SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
10. říj 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 🙂 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

gellerka
10. říj 2015

Vlhcene ubrousky pouzivam na vsechno mozne asi jako vsichni a naprosto souhlasim, ze je to jeden z nejlepsich vynalezu.
Zazitku s ubrousky je spousta a nektere jsou vtipne. Naposledy v lete kdyz jsme byli na svatbe, v ramci vyzdoby meli modre ubrousky, ktere, jak se pozdeji ukazalo, pousteli barvu, takze pulka hostu po chvili vypadala jako smoulove 🙂 A v tu chvili se bajecne hodili vlhcene ubrousky, ktere jako jedine barvu z obliceje smyly. Takze ze smoulu byli zase normalni hoste 🙂

xsaruska
10. říj 2015

ubrousky Hipp si necháváme vozit z Německa, vyjdou tam líp něž u nás, ale k věci, od té doby co jsem si poprvé vzala ubrousky do ruky nemusím tak často stírat, kdykoliv je flek na plovoučce ubrousek to veme 😎 😎 😎 tajže ženy úspora čase a život bez mopu 🙂

PS: občas tedy i vytřu klasickým mopem 😀 😀 😀
Jo a manžel si s tím utírá palubovku v autě 😉

krakne77
10. říj 2015

No my nosíme ubrousky pořád u sebe. Jednak pro malou na zadeček, případně na utření pusinky a ručiček a totéž i pro kluky, když se umazají, no a musím vám povědět co se mi jednou stalo. supajdila jsem si to s kočárkem s malou z obchodu a ty mí raubíři se drželi kočárku a drželi v jedné ruce rohlík a jedli ho. Ten starší zlobil a najednou mu rohlík spadnul na zem. Zvedl ho ofouknul a začal se mi hrabat v tašce u kočárku. Ptala jsem se ho co chce, zda jiný rohlík a on že ne, že hledá ty ubrousky, kterýma malou Kačenku utírám, že si ubrouskama utře rohlík aby byl tak čistý a vonavý jako zadeček jeho sestričky. Takže jak je vidět u nás jsou asi urbousky opravud na vše 😀

tria002
10. říj 2015

Tak vlhcene ubrousky se mi hodi vzdy a vsude.. Nejen na dite..
Nejkurioznejsi pouziti bylo paradoxne u me.
Kdyz jsem proste cca 2km od baraku zjistila,ze " to" domu proste fakt nestihnu.
Stihla jsem jen zavyt na starsi dceru- hlidej dite- a zahucela jsem do pole.

lenass
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky používám všude tam, kde je potřeba, jsou opravdu všestranným pomocníkem. 🙂 . I naše holky je rády vytahovaly z balíčku, až v něm nezbyl ani jediný a já je pracně zase dávala všechny zpátky. 🙂 Jednou jsem si tak nakupovala v obchodním řetězci a moje dcerka v nestřeženém okamžiku vzala z regálu jedno balení vlhčených ubrousků, rozbalila ho a začala ubrouskem utírat nákupní vozík, prý, aby byl pěkně čistý. Málem jsem se propadla do země 🙂 🙂 🙂 , ubrousky jsme samozřejmě potom zaplatily a cestovaly s námi domů. 🙂

mon_88017
10. říj 2015

Vlhčený ubrousek-věrný přítel vodákův, věrný přítel čundrákův.... na osobní hygienu v polních podmínkách neznám nic lepšího. A na úklid domácnosti též 😎

ronyx
10. říj 2015

Tak vtipných příhod bylo s ubrousky víc.Od Sudocremu naplácaného na celým obličeji přes různé jiné.Ale nejlepší zážitek s ubrousky byl u nás,když se dnes už náš skoro 4. letý synáček jako půl roční miminko cestou z výletu v ZOO pokadil takovým způsobem,že to měl naprosto ale naprosto všude.Cestou se ozvala obrovská prda a pak už byl cítit jen ten závan 😀 Takže jsme museli zastavit u nejbližšího patníku a já malého celého svléct do naha a utřít,tenkrát na to padl celý balík ubrousků,tolik toho bylo 😀 Naštěstí jsem měla náhradní oblečení a malý samozřejmě v suchu a čistém dorazil zdárně z výletu domů. Teď máme doma nové miminko a vsadím se,že takových podobných zážitků ještě bude spousta,proto bych určitě výborné ubrousky HIPP určitě uvítala 🙂 PS: V příloze foto z auto přebalování 😀

mysicka003
10. říj 2015

V prvé řadě použití klasické - na otření pusinky, zadečku, ručičky, celé tělíčko malé, musí být v autě, perfekně se s nimi otírá palubní deska, když mi malá počmárala zeď, šlo to díky ním skvěle dolu,.... Ale nejvíce jsem je ocenila loni v červnu u sebe, když jsme byli sestře na promoci v Českých Budějovicích, manžel miluje rozhledny a věže. Tak mi nezbylo nic jiného, než na náměstí vylez na Černou věž, jen podotýkám, že jsem byla ve 29. týdnu těhotenství, v šatech a lodičkách. Bohužel po pár schodech jsem to vzdala, lodičky a silonky sundala a vylezla to bosá, to samé zpět. Tak si dovedete představit jak ČERNÉ a VOŇAVÉ jsem měla nohy. 😀 😀 😀 Velice jsem ocenila mít v kabelce vlhčené ubrousky,abych mohla dát své nožky opět do čistoty a svěžesti, by mě manžel odmítl vzít do auta, že mi moc smrdí nohy 😀 😀 😀 😀 😀

lilinnka
10. říj 2015

Kromě hygieny je používám také jako prachovku 😀 syn z nich mívá občas super hračku, neb vytahat celý balík ubrousků je neuvěřitelná sranda 😀

lilinnka
10. říj 2015

Kromě hygieny je používám také jako prachovku 🙂 syn z nich mívá občas super hračku, neb vytahat celý balík ubrousků je neuvěřitelná sranda (pro mě tedy ne) 🙂

prdecek
10. říj 2015

ubrousky používáme na více věcí ne jen na zadeček či ručičky, občas se hodí jako rychlá pomoc při ublinknutí nebo když kluci kydnou jídlo na koberec či jinam. Utírám s nimi prach i.

svatkak
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky jsou výrobek století,řekla bych menší ,,boží dar".. 😀 .Já je doma používám nejen na dupku mojí princezny,ale dokonce jsem s nimi už utírala i boty,sedačku,vytírali jimi nočník,smrkali do nich atd atd atd.. 😀

lucianapolis
10. říj 2015

Na všechno! Na prdku, na opatlanou pusu či ruce, na jídelní židličku, pod jídelní židličkou, na opatlanou linku, osahaná madla, prach, neurčité skvrny na podlaze, na loužičky u wc, na špinavé umyvadlo, při rychlém odchodu i na fleky které nedopatřením vznikly na oblečení, na rychlé otření bot...a malá si je občas dala jako zákusek k tv 🙂

tak2014
10. říj 2015

Do doby, než se mi narodila dcera, jsem regál s vlhčenými ubrousky obcházela velkým obloukem neb jsem vůbec netušila, k čemu by mi mohly být dobré. Od porodu jsou však nezbytnou součástí obsahu mé kabelky, kde nahradily zbytečnosti jako parfém a rtěnku 😉 V poslední době mi nejvíce posloužily, když jsem s velkou pýchou a mou malou láskou v náručí dobíhala svůj první poporodní půlmaraton...po doběhu ze mě lil tak pot(10 kilo navrch je hodně znát), že jsem téměř nemohla otevřít oči, jak to štípalo...naštěstí pohotově přispěchal můj manžel a jal se mě otírat vlhčenými ubrousky celou hlavu 😀 bylo příjemné po dvou hodinách běhu a pocení cítit tu příjemnou vůni, která je pro HIPP typická 😎

eemilka
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky
jsou vynález hlavounský.

Hned po porodu jsem se s nimi sžila,
jejich šarm si oblíbila.

Později jsem zapadla do mateřského gangu
a pochopila, že ubrousky nedoprovází jenom plenku.

Ubrouskem lze utřít dítě,
toaletní mísu i jakýkoliv jiný problém hbitě.

Ubrousky mám doma stále,
návštěvám o nich pěju chorále 🙂

berusinecka
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky jsou u nás velmi používané. Od špinavých zadečků, ruček, pusinek, nábytku, sporáku, kočárku, po utření rukou od tankování nafty, utírání hoven od psa, na boty,...a oblíbené jsou i u dětí-tahání ubrousků je lepší než drahé dárky. Docela vtipnou příhodu mám od sestry, kdy její tehdy dvouletý syn byl doma s tatínkem. Vlastně by se dalo říct, že byl doma sám, protože tatínek usnul v ložnici. Malý šmejdil všude po baráku a nevynechal ani záchod. Vzal záchodovou štětku a tou štětkou tomu tatínkovi umyl obličej. Švagr tehdy vytahal skoro všechny vlhčené ubrousky 😀

davsonsyn
10. říj 2015

Bez vlhcenych ubrousku si uz neumim nasi domacnost predstavit, pouzivame skoro na vse, dokonce nase mala se s nimi naucila chodit 😉

petrusew
10. říj 2015

Ubrousky používáme opravdu na všechno...dokonce i psovy jsem jimi musela utřít prdelku 😀 Když já ji fakt v tomhle stavu nemohla vízít ani do výtahu 😀 Ušiska měla také čisťoučká a voněla jako dětská prdýlka 😀 Fakt! Musím uznat, že jsou opravdu senzační! Já hloupá netušila, když jsem byla bezdětná, že jsou prýma i v koupelně, wc mísa je miluje 😀 Dcera si s nimi čistí botičky, protože prý jinak prostě nevoní. A Matýsek by mě s nima nejraději přetáhl, když cvičíme a má je po ruce, je to super závaží a ne a ne je pustit. Ale aspoň je má nachystané, protože když se počůrá (ta potvora to u cvičení dělá pravidelně) strašně se chechtá, tak ho můžu utřít hned, ale musím si je vybojovat. Prostě je nechce pustit. Manžel s nimi jednou leštil liťáky na autě a pneumatiky, protože to krásně leští...a dcera mu v nestřeženém okamžiku čistila zrcátka a vnitřní okna z auta...ano, umí si otevřít okno. Vyklonila se a prostě čistila, protože podle ní, byly husně špinavý, maminko! 😀 Manžel byl na mrtvici, když ji nachytal čistit i výfuk, co čouhá z pod auta, protože jí její hodný strejda řekl, že jako správný automechanik musí začínat od výfuku. 😀 a perfektní bylo, když ubrouskem čistila strejdovi modřinu na noze, protože je čuňátko a má nožku špinavou 😀

verkaunka
10. říj 2015

Zdravíme, souhlasím, že ubrousky jsou opravdu vynález geniální... metál tomu, kdo je vymyslel... také je používáme na ledacos, utírání kuchyně, koupelny, když je venku hic, tak jsme je použili na osvěžení obličeje, dokonce i manžel.... a hlavně pro děťátko. Mám několik tašek a kabelek, a pořád si hlídám, abych měla v každé jedno balení. Mám dvě příhody, které jsou sice starší, ale směju se jim dodnes... Jeli jsme na oběd ke kamarádům na chatu a manžel si všiml, že má na triku nějakou skvrnu od jídla (stavoval se na benzince a kupoval si nějakou bagetu), tak to byl rád, že mám mezi těmi všemi krámy v kabelce, jak on s úsměvem říká, ty moje oblíbené vlhčené ubrousky.... dostali jsme ji pryč a bylo po problému, mimochodem - ti kamarádi neznali ještě v té době mého manzela, tak o to více byl z toho nervozní, že by vypadal jako čuně 😀. A ta druhá se kupodivu také netýká našeho dítka... naše malá byla v autě už připravená, že vyrazíme nakoupit.. a v tom jsem si všimla, že máme na okně auta menší nadělení od ptáčka, tak jsem opět vytáhla svou ,,zbraň" a bylo po všem. Na to šel soused kolem, že vyrazí také ven, a začal se vyptávat, co že to jako mám v ruce a čím to čistím.... nedalo mu to a říká... tak to bych rád vyzkoušel a poprosil o ubrousek, že si vyleští palubní desku v autě 😀. Pak dodal... to je jako na dítě jo? že to tak divně voní 😀.... prý řekne ženě, aby nějako to balení koupila na utírání auta 😀

