Co Vás vždycky s dětmi rozesměje?

misa_fisherprice
Moderátor
7. lis 2017

Hihihihi........
Přišla moje dcera ze školy a strašně se smála, že prý začínají brát v přírodovědě téma: ,,lidské tělo,,🙂.
A měla dobrou náladu, tak to je důležité.

No a co vy a vaše děti? Čemu se rádi smějete?

Smích je důležitý v životě, proto máme u FISHER PRICE hračky, které vykouzlí dětem i dospělákům krásné úsměvy.

Napište mi vaše komentáře. Těším se.

igiana
7. lis 2017

No mne rozesmeje kdyz se deti uci mluvit a komoli slova, nebo jako naposled, kdyz 6ti leta dcera jela v noci na zachod a otevrela dvere do druhyho detskyho pokoje, zapla svetlo, stahla kalhoty, posadila se do kresla, vycurala se a usnula. Nasli sme ji tam kdys jsme jeli spat 😅

hani1234
7. lis 2017

Mě zaručeně rozesměje upřímný dětský smích 😀😀 Když na mě dcera dělá kuk , a řekne si o mléko 😀 Takový malý piňďa a už takhle brebentí 😀

makynaeliska
7. lis 2017

Me hrozne bavi jak jsou deti bezprostredni a uprimny,to proste umiram smichy kdyz mi mala rekne treba :mami ja mam malej zadecek ale ty velkej 😂ni nemiluj je

hani1234
7. lis 2017

@makynaeliska Tak s tím zadkem by mě to teda nastvalo 😀😀

makynaeliska
7. lis 2017

@hani1234 me ne,neni duvod aby me to nastvalo🙂me prave tohle na detech bavi 😂

hani1234
7. lis 2017

@makynaeliska Tak jo, byla bych naštvaná na sebe, ze s tím zadkem nic nedělám 😀😀

domca89
7. lis 2017

Syn (3roky) mě vždycky rozesměje, když pro něj přijdu do školky, zeptám se, co měl dobrého a odpoví mi obídek. A když se zeptám, co bylo dobrého k obídku, tak to je kupodivu každý den masínko s kašičkou.

smallinka
7. lis 2017

.......nejvíc jsem se smála, když naše Kačenka povídá babičce: Máma má malý prsíčka a táta veliký 😀 asi je to tím, že maminka má 165 cm a táta 188 cm 😂😅 Děti jsou opravdu dost všímavé, ale taky mě rozesmívají tím svým komolením slov to je taky sranda 🙂

pandice
7. lis 2017

Náš malý má 11 měsíců a začíná chápat kdy udělal srandu. Včera u večeře si nacpal jídlo do pusy a celé ho na mě vyprskal, nesmála jsem se, nechci ho v tom podporovat. Za to on se začal neskutečně řehtat, tím odboural mého muže a ten mě, smáli jsme se všichni tři a bylo nám krásně. Miluju, když se smějeme všichni společně ❤️

smallinka
7. lis 2017

@pandice ano to jsou ty nejkrásnější chvilky ❤

minonnka
8. lis 2017

Nás vždy pobaví, když děti použijí nějaké rozumy/fráze nás dospělých 🙂 A ještě se u toho tváří tak důležitě 😀 Třeba když si spolu hrají a starší začne poučovat dcerku a ta mu stejným tónem odpoví 😅

joannah13
8. lis 2017

Ty jeho hlášky a pohledy. Teda syn začal mluvit trošku později a tak mě vždycky strašně pobaví, když že své pusinky vypustí něco, co mě fakt rozesměje třeba i na ulici 🙂 jako nedávno, kdy si to frcel na kole chodníku a já vedle na cestě . Zastaví se zamraci a říká "maminko okamžitě pojď na šodník". Začnu se tomu smát a říkám že už jdu. A Malej "no co se zase směješ, raději pojď na šodník". 😀

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@minonnka
@joannah13
@smallinka
@smallinka
@domca89
@hani1234
@makynaeliska
@hani1234
@igiana
Jeden velký úsměv a krásné ráno s poděkováním za příspěvky a hlavně si to s dětmi užívejte a smějte se❤❤ a těším se, že vás někdy potkám na ,,šodníku,,@joannah13. Míša

opifka
8. lis 2017

Asi to, když něco nepovolím nebo něco provedou kočky, on si uleví "Nííí pajáááá!" (ježišmarjá). To chytil ode mě. NO a pak různý komoleniny slov, posledně se muž zadusil u snídaně smíchem, když syn označil cereálie do mlíka jako Papáky.

kajajaf
8. lis 2017

Nase deti udelaji legraci uplne ze vseho😂

luca16
8. lis 2017

U nás jede hláška: pipinka čůrá a zadeček kaká🙂 to nás vždy rozesměje.

domca89
9. lis 2017

@luca16 Jo jako u nás hláška: "Mamíííí, honem koukat, pšijde bobek."

qintus
9. lis 2017

Dětská bezprostřednost je prostě nej. Tchán onehda vycházel z wc a Anežka se ho hned ptala: ,,čůráš nebo kakáš? Děda pohotově,že jen čůral...a Anežka:" bolí tě pupík ale nešlo to, že? Za chvíli to zkus znova a ono to půjde" 😀

claudie89
10. lis 2017

Nás nejvíc rozesmeje....TÁTA 😀

misssunday
10. lis 2017

Třeba každodenní objevování nových grymasů naší dcerky 😀😍
A super je i vidět, jakou radost má z nově nabytých schopností. Je boží.
To nás nepřestane bavit 😅

kuliseks
10. lis 2017

Me rozesmeje nejvic, kdyz ma syn zachvat smichu. On se smeje casto, ale zachvaty smichu se obcas stanou i v necelych dvou letech taky a to je pak zazitek🙂 kdyz me muze z vany zacakat vodou, nebo kdyz ho lechtame a tak 🙂 je to super 🙂

krikul
10. lis 2017

S Amalkou se hodne smejeme i kdyz nekdy nemam naladu, Amalka me vzdycky dokaze rozesmat...nejvic ne rozesmeje jeji smich. Nedavno jsme se strasne narechtaly u videi kdyz byla jeste miminko, strasne ji udivovalo, ze neumela mluvit 😇😂

yelowangel
10. lis 2017

My se strašně smějeme dědovi 😂 zní to hrozně ale je to tak. Ty jeho hlášky 😂 někdy je to mazec a když pak do toho začne malej ještě nadávat no hotovo 😂

uglyduckling
10. lis 2017

Jak ten náš brepta začíná povídat, tak mě rozesměje asi 1000x za den. Zajímalo by mě, kam na to, svoje rozumy chodí 😀 A musím uznat, že mě občas odrovná tak, že se směju jako blázen 😂

beruszka82
10. lis 2017

Honzíčka 7 měsícu nemusíme rozesmívat je to sluníčko které se směje pořád od ucha k uchu už od narození a Radečka 4 ročky nejvíc rozesměje když ho tatínek na motorce sveze a nás rodiče rozesmějí naše dětí...❤