aspoň u své gynekoložky. Dost jsem za ty dva roky prošla změnami, moc mi pomohla čínská medicína, takže bych chtěla, aby mi udělali vše znova. Doufám, že v tom nebude problém :confounded: ..... Po přečtení všem těch vašich příspěvků se tam fakt moc těším a jdu na konzultaci přímo k pí Víšňové. Já jezdila k dr. Macháčovi, tak jet se mi tam kvůli papírům nechce a nevím, jestli by to poslali poštou....
A jak ty jsi vůbec na tom? :wink:
12. led 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek oni si mohou s tvým souhlasem i odtoho doktora dokumentaci vyžádat :wink: takže on by jim to poštou zaslal. Chce to spíš všechny informace o IVF které jsi měla (dávky hormonů, spermiogram, horm. profil, kvalita embryí atd. aby měli sčím pracovat a co případně vylepšit.
U nás je problém oboustranný , koupila jsem v září chlapovi fertilan a Macu a na listopadovém spermiu 3miliony to nikdy nebylo :wink: tak ho bere dál a snad to pomůže a zůstane aspoŇ na této hodnotě.
Jinak já čekám na mrchu a začínám stimulaci poččítám tak kolem 19-20.1. beru utrogestan tak mi to chodí celkem přesně. Mám vyšší dávky gonalu aby bylo co nejvíce vajec, je to třetí IVF tak ať z toho vydyndáme co nejvíc když mi ještě něco málo dává pojišťovna.
12. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi ano, souhlasila bych s tím, ale budu trvat na nových vyšetřeních :slight_smile: . Dva roky mě dávala do pořádku jedna paní přes tu čínskou medicínu a hodně se zlepšilo. Takže věřím, že ty výsledky budou mnohem lepší. U nás jinak manželín byl v pořádku, bohužel u mně zněl ortel, že mám předčasné selhání ovári :cry: í a tudíž jsem neplodná a nikdy mít děti nebudu :frowning2: . Ale díky té čínské medicíně mi nahodila cyklus zpět, takže to cítím úplně jinak než předtím. :grinning: A znám dost holek, co slyšely podobné věty a podařilo se jim otěhotnět i přirozeně. Tak uvidíme.
Moc ti držím palce, aby ti to vyšlo !!!!! A přesně tak, já taky chci využít tu možnost pojišťovny.....letos 40-tka, bylo by to škoda nechat plavat. U mně to bude druhý pokus. A jak dlouho se snažíte vy? :wink:
13. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dceru mám z 1. IVF z druhého KETu teď jí budou v březnu 4 roky. na 2. IVF jsme šli v r. 2012 bez úspšchu i následný ket v září 2013 takže jdeme teď do 3. IVF v IVF CUBE. Dvě ivf jsem prodělala v pronatalu kde mě ale dost ošklivě podrazili ale to je na dlouhý vyprávění tak jsem šla do iscare kde to ale bylo naprosto šílený půl roku a absolutně nic nedělali pak jsem se kvůli tomu chytla s lékařem tam a už jsem si brala dokumentaci a šla v polovině listopadu do Cube kde mi okamžitě udělali všechna nová vyšetření zjistili chybu v krevní srážlivosti i mi Dr. Budka řekl co vše udělali v mém případě v pronatalu špatně. Takže teď věřím že je vše podchyceno a nic nebrání mému otěhotnění :slight_smile:
13. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panečku, taky jsi si prošla svým. :unamused: Já začala tak před 3 roky a moje první kroky směřovaly do Gestu v Praze. Nebudu rozepisovat detaily, ale po pár měsících jsem odtamtud odešla. :angry: Takže tam už by mě nikdo nedostal. Pak jsem na doporučení a mnoha přečtených diskuzích začala jezdit do Reprofitu k dr. Macháčovi. Je to fakt suprový doktor, něco jak Mázl. Ale mám pocit, že je to dneska všechno jen o tom, že když máš nějaký větší problém, tak šup, jde se do darovaných :confounded: . No a my to zkusili a hned na první pokus to vyšlo. Ale pak jsem ve druhém měsíci prodělala hnusný spontánní potrat a bylo za 5 minut 12, když jsem okamžitě jela na sál kvůli masivnímu krvácení. :cry: Byla jsem ráda, že jsem to ustála já. Takže teďka to jsou dva roky, co jsem se pomocí jedné paní, která dělá čínskou medicínu dala do pořádku a proto to zkusím ještě jednou. Právě proto chci naprosto nová vyšetření a na všechno. Jsem moc ráda, že tam v tom CUBE jsou takoví fajn doktoři. I moje gynekoložka mi je pochválila. Tak uvidíme..... Ale věřím, že se nám to povede oběma, uvidíš !!!!!!!!!! :slight_smile:
15. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mě se prostě líbí i ten přístup v Cube neprostá profesionalita ale i lidský a individuální přístup. To je jinde nezažila. V pronatalu jen špína a lži jen aby z člověka tahali prachy, v Iscare se pořád jen oháněj procenty úspěšnosti ale Mudr. co šéfuje IVF centru absolutně nepobírá kritiku ba naopak pak sprostě zaútočí.
