SOUTĚŽ: páteční soutěž s BeatBo a o Beatbo je připravena. Jdete soutěžit?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Dobré ráno, děti a rodičové,

je tu pátek a s ním naše soutěž o velkého BEATBO kamaráda. Ale prosím, ještě než-li se rozhodnete soutěžit, tak se usmějte a řekněte si, že je to vše jen hra a soutěž. Jde nám především o to, abyste měli príma den s vašimi dětmi, byli jste všichni pohromadě a smáli se🙂. Pokud souhlasíte - pojďte hrát o BeatBo kamaráda.💃

Zadání soutěže - vytvořte s vašimi dětmi ZAHRADU SMÍCHU FISHER PRICE. Můžete jí nakreslit, vymodelovat, nalepit, vystříhat, načmárat, vydlabat, vytesat... Opět nechávám na vaší fantazii. Nápověda - zahrada smíchu může být se zvířátky, ovocem, hračkami... Vaše výtvory vyfoťte a pošlete nám je.
Doba trvání soutěže - 10.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 během dne
Výhry soutěže - 10 velkých BEATBO kamarádů (33cm výška😅) :👦

Všem soutěžícím hodně inspirace a hlavně SMÍCHU. Bavte se, užívejte si a nezapomeňte: ,, Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"😇

Míša&BeatBo kamarádi😀

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@rottentocore tak se přidáváme a přejeme vše nej a nej a hlavně zdraví, lásku a úsměv. Fisher Price zdraví. Míša

hani1234
11. lis 2017

@uglyduckling Prosím vás , nesmutněte. A já bych takhle malé dítě nelákala na výhru .. Vždyť je pak jasné , ze bude zklamaný . Prostě nelze očekávat , ze vyhraju .

makynaeliska
11. lis 2017

@kacakkv ja vim ty jsi to nepsala 🙂vis jak to bylo v pisnicce-statistika nuda je,jednou vyhrajem neboj nic 👍

rottentocore
11. lis 2017

@makynaeliska
@olga_ děkuji moc holky. Jste hodné😘

makynaeliska
11. lis 2017

@uglyduckling tak to zkus priste tak ,ze proste si jdete hrat a ne soutezit🙂

nijij
11. lis 2017

@uglyduckling tak neříkejte že je to soutěž... Prostě si jen tak na něco hrajete, ne že za to může něco dostat....

uglyduckling
11. lis 2017

@hani1234 Já ho nelákám na výhru! To by ani nepochopil! Prostě jsem mu ukázala fotky a videa (což nám ostatně třeba i sama Míša od FP doporučovala) a řeknu mu, že máme dneska takový a takový úkol (to trochu chápe, protože plní úkoly ve školce), a že když se nám to povede, třeba tu hračku dostane. To je celé. Nic mu neslibuju nebo tak, jen mám pocit já, jako rodič, že ho nějak zklamávám. Každé dítě je hold jiné a ten můj je prostě cíťa
@makynaeliska On si většinou "jen tak" nehraje. Tedy hraje si podle toho, co chce on. Když chce kreslit a já mu řeknu pojď si hrát s kostičkama, tak ho akorát tak nakrknu ... tak se ho snažím trošku motivovat, vysvětluju, ukazuju atd.

rottentocore
11. lis 2017

@misa_fisherprice děkuji🙂

hani1234
11. lis 2017

@uglyduckling Tak mu neříkejte ani to, ze když se to povede ..Ať v nem nevyvoláváte pocit , ze jeho tvorba není dost dobrá .. Protože vám se to povedlo , jen se dostalo na někoho jiného . . Říct mu , zkusíme něco vyrobit .. atd .
A pro příště vám držím moc palce , ať má malý radost !!!

janickaavitecek
11. lis 2017

A my,my vyhrajeme stoprocentne zitra,protoze ja ji proste neco vyhray chci😂😂

hani1234
11. lis 2017

@janickaavitecek Každé z nás by to udělalo radost .. To je jasné .
Ale vám tedy extra držím palce 😀✊️

uglyduckling
11. lis 2017

@hani1234 Bohužel ho musím nějak motivovat, protože jinak si prostě "na povel" nehraje :/ Ale to je jedno. Je to jak to je a hotovo. Každá máme doma své dítě a každá jistě víme, co na něj platí a neplatí ;) Věřte mi, že vím, proč se snažím motivovat ho ;) Venku si vyhraje hodiny a hodiny a je spokojený, ale doma je to hold jiné....

apacheee
AMBASADORKA
11. lis 2017

Ohromná gratulace všem vítězům, tahle hračka je vážně parádní výhra. A krásný víkend, holky🙂

hani1234
11. lis 2017

@uglyduckling Rozumím vám . Doma je to nůďo 😀😀 Těžko dítě nadchnout , když ho to nezajímá .
Ale pro příště tfuj tfuj , jste dobří ✊️✊️🌝

