SOUTĚŽ: středeční soutěž...to bude zábava🙂. Přidáte se?
Dobré ráno🙂,
dneska bych chtěla být muškou a podívat se k vám domů, jak si budete užívat tuhle soutěž s FISHER PRICE.
Noooo, žádné dlouhé povídání a jdeme na zadání soutěže😅.
Zadání soutěže - vytvořte s dětmi papírovou čepici (libovolné velikosti, tvaru...) a čepici pomalujte, polepte, počmárejte.....fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte, že jste s námi u FISHER PRICE a tak na papírové čepici musí být motiv Fisher Price👍. Vaše výtvory nám vyfoťte a pošlete.
Výhry - na 10 nejpovedenějších výtvorů čeká FP KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK BEATBO😂
Trvání soutěže - středa 8.11. 2017 do půlnoci
Vyhlášení výsledků - čtvrtek 9.11. během dne
😀 náš kreativní kamarád BeatBo se strašně těší a jeho kamarád BeatBo míček tady metá kozelce.......To je tedy partička😂.
👏👏❤👍
Ať se daří, buďte kreativní a užijte si to s dětmi.
Stručné shrnutí
- Soutěž Fisher‑Price vyžadovala vytvoření papírové čepice s motivem Fisher‑Price, zaslání fotografie do středy 8.11.2017 do půlnoci a pořadatelé vyhlásili vítěze ve čtvrtek 9.11.2017; hlavní cenou byl BEATBO KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK.
- Pro výrobu čepic účastníci používali běžné domácí materiály jako kartonové krabice, papír, dvojstrannou pásku, tavnou pistoli, lepidlo, fixy, pastely, bramborová razítka a výstřižky z katalogů; při úklidu pomáhaly vlhčené ubrousky.
- Pořadatel oznámil seznam 10 výherců plus 2 zvláštní ceny (celkem 12 výher), požádal výherce o zaslání kontaktních údajů včetně telefonu a uvedl, že balíčky byly odeslány Českou poštou; někteří výherci doručení potvrdili.
Q: Jaká byla přesná podmínka účasti v soutěži „papírová čepice“ od Fisher‑Price?
A: Úkolem bylo vytvořit papírovou čepici libovolného tvaru s motivem Fisher‑Price, vyfotit ji a zaslat do středy 8.11.2017 do půlnoci; pořadatelé vyhlásili výsledky 9.11.2017 a ceny zahrnovaly BeatBo kutálející se míček.
Q: Jaké materiály a pomůcky se osvědčily při výrobě papírové čepice?
A: V diskusi byly uvedeny kartonové krabice, bílý papír, obalové materiály, dvojstranná páska, tavná pistole, tekuté i klasické lepidlo, fixy, pastely, bramborová razítka, nálepky a výstřižky z katalogu; pro úklid se zmínily vlhčené ubrousky.
Q: Kolik výher bylo v soutěži a jak byly výhry distribuovány?
A: Pořadatel vybral 10 hlavních výherců a udělil 2 zvláštní ceny, tedy celkem 12 výher; výherci byli vyzváni k zaslání kontaktních údajů včetně telefonu a pořadatel odeslal balíčky Českou poštou.
Q: Kdo doručoval výhry a jak dlouho trvalo doručení?
A: Výhry doručovala Česká pošta; pořadatel uvedl, že všechny balíčky byly odeslány minulý týden, a někteří výherci potvrdili, že BeatBo míček dorazil (části účastníků balíčky ještě čekaly na doručení).
Q: Jaké byly navržené alternativy k hodnocení soutěže, aby bylo spravedlivěji?
A: V diskuzi někteří účastníci navrhovali losování jako objektivní způsob výběru vítězů místo subjektivního porovnávání výtvorů; tento návrh byl v diskusi uváděn jako alternativa, nikoli jako zavedené pravidlo.
Q: Hodí se soutěže tohoto typu pro velmi malé děti (roční děti, kojenci)?
A: Několik příspěvků konstatuje, že u ročních dětí většinou tvořila maminka/model a dítě především asistovalo (ochutnávání pastelek, mačkání papíru); pořadatelé a účastníci soutěže to považovali za přijatelnou formu rodinné aktivity, přesto se objevily i návrhy na soutěže speciálně uzpůsobené pro nejmenší.