Na čínkou jsem tedy nechodila ale zkoušela jsem akupunkturu a arjuvedu ale nějak bez výsledku. Já si myslím že tahle alternativní medicína je hodně i o tom zda tomu člověk věří a já s tím mám trochu problém. Věřím bylinkám to ano ale ostatní alternativy mi přijdou někdy jako "věř a víra tvá tě uzdraví". :slight_smile:
15. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka To jsem moc ráda, že tam jsou právě takoví. O Pronatalu jsem slyšela, že Mardešič je jednička, ale česká klientela, pokud nemá dost peněz, se k němu vůbec nedostane. Taky jsem slyšela chválu na dr. Lazarovskou z Fertility IVF, ale jak mi bylo řečeno, pro "českou pacientku" je tam jiná paní dr. Je to v té dnešní době síla. Víš, já zase věřím jak té západní medicíně, tak i té alternativní. Mně opravdu moc pomohla a to doktoři nade mnou lámali hole. Ale jak píšeš, je to na každém, jak to cítí a jak to vnímá. :wink:
15. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím ajoj já jedu k doktorce se znamínkem. :slight_smile:
15. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, četla jsem si vaší diskuzi a chtěla bych se přidat.
Dnes jsem byla na první konzultaci u paní doktorky Višńové, kterou jsem si vyhlídla na diskuzích. A mám s toho dobrý pocit,už mám za sebou 2 ivf a 1 ket a nic. Nechtěli mi udělat žádná další vyšetření, tak jsem odešla do Cube. Paní doktorka mi hned nechala udělat několik doplňujících testů, tak jsem zvědavá na výsledky.
16. led 2014 v 16:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek Mám podobný problém, docela alternativní medicíně veřím, ale zatím jsem zkoušela jen nějaké ty bylinky. Docela by mě ta léčitelka co ti pomohla zajímala. Nějak se pořád nedokážu smířit s tím, že už nemám naději na vlastní dítě. To slovo "nevratný" mě pořád nejde na jazyk.
16. led 2014 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvicka111 Ahojky, ani se ti nedivím, že se ti ta věta vrací, měla jsem stejný ortel od lékařů. A taky znám spoustu holek, které to hodily pak za hlavu a vzaly to tak, že to prostě u nich nejde a otěhotněly přirozeně a doktoři jen nechápali jak..... :confused: Takže člověk fakt neví co bude, příroda je nevyzpytatelná. Já jen tomu věřím, že to výjde a přeju si to, ale snažím se na to moc nemyslet. Je to taky hodně o psychice. Jinak ta paní se jmenuje Alena Knapová, koukni na "Cchi kliniku". Je to na každém, jak tuhle cestu vnímá, ale mě hodně pomohla a nedám na ni dopustit. :slight_smile: Jak sama říká, zdravé dítě je v těle zdravé matky a já měla dost problémů, z kterých mě dostala. :wink:
17. led 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvicka111 Tak ti držím moc palečky, aby se i tobě zadařilo !!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
17. led 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek Vážně znáš hodně holek kterým se to povedlo ? Nu mě řekli, že vidí jen něco hodně malého a určitě nekvalitního a že tam mám asi i srůsty.( V CUBE mi to teď prověří ) Na tu paní kouknu, děkuji :slight_smile:. Mám před sebou poslední hrazený pokus, tak věřím a doufám a snažím se na to nemyslet (ale víš jak) . Na ivf bych měla jít v březnu, chci si dát pauzu po posledním zklamání a dát se trochu dohromady, trochu si zalyžovat (pokud bude na čem) a tak. A ty na to jdeš ty jestli se můžu zeptat, myslím, že jsem to v textu nikde nevyčetla.
