Soutěž na středu - je to tady

misa_fisherprice
11. říj 2017

😉 Dobré ráno všem, jelikož jsme včera hodně mluvili o chytrém telefonu, tak dnešní soutěž bude o něj👍.

Zadání soutěže - pošlete nám fotografii Vašeho děťátka (klidně i s Vámi) při jakékoliv činnosti - fantazii se meze nekladou🙂... Podmínkou je, že na fotografii musí být nějaká hračka vždy s Vámi. Ideálně od Fisher Price, ale pokud nemáte doma, může být i jiná hračka.

Doba trvání soutěže - pouze středa tj. 11.10. 2017. Fotografie můžete posílat do dnešní půlnoci. Výsledky vyhlásíme zítra během dne - tj. čtvrtek 12.10.2017.

Ceny pro výherce - 5 nejvydařenějších fotografií odměníme Chytrým telefonem od FISHER PRICE!

HODNĚ ŠTĚSTÍ a FANTAZIE!

nicky_2
11. říj 2017

naše nejoblíbenější hračka už rok a půl, vřele doporučuji 🙂

sfinga12
11. říj 2017

Máme radi zvieratká 🙂

elinka90
11. říj 2017

Hracky Fisher-Price jsou u nas top. At uz je to masinka nebo Pejsek 😍

pandice
11. říj 2017

Autíčko plné barevných kuliček pro nás bylo velkým pomocníkem hlavně během rehabilitací, malého prostě motivovalo. I teď pro něj vyleze kamkoliv. A ta radost!😊

zuzurox
11. říj 2017

U nás se stoleček poznává všemi smysly 🙂

smallinka
11. říj 2017

Milujeme všechno co je barevné, měkké na mačkání, tvrdé na kousání a co vydává zvuky je top 🙂❤

mandyn
11. říj 2017

Fandíme hráčkám Fisher-Price ❤ Starší si oblíbil notebook, když byl menší, naučil se díky němu tvary, teď se učí počítat anglicky🙂. Mladší, ten ani nemá čas pózovat, jak je ta knížka zajímavá😀

lafinek
11. říj 2017

S pejskem je vzdy zabava ❤

newmom17
11. říj 2017

Momentálně nám jedna hračka nestačí 😀

kajjina
11. říj 2017

🙂

nika6184
11. říj 2017

"Vzbudím se, pokud mě vezmete od mé oblíbené hrazdičky od Fisher- Price! " 🙂

misa_fisherprice
autor
11. říj 2017

@lafinek podívejte se na malé inspirativní video:

https://www.youtube.com/watch?v=7k-HhK7p9tI


hezké chvilky😍

tereza2016h
11. říj 2017

Dobrý den, tak i my posíláme pár fotek do dnešní soutěže. Na fotce je můj 7-mi měsíční Matyášek s poděděnými hračkami od FP🙂 Nejvíc TOP je opice.🙂

poldice
11. říj 2017

@misa_fisherprice Ivoškovo první couvání "parkování" pod lehátko Fisher Price. Myslím, že jako "garáž" a dnes i stoupátko (první věc, při které se sám postavil) je lehátko super..

zhalickova
11. říj 2017

Naše Nelinka

annapans
11. říj 2017

Naše "dvojčátka", ve skutečnosti bratranci s dvouměsíčním rozdílem🙂

petronellarikov
11. říj 2017

Eminka u babičky. Nejraději si tam hraje s ptačím pítkem od Fisher-Price 🙂

kacakkv
11. říj 2017

Já a má dcera (1,5 roku)

kuliseks
11. říj 2017

U nás vede v poslední době mlýnek a písek 🙂 a pak po vyčerpání zasloužený spánek 🙂

mykolaapsi
11. říj 2017

U nás se nejraději pomáhá na zahradě, vzít sekačku nebo kolečku a lopatu a jít pomáhat dědečkovi.

cerlada
11. říj 2017

Hrabu se hrabu, v hračkách 🙂

a_nnysek
11. říj 2017

Také máme svou malou sbírku hraček od FP, většinu po starším synovi, a stále drží a fungují jak mají. Nejoblíbenější je asi Pejskův notebook a samotný Pejsek, zkrátka ty mluvící hračky, ale máme rádi i vkládačky, procvičujeme motoriku. Z jiných hraček u nás frčí vláčky a lego 🙂

kikidxb
11. říj 2017

U nás hračky terpve začínáme objevovat. Pár hraček od Fisher Price už doma ale taky připraveny máme 🙂

hannicka32
11. říj 2017

U nás vede rozhodně vláček 🙂

dvoraiv
11. říj 2017

Takhle rozcilene vola nase Ella tatinkovi, kdyz jede pozde z prace 😀

kiki83
11. říj 2017

u nas vede hrani na popelare - nejradeji s kosem na spinave pradlo 😉

sitemaka
11. říj 2017

Pánové prý zvládají jen jednu věc,tak ten můj hned několik,u které vykoná tu jednu hlavní 😂

dine2
11. říj 2017
l_endule
11. říj 2017

Vanesky nejoblíbenější hračka je tahle mazlivá kočička, jsou parťačky už od porodnice, musí být všude s námi a musí s ní i spinkat 😉