SOUTĚŽ: páteční soutěž s BeatBo a o Beatbo je připravena. Jdete soutěžit?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Dobré ráno, děti a rodičové,

je tu pátek a s ním naše soutěž o velkého BEATBO kamaráda. Ale prosím, ještě než-li se rozhodnete soutěžit, tak se usmějte a řekněte si, že je to vše jen hra a soutěž. Jde nám především o to, abyste měli príma den s vašimi dětmi, byli jste všichni pohromadě a smáli se🙂. Pokud souhlasíte - pojďte hrát o BeatBo kamaráda.💃

Zadání soutěže - vytvořte s vašimi dětmi ZAHRADU SMÍCHU FISHER PRICE. Můžete jí nakreslit, vymodelovat, nalepit, vystříhat, načmárat, vydlabat, vytesat... Opět nechávám na vaší fantazii. Nápověda - zahrada smíchu může být se zvířátky, ovocem, hračkami... Vaše výtvory vyfoťte a pošlete nám je.
Doba trvání soutěže - 10.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 během dne
Výhry soutěže - 10 velkých BEATBO kamarádů (33cm výška😅) :👦

Všem soutěžícím hodně inspirace a hlavně SMÍCHU. Bavte se, užívejte si a nezapomeňte: ,, Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"😇

Míša&BeatBo kamarádi😀

veronika4709
10. lis 2017

Toto je opravdu super tema. Malej se opravdu vyřádil. ;) Vytvořil zoologickou zahradu,kde je vždy plno smíchu a zábavy;). V zahradě nechybí rychlé občerstvení, koutek s domácími zvířaty a dál už si zahradu projděte sami. 😉 O auto se nemusíte bát,pohlídá vám je pan policista. 🙂

koncita
10. lis 2017

Tak to byla teda výzva 👍
Starší je ve školce a odpoledne máme jiný program, takže jak zapojit 14m torpédo....ano, přece máme prstovky....jupííí! Musela jsem pomáhat a něco udělat sama, to dá rozum 😉
Nojo, ale to bych musela být chobotnice a ještě s asistentem, abych stihla zároveň fotit a hlídat, aby všechny barvičky nevypila, nevylízala, případně si je nevylila na hlavu, nerozcupovala hned všechny papíry a ještě aby se u toho ukázkově smála 😀 😀 Proto je naše fotodokumentace trošku chudá, každopádně se nám urodila krásná zoologická zahrada plná zvířátek, které šéfuje Pejskova sestřička s úsměvem od ucha k uchu 😍
PS: při používání prstovek padlo celé balení vlhčených ubrousků, ale přežily jsme a ještě jsme si to užily 😂😀

janickaavitecek
10. lis 2017

@kolka357 jste moc hodna,mockrat dekujeme🙂

jarcca
10. lis 2017

Všem Vám přejeme den plný úsměvů a nádherný víkend! 🙂

mykolaapsi
10. lis 2017

@misa_fisherprice presne tak. I ja dekuji za hezka slova. Cesta nam krasne utika, za 30 minut budeme v Praze. No a odpoledne zas zpet; tak zase neco vymyslime 😊.

daru2
10. lis 2017

Naše zahrada smíchu 🙂

qintus
10. lis 2017

Na naší zahradě smíchu vyrostl vzácný strom. 🌳
Strom smíchu a úsměvů. Dokud u nás bude veselo, neopadá a bude plodit smích. 😀
Proto není divu, že na našem stromě vyrostla BEATBO PARTA!
A náš strašák Sisi odhání z naší zahrádky smutek a žal.

BEATBO,BEATBO to je hit,
Beatboa chce každý mít.
Tancuj, zpívej, počítej,
krátké fráze odříkej!

S Fisher Pricem je nám prima,
na nás nepřijde ani zima.
BEATBO radí: ,,KAMARÁDI,
SMĚJTE SE VŽDY S NÁMI RÁDI!"
Bez smíchu a legrace
bylo by na světě zle!

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@qintus tak opravdu ten vzácný strom je plný smíchu a života! Jste krásná a tvořivá rodina. Mám radost. Míša🐭

a_lex
10. lis 2017

Nase zahrada plna usmevu vypada dneska takto: deti radi pracuji,takze pekne uklizime listi a mladsi dcerka, paradnice na to dohlizi a vsichni jsme stastni, maminak,ze bude uklizena zahrada, syn,ze muze uklizet a nakladat na kolecka a dcerka sla provetrat kabelku.

bobo2015
10. lis 2017

To jsou tak krasny prispevky holky 😍
Ja jelikoz mam dvojcata 14 m stara, tak je sakra tezky s nima neco vymyslet, bud by vse hned znicily a nebo sezraly ( ovoce,zelenina) ... Ale pro ne je momentalne "zahrada smichu" jejich novy stan v nasem obyvaku 🙂 okamzite kdyz rano vstanou miri do sveho hraciho koutku a do obeda,kdyz nejdeme ven,z nej nevylezou.... A je fakt ze moje holky se smeji neustale, kolikrat si rikam na cem ze to frci,ze chci taky 😂 ... No a jako na kazde zahrade i u nas se najde zviratko 😂

qintus
10. lis 2017

@misa_fisherprice děkujeme, jsem až překvapená, jakou fantazii a nápady dcerka má. Já jen pomáhám realizovat její představy a usměrňovat malého,aby jí vše nezničil 😈

ludovika6
10. lis 2017

Dnes teda opravdu super téma ! U nás jsou sice od rána nejčastější Beníkova slova:
,, Rýma, utřít nos ☹ ", ale o to víc jsme se snažili vyzrát nad špatnou náladou Zahradou smíchu 😉. Modelovali jsme, trhali, lepili a moc jsme si to užili 👍. A tohle je výsledek - zvířatka pozemská i trochu mimozemská, pár kytiček, táta s Benem a nikdy nikde nesmí chybět auta 🙂.