winterska
10. říj 2015

Dětné kamarádky říkaly, že vlhčené ubrousky používají vždy a všude. Nevěřila jsem.. Ovšem pouze do té doby, co se mi narodila dcerka 🙂. Ubrousky mám opravdu všude po celém bytě, v autě, ve všech možných taškách i kabelkách, i u rodičů, když k nim přijedeme na návštěvu. A samo, že je to velmi univerzální věc na otírání úplně vśeho!! Od mimča přes pokypaný stůl až na podlahy 😊

barinkas
10. říj 2015

Za mě jsou opravdu vlhčené ubrousky vynález ne století ale tisíciletí 🙂. Používáme je snad na vše. Nejen já ale "nuceně" i přítel. Občas jezdí na služební cestu, takže mu je vždy strčím do pracovní tašky, přece jen vím, že se mu budou hodit...
Podotýkám, že přítel je trochu starší než já, není to typický tatínek (věkově).
Nedávno byl na veletrhu Gifa v Německu. Vedl tam nějaké jednání ohledně výroby, seděli hezky v kavárně s ostatními manažery firem. Pili kávičku a šup, přítel zavadil o skleničku, ta se vylila do kávy, která vstříkla na vše kolem... Takže honem sháněl ubrousky, šáhl do tašky, spíše asi chtěl klasické suché, ovšem vytáhl moje vlhčené, čímž pobavil celé osazenstvo kavárky, že on ředitel firmy sebou tahá dětské vlhčené ubrousky 😀 Tak honem vysvětloval, že má malé dítě, ale už si z něj dělali legraci do konce večera 😀

hojda
10. říj 2015

Vlhčené ubrouska nás zachránili na Karlově mostě. Přesně uprostřed mostu pronesl syn kouzelné slovíčko - KAKAT! Vyděšeně jsem se rozhlédla na oba konce mostu daleko a navíc nevím, zda bychom tam stejně místo na kakání našli a pak už jen voda. Takže jsme s manželem vytvořili barikádu z kočárku, na zem naskládali vlhčené ubrousky a šlo se na věc 😀 . Ubrousky jsem pak použili I na utření zadečku a bobek krásně zabalili do těch rozprostřených ubrousků, aby po nás nezbyl nepořádek. Nás malej zatím na nějaké historické pomátky háže bobek a to doslova 😀 😀 😀 .

nicky_2
10. říj 2015

bez vlhčených ubrousků by to opravdu nešlo, ať už je používám momentálně pro malou na pusinku, ručičky, zadeček, já je používám na ruce, když jsme někde venku.
Ale vlhčené ubrousky jsem si brala i na dovolenou a to jsme ještě dítě neměli. Např. na dovolené v Norsku, když se nám po cestě rozbil autobus a chlapi se to snažili opravit, no spíš okukovali co se děje a koukali řidičům pod ruce, se stihli pěkně umazat a voda na umytí nikde, tak jsem vytáhla tento zázrak z baťohu a panečku jak se hodil, takže kdeže jen na dětské zadečky, prostě na všechno!! 🙂

kubicek11
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky používám na malého (zadeček, ručičky, obličejík), ale perfektně se mi s nimi čistí kočárek od jídla...to je denní sport 😀. Ovšem využili jsme je i na čištění výtahu, podlahy, gauče, stolu a já nevím čeho ještě. Nikdy ale nezapomenu na příhodu, která se nám stala o narozeninách. Malej se pokakal a my jsme se rozhodli, že mu vyměníme plenku. Venku to přece zmákneme. Jenže při výměně plenky začal znovu kakat. Poklad jsme sice nechytili, za to malej se stihl pěkně uhodit. Jako správná máma jsem ho chtěla uklidnit, protože to byl řev a krokodýlí slzy. Jenže zadeček nebyl utřený. Jak se malej šmrdolil a rozčiloval, tak jsem ten voňavý poklad z jeho zadečku měla všude po sobě. Na rukou, tričku, na kraťasech i na nohách. To byla odměna. Když se trochu uklidnil, mohli jsme ho utřít a taťka ho mohl natřít a zabalit. Já mohla začít sama se sebou. Ještě, že jsou na světě vlhčené ubrousky. Spotřebovala jsem ji vcelku dost. Ale nebylo to aspoň tak viditelné. Za to celou cestu domů jsem cítila ten "báječný" zápach. No lepší, než psí výkal. 😀