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@janickaavitecek a nebojte, jsme tady i v prosinci a to bude hooodněěěěěě o Ježíškovi a bude spousty soutěží o krásné hračky Fisher Price. Míša

pekosek
11. lis 2017

Moc gratuluji vítězům a těším se na další dny s fisher price

simkru
11. lis 2017

Tak snad to vyjde priste, tolik praaace mi to dalo 😂 Gratuluji moc vitezkam 🙂

chocomorocco
11. lis 2017

Všem moc gratuluji. Je to krásná výhra.
Taky si ji pro děti moc přeji, ale momentálně pro nás není finančně dostupná, tak to beru tak, že děti nemusí mít všechno. A třeba se na nás usměje štěstí příště 🙂 Není všem dnům konec.
A taky moc malé neříkám o tom, že ji může vyhrát, aby nebyla zklamaná. Prostě si hrajeme, trávíme čas spolu a případná výhra je jen bonus navíc.
Míšo, moc děkujeme za krásné nápady, jak si společně hrát. Těšíme se na další 😉

hani1234
11. lis 2017

Holky , přejte a bude vám přáno ✊️👻

uglyduckling
11. lis 2017

@hani1234 Přesně tak.... mi přijde, že je doma bohužel otrávený a znechucený už tak nějak "z principu" že je doma. Takže přemluvit ho, aby se na něco soustředil víc jak minutu a půl, na něčem spolupracoval nebo dělal činnost, kterou po něm zrovna chcete je téměř nadlidský výkon. Motivovat ho (např. pojď, postavíme spolu věž a dostaneš bonbón nebo tak něco) alespoň občas zabere. Takže "dokopat" ho k nějaké takové soutěži je fakt síla, proto se snažím motivovat (ale neslibovat) ;) Myslím, že nejspokojenější by byl, kdybysme bydleli někde v teple, aby mohl lítat pořád venku s holou dupou a řádit si tam. To by mě asi ani nepotřeboval 😀 Každopádně děkujeme za pochvalu i palce 🙂 Mějte se parádně 🙂

nikinelinaty
11. lis 2017

Holky manželovi se zalíbilo,že dcery něco dělají to je hlavně účel lumpárny to jsou jednička,že mi řekl že tomsnad přepošle kamarádovi co má 3 holčičky a skončil doma na mateřské kvili zadum

Takže takto dopadlo těchto 5 dnů a dodá hlavně že doma nezlobite!!

Ostatním už vše přenechávam ale aby holky něco dělali tak pošlu
Prosila bych případě zlepšení u menší zda už to vypadá odpovídající na její věk 🙂
To by mne fakt potěšilo!!!

Holkám šlo jen o robota a hlavu simz toho nedělají malá kupodivu maluje což je už nenormální 🙂) a starší dělá angličtinu

Pěkný den všem a hlavně zdravý byt má hromádce 3 týdny to je na palici

Moc děkuji za zpestření dne
To fakt jako píšu do knihy

Koupila sem si knihu🙂
Zápisník radostí mužu poslat odkaz:
Začínám psát každý den co pro holky udělám takže soutěž Fisher Price píší a veškeré dny a až budou velké tak šintó přečtou 🙂

Omlouvám se za román 🙂))))

olga_
11. lis 2017

@uglyduckling A tak vždyť můžete tvořit i venku, ne? Jinak mi přijde, že se trápíte. Mělo by to dělat přece radost... 😎

klaarusa
11. lis 2017

@misa_fisherprice Moc a moc děkujeme za výhru a za krasnou soutez. Celé rodince udělala maximální radost. 🙂 Také gratulujeme dalším výhercum a přeji i ostatním, ať se na ně usměje štěstíčko ve hře. Krásnou sobotu. 🙂

nikki2304
11. lis 2017

Velká gratulace všem vítězům, jen škoda že nejsme mezi nimi 🤐
Těšíme se ale na další dny plné zábavy a legrace s Fisher Price 😝

hani1234
11. lis 2017

@uglyduckling Nemáte to jednoduché , ale jen ho nechte nudit , to taky není na škodu .
Vy se taky mějte fajn 🙂

uglyduckling
11. lis 2017

@olga_ Bohužel momentálně nemůže :( Už třetí týden jsme doma a marodíme :( Jakmile je alespoň trošku teplo a sluníčko, tak ho zababuchám a vezmu alespoň na půl hoďky ho kočárku, ale lítat teď nemůže :(

bobo2015
11. lis 2017

Chjo tak zase nic, tak si i nadale vystacime s lavory a vareckami 😕 vsem vitezum gratulujeme a posilame spoustu usmevu 😘

janickaavitecek
11. lis 2017

@hani1234 jee vy jste hodna😃😃ani nebudu varit a budem tvorit,doufam,ze bude nejake pecka tema😂

hani1234
11. lis 2017

@janickaavitecek Však jo, i na vás se jistě štěstí usměje . A když né, tak je fajn si zpestřit den něčím kreativním 🙂))

nikinelinaty
11. lis 2017

@uglyduckling na tu menší nefunguje nic jít ze školky potřebují vrtulku ji uhlídat :( je schopna vletět po auto
Doufám že nemáme taky nějaké adhd
Než se nadechnu a nehlídam co má dělat je zničené

Takže ti rozumím

Mně by potěšilo kdyby za zde vždy uviděl zlepšení jejich výtvorů
Já mám hrůzu už i z výtvarné výchovy 🙂))

Pěkný den a bylo mi řečeno že s tím nic neudělám až se posune v řeči tak bude asi snad lepší malíř celkové až se posune
Chci zázrak do konce prázdnin

Ale to by den musel mít 48 hodin🙂))