17. led 2014 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám taky přidat :slight_smile: ? Po 4 neúspěšných IVF jsem také přešla do IVF Cube, tak jsem zvědavá :grinning: . Podle toho co jsem četla na diskuzích a i z mé krátké zkušenosti v tomto CARu to zatím vypadá dobře. Uvidíme, jak to půjde dál.
17. led 2014 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vbera ke komu chodíš ? Já čekám během víkendu MS a tím začínám stimulaci na 3 . IVF
17. led 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvicka111 Tak ti taky držím moc palečky :slight_smile: !!! Já mám ještě dva, ale letos mi bude 40 let, tak v podstatě taky poslední možnost. Nemyslet na to pořád je dost těžké, ale musí to jít a při určitém cvičení to i jde, ale pořád to tam někde v hloubi je.... :pensive: Já jdu na první konzultaci 22.1 v 10: hod k dr. Višňové, tak jsem moc zvědavá. Jinak mi kdysi řekla jedna moc supr paní tohle : Dělejte to, co vás baví, sportujte, užívejte života a smějte se jak jen to jde. Něco na tom asi bude.... :wink:
18. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbera Ahojky, taky tě vítám a držím pěsti !!! :wink:
18. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Já chodím k Dr. Višňové.
19. led 2014 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek Ahoj, děkuji za uvítání. Tak držím palce u dalšího pokusu :slight_smile: . Dr. Višňová je báječná.
19. led 2014 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a co Reprofit Brno? mate nekdo zkusenosti?
19. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbera Díky moc, fakt se na ni těším.... :slight_smile:
20. led 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@relars Ahojky, já mám zkušenosti s Reprofitem, jezdila jsem k dr. Macháčovi. Je pravda, že je to skvělý doktor a také umí nejen svou práci, ale je jak sluníčko :grinning: . Nemůžu říct nic negativního jak na něj, tak na celý Reprofit, naopak !!! :slight_smile: Jen tak nějak nemám síly a moje práce mi to neumožní, abych jezdila tak daleko, proto jdu do CUBE. :wink:
20. led 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nahodne koukam na tuto diskuzi a chci vas podporit. K Dr.Visnove zacala do Cube presla i ma kamaradka a po 13 letech snazeni v ruznych centrech, po 5 ivf a vice nez 20 transferech je tehotna. Je to neskutecne stesti a skvela prace prave tohoto centra!
20. led 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene Ahojky, moc děkuju za tak skvělou informaci !!! Takových zpráv není nikdy dost !!! :slight_smile:
21. led 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacorek Ahojky, tak hlásím dobré zprávy z CUBE. V pátek jsem byla na punkci a získali jsme 3 vajíčka (nativní cyklus), která se přes víkend oplodnila. Včera jsem měla dohodnutý transfer, a tak jsem tam jela trochu se strachem, jak to dopadlo. K mému velkému překvapení se oplodnila všechna - dvě embrya áčková a třetí "B" (s tím, že si ho tam nechají ještě do středy, jak se bude vyvíjet). Dvě byla včera zavedena, což je pro mě obrovský úspěch. V předchozím CAR jsem se k takovému výsledku po 4 IVF a "mega" dávkách hormonů nikdy nedopracovala. A Dr. mi ještě řekl, že jsem stará, a že mám uvažovat o darovaných vajíčkách, že s mými to nepůjde, což mě psychicky hodně rozhodilo. Teď doufám, že v CUBE fakt dělají zázraky, a že to konečně dopadne.
21. led 2014 v 06:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
vbera to je super !!! Moc držím pěsti :slight_smile:
Já jsem naší 3. cestu za miminkem dnes začala mám prvních 225 jednotek gonalu v pupku :slight_smile: Příští pondělí jedu na UZ a v pátek předpoklad OPU :slight_smile:
21. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek