Pejsek a Pejsinka - máte je doma?

misa_fisherprice
7. pro 2017

Krásné odpoledne,

neodpustím si téma o Pejskovi a jeho sestřičce Pejsince.🍀

Já je prostě miluji.❤

A co vy? Co vaše děti, mají je v oblibě?😍

Já si prostě myslím, že Pejska a Pejsinku zbožňují všichni.🐶🐱
Mluví, zpívají, počítají, učí rozvíjet smyslové vnímání a jemnou motoriku, prostě nepostradatelní kamarádi.
A hlavně jsou tak krásní❤.

Ježíšku, podívej se, kde dětem chybí Pejsek a Pejsinka a přimlouvám se u Tebe, aby děti tyhle kamarády našly pod stromečkem.
Míša

kathrine33
7. pro 2017

Ano, Emička ji dostane v sobotu k narozeninám 🙂

sanulkaa
7. pro 2017

Pejsinu pro dcerku nemám bohužel 😔 ale věřím že si s ní dítě vyhraje jak doma tak na cestách ☺️

zuzaaaaa
7. pro 2017

u nás bude k Vánocům pejsinka😀

martyina
8. pro 2017

Máme pejsinku a je uzasna, jen si ji asi každý nemůže dovolit, díky vyšší ceně:(

ivca1986
8. pro 2017

Ano máme oba - pejska dostala Gábinka před dvěma lety k prvním narozeninám a pejsinku dostala Markétka teď v sobotu předčasně také k prvnímu roku. Jsou to bezva kamarádi a obě holky baví.

denitek
8. pro 2017

Mame pejsinku 😊😅 ale o pejsince premyslime k narozeninam 😊 babicka by ji rada koupila 😊

mabi
8. pro 2017

Nam ho.prinese jezisek🙂

elinkal
8. pro 2017

Máme! Koupili jsme jej kdyz mel Lexík půl roku, prvně se ho bál a brečel, pak jej dlouho ignoroval a teď jej (14 m) nedá z ruky.

simdan
8. pro 2017

Nemáme ale uvažuji že koupíme pro miminko co se má narodit vždy jsem u dcery odolávala ale tentokrát asi neodolám ☺

pomoztekacence
8. pro 2017

My máme pejsinku☺

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@denitek jeee, to je krásný hafííík, tak moc zdravíme a přejeme vše dobré. Míša❤

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@claudie89 dobré ráno, možná dobrý nápad, vyřídíme a přejeme krásný den. Míša❤

sitemaka
8. pro 2017

U nas uz je pejsek zabaleny a ceka na stedry vecer,kdy rozzari ocicka synovi😍

ladeka
8. pro 2017

My mame pejska v aute a ve vlaku. Mluviciho pysaka zatim nemame.

teniska1313
8. pro 2017

Máme pejsinku už od malička a je to top hračka.

marketass
8. pro 2017

Pejsek už je ve skříni. Čeká na 24.12. Myslím si, že bude mít 100% úspěch. Maxík teď miluje všechny hračky, co dělají zvuky. Ještě mu Ježíšek přinese tygříka. Je sice od 9měsíců, ale minulý týden jsem mu ho poštěla v krabici a byl nadšený.

bubinko1506
11. pro 2017

Mame psika a sestricka by nas potesila pod stromcekom. Psik je asi najoblubenejsia hracka malych, sprevadza nas na vsetkych cestach (uz sa ani nepamatam, kedy sme boli cez vikend doma), pri nom zab

bubinko1506
11. pro 2017

Pri nom zabudaju na kazdu boliestku, hlavne, ked idu zubky