Závěry z diskuze
Shoda
- Většina účastníků považovala soutěž za vhodnou rodinnou aktivitu a uváděla, že tvoření s dětmi bylo zábavné a užitečné.
- Pořadatelé vybrali vítěze a odeslali ceny Českou poštou; někteří vítězové doručení potvrdili.
Sporné názory
- Názory se liší ohledně výběru vítězů: jedna strana tvrdí, že pořadatel vybírá spravedlivě podle kreativity a věku dětí, druhá strana navrhuje losování, které by podle ní bylo objektivnější.
Otevřené otázky
- Měla by být v podobných soutěžích nastavena pravidla vyřazení účastníků, kteří již v minulosti vyhráli více cen?
- Jak nejlépe validovat věkovou kategorii a míru zapojení dítěte (samo vytvářelo vs. tvořila převážně dospělá osoba) při hodnocení výtvorů?
Zmíněné značky a firmy
Fisher‑Price, BeatBo, Česká pošta, Veverusak.cz, Pribináček, Duplo
Zmíněné produkty a metody
BEATBO KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK, BeatBo, kartonová krabice, papírová čepice, dvojstranná páska, tavná pistole, tekuté lepidlo, fixy, pastely, bramborová razítka, výstřižky z katalogu, vlhčené ubrousky, losování, testovací balíček, mluvící hrnec, logopedická třída, vývojová dysfázie
Místa a osoby
paní Medková, Veverusak, Modrý koník
@kotty ja treba soutezim se svoji 3 letou dceru,protoze malickeho mam jeste v brisku,micek by se mi libil jak pro nej,tak pro nasi neterinku 9 M,to preci nezname,ze se nemuzu zucastnit souteze,kdyz nemam zrovna miminko v tomto veku:-/
Ufufuf, vybráno a není to jednoduché, ale někdy musíte vybírat i pocitem, ale první dobrá zpráva je: máme 10 výherců a dneska udělujeme i dvě dalsí speciální ceny, tzn. máme 12 výherců.
Tak tedy výherci středeční soutěže o BEATBO KUTÁLEJÍCÍ SE MÍČEK jsou:
@lennisek1
@apachee
@nikyselen
@kolka357
@matty
@frndafrr
@elinkal
@terinka89
@anette30
@minizirafa
Zvláštní cena pro: (také o beatbo kutálející se miček)
@nikinelinaty
@arwpal
Tyto ceny jsou věnovány za: odvahu, vtip, povídání, otevřenost, nebojácnost, udělat si srandu ze sebe i z ostatních, užít si vše i drobnost jako je soutěž ..... prostě tohle je cena, kterou uděluje BeatBo tým s předsedkyní Míšou😅❤
Přeci v soutěžích a především těchto pro děti jde o to, abychom si to užili všichni dohromady a hlavně se bavili a smáli.....děkuji všem maminkám, tatínkům, dětem, babičkám, děděčkům, strýčkům, tetám..... JSTE NEJlepší a děláte moc krásné věci pro své děti.
VÝHERCI - prosím, do soukromé pošty mi pošlete vaše kontatkní údaje a také TELEFON, ať pošta může poslat sms, že bude doručovat. Vaše výhry vám přijdou poštou.
Druhá dobrá zpráva je - něco se dneska chystáááááá, překvapení a bude to tzv. Bleskovka ....Modří již vědí, ostatní sledujte naše dny s FISHER PRICE.
Míša🐭
@misa_fisherprice juuuuu moc moc děkujeme😀 a gratulujeme všem vyhercum a jejich detickam😊 dekujeme
@misa_fisherprice ja uz vazne nevim☹moje mala nevyhraje nikdy nic a pritom jsme ten kloboucek meli tak krasny☹vazne jdou ceny porad tem samym
Jeeee mam velkou radost a Lexík bude mít taky, myslim, ze tahle hracka mu ted sedne idealne. Dekuju pekne!
Gratulujeme všem, měla jsem tedy i jiné favority, ale je to naštěstí jen soutěž 🙂 Tak holt připíšeme BeatBo do seznamu Ježíškovi 🙂 Když nejde vo život...
@janickaavitecek Máte pravdu, Váš klobouček byl opravdu krásný. Škoda že jste nevyhráli ☹
@janickaavitecek je teda fakt, ze ten vas byl muj favotit. I jste meli hodne lajku, mozna i nejvic...
Všem kdo vyhrál moc gratulujeme a na nás se štěstí usměje snad příště, my s dětmi si to vyrábění vždycky užijeme.
@janickaavitecek veci nejsou vsechno, a ver mi, vaz si ze mas zdrave dite, za zadne hracky sveta se zdravi neda koupit. Ja to beru jako radost delat neco s detmi, mala nosi kloboucek i dnes a vcera ho mela na oslave svojich narozenin 🙂
A je to napinave a moje mama mi dnes rekla: poslis! Vzdyt ty jsi uz na tom zavislaaa!!! 😵😎😅😂
@jajinka83
@dzogobela uprimne me to mrzi,protoze jakmile se tady nerozepisu o tom,co jak doma mam a nemam ,tak mam smulu☹pani nikinenality nebo tak vyhrala ve velke soutezi krasne ceny,ted dostala dodatecnou dalsi cenu....dala bych prostor i dalsim detem,je jich tu mnohem vice ,ktere by si prali neco vyhrat☹
@janickaavitecek nebuďte smutná, samozřejmě, že váš klobouček byl moc pěkný, ale ostatních také, je to přeci soutěž a jak jsem psala, jde také o to, abychom se všichni bavili a jak mi maminky píší, že jsou moc spokojené, že mají díky dnům s FP zábavu, témata na různé hry s dětmi, něco se dozvědí ...já jsem v životě vyhrála jen 200kč v loterii, ale to přeci neznamená, že si los nekoupím znovu.... vždyť jen to bušení srdce, když stíráte výherní políčka za to stojí❤. Hezké dopolko, Míša
Noooo a jak jsem zmínila - něco se chystá ještě i dnes ...nestojí to za to stále zkoušet štěsti????
@janickaavitecek no,říkam si,nekomentuj to,ale musím. Opět je tam maminka,která již hračky od Fisher Price vyhrála a opět jako speciální cena!!!proč se to děje,nevím. Proč nedostanou šanci jiní....docela mě to mrzí a odrazuje. Ach jo...
@janickaavitecek no tak ta pani si mozna planuje otevrit predajnu s hrackami no co 😂😂😂
@veronika4709
@misa_fisherprice ano zabava to je,ale v zadani preci nestoji,ze se mam o tom rozepsat☹my tvorime s malou kazdy den,ted delame na jejim domecku...ale uz i vuci ni me to mrzi,ukazu ji o co se
Hraje,vysvetlim ji,ze budeme delat to a to a pak jsem smutna i za ni,ze to zse nevyslo...a jestli to stoji za to?kdyz koukam,ze to zase dostanou ti sami ,tak ji tu radost asi udelam sama a hracku koupim,nez rict,ze se to zase nepovedlo☹mozna by to chtelo posoudit i to,ze vazne hracky jdou stale tem samym☹
@veronika4709 presne!vzdyt vyhrala
Opravdu hodnotne ceny!!a ted zas...☹me se to taky nelibi☹
@janickaavitecek pravda, že zrovna Vás jsem mezi vítězi taky viděla.. klobouček byl moc pěkný.. třeba se poštěstí v té páteční výhře 😊
@igiana smaozrejme ,ze veci nejsou vsechno,jsem stastna,ze jsme zdravi ot om zadna....jen udelat te malicke radost za to take stoji☹asi tu pusobim ted jak hysterka a zavistivka,ale tak to vazne neni...jen by se melo dostat na kazdeho☹
@denny27 dekuji,ale nezucastnim se,za prve je to zbytecne a z druhe jsem dcerce slibila,ze ji vezmu do herny o ktere porad mluvi🙂
Mě je asi nejvíc líto těch maminek a dětiček, které měly opravdu krásné čepičky a kupodivu nevyhrály ☹ Nechápu, že ani jeden z mých favoritů se neobjevil jako výherce. Naopak, ty co píší jak to mají těžké a milion věcí okolo už vyhráli poněkolikáté ☹ Taky mám těžký život ale když je nějaká soutěž proč bych to měla v každém příspěvku zdůrazňovat?? Snad další soutěž už bude více férová, jinak se soutěžemi na MK končím.




@misa_fisherprice supr 🙂 těšíme se 🙂