SOUTĚŽ: podvečerní sobotní BLESKOVKA - zamáváš PEJSKOVI?
Slíbila jsem překvapení a tady je😅.
Vyhlašuji soutěž na sobotní podvečer, tzv. BLESKOVKU.
Zadání soutěže: ZAMÁVEJ MLUVÍCÍMU PEJSKOVI od FISHER PRICE👏❤.
Doba trvání soutěže : 11.11.2017 od 18h do 19h (pouze 1 hod)
Výhra: 1 MLUVÍCÍ PEJSEK od Fisher Price
Vyhlášení výsledků - 11.11. 2017 do půlnoci
Pošlete nám do soutěže fotku jak pozdravíte - zamáváte PEJSKOVI. 1 nejpovedenější pozdrav vybereme a odměníme.
HURÁAAAAAAAA do soutěže...Budete mávat Pejskovi? Těšíme se.
Básnička od dcery pro inspiraci.
Zamávej pejskovi a užívej zábavy.
Poskakuje do rytmu,
já ho nikdy nechytnu.
Barevné má tlapičky,
chytí tě za ručičky.
Má vřelé srdíčko,
ty jsi moje zlatíčko.
Všichni si s ním hrají,
tak se skvěle mají.
❤❤❤
Stručné shrnutí
- Soutěž "ZAMÁVEJ MLUVÍCÍMU PEJSKOVI od Fisher Price" proběhla 11.11.2017 od 18:00 do 19:00; úkolem byla fotografie zamávání hračce a výhrou byl jeden mluvící pejsek od Fisher-Price; výsledky byly vyhlášeny do půlnoci 11.11.2017.
- Výherce měl poslat pořadateli kontaktní údaje do soukromé pošty a pořadatelka oznámila, že výhra bude zaslána poštou.
- V diskusi rodiče uváděli alternativy k zveřejnění fotek dětí, například "namaskovat" dítě nebo poslat pouze pozdrav bez fotografie.
Nejčastější otázky
Q: Jaké byly oficiální podmínky a termín bleskové soutěže "Zamávaj pejskovi"?
A: Soutěž probíhala 11.11.2017 od 18:00 do 19:00, zadání bylo poslat fotku, jak zamáváte mluvícím pejskovi od Fisher-Price, a výsledky měly být vyhlášeny do půlnoci 11.11.2017.
Q: Co měl vítěz udělat po oznámení výhry?
A: Výherce měl poslat pořadateli kontaktní údaje do soukromé pošty; pořadatelka uvedla, že výhra bude doručena poštou.
Q: Co dělat, pokud nechci zveřejňovat fotografie dětí v soutěži?
A: Oficiální zadání vyžadovalo fotku; v diskuzi rodiče navrhovali řešení typu "namaskovat" dítě nebo poslat pouze pozdrav bez fotky, ale tyto alternativy nemusí splňovat oficiální pravidla soutěže.
Q: Lze mluvícího pejska od Fisher-Price prát v pračce?
A: Uživatelé v diskuzi uvedli, že hračka je na baterky a "do pračky určitě ne"; doporučené čištění bylo mydlová voda a jemný hadřík.
Q: Bude soutěž opakována?
A: Pořadatelka avizovala, že plánuje další soutěž v prosinci a že v prosinci připraví speciální soutěž.
Závěry z diskuze
Shoda
- Rodiče v diskusi hodnotili mluvícího pejska Fisher-Price pozitivně a uváděli, že hračku děti baví.
- Pořadatelka vyhlásila vítěze a požádala výherkyni o zaslání kontaktních údajů, výhra byla slíbena k odeslání poštou.
- Mnoho účastníků dalo najevo obavy z zveřejňování fotografií dětí a preferovalo alternativy bez sdílení fotek.
Sporné názory
- Někteří účastníci považovali soutěže s požadavkem na zaslání fotek dětí za nevhodné a radili neposílat fotky nebo děti "namaskovat", zatímco jiní pravidla soutěže dodrželi a fotky sdíleli; oficiální zadání však požadovalo fotografii jako podmínku soutěže.
Otevřené otázky
- Jak budou v budoucnu řešeny podmínky účasti pro rodiče, kteří nechtějí zveřejňovat fotografie svých dětí?
- Jaké konkrétní pravidla budou pro nadcházející prosincové soutěže a zda budou zahrnovat alternativní způsoby účasti bez fotek?
Zmíněné značky a firmy
Fisher-Price
Zmíněné produkty a metody
MLUVÍCÍ PEJSEK od Fisher-Price, baterie, praní v pračce (nevhodné), čištění mýdlovou vodou a jemným hadříkem
Místa a osoby
Brno
@janickaavitecek zítra ne, ale slibuji, že pro vás (🙂🙂) vymyslíme jednu speciálně na prosinec. Moc mě to s vámi baví a jste moc fajn maminka, dcerka je bezva kreativní a já před vámi smekám. Jaká byla svatomartinská husa😅? O tu bych soutěžila klidně i já. Hezky večer. Míša
Vsem vitezum v tomto tydnu gratuluji a hlavne Misi patri velke podekovani za organizaci. 🌹 Tolik krasnych hracek se rozdalo a urcite udelalo plno radosti. My se budeme tesit na dalsi prosincove uzasne fisher price dny. Mejte se krasne a uzivejte si deti. Je to dar.
@janickaavitecek
@rottentocore
@elinkal
@misa_fisherprice ja vam mockrat dekuju holky,za prani vyhry,nam to neva ze jsme nevyhraly,aspon jsem si vyzkousela jak blbe se z Elisky dostavaj sminky 😂😂
A opet dodam ze gratuluju vyherkyni,a za sebe rikam,ze pejsek je fakt bezva!
@makynaeliska prosím tě dá se prát v pračce?
No úsměv pro Neli na povel znamená blbiny takže ta bude na Mikuláše odnesená tu už neuvidíte ;))
Mně se to teda dost líbilo🥁
Za nás foceno opravdu dnes Nela miluje oberalkx jsm je nemocná je v něm cely den,🙂))
Teď už se uklidnila hurá 🙂)
@nikinelinaty do pracky urcite ne je na baterky,ale ja omyvala tenkrat za elisky mydlovou vodou a jemne hadrikem 🙂
@makynaeliska aha díky moc škoda Nelca je na panenky jakmnajdu fotku je schopna ji tahat všude ale už má věk predskolacky 🙂
Škoda že se to nedá nějak vyřešit ale to nejde
Pěkný večer u nás je to po této akci tak že manžel chce blokovat komiks 🙂)) že Nelca rádi ještě víc ale je spokojený 🙂)
@misa_fisherprice ajaja a ja myslela,ze je sance jeste i zitra😃Specialne pro tehule?😃😃husa byla luxusni,mala sle mela jen knedlik,nic jineho nechce,tak sme to zavrsili horkyma malinama pekne na prasatka😂Tak se budem tesit v prosinci🙂





Gratuluji u nás to bylo něco takový rozkaz fotit tak Nela se hned schovala do skříně ;))
Pěkný večer a teda jestli ta půjde spát to zas byl povel
Nejlepší soutěž fakt pro holky ;)))
Mám pocit že tento týden naklidi celý dům !)))