zimkova
10. říj 2015

Vlhčené ubrouky máme na zadeček, ale nejen na něj. POužíváme je utírání prachu, hraček, pro zametení stop, když děti něco vylejou, vysypou. Nemusím letět pro vlhký hadřík, mám ušetřenou 100% práci. Hlavně teda používáme na cesty. V autě se mi už snad stokrát stalo, že se mi kluci zašpinili od zmrzliny nebo nějaké dobroty, nebo když se mi nečekaně poblinkali. V takovém případě jsou VLHČENÉ UBROUSKY NAD ZLATO!!!
Nedávno jsme byli v ZOO a Davídek, že HMM HMMM, to znamená, že chce jít na záchod. Dobrá. Ale záchod nikde. Tak na travičku, ale Davídek chtěl na velkou. Ouha. Zase super věc, mít ubrousky po ruce. Vše se v klidu zvládne. Se starším synem se mi to samé stalo v Luhačovicích na kolonádě, kde je záchod snad jen jeden. Tam to bylo hodně nepříjemné a trapné. 🙂 To jsou děti.
Ubrousky používáme je dokonce i v autě na palubovku, na čištění toalety atd. Opravdu jich máme velkou spotřebu.

Ubrousky na pusu či na zadeček,
ručičky či kočárek, to je jedno,
radost máme, hlavně že se špína
smyje a vše hned krásně voní.

Ubrousků my různé druhy známe,
těm Hipp však přednost dáme.
Krásně voní, netrhají se nám v ruce,
a pomůžou nám vždy a všude.
🙂

gryfis
10. říj 2015

Já mám doma teda celkem cíťu a kde z čeho mu naskáče na prdýlku pupínek, takže na zadek jen čistá voda a nebo "homemade" mýdlo a látkové plenky.. takže co se prcka týče přicházím vlhčeným ubrouskům na chuť teprve teď, kdy všude vleze a na vše tlapká.. takže je potřeba otřít nejen jeho tlapky ale i výtvory jeho tlapek..a příhoda..no vlhčený ubrousek už nahradil nejen kapesník, toaletní papír, útěrku, prachovku, vyčistil interiér auta, kolo, boty, umyl totálně s prominutím zajebanou kočku i psa, skončil v puse a prcka atd atd... nad jeho schopnostmi užasla hlavně babča, ta koukala jak zašpiněné ručky a boty vyčistil.. No a když k ní teď člověk vejde, tak to všude voní po vlhčených ubrouscích.. má teď trochu mánii 😀 mám podezření, že tím snad umývá i nádobí, jídlo posledně mělo zvláštní šmak..

snecek.v
10. říj 2015

Tak my taky patříme mezi ty, u kterých se vlhčené ubrousky používají denně zcela běžně hlavně na pusinku, ručičky, zadeček.. Starší dcerka to odkoukala a nedávno jsem ji "načapala" jak vlhčenými ubrousky vehementně leští zadek našeho labradora, že prý ho má pokakaný 😉 No a ten náš pejsek spokojeně držel 😀

monunkaaa
10. říj 2015

U nas frci ubrousky taky na vse mozne.. klasika je prdylka nasi berusky. Maminka pouziva na ruce,kdyz venku hladi cizi zviratka,obcas jsem s nima krasne vypucovala kozacky..
Ale nejlepsi byla kamaradky holcicka,kdyz jsem ji hlidala.. sebrala mi ubrousky a zacala s uklidem.. podlaha,dvere,okna,zaluzky,to je vsechno v pohode. Pak si Tim samym ubrouskem chtela priest oblicej a pusinku.. nakonec vypusovala pejska a celou nasi suchozemskou zelvu. Musim uznat,ze krunyr naseho zelvaka se blyskal jeste hoooodne dlouho 🙂
Holt je to pracovita sikulka 🙂
A naposledy jsem pucovala kolecko u kocaru,ktery mi pocural pea pred tim,nez jsem sla dat kocar do auta..

faminka
10. říj 2015

A snad nikoho nepohorsim, kdyz pridam i "tak trosku jine" pouziti a to po manzelske "rychlo lasce", kdy neni cas na sprchu 😉

ellektron
10. říj 2015

Ubrousky máme doma na všechno možné... kromě klasického použití s nimi doma utírám prach, čistím dvířka kuchyňské linky, monitor počítače.... Jsou prostě multifunkční 😀