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@bobo2015 krásná zahrada smíchu, hodně štěstí vám všem! Míša

jajinka83
10. lis 2017

Zahrada úsměvů v našem podání 🙂

bobo2015
10. lis 2017

@misa_fisherprice dekuji 🙂 momentalne divosky spi, ale hned jak se vzbudi, pofrci nanovo 😀

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@jajinka83 myslím, že váš syn by si moc vyhrál s naší kamarádkou HOUSENKOU CODE-A-PILAR. Moc ho zdravím a posílám inspirativní video. Zahrada je překrásná. Míša

https://www.youtube.com/watch?v=jYCvh2llTb0
petkasadelkou
10. lis 2017

🌳

olga_
10. lis 2017

@misa_fisherprice Milá Míšo, my jsme se dneska zase vyřádili! Do naší zahrady smíchu patří rozhodně všechny dny, kdy jsme se s Tebou tento týden zasmáli u výrobků (čepice a kresba). Syn si do svojí zahrady dál nosil všechno, co mu dělá radost, zcela dle libosti, tak jsem byla kolikrát i překvapená ❤. Posílám i detail na naši kaktusí BeatBoťáckou rodinku. Včera jsme se v době bleskové soutěže o nejlepší úsměv dozvěděli, že se naše rodinka rozroste rovnou o dva kousky. Ten úsměv na našich tvářích včera nesoutěžil, ale dnes i v budoucnosti do zahrady smíchu, radosti a úsměvů patří. Od ❤ zdraví 👦, jeho 🤰 se ❤❤ a naše tříleté 👶.
PS: Jo a nejlepší je na tom prý to, že mám teď tři mozky 😂

jajinka83
10. lis 2017

@misa_fisherprice To máte pravdu, ta housenka by taky byla něco 😀 Páťovi se moc líbí, uvidíme co na to Ježíšek 🙂 S Beatboo by se vyblbli oba, jak syn tak dcera. To by byla párty 😀

kuliseks
10. lis 2017

Tak jsme zkoušeli připravit zahradu se zvířátky, traktory a plyšáčky, co jsou doma, ale bohužel nikdy víc jak tři vedle sebe dlouho nevydrželi... 🙂 Tak jsem se vložila já maminka a dávám vám sem výtvor svůj... zahradníka a kovboje v jednom 🙂 ještě by to chtělo kalhoty a boty, ale ty už si nějak obléct nechtěl 🙂 Držím všem palce, máte s dětmi nádherné výtvory!

oplatecka
10. lis 2017

V naší zahradě najdete žížaly, medvěda, zajíce, ježka, slona, jablko i veselé obličeje 🙂 Děkujeme za příjemné zpestření pochmurného dopoledne a přejeme všem hodně štěstí v soutěži 😉

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@olga_ mám radost, že vás to všechny tak pobavilo, vždyť to je smyslem celého týdne se značkou FISHER PRICE. Užívejte si! Jo a velká gratulace, to je krásná zpráva, že? Míša❤

bobo2015
10. lis 2017

@olga_ juu gratuluji 🙂👏 jo a s temi tremi mozky, u me to moc nefungovalo 😂😂

olga_
10. lis 2017

@misa_fisherprice Je to nádhera. Hlavně se muž večer před tím zamýšlel nad tím, jaký to bude počet 😍. Já si dvojky taky moc moc přeju. Pan doktor zářil rovněž, byla jsem pro něho prý po pěti letech máma s dvojčátky počatými přirozeně. Holt mám doma chovného. Vždy na první pokus a ještě navyšuje množství 😂. Děkujeme za super týden! 😘

lucik126
10. lis 2017

Naše zahrada smíchu 🙂

kuliseks
10. lis 2017

@olga_ tak to bude příště ještě zajímavější 😉 hodně štěstí!

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@olga_ já děkuji vám, vždycky mě potěší, že máte radost z drobných věcí, jako jsou témata do soutěží ...nic to nestojí (trochu zamyslet jooo a aktivovat mozek) a vykouzlí to príma náladu a úsměv a navíc se děti u všeho učí a baví je to🙂. Tak pozdrav všem k vám domů a taťkovi gratulace, je to šikula! Hodně zdraví. Míša🐭

olga_
10. lis 2017
tanakin
10. lis 2017

Dneska nám do smíchu moc není, ale jabko z vlastní zahrádky Janičku aspon na chvíli zaujalo a zabavilo, letošní úroda byla slabá, ale pár vitamínů se pro dcerku našlo 🙂 nový kamarád by ji jistě udělal radost 🙂

nikinelinaty
10. lis 2017

@jajinka83 maly to má úžasné. Holky makaji na venkovní zahradě snů taková nadšení snad nebylo ještě mám obavy že sousedů zda nejsme střeleni ;))